#özelherionpoliklinigi

#özelherionpoliklinigi #botox #prp #plexr #lazerepilasyon
Bilgi için iletişim numaralarımızdan ve Dm’den bizlere ulaşabilirsiniz.
#ankara #çankaya #turangüneşbulvarı #kampanya #yıldız #sizleribekliyoruz

0💬

Loading...

2018 e az kala fırsatları kaçırmayın
#özelherionpoliklinigi #kaşteknik #doğalkaşlarasahipolabilirsiniz✌️✌️

0💬

Lazerle 3 seans da sarkan gıdınızı toparlamak ister misiniz?
Bilgi için: 0312 439 29 90••••0507 216 83 37
www.herionpoliklinigi.com
#ankara #çankaya #firsatlarikacirma #özelherionpoliklinigi #oran #herionestetik #herion_estetik
#güzellik #çayyolu #bilkent #takip #estetik #followme

2💬

Dolgu yapmadan sadece Lazer uygulaması ile SEKSİ dudaklara sahip olun❗️
🎄🎁Yılbaşı kampanyamızı öğrenmek için bizi arayın ✔️ Bilgi için: 0312 439 29 90••••0507 216 83 37
www.herionpoliklinigi.com
#ankara #çankaya #firsatlarikacirma #özelherionpoliklinigi #dudakdolgusu #lazerlidolgu #oran

0💬

Loading...

Bilgi için: 0312 439 29 90••••0507 216 83 37
www.herionpoliklinigi.com
#ankara #çankaya #firsatlarikacirma #özelherionpoliklinigi

0💬

Loading...

Sıgmalift Fraksiyonel Hıfu
Ağrısız yüz germe hakkında merak ettıkleriniz için 03124392990
05072168337
#yüzgerme #herionpoliklinik #ankara #lazerepilasyon #ankara #güzellik #estetik #çankaya #özelherionpoliklinigi #tedavi #ciltbakimi #leketedavisi #botox #ozonlive #ozon #bentedavi #

3💬

Loading...

İnsanların çoğu, zaman zaman kendilerini yorgun hissederler.Ancak iş yaşamındaki yoğunluk, bahar yorgunluğu veya kansızlık gibi teşhis konmuş bir hastalık sebepleri vardır ve sebepler ortadan kalkınca yorgunlukta bir süre sonra geçer.
Ancak bir kısım yorgunluklar kalıcıdır. Aşırı ve dayanılmaz yorgunluk hali yatak istirihati ile geçmiyorsa, herhangi bir yorgunluk yapıcı durum ile alakalı değilse, işinizi,sosyal ve özel yaşamınızı aksatıyorsa ,üstelik altı ay veya daha fazla zamandır devam ediyorsa kronik yorgunluk sendromu veya tükenmişlik sendromu olabilirsiniz.
Yorgunluk şikayeti ön planda olan bir diğer durum da fibromyalji olarak adlandırılan, yoğun kas ağrıları, kronik yorgunluk, uyku bozukluğu ile seyreden romatizmal hastalıklar grubuna sokulan yumuşak doku hastalığı vardır. Fibromiyalji hastalarının enerjileri çok azalmıştır, kendilerini hep yorgun olarak hissettikleri için hastalıklarını “çok yorgunum”, “her yerim ağrıyor” diye ifade ederler.
Bu hastalarda yapılan laboratuar ve radyolojik araştırmaların sonucunda herhangi bir hastalık tanısı koyduracak bulguya rastlanmaz.

Bu hastalıkların tedavisi çok zordur, genellikle şikayetler ömür boyu sürer. Antidepresanlar, ağrı kesiciler, fizik tedavi uygulamaları ile şikayetleri azalsa da genellikle kaybolmaz.
Son yıllarda fibromyaljili hastalarda ağrının nedeni olarak ağrılı bölgelerde oksijenlenme bozukluğu öne sürülmektedir. Bu durum ozon-oksijen tedavisinin ne kadar etkili olacağını desteklemektedir.
Bilgi için 03124392990
05072168337
#ozontedavisi #yorgunluk #tedavi #yıldız #çankaya #ankara #estetik #güzellik #herionpoliklinik #herion_estetik #lazerepilasyon #epilasyon #iztedavi #özelherionpoliklinigi

2💬

Ozon tedavisi ile bağısıklık sisteminizi güçlendirin.
* Bağışıklık sistemini güçlendirir. Enfeksiyon hastalıklarına direnci artırır. * Deri kan dolaşımını artırarak cilt yenilenmesini, sıkı ve pürüzsüz görünüm oluşmasını sağlar. Daha temiz, daha yumuşak ve daha gençleşmiş bir cilde kavuşturur. * Kan ve lenf sistemini temizler. * Hormon ve enzim üretimini normale döndürür. * Kaslarda biriken toksini gidererek kasları gevşetir ve yumuşatır, esnekliğini artırır. * Derinin üçüncü bir böbrek ya da ikinci bir akciğer sistemi gibi çalışması sağlanır.
#ozontedavi #ankara #hastalık #özelherionpoliklinigi #çankaya #doktor #

0💬

Cikt bakımı jeli, Cilt Sarkması , Çatlak ,Cilt lekeleri , kırışıklık, sivilce önleyici ve giderici krem olarak kullanılır.
Kliniğimizde uygulaması ve satısı yapılmaktadır.
#ozonkremi #ozon #estetik #ankara #ciltbakimi #leketedavisi #tedavi #çankaya #özelherionpoliklinigi #ozonlive #doktor #hekim#ankara #herion_estetik

0💬

Loading...

#Repost @herion_estetik with @repostapp
・・・
Plexr ile yuzumuzdekı 2 tane beni tek seansta yok ettık. 10 gun sonrakı gorunumu 1 hafta snra tamamen iyileşmesi tamamlancak.#estetik #özelherionpoliklinigi #ankara #çankaya #ankara #ben #iztedavi #tedavi #güzellik #

0💬

Plexr ile yuzumuzdekı 2 tane beni tek seansta yok ettık. 10 gun sonrakı gorunumu 1 hafta snra tamamen iyileşmesi tamamlancak.
Randevu için 03124394499
05072168337
#estetik #özelherionpoliklinigi #ankara #çankaya #ankara #ben #iztedavi #tedavi #güzellik #lazerepilasyon #ciltbakımı #dr.bauman #profesyonelbakım

9💬