#اختلاف

یاران؛ من اکثر پستهام بهم ارتباط دارن این ویدیو مبحث شماره چهار ویدیوی پیشین همان ویدیویه(چرا سقوط حکومت آخوندها در دسترس است؟) رو تایید میکنه که درمورد از هم گسستگی و اختلاف بین جناحهای رژیمه
#آغاز_یک_پایان #اختلاف #فساد #فساد_مالی #فساد_اقتصادی #سقوط#احمدی_نژاد#حمید_بقایی
بقول احمد توکلی نماینده مجلس و ساستمدار کهنه کار رژیم ، فساد رژیم را ساقط میکند

5💬

❤️❤️احترموا جمييع الافكارر
#اقتباسات
#احترام
#نجيب_محفوظ
#اختلاف

0💬

تتقرب المسافات بين الجيمع حين ما نتعامل مع الجميع مثل ما نريد ان يتعامل معنا الجميع .
#اختلاف
#انتضرونا
#ثروة_سومر

0💬

.
🔹اصول اساسی گفتگو برای حل اختلافات زناشویی
🔻در ابتدا حسن نیت خود را نشان دهید و بگویید که قصد شما محکوم کردن او نیست بلکه هدف شما تلاش برای رسیدن به یک حسن تفاهم است.
🔻با بیان نکات مثبت همسرتان صحبت را شروع کنید تا فضای مذاکره صمیمی شود.
🔻اگر شما درایجاد مشکل نقش داشته‌‏اید، قصور خود را مطرح نموده و عذرخواهی کنید و تاکید کنید که ممکن است مقصر ماجرا بطور کلی خودتان باشید و بنابراین برای رفع کدورت و رنجش اقدام به صحبت کرده‌‏اید.
🔻از بکار بردن الفاظ توهین آمیزخودداری کنید. زیرا زخم زبان، کنایه، تحقیر و تمسخرموجب تخریب شخصیت او شده و وضع را بدتر می‌‏کند.
🔻همسرتان را با فرد دیگری مقایسه نکنید، اما می‌‏توانید رفتار کنونی‌‏اش را با رفتارهای خوب گذشته‌‏اش مقایسه کنید.
🔻خودتان را به جای او بگذارید و از نگاه او به ماجرا بنگرید و او را درک کنید.
🔻در شرایط وخیم و بحرانی، به گفتگو و مذاکره نپردازید زیرا نتایج مثبتی نخواهد داشت و احتمالا شرایط بحرانی را تشدید می‌‏کند. به خودتان و او زمان دهید تا هیجانات و تنش‌‏ها کاسته شوند وسپس زمان مناسبی را برای گفتگو تعیین کنید.
🔻شنونده خوبی باشید و هنگامی که او صحبت می‌‏کند، سراپا گوش باشید و مانع صحبت او نشوید. با این رفتار، توجه خود را به او نشان می‌‏دهید و او با آرامش بهتری صحبت خواهد کرد و رسیدن به تفاهم آسانتر خواهد شد.
🔻درمورد مشکل اخیر صحبت کنید و از رفتن به گذشته‌‏ها بپرهیزید. او را مجبور به اعتراف و عذرخواهی نکنید.
🔻در هنگام گفتگو، خواسته‌‏های خود را شفاف بیان کرده با صداقت حقایق را بگویید و از دروغ، طفره رفتن و سفسطه دوری کنید.
🔻در هنگام گفتگو، تند تند صحبت نکنید و تقارن و تعادل را حفظ کنید. زیرا با آرام صحبت کردن مانع از ایجاد سوءتفاهم جدید می‌‏شوید. اجازه دهید که همسرتان نیز تاثیری برابر در گفتگو و مکالمه داشته باشد، زیرا اگر این تقارن و تعادل به هم بخورد،‌‏ یک نفر تسلط یافته و بحث را در دست می‌‏گیرد و دیگری احساس می‌‏کند قدرت زیادی ندارد و خواسته‌‏هایش شنیده نمی‌‏شود و یا جدی در نظر گرفته نمی‌‏شود.
🔻پس از رسیدن به تفاهم، جشن بگیرید. با دادن هدیه یا کار خوشایند دیگر، به رفع دلخوری کمک کنید.

#روانشناسی #اختلاف #زوج #اصول_گفتگو #اپک_تایمز_فارسی
@PersianEpochTimes
@persian.epoch.zendegibehtar

0💬

در صورت نیاز به مشاوره در کنار شما عزیزان هستم از طریق شماره تلفن 9099071515☎️(با تلفن ثابت)
۹۹۲۲۵۰۵۲📲(با همراه اول)
سپس کد داخلی ۲۲۸۲
روزهای شنبه دوشنبه چهارشنبه پنج شنبه ساعات ۱۲_۸صبح
سه شنبه ها ساعات ۱۸_۱۶
از سراسر کشور ⛔️دایرکت ممنوع⛔️

#همسرداری #زندگی#ارتباطی #زوج #زوجین #همسران #رابطه #اختلاف #ازدواج #روانشناس #مشاور#رابطه #همسر #مشاوره #روانشناسی #خانواده#هدیه #رایگان #تلفنی#زناشویی #آنلاین #صمیمیت #حسین_پور #ادیوند#تبریز #روابط #ابراز_علاقه #عطر #ایران#گلدان #تیشرت#صمیمیت

25💬

یه روز یه #ترک، یه #اصفهانی، یه #قزوینی، یه #لر، یه #مشهدی، یه #شمالی، یه #جنوبی،

متاسفانه #جوک های قومیتی بخش اعظمی از لطیفه های رایج در جامعه را تشکیل می دهد که خواسته و ناخواسته اثر روانی بر شنوده خواهد گذاشت که چنین فردی با چنین قومیتی حتما این خصوصیت را که در این #لطیفه آورده اند را دارد.

متأسفانه این لطیفه‌ها اغلب درباره‌ اقوامی به کار می‌‌روند که در طول تاریخ کشورمان بیشترین تأثیر گذاری را داشته‌اند و رشادت‌ها، شجاعت‌ها و دلاوری‌های مردمانشان زمینه ساز شکل گیری تغییراتی بس مهم و در خور توجهی در تاریخ گشته که امروز سایر فرهنگ‌ها و قومیت‌های #ایرانی در زیر یک چتر از موهبت آن بهره‌مند هستند.

عمق #فاجعه فرهنگی زمانی است که حتی تحصیل کرده های ما نیز برای خندان دیگران از جوک ها و لطیفه هایی که قومیت خاصی را به تمسخر می گیرند استفاده می کنند، شما شنیده باشید که دختر خانمی به خواستگاری جواب رد داده باشد که  میدانید آن آقا کاملا فرد مناسبی است وقتی علت را جویا می شوی تنها دلیل را قومیت فرد یا اهل فلان شهر بودن اعلام می کند و به دلیل داشتن خصوصیاتی که در در جک ها آمده فرد را دارای آن خصلت می داند در این جاست که باید پی برد ریشه این به اصطلاح لطیفه ها از خارج از ان مرز و بوم نشأت می گیرد و تنها هدف آن بر هم زدن وحدت ملی است.

#ایران دارای قدمت تمدنی عظیم و دارای فرهنگ با اصلالتی است که دشمنان در طول تاریخ نتوانسند آن را از بین ببرند اما امروزه متاسفانه به دست خودمان تیشه برداشته ایم و ریشه فرهنگ را نشانه میگیریم، #ایرانیان همواره به مهمان نوازی و ادب شهره بودند اما امروزه ادب را حتی در خصوص #هموطنان خودمان رعایت نمی کنیم و آن را به بهای یک #خنده #ارزان می فروشیم،  کاری که همانند #فتنه است.

از سالها پیش عده ای در داخل و خارج به دنبال از بین بردن #وحدت و #تجزیه کشور بودند، #جنگ های بسیاری نیز  به راه اداختند اما در نهایت به این نتیجه رسیدند که باید از طریق #اختلاف افکنی بین مردم و با بهانه های قومیتی به این تجزیه برسند، چه خوب است که از امروز به لطیفه هایی که #قومیت خاصی را #مسخره می کند نخندیم و از دیگران بخواهیم که چنین لطیفه هایی را نیز برای تعریف نکرده و برایمان پیامک نکنند.

یه روز یه ترکه، یه اصفهانیه، یه قزوینیه، یه لره، یه مشهدی، یه شمالی، یه جنوبی، و چندتا از بچه های این آب و خاک، همشون ایستادند تا دشمن به دین و ناموس و خاک مون چپ نگاه نکنه...

26💬


👇نکته👇
به دلیلِ محدودیت زمانی اینستا این پست و امثالِ این پُست که به شکلِ ناقص یا نصفه نیمه آپلود میشه رو میتونید در کانالِ تلگراممون به صورَتِ کاملِ مشاهده کنید...
👈لینک👈bio
_
#یاس#یاسر_بختیاری#آمین#اختلاف#اختلاف_طبقاتی#فقر#ثروت#دارا#ندار#تبعیض#یارانه#خجالت#شرم#کاغذ#حصین#شایع#صادق#پیشرو#پایدار#یاغی#ملتفت#رپ#هیپ_هاپ#رپ_فارس#موزیک#ایران#yas#

32💬

اين شكل به علت اختلاف زاویه دید، بگونه های متفاوت دیده می شود
دیدگاه ها و نظرات نیز همین گونه اند
.
.
.
.
#اختلاف #دید #دیدگاه #الرؤية #نظر

0💬

. ‌مردانی که زنان را فراری می دهند .
مرد ها گاهی رفتارهایی انجام می دهند، که از نظر زنان منطقی نیست، و همین رفتار ها پایه گذار اختلافات #زناشویی می شوند. مثل:

١-غرق شدن بیش از حد مرد در کار خود.
٢-ابراز ناراحتی همیشگی مرد از اتفاقاتی که در رابطه قبلی اش افتاده.
٣-بی احترامی به زن حتی به شوخی، و دست کم گرفتن او.
٤-همیشه در سفر بودن
٥- و از همه بدتر : نشان ندادن تعهد به زندگی مشترکشان!
.
.
.
.
#مردان #زنان #فرار #رفتار #منطق #اختلاف #زناشويى #كار ##ابراز_مدام_ناراحتى #روانشناسى #مشاوره #آسيب_شناسى #احترام

3💬

#فقر

#گرسنگی

#اختلاف طبقاتی

#حقوق نجومی

#فقر از هردری وارد بشه ایمان از پنجره میره بیرون

1💬

همیشه در حسرت دوران کودکی هستیم
چرا?
احساسات دوران کودکی آزاد و طلایی هستند چون هیچ گذشته ای بر آن سنگینی نمیکند.
#حسرت#دوران_کودکی #آزاد#طلایی#گذشته#حال#آینده#مشاوره#گروه_مشاوره_میم #گروه_درمانی#زندگی #زناشویی#اختلاف#تعارض#زوج#حل_مساله#مهارت_زندگی#تهران#کودک#نوجوان#

1💬

به موجب ماده چهارده قانون چک، صادرکننده می تواند از بانک بخواهد از پرداخت یا کارسازی چک تا زمان گرفتن دستور قضائی خودداری کند.
بانک در صورتی به این دستور ترتیب اثر خواهد داد که مستند درخواست شما وقوع جرمی مثل سرقت چک،خیانت در امانت نسبت به چک،جعل چک و یا کلاهبرداری باشد و الا به صرف اینکه درخواست مذکور بابت اختلاف حساب باشد مورد پذیرش بانک نخواهد بود.
#چک#اختلاف_حساب#اختلاف#حساب#صادرکننده#دستور#بانک#سرقت#خیانت#کلاهبرداری#جعل#پذیرش#چهارده#پرداخت#امانت#باهم_بیاموزیم#آگاهی#بعلاوه#مهارت#مساوی#آرامش#آسایش

0💬