#استاندار

همراه با #استاندار محبوب و توانمند #آذربایجان_شرقی در ایام عید نوروز

0💬

دیدار نوروزی استاندار آذربایجان شرقی+تصاویر

نصر: مجید خدابخش #استاندار آذربایجان شرقی در دوم فروردین ماه میزبان دیدار نوروزی با مدیران و اقشار مختلف مردم در کاخ تاریخی استانداری #آذربایجان_شرقی بود.

@nasrnews

4💬

#مرز
بازدید #استاندار #آذربایجانغربی
از مرزهای شهرستان #ماکو با کشور #ترکیه
و دیدار با #مرزبانان
در دومین روز از سال جدید

1💬

Loading...

استاندار جوان خوزستان
دکتر شریعتی

#خوزستان #استاندار #استاندار_خوزستان

5💬

* بازدید استاندار محترم و مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی از مسجدجامع اورمیه*
@shahryari_ir

#استاندار #آذربایجان_غربی #اذربايجان #گردشگری #دیدار #بازدید #مسجدجامع #مدیرکل #میراث_فرهنگی #توریستی

5💬

#گزارش_تصویری

دیدار نوروزی مهندس زمانی قمی #استاندار یزد با #آیت_الله_مدرسی

۹۷/۰۱/۰۱

0💬

Loading...

🔶 نامه چهارگانه #مجمع_نمایندگان_مازندران به دولتمردان برای حل #مشکلات_استان 🔹سخنگوی مجمع نمایندگان استان مازندران از چهاراقدام گروهی مجمع متبوعش برای پیگیری مسائل #گردشگری، #پوشش_بتونی پایاب #سدها، کاهش #باند_حریم_راه ها و تاکید بر #خرید_توافقی_برنج خبر داد. 🔺 مجمع نمایندگان استان مازندران چهار اقدام گروهی برای پیگیری مسائل گردشگری، پوشش بتونی پایاب سدها، کاهش باند حریم راه ها و تاکید بر خرید توافقی برنج انجام داده است. بر این اساس ولی الله #نانواکناری، سخنگوی مجمع نمایندگان استان مازندران اظهار کرد: درپی درخواست و مکاتبه #استاندار مازندران اعضای این مجمع طی نامه هایی جداگانه از وزرا و معاونین رییس جمهور خواستند برای مسائل مطروحه ضمن سیاستگذاری و برنامه ریزی ردیف اعتباری در نظر بگیرند. سخنگوی مجمع نمایندگان با اعلام اینکه این پیشنهادات در راستای بهبود و تقویت زیر ساخت های استان مازندران انجام می شود، خاطر نشان کرد: مجمع نمایندگان در سال 97 مانند سال جاری با استفاده از ظرفیت های نظارتی و پارلمانی از طریق نشست های تعاملی با دولت پیگیر مسائل کلان استان خواهد بود.

@nanvakenari.ir

0💬

گزیده ای از بیانات مقام معظم رهبری در سخنرانی نوروزی در حرم مطهر رضوی
جمهوری اسلامی ایران با همه فشارهایی که داشته برای تامین عدالت کارهای بزرگی انجام داده است در بحث عدالت عقبیم عقیده من هم همین است ؛اما بدخواهان جور دیگری استفاده کردند و معنای این حرف را این طور نشان دادند که کشور در باب عدالت، کاری انجام نداده است.
اگر با دوران قبل از انقلاب مقایسه کنید، می‌بینید فاصله طبقاتی کمتر است، توانایی قشر ضعیف بیشتر است، عمومیت بهداشت و آموزش و پرورش از بسیاری از کشورها بهتر است.
قشر فقیر قبل از انقلاب 46 درصد یعنی نصف ملت ایران جزو قشرهای فقیر بوده اند و سال 96 این رقم به 9.5 درصد رسیده است یعنی این مقدار کار انجام شده است.
از موانع کشور عدم توجه به سیاست های دروزن زایی در اقتصاد کشور بوده است اما این درون زایی اقتصاد به معنای بستن درهای کشور نیست، ما گفتیم درونزا و برونگرا .
آتش به اختیار یعنی جوانان ما در همه زمینه هایی که برای پیشرفت کشورموثر است می توانند نقش آفرینی کنند.
انقلاب با قدرت و نشاط پیش می رود و 40 سالگی انقلاب دوران پیری و عقبگرد نیست بلکه دوره پختگی ونشاط انقلاب است.
جوانان عزیز ما این کشور را خواهند ساخت بهتر از آن چیزی که در ذهن ما قبلی هاست و خواهند توانست پرچم عزت را از آنکه تا امروز بوده، بلند مرتبه تر کنند.
وضع کشور اقتضا می کند پر تلاش و پر توان باشیم .
اقتصاد متکی به نفت از بزرگترین مشکلات کشور است و باید خودمان را از اقتصاد نفتی جدا کنیم که کاری دشوار است، اما باید انجام شود.
حمایت از کالای ایرانی شعار سال است و شعارسال به دو منظور؛ نخست جهت دادن به عملکرد دولت و دوم توجیه افکار عمومی است .
یکی از انواع حمایت از تولید داخل مبارزه با قاچاق و واردات بی رویه و نیز حمایت از سرمایه گذاری فعالان اقتصادی است .
جمهوری اسلامی نقش مهمی برای شکستن کمر تکفیری ها در منطقه ایفا کرد و نقشه آمریکا را در منطق خنثی نمود.
هر کمکی که در زمینه مسائل منطقه انجام گرفته است با محاسبات بسیار منطقی بوده است و موفق هم شدیم
آمریکا بدون شک در مسائل منطقه به مقصود نخواهد رسید
#استاندار
#خراسان_رضوی
#مشهد

53💬

بازدید استاندار محترم جناب آقای مهندس زمانی قمی از ایستگاه راه آهن یزد دقایقی پس از تحویل سال 1397 به همراه جناب آقای مهندس رضوی معاون فنی دوست داشتنی اداره کل راه آهن یزد.
#سال#97#نوروز#استاندار#راه اهن#یزد#زمانی_قمی#پایدار#ایستگاه

4💬

Loading...
Loading...

بازدید استاندار قم از ستاد تسهیلات زائرین نوروزی استان قم

#استاندار
#استاندارقم
#قم
#قم_پرس

1💬

Loading...

عیادت #استاندار_کردستان از #بیماران بستری در #بیمارستان
کوثر در اولین روز #بهار ۱۳۹۷
#کردستان#استاندار#استانداری#عیادت_بیمار#سنندج

#شبکه_کردستان در فضای مجازی
‏http://sapp.ir/kurdirib
‏https://telegram.me/kurdirib
‏https://instagram.com/kurdnetirib

1💬

Loading...

.
#استاندار در #پیام_نوروزی سال ۱۳۹۷ هجری شمسی ضمن عرض تبریک به مردم شریف #گیلان به مناسبت آغاز #سال_جدید گفت: محورهای توسعه‌ی استان در سال ۱۳۹۷ را در بحث کسب و کار و #کارآفرینی به ترتیب عرصه های #کشاورزی، #گردشگری و #تجارت تعریف کردیم.

متن کامل پیام نوروزی دکتر #مصطفی_سالاری #استاندار_گیلان بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مبارک هم استانی های عزیزم، گیلانیان گرانقدر عرض سلام دارم و فرارسیدن سال نو و عید سعید باستانی را تبریک عرض می کنم.

در سالی که گذشت ما قطعاً توفیقات و عدم توفیقاتی داشتیم و می توان گفت که در بخش توفیقات الحمدلله وضعیت بهتری داشتیم و در حوزه ها‌ی فرهنگ و ادب، فضای اقتصادی و کسب و کار و عمران با تلاش همه‌ی دستگاه‌های اجرایی و دست اندرکاران و با پشتیبانی همه‌ی مردم گامهای موثری برداشته شد که به عنوان مثال در فضای کسب و کار بین ۳۱ استان کشور در فصل های پاییز و زمستان، #استان_گیلان با تلاش همگانی، مقام اول را کسب کرد؛ گرچه می توانم بگویم که ما با این حال نباید متوقف شویم و با یک وضعیت مطلوب فاصله داریم.

ما باید بتوانیم وضعیت فضای کسب و کار و کارآفرینی برای ایجاد اشتغال بیشتر را بسیار بهتر از آن چیزی که هست انجام دهیم و حتماً این نیازمند یک فضای احترام متقابل بین همه‌ی ذینفعان جامعه، مردم، دست اندرکاران، فعالان اقتصادی و اجتماعی و به طور کلی یک خرد جمعی است و در این مسیر در سال ۱۳۹۷ گام برخواهیم داشت.

در سال ۱۳۹۷ ما محورهای توسعه‌ی استان را در بحث کسب و کار و کارآفرینی به ترتیب عرصه های کشاورزی، گردشگری و تجارت تعریف کردیم و معتقدیم این ۳ عرصه به یکدیگر می‌توانند کمک کنند و با ایجاد یک فضای مطلوب، آرام و احترام متقابل برای مردم و فعالان که نیاز و وظیفه‌ی همه‌ی ما است؛ اثرات مطلوبی برجای خواهند گذاشت و اشتغال آفرینی قابل توجهی را با برنامه هایی که تدوین کردیم شاهد خواهیم بود.

ان شاءالله با خرد جمعی و کمک گرفتن از مردم و بخش خصوصی که در جلسات کمیته های ۴۸ گانه اتفاق افتاده حتماً تحول اساسی و گام‌های بلندی را با پشتیبانی مردم برخواهیم داشت و فضای کسب و کار استان را بهبود خواهیم بخشید و یک تحولی را که مردم در عرصه‌ی #اشتغالزایی ببینند و حس کنند را رقم خواهیم زد.

#دیارمیرزا

@diyarmirza

ادامه متن در کامنت👇

10💬

📸حضور #استاندار، #نماینده_مردم سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، #فرماندار و #شهردار مهدی شهر در ویژه برنامه زنده بوی عیدی از سیمای مرکز سمنان 🆔 @IRNASEMNAN

0💬

عیدی استاندار آذربایجانغربی
با پیگیری های محمدمهدی شهریاری در آستانه سال جدید، دولت به حساب ۲۵ هزار خانوار مرزنشین روستایی تا شعاع ۲۰ کیلومتری نوار مرزی آذربایجان غربی بعنوان هدیه ۲۰۰ هزارتومان واریز کرد.
.
#عیدنوروز #عید_نوروز #عید #عیدی #استاندار #آذربایجانغربی #آذربایجان_غربی #مرزنشین #مرز #روستا #شهریاری #روستای #روستا #هدیه #واریز #اورمو #اورميه #اورمیه #ارومیه #اروميه #ارومیه_مهد_دلیران
#urumie_mahde_daliran .

1💬

اهدايي #استاندار محترم يك جلد كلام الله مجيد به مناسبت سال نو
#قران_كريم

0💬

یک سال هم تموم شد با تمام بدی ها و خوبی هاش بیایید مهربون باشیم همدیگرو ببخشیم نمیگم یه سال پیرتر شدیم ولی بزرگتر شدیم باید یادتون باشه بزرگتر شدیم یکم فرق داشته باشیم با پارسال
مخاطب ویژه : #رئیس جمهور#وزرای عزیز #مسولین محترم #نمایندگان حق طلب #استاندار #شهردار و ...🤗😍😘❤️

5💬

آمادگی مشهد الرضا (ع) و خراسان رضوی برای میزبانی از زائران امام مهربانی ها در بهار ۹۷
#استاندار
#خراسان_رضوی
#مشهد
#سال_نو
#عيد_نوروز
#١٣٩٧

14💬

هتل پارسیان کرمانشاه به مناسبت سفر ریاست محترم جمهوری به مناطق زلزله زده میزبان مقام محترم رئیس جمهور و هیئت همراه می باشد.

تلگرام: https://telegram.me/kshpih

#هتل_پارسیان_کرمانشاه #هتل #گردشگری #سفر #هتلداري #هتل_پارسیان
#سفر_ریاست_جمهوری
#مناطق_زلزله_زده
#استاندار_کرمانشاه
#استاندار

5💬

ديشب،٩٦/١٢/٢٧ يه گزارش بسيار راحت و خودموني و باحال با #استاندار محترم خوزستان جناب اقاي دكتر#غلامرضا_شريعتي استاندار دوست داشتني و جوان استان زرخيز #خوزستان براي ويژه برنامه عيد نوروز.از خاطرات عيدي گرفتن و عيدي دادن گفتيم شنيديم از مشغله هاي كاري و عيدي هايي كه در سال جديد به مردم محترم و نجيب خوزستان قرار هست تقديم بشه،و چقدر استاندار بودن سخته،خيلي سخت،دكتر شريعتي خدا قوت،خسته نباشيد،انشاالله كه مردم استان عزيزمون شاااد باشن و خوشحال و سطح كيفيت زندگي در خوزستان با زحمات شما به حد بالايي بره،انشاالله#اهواز#كارون#مجري#اجرا#بازيگر#كارگردان#موسيقي#سياست#علي_بنائيان#ريزگرد#شبهاي_كارون

2💬

این آقای فرماندار فکر کنم دیشب با خانمش دعواش شده که اینجور الکی به این خبرنگار بیچاره گیر داده.
البته لازمه بگم که خبرنگارهای ما تو این چند سال اینقدر آبدیده شدن که با این بادها نلرزن...
مسابقه پرتاب میکروفن و تو گونی کردن که یادتونه. پ.ن: تو جنگها هم خبرنگارها مصونیت دارند، حالا چه برسه به زمان صلح که خبرنگارهای ایران از اون بی بهره هستند.
#این است حقوق شهروندی...
#ایران
#دولت
#اصفهان
#گلپایگان
#فرماندار
#استاندار
#خبرنگار
#جلسه
#فیلمبرداری
#شفافیت
#کاریکاتور
#مهرعلیزاده
#حسین_فراست
#کاریکاتور
#نقداتور
#حقوق_شهروندی
#حقوق_خبرنگار

@mostaghelnews

#mostaghelnews

2💬

#وزیر_ارتباطات
حضور وزیر ارتباطات و هیئت همراه در دوکوهه اندیمشک به منظور ادای احترام به شهدا

دیدار و نشست صمیمی وزیر ارتباطات، استاندار خوزستان، نماینده مردم اندیمشک و جمعی از مسئولان محلی با مردم بخش الوار گرمسیری در روستای سر سیل زردابه

افتتاح سینی دوار ایستگاه راه آهن اندیمشک با حضور وزیر ارتباطات، استاندار خوزستان و نماینده مردم اندیمشک با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال

۲۸ اسفند ۹۶

@hasanvand_fanpage
.
.
.
.
.
.
.
#انديمشك #انديمشكى #رئيس_كميسيون_انرژى #فريدون_حسنوند #حسنوند #آذری_جهرمی #وزیر #ارتباطات #شریعتی #استاندار #دوکوهه #شهدا #بخش_الوار_گرمسیری #بخش_الوار #راه_آهن #سینه_دوار #مجلس #تهران #خوزستان #اهواز #اندیمشک #اندیمشکی #فریدون_حسنوند #andimeshk #andimeshk_city #ahvaz #ahvaz_time #tehran

7💬