#اسلام_آمریکایی

📝 آستان مقدس امام خمینی و معدن سنگ تراورتن | #ارسالی_کاربران 🔸آستان مقدس امام خمینی در روستایی در شهرستان تکاب آذربایجان غربی، جایی که شش دانگ آن وقف امام حسین علیه السلام است اقدام به احداث معدن سنگ تراورتن کرده است. آستانی که وظیفه آن حکما چیزی جز ورود به کارهای اقتصادی و استخراج معادن با سرمایه دولتی است! 🔹امروز بخشی از باغات این روستا، ذیل نام آستان مقدس امام خمینی تخریب می شوند و جز آثار ماندگار تخریب محیط زیست، اندیشه و راه امام را در اذهان مردم منطقه مخدوش می کنند. امامی که حتی اجازه نمی داد حسینه اش با گچ مزین شود. 🔸مردم منطقه می گویند هر کس به احداث این معادن اعتراض بکند با انگ مخالفت با امام خمینی به دادگاه کشانده می شود. دست اندازی در طبیعت و موقوفات حاصل انقلابی است که امام خمینی بانی آن بود؟

#تحریف_امام
#اسلام_آمریکایی
#اسلام_اشرافيت_اسلام_ابوسفياني

0💬

🔴حضرت امام 'قَدَّسَ الله نفسَ الذَکیَه' :
از دست محمدرضا خلاص شدیم؛ لکن از شر تربیت یافتگان غرب به این زودی‌ها خلاص نخواهیم شد.

#غرب_‌زده‌ها
#لیبرالیسم
#اسلام_آمریکایی
➖➖➖➖➖➖
⏰ @shomareshmakooszohor

0💬

Loading...

حضرت امام 'قَدَّسَ الله نفسَ الذَکیَه' :
از دست محمدرضا خلاص شدیم؛ لکن از شر تربیت یافتگان غرب به این زودی‌ها خلاص نخواهیم شد.

#غرب_‌زده‌ها
#لیبرالیسم
#اسلام_آمریکایی

4💬

🥁🥁 دولت روحانی در حال زمینه سازی #برجام_منطقه ای است 💠 رهبر تیزبین انقلاب اسلامی بلافاصله بعد از تصویب قرارداد ننگین برجام در مشهد فرمودند اینان بدنبال برجامهای 2و3و4 هستند. 💠 ما یکسال است با رصد گفتار و رفتار دولت روحانی در حال هشدار دادن هستیم که عزم این دولت بر اجرای برجام منطقه ای جدی است. 💠 اینک روحانی پیشقراول پرکینه و ضدرهبری را به میدان فرستاده تا زمینه های این خیانت بزرگ را عملیاتی سازد. قبل از آنکه چرندیات او را بازگو کنیم یادآوری مینماییم که این فرد فعالترین عنصر #فتنه ۱۸تیر ۷۸ بوده و کسی است که تظاهرات آن سال را بسمت بیت رهبری هدایت کرد و اگر هشدار سردار جعفری به این پلید نبود کشتار آن سال از فجایع تاریخی میشد. بدنبال هشدار سردار جعفری خود این خبیث با پوشش صورت به جمع اجامر و اوباش مقابل بیت رفته و آنان را متفرق نمود. 💠 این پلید که تاجزاده نام داشته و مسئول اتاق جنگ روانی اصلاحات است گفته است:
‌"‏یمن در اشغال داعش نیست، حرم ندارد و هم مرز اسرائیل هم نیست که به اصطلاح آقایان عمق استراتژیک جمهوری اسلامی محسوب شود. اعلان ‎#کمک_مستشاری ایران در یمن توسط سردار جعفری در شرایطی که ترامپ در پی اثبات دخالت سپاه در امور داخلی کشورهای دیگر است، چه معنا و چه لزومی دارد؟" 💠 گذشته از آنکه این سخنان معرفی کامل و دقیق تفکر #اسلام_آمریکایی بی بو و خاصیت جریان اصلاحات است، مبتنی بر استدلالی شرم آور تر نیز می باشد. ♻️ یحتمل روحانی به او گفته است که ما نه میتوانیم و نه چنین اجازه ای بخود میدهیم که مثل وحشیهای غربی - عربی سرمان را پایین انداخته و وارد یک کشور همچون یمن شده و به آنان بگوییم شما باید خدمات مستشاری ما را بپذیرید. پس میداند که بخواست خود یمنیها بوده است. مشکل تاجزاده اجازه قانونی نیست.
میگوید یمنی ها بخواهند بما چه؟ ♻️ او که یک اصلاحاتی است معتقد به این آرمان است که هرکاری که مورد پسند غربیها نبود را باید از اسلام زدود. آثار این تفکر را در ماجرای #سند_2030 و پاکسازی مطالب مربوط به جهاد و مقاومت از کتب درسی فرزندانمان دیده ایم. ♻️ ذلیلانه ترین قسمت این اظهارات استدلال این مرهوب سیاسی است. او برای جا انداختن افکار اصلاحاتی خود به دلیلی روی آورده است که امروزه شنیدن آن برای یک جوان تازه کار هم مشمئز کننده است. از این فرد زبون باید پرسید آیا حزب الله و حماس و حشدالشعبی عراق و بسج سوریه و یمن و ....همه تروریست خوانده شده و مغضوب غرب نیستند؟ پس آنها هم باید کنار بروند؟ تفوا به اینهمه ترس و جبن. 💠 ما تاجزاده را قابل پاسخ نمیدانیم ولی هشدار مید

0💬

.
🌺زمانه بر سر جنگ است یا علی مددی .
.
🌺مدد ز غیرتو ننگ است یا علی مددی .
.
🌹واعتَصموا بِحَبلِ اللّهِ جمیعاًوَ لا تَفَرَّقوا🌹 .
.
.
🔵🔴اجازه ندهیم کسی باپوست اسلام مغز اسلام را هدف بگیرد. .
.
🔵🔴آگاه باشید کسی که به شعار تفرقه دعوت میکند او را بکشید گر چه زیر عمامه من باشد.(نهج البلاغه خ ۱۲۷) .
.
.
.
#وحدت۱۱۰_قدرت۱۱۰
#دولت_بی_کفایت
#هسته_ای_نابودشد
#مرگ_بر_خائن_به_خون_شهدا
#مرگ_بر_منافقین_داخلی_و_خارجی
#مرگ_بر_تسنن_آمریکایی
#مرگ_بر_تشیع_انگلیسی
#بوی_اسرائیل_به_مشامم_میرسه
#اسلام_آمریکایی
#اصلاحات_لیبرالیسم
#دولت_حرف
#instagram
#like4follow
#iran
#shia

3💬

Loading...

.
حضرت امام 'قَدَّسَ الله نفسَ الذَکیَه' :
از دست محمدرضا خلاص شدیم؛ لکن از شر تربیت یافتگان غرب به این زودی‌ها خلاص نخواهیم شد.
.
#غرب_‌زده‌ها
#لیبرالیسم
#اسلام_آمریکایی

0💬

‏فقط از اصلاحطلبای توییتر بر میاد شب انتخابات۹۶،از واقعی بودن تأثیر رأیِ هر یک نفر بگن. فیو استارش کنند و بعد انتخابات دوباره مدعی تقلب۱۱میلیونی سال۸۸ بشن.اللّهم اشْفِ کُلَّ مَریض

#لاشخورهای_سیاسی
#فتنه_گران
#خائنین
#عوامل_بیگانه
#کدخدا_پرستان
#اسلام_آمریکایی
#تاجزاده
#بیشرفها
#عوامل_بیگانه_را_بشناسید

7💬

Loading...

حسن آقا میری هستن و جریانی که از وی حمایت می‌کند... mesle_ammar

#شیعه_انگلیسی #یادگار_امام #حسن_آقامیری #اسلام_آمریکایی

3💬

حضرت امام 'قَدَّسَ الله نفسَ الذَکیَه' :
از دست محمدرضا خلاص شدیم؛ لکن از شر تربیت یافتگان غرب به این زودی‌ها خلاص نخواهیم شد.

#غرب_‌زده‌ها
#لیبرالیسم
#اسلام_آمریکایی
✅ @americanislam

1💬

.
#شانزدهم_آذر سرآغاز حرکتی نوپا در سیر#استکبار_ستیزی دانشجویان بود که با پیروزی#انقلاب اوج گرفت و در گرماگرم حوادث پس از انقلاب به بلوغ رسید.
اساس یادبود این روز، بر تقویت روحیه تهاجم علیه#استکبار است و هر برداشت و تفسیری که منافی این جهت گیری باشد اگرچه در ظاهر به#جریان_دانشجویی منتسب شود، آشکارا یک#انحراف و#تحریف در روح حادثه ی شانزدهم آذر است.
تجربه ی#انقلاب ثابت کرده وقتی استکبار از پس جریانی بر نمی آید، به ماهیت آن هجوم می برد. این است که تلاش می کند تا شانزدهم آذر، جولانگاهی برای سرسپردگان به استکبار شود که با سوء استفاده از#تحرکات_دانشجویی، با#نظام_اسلامی تسویه حساب کنند. این همان فریبی است که در روز قدس شعار "نه غزه نه لبنان" سرداد؛ همان حیلتی است که در#سال_88 با سوء استفاده از نماد سبز اهل بیت سلام الله علیهم، مسجد ضراری را بر ضد اسلام و مسلمین علم کرد؛ همان دسیسه ای است که برای مقابله با بیداری حیات بخش شیعیان، فرقه ی ضاله ی#شیعه_ی_لندنی و#مراجع_انگلیسی را به صحنه آوردند؛ همان دست پلیدی است که از سالها قبل نطفه نامشروع#وهابیت و#تکفیر را در رحم ناپاک#اسلام_آمریکایی پرورده.
استکبارستیزی یک مقوله موهومی یا یک آرمان خواهی غیرواقعی نیست. استکبار ستیزی نه یک سلیقه ی#سیاسی خاص است و نه یک#روش یا#تاکتیک برای زمانی معین. آرمانی است واقعی. نمی شود کسی از درون به غرب دلبستگی داشته باشد و در عین حال شعار#مبارزه_با_استکبار بدهد!
#دانشگاه های ما نیاز به آرامش و طمأنینه دارد تا در فضای عقل و منطق بتواند بالندگیِ علمی به بار آورد؛ نه آنکه هر ساعت دستخوش#جریان_سازی عده ای کوته نگر#سیاست_زده باشد که متاسفانه#دانشجو را تنها در تشنج آفرینی و تهیّج معنا می کنند. همان نگاه بصیری که در بزنگاه های مهم تاریخ این مرز و بوم، کدخدای مستبد را پس زد، در برابر حمله#دشمن متجاوزگر به مرزهای#کشور جانانه ایستاد و در طوفان هایِ داخلی از کشتیِ کشتیبان#انقلاب و#نظام مقدسش جدا نشد؛ امروز نیز راه برون رفت از#مشکلات_کشور را یک#تحوّل_علمی می داند که باید در بستر دانشگاه ها شکل بگیرد.
آن دیدگاهی که#وزارت_علوم را بازوی#سیاسی ببیند تا دانشجویان کشور را به سلیقه ی خود به خط کند، بی شک محکوم به شکست است. آقایان از تجربه ی پیشینیان درس بگیرند، که چپ و راست در این حوزه خطا کرده اند. شأن دانشگاه و دانشگاهیان این نیست که نیروهای سیاسی بخواهند آن ها را مدیریت کنند. وقتی دانشگاه عرصه ی تاخت و تاز نیروهای سیاسی شود، ساختار علمی کشور بی شک آسیب می بیند.
.
پ.ن: قسمتی از#بیانیه_انجمن_اسلامی_دانشجویان_لندن

0💬

Loading...

#معلم_درس_ظهور #سفیانی
شهید محمودرضا بیضائی:
🔹#شام نقطه شروع حرکت ابناء #ابوسفیان ملعون است و این خاکریز نباید فرو بریزد.
این حرکت خطرناک و این #تفکر آدمکش ارهابی ؛ پر و بال گرفته و حمام خون بین شیعیان و سایر مسلمین راه می‌اندازد و هیچ حرمتی از حرمین شریفین زینب کبری و خانم رقیه سلام الله علیهما را (حفظ نخواهد کرد) که هیچ، حرمت عتبات مقدسه کربلا، نجف، سامرا، کاظمین و… را هم خواهد شکست.
🔸معرکه #شام میدان عجیبی است...
بقول امام خامنه‌ای:
«بحران سوریه الان مقابله ی "جبهه کفر و استکبار و ارهاب" با تمام قوا در برابر "جبهه مقاومت و اسلام حقیقی" است.»
در واقع یعنی جنگ بین #حق_و_باطل. و این خاکریز نباید فرو بریزد؛ نباید.
#خط_مقدم نبرد بین حق (جبهه مقاومت) و باطل در #شام است؛
تمام دنیا جمع شده‌اند ؛ تمام #استکبار ، #کفار ، #صهیونیست‌ها ، مدعیان #اسلام_آمریکایی ، #وهابیون آدمکش بی‌شرف ،
همه و همه جبهه واحدی تشکیل داده‌اند و #هدف‌شان :
" شکست اسلام حقیقی و عاشورایی ، رهبری ایران و هدفشان شکست #نهضت_زمینه‌سازان_ظهور است " و بس.
🔹واضح‌تر بگویم...
←نبرد شام ، مَطـلـَع تحقق #وعده_آخرالزمانی_ظهور است→
.
🔺عبدالله بن منصور می گوید: از امام صادق (ع) پرسیدم نام #سفیانی چیست؟ ایشان فرمودند: «با نام او چه کار داری؟ وقتی او مناطق پنج گانه #شام ، شامل : #دمشق ، #حمص ، #فلسطین ، #اردن و #قنّسرین را تصرف کرد ، منتظر فرج باشید.»۱
.
🔺امام رضا(ع) فرمودند:
"قیام قائم از سوی خدا حتمی است و #خروج_سفیانی نیز از سوی خدا حتمی است و هرگز بدونِ سفیانی، قائمی نخواهد بود."۲
📚۱-برگرفته از تأملی نو در نشانه های ظهور، ص۱۲۸-۱۳۵ ، ۲-قرب الاسناد ح۱۳۲۹
.
❕️پ.ن: واسه اومدن #یار آماده‌ایم؟؟
#سربازان_آخرالزمانی_امام_زمان_عج
#شهید_محمودرضا_بیضایی | #معلم_درس_ظهور

20💬

. حضرت امام 'قَدَّسَ الله نفسَ الذَکیَه' :
از دست محمدرضا خلاص شدیم؛ لکن از شر تربیت یافتگان غرب به این زودی‌ها خلاص نخواهیم شد.

#غرب_‌زده‌ها
#لیبرالیسم
#اسلام_آمریکایی
✅ @americanislam

0💬

Loading...

*قطوف قرآنية**
" لقد لقينا من سفرنا هذا نصبا "*رحلة شاقة في طلب العلم دونها الله في كتابه تحفيزا لهمتك في الإرتحال فإن هذا العلم لايستطاع براحة الجسد*
" أَخَرَقْتَهَا لِتُغْرِقَ أَهْلَهَا لَقَدْ جِئْتَ شَيْئًا إِمْرًا "*
، هنا ملمح لطيف :
فموسى قال : لتغرق أهلها ،ولم يقل ) تغرقنا (فلم يذكر نفسه ولا صاحبه ،رغم أنهما كانا على ظهر السفينة ؛لأن هذه أخلاق الأنبياءيهتمون بأوضاع الناس أكثر من إهتمامهم بأنفسهم وهذا هو حاله عليه و على نبينا الصلاة و السلام*
" أو جذوة من النار لعلكم تصطلون "*كان رجلاً قوياً يصبر على البرد فلم يقل نصط لي إنما حركته الرحمة بزوجه.*
" هل أتبعك على أن تعلمني مما علمت رشدا "
*من آداب طالب العلم المستفادة من القصة}هل{ : عرض مؤدبأتبعك
{ : إتباع وليس مصاحبة فقط} تعلمني{ :تواضع منه و هو نبي}مما علمت{ : إعتراف بعلمه}رشدا
{ : يريد كمال العلم والهداية*}
قال إن سألتك عن شيء بعدها فلا تصاحبني{*...لم يقل )فلا أصاحبك(وذلك لأن موسى أراد أن يجعل القرار بيد المعلِّم وهو الخضر،فهو الذي يقرر المصاحبة من عدمها،وهذا ما يتناسب مع الإتباع الذي طلبه في أول اللقاء.} هل أتبعك { : جعل نفسه تبعاً له،واستأذن في إثبات هذا التبعية ؛وهذه مبالغة عظيمة في التواضع!
--------------------
نعيش جمال الحياة في طاعة الله
#اسلامنا #اسلامى #اسلاميه #إسلاميات_خير #إسلام #اسلام_اباد #اسلام #اسلاميات_فائدة_حكم_أذكار #اسلامياتي #اسلام_آباد #اسلاميات_فائدة_حكم_أذكار_تنبيه_نصيحة_دعاء_إسلام_مسلمون_مسلمات_دعاء_أفكار_أقول #اسلامشهر #أسلام #اسلاميات_رمزيات_مواليد #اسلام_سراج #اسلامی #اسلاميات #prilaga #أسلاميه #اسلام_ناب #اسلام_آمریکایی #اسلاميات_دعوي_فائدة #اسلاميات_صور #اسلامي #اسلاميات_صور_مقاطع_ايات_معلومات_قرآن_مسلم_ادعية_استغفر_الله #اسلامية

2💬

#امام_خمینی
آمریکا نظامی نمیفرستد
کسانی که تربیت کرده میفرستد که اوضاع را بهم بزنند

#غربزده
#اسلام_آمریکایی

#شهید_آوینی : آخرین قتال ما با اسلام آمریکایی ست که از خود آمریکا دیرپاتر است .

0💬

Loading...

این پلید که تاجزاده نام داشته و مسئول اتاق جنگ روانی اصلاحات است گفته است: ‌"‏یمن در اشغال داعش نیست، حرم ندارد و هم مرز اسرائیل هم نیست که به اصطلاح آقایان عمق استراتژیک جمهوری اسلامی محسوب شود. اعلان ‎#کمک_مستشاری ایران در یمن توسط سردار جعفری در شرایطی که ترامپ در پی اثبات دخالت سپاه در امور داخلی کشورهای دیگر است، چه معنا و چه لزومی دارد؟" 💠 گذشته از آنکه این سخنان معرفی کامل و دقیق تفکر #اسلام_آمریکایی بی بو و خاصیت جریان اصلاحات است، مبتنی بر استدلالی شرم آور تر نیز می باشد. ♻️ یحتمل روحانی به او گفته است که ما نه میتوانیم و نه چنین اجازه ای بخود میدهیم که مثل وحشیهای غربی - عربی سرمان را پایین انداخته و وارد یک کشور همچون یمن شده و به آنان بگوییم شما باید خدمات مستشاری ما را بپذیرید. پس میداند که بخواست خود یمنیها بوده است. مشکل تاجزاده اجازه قانونی نیست.
میگوید یمنی ها بخواهند بما چه؟ ♻️ او که یک اصلاحاتی است معتقد به این آرمان است که هرکاری که مورد پسند غربیها نبود را باید از اسلام زدود. آثار این تفکر را در ماجرای #سند_2030 و پاکسازی مطالب مربوط به جهاد و مقاومت از کتب درسی فرزندانمان دیده ایم. ♻️ ذلیلانه ترین قسمت این اظهارات استدلال این مرهوب سیاسی است. او برای جا انداختن افکار اصلاحاتی خود به دلیلی روی آورده است که امروزه شنیدن آن برای یک جوان تازه کار هم مشمئز کننده است. از این فرد زبون باید پرسید آیا حزب الله و حماس و حشدالشعبی عراق و بسج سوریه و یمن و ....همه تروریست خوانده شده و مغضوب غرب نیستند؟ پس آنها هم باید کنار بروند؟ تفوا به اینهمه ترس و جبن. 💠 ما تاجزاده را قابل پاسخ نمیدانیم ولی هشدار میدهیم که این تحرکات ریشه در شخص رئیس دولت دارد و گفتارهای سیاسیون کشور (که فقط مذاکرات موشکی را رد کرده و سخنی در رد مذاکره منطقه ای نمیرانند) موید این توطئه و زمینه چینی است. 💠 این سخنان زمانی مطرح میشود که رهبر انقلاب در دوم آذر همین ماه فرمودنه اند: 💎" امروز جمهوری اسلامی نسبت به ۳۵ سال پیش قابل مقایسه نیست. آن‌ها خواستند ما را از بین ببرند اما خداوند متعال ما را تقویت کرد و ما در منتهای قدرت، حرفمان را صریح می‌زنیم؛ هر جا هم به حضور ما احتیاج باشد، کمک می‌کنیم و آن را صریح می‌گوییم و از گفتنش ابایی نداریم. 💎💎 ما در مواجهه با دنیای کفر ملاحظه‌ی هیچ‌کس را نمی‌کنیم. ۹۶/۹/۲"

16💬

🥁🥁 دولت روحانی در حال زمینه سازی #برجام_منطقه ای است 💠 رهبر تیزبین انقلاب اسلامی بلافاصله بعد از تصویب قرارداد ننگین برجام در مشهد فرمودند اینان بدنبال برجامهای
2و3و4 هستند. 💠 ما یکسال است با رصد گفتار و رفتار دولت روحانی در حال هشدار دادن هستیم که عزم این دولت بر اجرای برجام منطقه ای جدی است. 💠 اینک روحانی پیشقراول پرکینه و ضدرهبری را به میدان فرستاده تا زمینه های این خیانت بزرگ را عملیاتی سازد. قبل از آنکه چرندیات او را بازگو کنیم یادآوری مینماییم که این فرد فعالترین عنصر #فتنه ۱۸تیر ۷۸ بوده و کسی است که تظاهرات آن سال را بسمت بیت رهبری هدایت کرد و اگر هشدار سردار جعفری به این پلید نبود کشتار آن سال از فجایع تاریخی میشد. بدنبال هشدار سردار جعفری خود این خبیث با پوشش صورت به جمع اجامر و اوباش مقابل بیت رفته و آنان را متفرق نمود. 💠 این پلید که تاجزاده نام داشته و مسئول اتاق جنگ روانی اصلاحات است گفته است:
‌"‏یمن در اشغال داعش نیست، حرم ندارد و هم مرز اسرائیل هم نیست که به اصطلاح آقایان عمق استراتژیک جمهوری اسلامی محسوب شود. اعلان ‎#کمک_مستشاری ایران در یمن توسط سردار جعفری در شرایطی که ترامپ در پی اثبات دخالت سپاه در امور داخلی کشورهای دیگر است، چه معنا و چه لزومی دارد؟" 💠 گذشته از آنکه این سخنان معرفی کامل و دقیق تفکر #اسلام_آمریکایی بی بو و خاصیت جریان اصلاحات است، مبتنی بر استدلالی شرم آور تر نیز می باشد. ♻️ یحتمل روحانی به او گفته است که ما نه میتوانیم و نه چنین اجازه ای بخود میدهیم که مثل وحشیهای غربی - عربی سرمان را پایین انداخته و وارد یک کشور همچون یمن شده و به آنان بگوییم شما باید خدمات مستشاری ما را بپذیرید. پس میداند که بخواست خود یمنیها بوده است. مشکل تاجزاده اجازه قانونی نیست.
میگوید یمنی ها بخواهند بما چه؟ ♻️ او که یک اصلاحاتی است معتقد به این آرمان است که هرکاری که مورد پسند غربیها نبود را باید از اسلام زدود. آثار این تفکر را در ماجرای #سند_2030 و پاکسازی مطالب مربوط به جهاد و مقاومت از کتب درسی فرزندانمان دیده ایم. ♻️ ذلیلانه ترین قسمت این اظهارات استدلال این مرهوب سیاسی است. او برای جا انداختن افکار اصلاحاتی خود به دلیلی روی آورده است که امروزه شنیدن آن برای یک جوان تازه کار هم مشمئز کننده است. از این فرد زبون باید پرسید آیا حزب الله و حماس و حشدالشعبی عراق و بسج سوریه و یمن و ....همه تروریست خوانده شده و مغضوب غرب نیستند؟ پس آنها هم باید کنار بروند؟ تفوا به اینهمه ترس و جبن.

4💬

🥁🥁 دولت روحانی در حال زمینه سازی #برجام_منطقه ای است 💠 رهبر تیزبین انقلاب اسلامی بلافاصله بعد از تصویب قرارداد ننگین برجام در مشهد فرمودند اینان بدنبال برجامهای 2و3و4 هستند. 💠 ما یکسال است با رصد گفتار و رفتار دولت روحانی در حال هشدار دادن هستیم که عزم این دولت بر اجرای برجام منطقه ای جدی است. 💠 اینک روحانی پیشقراول پرکینه و ضدرهبری را به میدان فرستاده تا زمینه های این خیانت بزرگ را عملیاتی سازد. قبل از آنکه چرندیات او را بازگو کنیم یادآوری مینماییم که این فرد فعالترین عنصر #فتنه ۱۸تیر ۷۸ بوده و کسی است که تظاهرات آن سال را بسمت بیت رهبری هدایت کرد و اگر هشدار سردار جعفری به این پلید نبود کشتار آن سال از فجایع تاریخی میشد. بدنبال هشدار سردار جعفری خود این خبیث با پوشش صورت به جمع اجامر و اوباش مقابل بیت رفته و آنان را متفرق نمود. 💠 این پلید که تاجزاده نام داشته و مسئول اتاق جنگ روانی اصلاحات است گفته است:
‌"‏یمن در اشغال داعش نیست، حرم ندارد و هم مرز اسرائیل هم نیست که به اصطلاح آقایان عمق استراتژیک جمهوری اسلامی محسوب شود. اعلان ‎#کمک_مستشاری ایران در یمن توسط سردار جعفری در شرایطی که ترامپ در پی اثبات دخالت سپاه در امور داخلی کشورهای دیگر است، چه معنا و چه لزومی دارد؟" 💠 گذشته از آنکه این سخنان معرفی کامل و دقیق تفکر #اسلام_آمریکایی بی بو و خاصیت جریان اصلاحات است، مبتنی بر استدلالی شرم آور تر نیز می باشد. ♻️ یحتمل روحانی به او گفته است که ما نه میتوانیم و نه چنین اجازه ای بخود میدهیم که مثل وحشیهای غربی - عربی سرمان را پایین انداخته و وارد یک کشور همچون یمن شده و به آنان بگوییم شما باید خدمات مستشاری ما را بپذیرید. پس میداند که بخواست خود یمنیها بوده است. مشکل تاجزاده اجازه قانونی نیست.
میگوید یمنی ها بخواهند بما چه؟ ♻️ او که یک اصلاحاتی است معتقد به این آرمان است که هرکاری که مورد پسند غربیها نبود را باید از اسلام زدود. آثار این تفکر را در ماجرای #سند_2030 و پاکسازی مطالب مربوط به جهاد و مقاومت از کتب درسی فرزندانمان دیده ایم. ♻️ ذلیلانه ترین قسمت این اظهارات استدلال این مرهوب سیاسی است. او برای جا انداختن افکار اصلاحاتی خود به دلیلی روی آورده است که امروزه شنیدن آن برای یک جوان تازه کار هم مشمئز کننده است. از این فرد زبون باید پرسید آیا حزب الله و حماس و حشدالشعبی عراق و بسج سوریه و یمن و ....همه تروریست خوانده شده و مغضوب غرب نیستند؟ پس آنها هم باید کنار بروند؟ تفوا به اینهمه ترس و جبن. 💠 ما تاجزاده را قابل پاسخ نمیدانیم ولی هشدار مید

2💬

🔴رهبر انقلاب: در چنین دنیای ضد اخلاق، پسر ایرانی با خانمی که مدال بر گردنش می‌اندازد دست نمی‌دهد؛ این خیلی ارزش دارد.
#ورزش
#معنویت
#ارزش_ها
#افساد_طلبان
#غربزده
#اسلام_آمریکایی
#خاتمی

12💬

💠انتظار با تعریف اسلام امریکایی!💠 🔸همانگونه که ریش و حجاب مصنوعی، حج و کربلا و نماز مصنوعی و اسلام جعلی و آمریکایی و بدلی و مصنوعی داریم، انتظار آمریکایی و قلابی هم داریم! 🔹آنهاییکه در دوران انتظار نسبت به سرنوشت مسلمانان و جوامع مسلمین و توطئه های دشمنان اسلام بی تفاوت هستند و مسلمانی خود را تا حد دین شخصی و دین حداقلی تنزل داده اند و دین را از سیاست جدا می دانند و با ولایت فقیه و انقلاب اسلامی میانه ای ندارند، اسلامشان در ولایت طاغوت و آمریکا است و خود را فریب می دهند. 🔸افراد به ظاهر مؤمن و مقدس، اما متحجر و کم فهم، فقط فریب ظاهر را می خورند و نمی خواهند حقیقت همه چیز را بفهمند. 🔹لذا اگر خدای ناکرده فضای عمومی و صدا و سیما، با ادعا و شعار شلوغ شده باشد، اما در عمل و در زندگی و در برنامه ها و سیاستهای فردی و اجتماعی و... خبری از آمادگی صادقانه و با معرفت و توام با عمل و مجاهدت برای حضور و ظهور و در رکاب حضرت بودن نباشد، با سر و صدا و ادعا و شعار، ظهور اتفاق نمی افتد... 🔰کانال استاد زاهدی در تلگرام: نظریات راهبردی اسلام در زمینه های تعلیم و تربیت، نظام شناسی، حقوق زن، اسلامی کردن علوم، شرح زیارت عاشورا و... #انتظار #اسلام_آمریکایی #صداوسیما

0💬

.
🔴 اهم سخنان دکتر جلیلی در دانشگاه امام صادق علیه السلام:
✅ لازم است تا شما دانشجویان یک بار با دقت پیام های یک سال آخر حیات امام (ره) را بخوانید.
✅حضرت امام (ره) در پیام های یک سال آخر عمر شریف شان مکرر بر مفهوم «اسلام ناب» تکیه و تمایز آن را با « #اسلام_آمریکایی » بیان می کردند.
✅ امام (ره) به بهانه های مختلف از جمله صدور پیام قطعنامه 598، ساخت مصلی، پیام برای هنرمندان، پیام برای شهادت شهید عارف حسینی، پیام برای تاریخ نگاری انقلاب، #منشور_روحانیت و... بر دوگانه اسلام ناب و اسلام امریکایی تاکید می کردند.
✅ اولین هنر امام (ره) همین بود که مناسبات جهان را درست و واقع بینانه می فهمید و توصیف می کرد. برای همین امروز همچنان بسیاری از سخنان امام (ره) زنده و پویاست، کانه زمانی که این حرفها را بیان کردند سالها بعد را می دیدند.
✅ این جمله را امام (ره) در پیام قطعنامه گفتند ولی انگار برای امروز است: «نکته مهمی که همه ما باید به آن توجه کنیم و آن را اصل و اساس سیاست خود با بیگانگان قرار دهیم این است که دشمنان ما و جهانخواران تا کیْ و تا کجا ما را تحمل می‌کنند و تا چه مرزی استقلال و آزادی ما را قبول دارند؟ به یقین آنان مرزی جز عدول از همه هویتها و ارزشهای معنوی و الهی‌مان نمی‌شناسند. به گفته قرآن کریم، هرگز دست از مقاتله و ستیز با شما بر نمی‌دارند مگر اینکه شما را از دینتان برگردانند. بعضی مغرضین ما را به اعمال سیاست نفرت و کینه توزی در مجامع جهانی توصیف و مورد شماتت قرار می‌دهند؛ و با دلسوزیهای بیمورد و اعتراضهای کودکانه می‌گویند جمهوری اسلامی سبب دشمنیها شده است و از چشم غرب و شرق و ایادی‌شان افتاده است! که چه خوب است این سؤال پاسخ داده شود که ملتهای جهان سوم و مسلمانان، و خصوصاً ملت ایران، در چه زمانی نزد غربیها و شرقیها احترام و اعتبار داشته‌اند که امروز بی‌اعتبار شده‌اند؟»
#دکتر_سعید_جلیلی #دکترجلیلی #جلیلی
#روز_دانشجو #دانشگاه_امام_صادق

2💬

1💬

شهید مدافع حرم بی.ام.دبلیو سوار؛ «احمد محمد مشلب» را اولین بار با این لقب شناختیم. جوان خوش تیپ  و خوش سیمایی که در تصویر معروف کنار خودروی گرانقیمت خود ایستاده و لبخندی به لب دارد؛ از همان لبخندهایی که به خاطر می ماند ،  مثل لبخند «جهاد» که انگار اینجا دیگر هیچ کس شبیه او لبخند نمی زند...
احمد محمد مشلب از اهالی شهر نبطیه لبنان بود .از همان کودکی با عشق به اهل بیت (ع) در خانواده اش تربیت شد ، نفس کشید و بزرگ شد . شهید احمد محمد مشلب، شهید ۲۳ ساله حزب الله لبنان که به خاطر شیک پوشی به القاب مختلفی مشهور و معروف بود ،  اما خودش دوست داشت به او غریب طوس بگویند چرا که به امام رضا (ع) علاقه فراوان داشت .

درست در روزهایی که عده ای کج فهم تلاش می کردند تا مغرضانه «دفاع از حرم عقیله بنی هاشم» را به «پول» پیوند بزنند، «احمد» با آن لبخند زیبایش از راه رسید. همان روزهایی که می گفتند این جوان ها به خاطر 500دلار  یا به خاطر بیکاری و تنگدستی به سوریه می روند. همان موقع بود که احمد آمد. جوانی که نفرهفتم لبنان در رشته تکنولوژی بود و چیزی از مال دنیا کم نداشت ؛ کرامت و غیرت شهید مشلب بود که او را به سوریه کشاند ...
جوانی که در بخشی از وصیت نامه اش اینطور نوشته : «خدا توراکمک کند ای امام زمان! ماانتظار او را نمی کشیم؛ او انتظار ما را می کشد و وقتی خودمان را درست کنیم واصلاح کنیم بعد ساعاتی ظهور می کند.» وصیت ایشان به تمام زنان این است که:عبا (چادر)است او می گوید عبا مدل است و اولین زنی که صاحب عبای زنانه است حضرت زینب(س)بود

او اینگونه بود وهمیشه عبا روی سرش قرار داشت ولی حجابی که الان میکنیم وچیزهایی غیرمعلوم است

مهم ترین مسئله این است که دختران وزنان حجاب خود را حفظ کنند.

ودختری که بیرون می آید وبه صورت عادی وبدون زینت در برابر دیدگان مردم برود و نگاه هایش
را به زمین بدوزد واحترام حجاب وعبایش را نگه دارد.

#چهارشنبه_سفید #چهارشنبه_مشکی #حجاب #محجبه #مسیح_علینژاد #اسلام_آمریکایی #دولت #بدحجاب #بی حجاب #دولت #مدافعان_حرم #مدافع_حرم #احمد_محمد_مشلب #رهبر #حضرت_زینب

0💬