#تالیف

⚙️⏰تبلیغات مشتری

در دنياي تبليغات ضرب المثلي است كه مي گويد : " فكر نكنيد مشتري احمق است ، مشتري را جزيي از خود بدانيد . " در بازاريابي مشتري دشمن شمانيست ، مشتري همزبان و همدل شماست ." هرگز اجازه ندهيد خريدار و مشتري از شما ناراضي باشد و نسبت به شما احساس نفرت كند.
#مشتری #جذب_مشتری #مدیریت_مشتری #مدیریت_بازاریابی #تبلیغات #تبلیغات_مشتری_ساز #مدیریت #مقاله_دانشجويي #مقالهisi #مقاله #پایان_نامه #پایان_نامه_نویسی #پروپزال #پروژه_کلاسی #پروژه #تحلیل_آماری #فصل_4_پایان_نامه #تالیف #ترجمه #فصل_4_پایان_نامه#استخراج_مقاله_از_پایان_نامه #اسمارت_پی_ال_اس #اس_پی_اس_اس #لیزرل #ایموس #یاس_مدیر #یاس_پروژه

3💬

Loading...

افتخار .خوشحالی یعنی اینکه اسمت به عنوان هنرمند و نویسنده تو گوگل و کتابخانه ملی ایران ثبت بشه
#مهکامه_سادات_موسوی#تالیف#مایکل_جکسون#گوگل#

لطفا عکس ها را ورق بزنید.

11💬

بیایید یاد بگیریم؛
وقتی می خواهیم از جایی به نام کافه حرفی بزنیم اولین مقیاس ما برای هر گونه نظری، منطق و فلسفه و هنر و فرهنگ راستین و حقیقی باشد... نه طعم آلبالو و خیارشور و مرغ سوخاری و دروغ های واهی... تا شاید در آینده بخاطر نظر خود شرمنده ی خود نشویم... تاریخ حافظه ی کوتاه مدت ما را به راحتی در بلند مدت نگهداری می کند... کافه معیار تعقل ماست نه معیار تفنن!
بیایید صادق باشیم با هم و به هر جایی برچسب کافه نزنیم و آبروی فهم و شعور خود را نبریم... بیایید کاری کنیم که هر کسی به خود جرات شغل کافه داری را ندهد.... بیایید تفاوت میان آب میوه فروشی و کافی شاپ و ساندویچی را با کلمه کافه تحقیق کنیم ... بیایید لعن و نفرین تاریخ را برای خود نخریم. بیایید حق و عدل و انصاف را رعایت کنیم و کمتر سر هم شیره بمالیم و با دروغ سرگرم باشیم... بیایید کمی انسان متمدن باشیم و بیاندیشیم. آینده نزدیک تر از آنچیزی که فکر می کنیم خواهد آمد.
اصغر خوش خلق ۹۶۱۱۲۶
#دزد_هنر #هنر #فرهنگ #شعور #حلال #حرام #کاسبی #فریب #طراح #دستمزد #مجوز #سرقت_هنری #حق_مولف
#طلب #حق #رضایت #کافه_سپیدگاه #حقیقت #کافه #خیابان_انقلاب #دلمان #سادگی #هنر #فرهنگ #تالیف #دستخط #سپیدوسیاه #گاهنشین #وصال

4💬

Loading...

‏‎#انسان_متمدن به پوششش یا غذا و رو زمین و خوشخواب خوابیدنش نیست،که تمدن گرفته باشد!
او، ‎#مؤلفی ست که زندگی شخصی و جمعیش را از نو ‎#تالیف می کند و در محاصره تصمیمات پیشینیانش قرار نمی گیرد؛
چراکه میداند روزگار خود او را ‎#ریشه آیندگانی خواهدکرد!
#جنایات_تاریخی
#مرز_انسانی

0💬

مگر هر جایی را می توان کافه نامید حتی اگر از طلا ساخته شده باشد؟؟؟
چطور این فریفتگان و شیفتگان علاقمندی جعلی برای خود می سازند؟
چطور می شود این حقیقت را نشنوند مگر اینکه از ستایش دروغ لذت می برند!
عجیب نیست چگونه این روزها، کافه نشینی مرسوم شده، گویا کسی دوست ندارد با مطالعه وارد جایی شود که پیش نیازش مطالعه و پژوهش است!
احتمالا اینانی که در عکس بالا هستند همان هایی هستند که به دنبال تفنن و سرگرمی هستند... همان هایی که باید جای کافه بروند آیس کافی و هایدا و آب میوه فروشی، چرا که بدون مطالعه و حرمت کلمه کافه سیاهی لشگر می شوند... هنوز لوگوی من پای همه ی کارها هست چطور به خود اجازه مقایسه می دهند؟
عجیب است که چرا گاه نشینان اصلی سپیدگاه و سپید و سیاه سکوت کرده اند... شاید کلمه ی گاه نشین نیز افول کرده است به نمایش رو حوضی و سایه بازی کافه و پاتوق.
شاید اصلا چیزی به نام تفکر وجود ندارد! چرا اینقدر دیمی و غیر علمی کافه بازی می کنند؟
با مردم فریبی و نگفتن حقایق و دروغ ، با طرح و طراحی حقیر چگونه اجازه ی مقایسه به خود می دهند؟
طراحی لوگو و شعار و پیرمرد و دست خط و ایده هایی که من راضی نیستم چگونه مجوز قیاس دارد؟؟؟
چگونه به خود اجازه می دهند با ایده ها و طرح هایی که خالقش راضی نیست دست به آمارگرفتن دروغین بزنند؟
از حقی که پایمال شده چرا نمی گویند... خورشید همیشه پشت ابر نمی ماند ... هرگز...
متاسفم برای کسانی که دوست ندارند حقیقت را بشنوند....
از معیشت نا حلال چطور می شود آمار گرفت؟
بدون رضایت خلق چطور دروغ خود را حقیقت جلوه می دهند؟؟؟؟ تا کی با شعار دروغین سادگی می خواهند مردم فریبی کنند؟ #دزد_هنر #هنر #فرهنگ #شعور #حلال #حرام #کاسبی #فریب #طراح #دستمزد #مجوز #سرقت_هنری #حق_مولف
#طلب #حق #رضایت #کافه_سپیدگاه #حقیقت #کافه #خیابان_انقلاب #دلمان #سادگی #هنر #فرهنگ #تالیف #دستخط #سپیدوسیاه #گاهنشین #وصال

0💬

Loading...

روز احمق ؛ والنتاین
#valentinesday ; #Fool's_day
#calligrapher : @asghar_khoshkholgh

اگر این روزها نماد قلب و بوسه و ... از این خزعبلات سطحی، جایی!! دیدید شک نکنید که احمق ها برای بنیان و زیبایی عشق ، تجارت راه انداخته اند...
و چقدر برخی احمق تر که کیسه تجارت این روز را پرتر می کنند... اگر عشق تجاری بود که تف بر این زندگی و ننگش باد. #کافه_سپیدگاه #حقیقت #کافه #خیابان_انقلاب #دلمان #سادگی #هنر #فرهنگ #تالیف #دستخط #سپیدوسیاه #گاهنشین

2💬

📑
🍃برگی دیگر...
📋پذیرش تضمینی مقاله جهت دفاع ارشد و دکترا
⌛️تدوین، تالیف و استخراج مقاله از پایان نامه
⌛️اکسپت و چاپ در مجلات معتبر دارای امتیاز علمی ترویجی در مصاحبه دکترا
⌛️اکسپت و چاپ در همایشهای بین المللی و ملی
⌛️نمایه شدن در پایگاههای معتبر SID ,ISD, SIVILICA و ...
♻️برای کلیه کارمندان دولت جهت اخذ امتیاز در ارزشیابی و سازماندهی، خصوصا فرهنگیان محترم و دانشجویان مقاطع دکترا، ارشد و کارشناسی
📲 09112100065

#پذیرش #تدوین #تالیف #استخراج #مقاله #دکترا #ارشد #پایان_نامه #مجلات_معتبر #امتیاز #علمی #ترویجی
#همایش #همایش_بین_المللی #همایش_ملی #چاپ #اکسپت #دانشجو #فرهنگیان

1💬

Loading...

برای خواندن ادامه مطلب به این لینک کانال مراجعه کنید:
t.me/sepidgaahcafe
#کافه_سپیدگاه #حقیقت #کافه #خیابان_انقلاب #دلمان #سادگی #هنر #فرهنگ #تالیف #دستخط #سپیدوسیاه #گاهنشین

0💬

برای خواندن ادامه مطلب به این لینک کانال مراجعه کنید:
t.me/sepidgaahcafe
#کافه_سپیدگاه #حقیقت #کافه #خیابان_انقلاب #دلمان #سادگی #هنر #فرهنگ #تالیف #دستخط #سپیدوسیاه #گاهنشین

0💬

📑
🍃برگی دیگر...
📋پذیرش تضمینی مقاله جهت دفاع ارشد و دکترا
⌛️تدوین، تالیف و استخراج مقاله از پایان نامه
⌛️اکسپت و چاپ در مجلات معتبر دارای امتیاز علمی ترویجی در مصاحبه دکترا
⌛️اکسپت و چاپ در همایشهای بین المللی و ملی
⌛️نمایه شدن در پایگاههای معتبر SID ,ISD, SIVILICA و ...
♻️برای کلیه کارمندان دولت جهت اخذ امتیاز در ارزشیابی و سازماندهی، خصوصا فرهنگیان محترم و دانشجویان مقاطع دکترا، ارشد و کارشناسی
📲 09112100065

#پذیرش #تدوین #تالیف #استخراج #مقاله #دکترا #ارشد #پایان_نامه #مجلات_معتبر #امتیاز #علمی #ترویجی
#همایش #همایش_بین_المللی #همایش_ملی #چاپ #اکسپت #دانشجو #فرهنگیان

16💬

Loading...
Loading...

...
در مورد #ابراهیم_حاتمی_کیا، این بچه ی لوس و ته تقاری و عزیز کرده ی نظام، این سوگلیه حرمسرای مافیای قدرت و ثروت،این بچه ی زن عقدی حکومت،این ملیجک دربار،که علیرغم مشمولیت تماااام رانت ها و توجهه ها و تافته ی جدا بافته بودن،باززز مدام در حال نق نق و غر غر و وز وز و ناله و گریه و گله و شکایت و زنج و موره هست،و آدم واقعا نمیفهمه، این که همه چی براش مهیاس و حق همه روتو حلقومش دارن میریزن، دقیقا مشکل و دردش چیه،در مورد این آدم میخوام حکایتی براتون نقل کنم.نقله،یارو وسط خیابون دشویش می گیره، هرچی دنبال مستراح می گرده، پیدا نمی کنه، یه داروخانه رو میره تو، می پرسه: نفت دارین؟ یارو داروخانه چی میگه: نه نداریم.میکشه پایین و همونجا می شا...ه،میگه: شا...یدم به داروخانه ای که نفت نداره.- یه چن بار دیگه هم همونجوری شاشش میگیره و جا پیدا نمی کنه و می ره همون داروخانه و نفت دارین و نه نداریم و حالا نشا... کی بشا...ش...تا اینکه داروخانه ای از سر ناچاری، میره نفت تهیه میکنه و این یارو دوباره میاد و میپرسه نفت دارین،داروخانه ای با مهربونی میگه بله داریم..داریم.داآشمون دوباره میکشه پایین ومی ش...اشه. و میگه:...دم به داروخانه ای که جای دارو، نفت می فروشه.میگذره و یه روز دیگه یارو وارد داروخونه میشه و هنو میخواد بگه آقا نفت دارین ندارین،داروخونه ای میگه داداش تو چیکار داری ما نفت داریم یا نداریم.بکش پایین و ش...شتو بکن و برو دیگه...حالام شما آقای #فیلمساز_وابسته به #نظام و #حاج_قاسم_سلیمانی ،آقایی که یه زمانی #کارگردان #فیلم #آژانس_شیشه_ای بودی و #ارتفاع_پست، آقایی که از ارتفاع حق طلبی تبعید شدی به پستی رانت و ویژه خواری شما دیگه دردت چیه؟ در زمانه ای که تو و امثال تو و روءسات،امثال #ناصرتقوایی ،استاد عزیز من رو بجای تقدیس از #تالیف و #کارگردانی با موفقیت تبعید کردید به شهرک اکباتان و اوج انزوا و ذهن عزیزش رو چنان خسته کردید که از شر شماها به گربه ی خونگیش پناه برده،دیگه دردتون چیه؟دیگه زوزه و فریاد و عربده کشی ت چیه؟سیرمونی نداری آقای ننر؟
.
@reza_rashidpour
@ebrahimhatamikia @film_online @fajrfilmofficial

43💬

.
بخشی از متن کتاب داستان ها و قصه ها
داستان #مار_زخم_خورده
چه زنی! اگر بگویم مثل #ببر بود کم گفته ام. آن روزی که از دستش خلاص شده بودم می توانستم بگویم که خدا عمر تازه ای به من عطا کرده. درست سی سال پیش از این بود، اما در خاطر من مثل این است که همین دیشب بود که مثل ببر روی سینه ی من نشسته بود و می خواست سر مرا مثل گوسفند گوش تا گوش ببرد، آن هم زنی که فقط یک دست داشت.
حالا هم اگر نمرده بود محال بود #قصه اش را برای شما نقل کنم. تفصیل قصه از این قرار بود که سی و پنج سال پیش وارد همین شهر «رمله» شدم. در جوانی من اهل سیاحت و جهانگردی بودم و بسیاری از شهرهای مختلف عالم را دیده بودم و می خواستم این شهر رمله را هم ببینم و بعد به وطن خود مراجعت کنم.
آن شبی که وارد این شهر شدم دیر وقت بود و همه ی مردم به خواب رفته بودند، و در کوچه ها کسی رفت و آمد نمی کرد و من هم هیچ کس را در شهر نمی شناختم و منزل معینی نداشتم. بیرون دروازه ی شهر قبرستانی بود، و چند گنبد و چهارطاقی در این #قبرستان بود. با خودم گفتم: «چه عیب دارد که این یک شبه را تا صبح در زیر یکی از این #گنبد ها به سر ببرم؟» چون راه ها امن نبود من در تمام طول سفر یک #شمشیر و یک #سپر همراه خود می بردم که اگر #دزد و #راهزنی بر من حمله برد مفت مفت تسلیم او نشوم.
.
.
.
.
#کتاب
#کتاب_خوب
#معرفی_کتاب_خوب
#معرفی_بهترین_رمان
#نویسنده
#مجتبی_مینوی
#داستان_ها_و_قصه_ها
#مجله_سخن
#مجله_یغما
#عمر_دوباره
#تالیف
#ترجمه
#تحریر
#اقتباس
#تلخیص
#ادبیات_مشرق
#ادبیات_مغرب
#نشر_خوارزمی
#انتشارات
#خوارزمی
#انتشارات_خوارزمی

1💬

به نام خدا
.
#اقتباس در آثار هنری ( مخصوصا خارج از ایران ) مسئله ای طبیعی و مورد قبوله!
#تضمین (به کار بردن "بخشی" از شعر دیگری) هم از فنون نسبتا رایج ادبیات ماست!
اما طبق قانون( نصف و نیمه ) #حق_تالیف در کشور ما؛ "هرشخصی هنگام استفاده از اثر مولف دیگری در آثار خود، موظف به اجازه ی استفاده از او و اشاره مستقیم به نام وی می باشد."
.
جناب هیراد بزرگوار تو کاور آهنگشون نام خودشونو به عنوان #ترانه_سرا (مولف) نوشتن!!! و تو صفحه شون یادآور شدن (برداشتی از شعر #شهریار و #حسین_جنت_مکان) !
۱.اگر برداشت بوده؛ چرا بخش دوم آهنگ بصورت کامل از شهریار آورده شده و ترجیع بند از حسین جنت مکان؟! (البته بماند که جناب جنت مکان کی تو یه غزل کلاسیک از واژه #خیابون استفاده کرده، جای سوال داره)
۲.اگر کپی بوده؛ پس ترانه سرایی که تو کاور نوشته شده، دقیقا چه مقدار از متن رو (#تالیف!!؟) کردن؟
.
پی نوشت:
بخدا که زبان و ادبیات ما همه کاملا چهارچوب داره و هر بخشیش مرزبندی دقیق و هنری!!
#به_گوش_مردم_احترام_بذارید

2💬

هرگز با دروغ و نیرنگ هیچ چیز پیش نخواهد رفت... حتی اگر زمین با همه وسعتش پشت تو باشد... چرا که کائنات و گنجینه انرژی از نیروی خیر و راستی و نور تولید می شود نه از تاریکی و کوچکی زمین.
به راستی حقیقت همه ی دروغ ها را در خواهد نوردید چون ایمان به صداقت و راستی و کمال انسانیت در قلب ها قدرتی ورای مکانیک و متریال و ماده دارد.
دلخوش بودن به لذت دروغ و هیجان ارگاسم در تاریکی بخاطر ندیدن عظمت هستی ست وگرنه بعد از درک آن بی درنگ تسلیم حقیقت در اعماق خاک فرو می رفتی.

برای خواندن ادامه مطلب به این لینک کانال مراجعه کنید:
t.me/sepidgaahcafe
#کافه_سپیدگاه #حقیقت #کافه #خیابان_انقلاب #دلمان #سادگی #هنر #فرهنگ #تالیف #دستخط #سپیدوسیاه #گاهنشین #دروغ

0💬

برای خواندن ادامه مطلب به این لینک کانال مراجعه کنید:
t.me/sepidgaahcafe
#کافه_سپیدگاه #حقیقت #کافه #خیابان_انقلاب #دلمان #سادگی #هنر #فرهنگ #تالیف #دستخط #سپیدوسیاه #گاهنشین

0💬

برای خواندن ادامه مطلب به این لینک کانال مراجعه کنید:
t.me/sepidgaahcafe
#کافه_سپیدگاه #حقیقت #کافه #خیابان_انقلاب #دلمان #سادگی #هنر #فرهنگ #تالیف #دستخط #سپیدوسیاه #گاهنشین

0💬

این اولین کتابی📚 هست که معرفی میشه دوستان عزیزم↙️↙️ این کتاب رو جهت عزیزانی معرفی کردم که در منزل و یا مدرسه با چالش دانش آموزان بیش فعال درگیر هستن.
(امیدوارم با خوندن این کتاب بشه این شیطونارو کنترل کرد😆) مولف:احمد صادقی
موضوع:روانشناسی و تربیت، پزشکی و بهداشت
ناشر:نوشته
سال:92چاپ سوم

#کتاب #تالیف #چاپ #چالش #مدرسه #خانواده #موضوع #پویش_داروین
#book #challenge #school #student

1💬