#تفرقه

📃 سند #تجزیه_طلبی فرقه #دموکرات_آذربایجان توسط استالین. 🇬🇧 انگلیسی ها با #تفرقه حکومت کردند. 🇸🇮 روس ها با #تفرقه اشغال کردند.
🇮🇷فرزندان #خمینی با #وحدت امنیت را تامین وبیمه کردند.

0💬

📃 سند #تجزیه_طلبی فرقه #دموکرات_آذربایجان توسط استالین. 🇬🇧 انگلیسی ها با #تفرقه حکومت کردند. 🇸🇮 روس ها با #تفرقه اشغال کردند.
🇮🇷فرزندان #خمینی با #وحدت امنیت را تامین وبیمه کردند.

1💬

شیعه نماهای تکفیری و آن دسته از روشنفکران معاند اسلام و نظام که برای #تفرقه و فرافکنی، دروغ هایی مثل ( فلسطینی ها ناصبی هستند ، فلسطینی ها خون اهداء شده ی ایرانی ها را پس زده اند و گفتند ما خون ایرانی و شیعه نمیخواهیم! و صد چیز دیگه ) ... پس بگویید اگر فلسطینی ها ناصبی هستند، ( به اهل بیت معصوم علیهم السلام لعن و هتاکی میکنند!! ) ،، این تابلوی نصب شده بر درب ورودیه مغازه، که در خیایانی از فلسطین هستش، نشانه ی چیست!؟ ـ ـ
#فلسطین #شیعه#شیعه_انگلیسی
#تشیع_انگلیسی #سید_صادق_شیرازی #وحید_خراسانی
#سنی#اهل_سنت #وهابی#ایران#حقیقت#دروغ#ناصبی
#عمرکشون#عمر_کشون#عایشه_فی_النار#عایشه#عمر#سقیفه#بتریه#بدعت#وحدتی#برائتی#بدعت

5💬

Loading...

#یا_زهرا_س
پدرش مالک خزائن روی زمین بود،قدرت تصرف در تمام جهان هستی را خداوند به وی داده بود در عین حال روزها گرسنه میماند،حضرت فاطمه زهراء(س) که دختر چنین پدری است و جزیی از نور اوست، سیدۀ زنهای جهان است، از روش پدر دور نبود، به زندگی دنیا و زر و زیور آن بی اعتنا بود،علاوه بر این روش پسر عمویش سید اوصیاء نصب العین او بود که صدقات حضرت علی (ع) در سال مساوی با چهل هزار یا چهارصد هزار دینار بود که اگر بر بنی هاشم توزیع میشد همه آنان را کفایت میکرد.
اما امیرالمؤمنین حضرت علی (ع) به همه مستمندان از مهاجر و انصار توزیع میکرد، تا آنجایی که برای خود و فرزندانش چیزی باقی نمیماند و گاهی نیاز پیدا میکرد که شمشیر و یا لباسش را میفروخت تا خرج روزانه اش را تأمین نماید.
آری، این است روش شخصی که از حیات دنیا چشم پوشیده و به مبدأ اعلاء متصل گردیده و رابط بین واجب و ممکن است.
هدف حضرت فاطمه زهراء(س)از مطالبه فدک این نبود که نفعی عائد وی گردد، مگر نه او و امیرمؤمنان(ع) و امام حسن(ع) و امام حسین(ع) مسکین و یتیم و اسیر را بر خود مقدم داشتند و از خود گذشتگی نشان دادند و سه روز به جز آب،چیزی نچشیدند،از این جهت درباره آنان آیه نازل گردید که شبانه روز تلاوت میشود:
«و یطعمون الطعام علی حبّه مسکینا و یتیما و اسیرا انما نطعمکم لوجه اللهلانرید منکم جزاءا و لاشکورا»
کسی که روشش این است با فدک یا مال دیگری چه کار دارد؟
آری؛ دنیا هدف و خواسته شهوترانانی است که گمان کردند اگر فدک را از امیرمؤمنان حضرت علی (ع) به زور بگیرند و به او ضربه مالی وارد کنند،مردم از اطراف او پراکنده میشوند.
اگر چه در این کار پیروز شدند ولی مطلب روشن گردید.
هنگامی که عاقبت لغزش را دانستند و فهمیدند که این کار از روی تدبر و فکر نبوده بلکه شتابزده و غیر عقلانی اقدام کرده اند،بعد از غصب خلافت و ستم، خواستار بخشش شدند، اما هیهات این گناهی است نابخشودنی.
وای بر آنها روزی که پیغمبر(ص) آنانرا به محاکمه کشید.
💔
#۲۲_ربیع_الاول #فدک #فدکیه #خطبه #حضرت_زهرا_س #امیرالمونین #علی_ابن_ابیطالب_ع #خلافت #خلیفه #اختلاف #تفرقه #اسلام #مسلمان
💔
#مفاتیح #مفاتیح_الجنان
#mafatiholjanan

6💬

Loading...

.......
#عروسک جان نبین،دنیای ماجزننگ نیست
پاسخ آیینه گی جز با نثار #سنگ نیست.
#امیر_دهقان

#تفرقه در ذات بشر گر نبود
برسر شه #افسری از زر نبود

فکرتی ار بر سر #آدم بُدی
برسر او اینهمه #سرور نبود

#جهل وخرافات بود افتخار
#نیک وبد ایکاش برابر نبود

#مهر بِدل گر بُدیش #باغبان
هر قدمی صد #گل پرپر نبود

تفرقه انداز و حکومت نما..
خوب بُد ار ایده ومظهر نبود

اینهمه وعظ وسخن ازعدل وداد
نیک بُدار جلوه به #منبر نبود

کاش در این#سینه مملو زغم
آتش سوزنده ی #اخگر نبود

پستی اگر شیوه #دهقان بُدی
دیده اش از خونِ دلش تر نبود
.
#شعر
#امیر_دهقان .
در بحر #سریع مطوی مکشوف.
باحذف سه بیت تقدیم به دوستان

67💬

🌹#آیت_الله_شیرازی #مرجع مشهوری که #فتوای_تحریم_تنباکو را دادند پسری داشتند به نام سید هادی. ایشان ۴ پسر داشتند حسن، محمد، صادق و مجتبی. 🌴حسن بعداز انقلاب در لبنان کشته شدند. 🌴محمد در#نجف ادعای #مرجعیت کردند که چند تن از علما از جمله #آیت_الله_خویی( ره)مرجعیت ایشان را تایید نکردند. ایشان در زمان اقامت #امام_خمینی واکنش هایی را داشتند. از جمله در نجف مردم تمایل داشتند امام خمینی امام جماعت نماز #حرم_امام_علی_علیه_السلام باشند اما ایشان مخالفت هایی داشت. در زمان انقلاب قرار بود شخصیت های زیر یعنی سید محمد صدر در عراق،امام در ایران، سید موسی صدر در لبنان قیام کنند.
محمد صدر را شهید کردند و امام موسی صدر را نیز ربودند. لذا ایشان توقع داشت امام ایشان را مرجع عراق معرفی کرده و از ایشان حمایت کنند که این طور نشد. لذا به کویت رفتند.
بعد از انقلاب و بعد از رحلت امام به ایران آمدند ودر #قم ساکن شدند. در این حال دست به #تفرقه زدند که سبب شد تا سال 80 در حبس خانگی باشند و سپس از دنیا رفتند و بنا به مصلحت در حرم حضرت معصومه دفن شدند. 🌴بعد از ایشان برادرش سید صادق جای ایشان را گرفت و اتاق فکری در #انگلیس شکل گرفت. یکی از #تئوریسین ها پیشنهاد داد برای #مقابله_با_حکومت_شیعه_در_ایران باید یک حکومت شیعه را علم و #شیعه_توسط_شیعه از بین رود.
در این حال جریان مزبور انتخاب شد.
اینگونه شد که سید صادق در ایران و برادرش مجتبی در کویت با حمایت مالی دولت بریتانیا فعال شدند. بیش از 15 سایت در #اینترنت،وبیش از15 شبکه ماهواره ای در خدمت ایشان است. 🌵جریان شیرازی تخم نفاق را بین مذاهب اسلامی پاشیدند و با #توهین_به_مقدسات_اهل_سنت #توهین_به_عایشه_خلفا و ... #آتش_کدورت_بین_سنی_و_شیعه را شعله ور کردند. 🌵 توهین‌های این جریان به ویژه توهین‌های آشکار #یاسر_الحبیب مانند نگارش و انتشار #کتاب_الفاحشه_وجه_آخر_للعائشه، سبب شیعه کشی بسیاری در مناطق مختلف دنیا شدند.
این توهین ها در شبکه‌های ماهواره ای مختلف جریان شیرازی به صورت مستقیم و در تندترین عبارات هیجان اهل سنت را علیه شیعه بر
می انگیزد. 🌵یکی از ویژگی‌های جریان شیرازی #تکفیر است. علما و مراجع بسیاری مانند مرحوم #حضرت_آیت_الله_العظمی_بهجت (ره )توسط این افراد تکفیر شده اند. .
.
.
.
ادامه کپشن در کامنت ها
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

12💬

🔸ولخرجی عمامه‌های #انگلیسی جهت #تفرقه در اسلام
نشر دهید📢
#تشیع_انگلیسی
#اسللام_آمریکایی
👈کانال «ضد اسلام آمریکایی🇺🇸»
👉 @americanislam

0💬

Loading...

#ولایتمداری
احترام به همه ی علما و مراجع لازمه و ضروری... یعنی اگر کسی خدای ناکرده بخواهد توهینی به اهل علم دین کنه، مورد غضب خدا قرار میگیره
البته کسی که واقعا بشه اسم عالم روش گذاشت نه اینکه عامل انگلیس و آمریکا و ... باشه
پس همه ی مراجع و علمای اسلام برای ما مورد احترام هستن ولی باید حواسمون باشه که در اینجا خلط مبحث صورت نگیره ... چراکه گویا #مد شده هر چند وقت یکبار به هر بهانه ای عزیزانی پیدا میشن و صحبت هایی از علما رو در مقابل بیانات ولی فقیه زمان قرار میدن و به تبع اون مطلب، نظر و صحبت آقا رو تضعیف میکنن ...
اولا که شکر خدا بین علمای تشیع اختلاف و #تفرقه وجود نداره و همه ی این ظاهرسازی ها به منظور بد نشان دادن روابط اهل علم با حاکم حکومت اسلامی که خود عالمی بصیر، عادل، مدیر، مدیر و ... میباشد، است ... ثانیا اگر در مباحثی جز تکالیف شرعی بین منویات و بیانات آقا و دیگر علما فاصله ای هم وجود داشته باشد بر همه ی ما که اعتقاد مون بر اصل بودن #ولایت در دین است، واجب است که نگذاریم تا خدای ناکرده امر، توصیه و بیانات نائب بر حق امام زمان عج زمین بماند ... جدای از اینکه در مواضعی حضرت آقا، حکم حکومتی می دهند و در این شرایط نه تنها بر همه مقلدین که حتی بر تمامی مراجع هم واجب می شود که در مقابل این حکم تواضع نشان دهند و مطیع باشند.
خیلی از جاها لازمه که همه ی ما به این نکته توجه کنیم که چه فرقی بین مرجعیت و ولایت مطلقه فقیه وجود داره ؟
اینکه امام روح الله ره میفرمایند : ولایت فقیه همان ولایت رسول الله است، یعنی چی؟
با نگاه به #واقعه_عاشورا و حرکت حضرت مسلم ابن عقیل علیه السلام میتوان گفت تنها کسانی لیاقت و توفیق یاری امام زمان رو پیدا میکنن که در امتحان و آزمون نائب امام علیه السلام سربلند و رو سفید شده باشند وگرنه در بهترین حالت ممکن به عاقبت سلیمان ابن صرد ها دچار خواهند شد ... #ایمان_ترکمن
یا علی

16💬

‏الذي في النعش الأخضر هاشمي وسيد.
أما الذي في النعش الأحمر فهو من الاشخاص العاديين جدا.
كلاهما مات من أجل الحوثي أثناء قتل صالح في صنعاء.

طبعا الصوره بتوضح هذا الشي ودائما هذا منهجهم انهم غير الناس .. حبيت اعريهم عشان الناس المتحوثين
واللي بيطبلوا لهم ... انتم مجرد عبيد وانك لو فعلت مافعلت انت بنظرهم زنبيل ❌

#البوتي #تفرقه #عنصريه#حتى وانت بتقاتل بصفوفهم#

19💬

.
اخوند بتری:
.گفتن اشهد ان علی ولی الله در اذان, جایز نیست 😐😟
اگر به نیت اونکه جزء اذانه گفته بشه گناه وحرامه.
ما ایمان به خدا و سنت پیامبر داریم... بیشتر دیگه چیزی نیست!!! 😨😡
.
.🔹🔶🔸🚫🔸🔶🔹
.
.🔹با افتخار به اینکه مقلد آیت الله سید صادق شیرازی حفظه الله هستیم, فتوای ایشان و سلطان الموالفین, برادر مرحومشان ایت الله سیدمحمد شیرازی ره درباره شهادت ثالثه این بوده و است که صراحتا فرمودند: .
.📣طبق برخی روایات «أشْهَدُ أنَّ عَلِيَّاً وَلِيُ اللّهِ», جزء اذان و اقامه #است و گفتنش #واجب و بدون آن اذان و اقامه #ناقص است .
.
.🔹شاید بتریه با توجه به فتوای دیگر فقها به اینکه :
هرچند شهادت ثالثه جزء اذان نیست ولی چون شعار شیعه است باید گفته شود یا بهتر است گفته شود...؛
تکیه کنند که بعله این شیخک هم طبق این رقم فتواها چنین چیزی گفته که باید خدمتشون عرض کنیم
.این مغلطه است
.چون فقها تاکیید کردند که شهادت ثالثه مستحب است نه حرام و گفتنش جایز و خوب است نه گناه!
کجا گفتند گفتنش در اذان جایز نیست!؟ هیچ کجا
.
.🔹درهرحال ما مفتخریم به تقلید از آیت الله العظمی سید صادق شیرازی حفظه الله
.و گفتن اشهد ان علی ولی الله را در اذان واجب میدانیم .
.🔹🔶🔸🚫🔸🔶🔹
.
.ختم کلام
.مناره ای که از آن صوت یاعلی نرسد
.مناره نیست... .ستون جهنم است آنجا 🚫
.
.
.
#اشهد_ان_علیا_ولی_الله #شهادت_ثالثه #اذان #بتری #بتریه_را_بشناسید #تشهد #شهادت #آیت_الله_سید_صادق_شیرازی #سلطان_الموالفین #آیت_الله_سید_محمد_شیرازی #وحدت #وحدتی #بتری #بتریه #تفرقه #برائت #هفته_وحدت #هفته_برائت

47💬

Loading...

.
🔹این حرف وحدتی ها( بخونید بتریه ) که امیرالمومنین علی علیه السلام بخاطر اسلام، باعمر وحدت کرد
به مسخرگی اونه که بگیم آقا امام زمان بخاطر اسلام با رئیس جمهور امریکا واسرائیل و انگلیس تاااا عربستان و کره شمالی در وحدته! 😐😐😐
عاره دیگه... .اینکه پا نمیشه باهاشون بجنگه و سکوت کرده؛ به منطق جماعت وحدتی, یعنی با حاکمین ظالم دنیا در وحدته دیگه... .
.🔹فقط من موندم وقتی امام زمان درباره اسرائیل و امریکا سکوت کرده و قیام نمیکنه و بعبارتی باهاشون در وحدته، بتریه چرا با اسرائیل و امریکا وحدت نمیکنن!؟ تندرویی تا کجا!؟
از امام زمان جلوتر نزنید لطفا 😐😜
.
.
.
.
.

#بر_وحدتی_بی_غیرت_لعنت #وحدت #تفرقه #هفته_وحدت #هفته_برائت
#هفته_برائت_مبارک #هفته_وحدت_مبارک #وحدتی #برائتی #عوام_عمامه_به_سر #وهن_مذهب #وهن #بتری #بتریه_را_بشناسید #بتریه #شیعه_انگلیسی #تشیع_لندنی #لعنت_بر_سقیفه #لعنت_بر_عمر

18💬

و عتصموا بحبل الله جمعیا
#اتحاد
#تفرقه
#ایران

8💬

این مردک بی شعوردیلاق عقب افتاده شلخته عضوکمیسیون امنیت ملی ونماینده مجلسه که داره به آذری زبانهای عزیزتوهین میکنه
به نظرشمااین درحال قومیت سازی وشکاف دربین اقوام ایرانیه یا ی دلقک بی خاصیته که فقط بدجورجوگیرشده
واقعامتاسفم
#لیست_امید #مجلس#دولت_تدبیر_و_امید
#دولت_طلبکار #دولت_بزدل #خاتمی_یک_شخص_نیست_یک_اندیشه_است_یک_اندیشه_را_نمیتوان_حذف_کرد #خاتمی_را_مجازات_کنید #جاسوس #مزدور #دلقک #مضحکه #آذربایجان #ترک_زبان #تفرقه

29💬

Loading...

هموطن خوبم درود
باورمیکنیددرموردکسی دارن صحبت میکنن که سال #هشتاد_هشت#محمود_کریمی کنارش توفضای انتخابی بود باورمیکنی درموردکسی حرف میزنن که بخاطرجوانهای ماراوکشتن از#کهریزک کشته شدگان هم که خبردارید هموطن به نظرت رئس جمهورهای ما چی میبینن که بعدازدورشون اینگونه دشمن این نظام میشن ودلسوزمردم
هموطن خوبم #اقتصاد#بانکها ودرکل#جمهوری_اسلامی ازداخل درحال نابودیه وفقط کافیه حقوق دوماه پلیس ضدشورش ویا اون اطلاعاتی ویا بسیجی وسپاهی که البته وجدان نداره ودرکنارمردم نیست را ندن خودبخود پوچ خواهند شد
هموطن خوبم تنهاراه برون رفت از این مشکل واین حرامیهافقط اتحاد خواهد بود نه اتحاد یک جناح
اتحادهممون اتحاد من طرفدار#شاهزاده شمادوست خوب#ری_استارت شما#پان_ترک #شما#پان_عرب میدونی چرااز پانها میگم جون اگرانها امروزحتی ازکشورشان میخوان جدا بشن چون کشورم دروست این دزدهاهمه جیزرانابودکرده اما اگر ثروت کشورم برای دوست #ترک#عرب#لر#کرد#بلوچ باشه وبه زبان خودش درس بخونه باکشورش مشکل نداره
هموطنم امروز هدف ازاینکه میخواهیم این رژیم سرنگون بشه چون دیکتاتوریه وفقط میگه من درست میگم امروزاگرنتونیم ازرهبرسیاسیمون بخواهیم که از#اتحاد بگو فردا که به کشوربیان دوباره فرعون پروری خواهیم کرد ومیشه انچه که بوده هموطن بیایید از رهبران اپزسیونهای خودمان بخواهیم که #متحد بشیم وفردا دراینده کشورمان همه سهیم باشن وهر گروهی یک صندلی زیر سایه#رئس_جمهوری وبا #نخست_وزیر داشته باشن هموطن خوبم بیایید ازهمین الان اگر مشکلی درکارالترناتیومون میبینیم بگیم وبگیم که یک دست صدانخواهدداشت وتااین #تفرقه باشه به نتیجه نخواهیم رسید من با آتش زدن مخالفم ولی اینقدردلم ازجمهوری اسلامی داغ اگردوست ری استارتی من خواست اتش بزنه حاضرم براش نگهبانی هم بدم چون میدونم اونم دروش وطن هستش بیایید درکنار هم باشیم وبه خواستهامون بدون فرعون پروری برسیم
#ری_استارت

#شاهزاده
#سید_محمد_حسینی

15💬

💠
✅پيامبر «صلى الله عليه و آله»
.
🔹 ألجَمَاعَةٍ رَحْمَةُ وَ الفرقه عَذابٍ
.
🔸 جماعت «وحدت»، مایه رحمت و تفرقه، موجب عذاب است.
.
📚 نهج الفصاحه، حدیث 23
.
#حدیث
#پیامبر صلی الله علیه و آله
#اختلاف
#جماعت
#ولیعصر
#رحمت
#تفرقه
#عذاب
#ولی_عصر
❇️ @valiasr255

4💬

‍ سازمان‌های جاسوسی به جریان « تشیع انگلیسی» پول و ماموریت دادند 👇👇👇👇👇👇
#آیت‌الله‌اراکی در برنامه "دست خط": 🔹کاری که برای ایجاد جنگ و آتش در منطقه عمل شد در تاریخ سابقه ندارد. 🔹افرادی از سفارت عربستان و انگلیس پول می‌گیرند و خرج قمه زنی می‌کنند و در ایران هم به برخی هیات‌ها پول می‌دهند. 🔹 بیشترین کار را دشمن امروزه در حوزه‌ها انجام می‌دهد. البته به طور مستقیم نیست. اما روزی حوزه قم و نجف بسیار کار می‌کنند

امروز بنا بر رویه ای قدیمی و همچنان ادامه دار..... سیاست کثیف #تفرقه‌بنداز و #حکومت‌کن استعمار پیر و یانکی های قدرت طلب اینست که....
مسلمین را از داخل با قارچ سمی به نام #دوگانگی و #عدم‌وحدت مواجه کنند و با ایجاد #شیعه #سنی افراطی_انشعابی حرکت و توان مسلمین برای معرفی و توسعه مفاهیم بنیادی خود را صرف مبارزه با مشگلات درونی خود کند
امروزه در ایران و از زمان انقلاب تا کنون،
#شیعه‌تقلبی‌و‌افراطی‌صادق‌شیرازی‌لندنی تبار
سردمدار این شبکه انحرافی است
مراقب باشیم در دام این گروه انحرافی گرفتار نشویم

https://t.me/joinchat/AAAAAEJ-_AqYJ3q2nKkQUA

t.me/itsnotoveryet
#مبارز...
#مبارزه_همچنان_باقیست...

6💬

Loading...

کاش میشد باور کرد جناب شیخ از سر ساده لوحی این حرفها رو میزنن. اما واقعیت اینه که ایشون و تیم برنامه‌ریزیشون بسیار هدفمند در حال ایجاد شکاف بین قشرهای مختلف جامعه هستند.
.
#روحانی #رئیس_جمهور #دولت #بنفش #دانشگاه #حوزه #تفرقه #حسن_روحانی

3💬

اعتقادات اهل سقیفه🔽
.
شماره (1)

معتقدند که انسان میتواند خدا را در خواب ببیند.

شعرانی در طبقات ج 1 ص 44
ابن جوزی در مناقب ص 434

احمد بن حنبل نقل میکند:
من خدا را در خواب دیده ام.

نورالابصار ص 225

آلوسی بغدادی میگوید:

خدا را شکرگذارم که در دوران عمرم سه بار خدا را در خواب دیدم.

تفسیر روح المعانی ج9 ص46

معتقدند که هر کس در روز جمعه در بین نماز ظهر و عصر دو رکعت نماز بجا آورد از دنیا نمیرود مگر اینکه خدا را در خواب ببیند.

ابن جوزی در الموضوعات ج2 ص119

@BeliefsFromSaqifa
.
#توحید#اسلام#شیعه#سنی#اهلسنت#مذهب#خدا#خرافات#اوهام#وهن#بدعت#مسلم #تشیع#رافضی#تسنن#حق#عقائد
#خدا_شناسی#دین#امام#سقیفه #وحدت#اتحاد#تفرقه#بصیرت#اعتقادات #مشترکات#کفر#شرک#سنی_پاسخ_دهد

3💬

@khamenei_ir
برنامه‌ی دشمن برای منطقه‌ی غرب آسیا گسترش #تفرقه‌ بین اقوام و مذاهب اسلامی بوده و هست. #ایران اما درست نقطه‌ی مقابل این رویکرد را برگزید. یک سیاست‌خارجی منطقی و واقع‌گرایانه، منبعث از اندیشه‌های دینی و انقلابی که در آن تحالف و برادری و مقابله با عوامل تفرقه‌زا در منطقه در اولویت قرار دارد. حالا که گرد و خاک‌ها در #عراق و #سوریه خوابیده و فتنه‌ی تفرقه تا حدود زیادی بر طرف شده است، به‌خوبی مشخص شد که پیروز میدان کدام جریان بوده است.
↙️ جهت مطالعه متن كامل سخن هفته شماره ١١١ به كانال نشريه خط حزب الله مراجعه كنيد.
@khattehezbollah
_____
#خط_حزب_الله
#خامنه_ای_دات_آی_آر
#khamenei_ir
#آرامش_امت
#supremeleader
#رهبر
#rahbar
#الخامنئي

5💬

ادب از نگاه قرآن
#به_فطرت_بازگردیم
اگر دغدغه کمک به کسی را داریم، نباید به ارزشها و علایقش توهین کنیم،
توهین به مقدسات اهل سنت با وجود اینکه بدانیم باطل هستند مشکلی را حل نمیکند ، بلکه کار را خراب تر میکند🌹
.
پ ن:
پیامبر اکرم هرگز حتی به بتهای مشرکین هم توهین نکرد، چه برسد به مسلمانی توهین کند
اهل سنت با وجود اختلاف نظر در بعضی مسایل مسلمان و برادران ما هستند
.
کاش بفهمیم و اصلاح بشویم
.
#هفته_وحدت#وهابیت#اتحاد#تفرقه_ممنوع#تفرقه

0💬

#پست_اجتماعی
طبق مطالعات و تحقیقات انجام شده این عادت بسیار بد که بین ما ایرانیان می باشد(نمی دانم که بین مردمان دیگر هم هست یا نه؟)که جک یا تیکه و یا فحش درباره اقوام مختلف کشور می سازند و می گویند کار انگلیس (روباه پیر)می باشد یعنی در واقع مسبب این کار انگلیس می باشد و این کار را انگلیسی ها در بین مردمان ما برای ایجاد #تفرقه جا انداخته اند و حربه و وسیله ای است برای ایجاد تفرقه پس کمی فکر کنیم و سپس با عقل و منطق این عادت بد را ترک کنیم

1💬

.
#مرید_حیدرم_الحمدلله

#Bul
#نجف_الاشرفی_ام

قبلھ ی دلم ایوون ِ نجفـــــ
#شارع_الرسول بارونِ نجفـــ
قانونه دلم قانون ِ نجفـــــــــ
لیلا تو منم مجنون ِ نجفـــــــ
. ...حیــــــــــ🍇🍇ــــــــــدر...
.
.
.
#علی
#مولانا_علی
#نجف
#حیدر
#امیرالمومنین
#میخانه
#کلب_دربار_علی
#تطبیر
#قمه
#حرم
#لعن
#تفرقه
#علی_حیدر
#لعن_علی_عدوک_یاعلی
#یاعلی_مدد

6💬

⚠️می‌خواهند در منطقه جنگ راه بیندازند!
🔰درمقابل، بنای ما بنای نصیحت است 🔻رهبر انقلاب، صبح امروز:
🔹امروز دشمنان و کسانی در مقابل امت اسلامی و راه پیامبر صف کشیده‌اند: آمریکا، استکبار جهانی، رژیم صهیونیستی، مرتجعین و شهوترانان در میان امت اسلامی؛ همه صف کشیده‌اند.
🔹فرعون، امروز آمریکا و رژیم صهیونیستی و همه‌ی دنباله‌روهای آن‌ها در منطقه هستند که می‌خواهند در منطقه جنگ راه بیندازند که این نقشه‌ی آمریکاست.
خود دولتمردان آمریکا گفته‌اند که باید در منطقه جنگ راه بیندازیم برای اینکه امنیت رژیم صهیونیستی حفظ شود.
🔹امروز متأسفانه حاکمان و نخبگانی در این منطقه هستند که به ساز آمریکا می‌رقصند؛ هرچه که آمریکا می‌خواهد، علیه اسلام انجام می‌دهند.
۹۶/۹/۱۵
#فلسطین #قدس #القدس_لنا #مرگ_بر_اسرائیل #مرگ_بر_آمریکا
#مرگ_بر_آل_سعود #مرگ_بر_منافق
#رژیم_کودک_کش #غاصبان_فلسطین
#قبله_اول_مسلمین #تفرقه #بیداری_اسلامی #کربلا #امام_حسین
#انقلاب_اسلامی #انقلاب_حسینی
#khamenei_ir
#down_with_USA
#down_with_israel

0💬

عکسایی از جنس آرامش در کنار کلیسای شهر زیبای کلن و رودخانه راین
#kölnerdom #am_rhein #köln
#لطفا_ورق_بزنید😊

74💬

داشتم توی صفحه سرور معظم و استاد بزرگوار حضرت حاج آقای #معاونیان می چرخیدم و مطالبشون رو می خوندم .. به این مطلب بر خوردم.. واقعا جا خوردم ... جهالت و حماقت تا جایی که گفتن الغدیر باعث تفرقه است و کار انگلیسه😄😄
بدون شرح و توضیح بعنوان پُست قرار دادم چون دیدم مطلب واضحه
فقط ی نکته .. اونی خودشو به خواب زده رو نمیشه بیدار کرد اما الله اکبر از جهالت بعضی ها

#علامه_امینی
#معاونیان
#الغدیر
#وحدت
#تفرقه
#جهالت
#شیخ_محسن_امامی

3💬