#تفرقه

🔳 جریان شیعی که تیشه به ریشه تشیع می‌زند... ✅خطر جریان "شیعه انگلیسی" بیش‌تر از خطر شیوخ وهابی است... #نفوذ #تفرقه

0💬

سد بختیاری یک سد قوسی در دست ساخت بر روی رودخانه بختیاری، از سرشاخه‌های رود دز، در رشته‌کوه زاگرس واقع‌در استان لرستان است. مخزن این سد گنجایش نگه داشت رقم سرسام آور پنج میلیارد متر مکعب آب را دارد که در صورت بهره برداری نهایی موجب کاهش شدید آب رودخانه دز و نهایتا کارون خواهد شد. اخیرا سفیر کره جنوبی در ایران، از مشارکت این کشور در تسریع ساخت سد بختیاری خبر داده است که با موافقت وزارت نیرو و مسوولان محلی استان زمینه این همکاری فراهم گردیده است
پ.ن : باز هم متاسفیم از اینکه نابودی کارون و خوزستان به پای زاینده رود و اصفهان نوشته شده و خواهد شد. فعالین ضد محیط زیستی در کانال صدای پای آب که متاسفانه در کمپین میان رودان هم حضور دارند(البته برای منافع قومی و منطقه ای خود و نه برای ایران) باید به این سوال پاسخ دهند که چطور زمانیکه کره جنوبی قصد سرمایه گذاری برای سد بهشت اباد را داشت ،برنامه ریزی برای حمله ایمیلی به سفارت کره جنوبی را ترتیب دادند و با یک روش ضد امنیتی مانع ان شدند ولی برای سد بختیاری از این عمل استقبال میکنند و اظهار خشنودی میکنند؟
هزاران دلیل وسند وجود دارد که مشکل اینان آب نیست ،آنها در درجه اول خواهان نابودی اصفهان و زاینده رود هستند و در درجه بعد سودای تجزیه کشور را در سر می پرورانند(کشور لرستان!!) و هرکس سر سوزنی با آنها همکاری کند در این جنایت و خیانت سهیم است
#زاینده_رود #کارون #اصفهان #خوزستان #اهواز #محیط_زیست #سد_سازی #بحران_مدیریت_آب #صدای_پای_آب #صدای_پای_تفرقه #دروغ #فریب #یوسف_فرهادی_بابادی #قوم_گرایی #تفرقه #نابودی_ایران #ایران #دزفول #گتوند #خرمشهر #آبادان #اروند #خلیج_فارس

26💬

خدمت عزيزاني كه در لباس #دوست ، نقش #دشمن را بازي ميكنند...
خبرها حاكي ازين هستند كه ملاقات امروز دكتر #ظريف و جناب #رئيسي در مورد رفع #محدوديت هاي اخير رئيس دولت #اصلاحات جناب #خاتمي بوده.
#تفرقه فراكني نكنيد....
#خاتمي

1💬

📝تبیین جایگاه #وحدت #اجتماعی در #قدرت #جامعه_اسلامی و پرهیز از #اختلاف و #تفرقه
◾️سخنرانی : #حجت_الاسلام_والمسلمین_سید_حسن_علوی
◾️مسجد جامع صفا
◾️۲۰ مهرماه ۱۳۹۶
#صوت_کلاس
https://t.me/lesansedgh_ir/1393

1💬

#say_ya_ali
#مسلمان#شیعه#تفزقه#فتنه#تفرقه#تفرقه
ای کاش می شد این را از ارکان واجبات ساخت گرچه هست!
در سوره های قرآن تدبر کنید در سوره فتح ابتدا منافقین ،پیش از کفار به سزای اعمالشلن میرسند
☆☆☆☆☆☆☆ وَيُعَذِّبَ الْمُنَافِقِينَ وَالْمُنَافِقَاتِ وَالْمُشْرِكِينَ وَالْمُشْرِكَاتِ الظَّانِّينَ بِاللَّهِ ظَنَّ السَّوْءِ عَلَيْهِمْ دَائِرَةُ السَّوْءِ وَغَضِبَ اللَّهُ عَلَيْهِمْ وَلَعَنَهُمْ وَأَعَدَّ لَهُمْ جَهَنَّمَ وَسَاءَتْ مَصِيرًا
و (نیز) مردان و زنان منافق و مردان و زنان مشرک را که به خدا گمان بد می‌برند مجازات کند؛ (آری) حوادث ناگواری (که برای مؤمنان انتظار می‌کشند) تنها بر خودشان نازل می‌شود! خداوند بر آنان غضب کرده و از رحمت خود دورشان ساخته و جهنم را برای آنان آماده کرده؛ و چه بد سرانجامی است!
👈🔴به هوش باشید امان از نفاق امان از تفرقه امان از تفرقه امان از تفرقه🔴👉

0💬

🔳 جریان شیعی که تیشه به ریشه تشیع میزند... #نفوذ
#تفرقه

ریزش های انقلاب را در "خط۵۷" دنبال کنید
لینک کانال تلگرام در بیو پیج 🍃

24💬

#زیباکلام درصد #مشارکت بالا را نشانه اعتقاد رأی دهندگان به #نظام نمی‌داند و در عین حال برای پیروزی آقای #روحانی تلاش کرده‌است در واقع او ناخواسته مهر تایید به گزاره ای می‌زند که روحانی را منتخب تفکر ضدانقلابی در کشور می‌داند و ما اجازه نمی‌دهیم کسی اینگونه به رئیس جمهورمان توهین کند. بیایید تیرخلاص را بزنید و #اکراد را تشویق به گرویدن به #اپوزیسون کنید تا سال دیگر از تکرارکننده های بی چون و چرایتان شوند.
مسلما ارج نهادن به ملت غیور #کردستان همصدائی با #رژیم غاصب #صهیونیستی و رهبران خائن جدایی‌طلب نیست٬ به راستی کدامین وطن‌دوست و کدامین خانواده شهیدی که می داند برای هر مترمربع خاک وطنش چقدر خون عزیزش به زمین ریخته شده به #همه‌پرسی وطن فروشی بله می‌گوید؟ با خود نمی‌گوئید اگر فردا روزی #فارس٬ #آذری٬ #لر٬ #بلوچ٬ #گیلکی٬ #عرب٬ #ترکمن٬ #قزاق٬ #زرتشت٬ #ارمنی٬ #مسیحی ٬ #شیعه و #سنی که همه در کنار هم ایرانی آباد را تشکیل داده‌اند؛ هر کدام خواهان استقلال و جدائی شدند چگونه می‌خواهید پست های اینستاگرامتان را از نطق پوچ و خیانت‌بار و با ظاهری انسان‌دوستانه پر کنید؟
به راستی اگر مرجعیت عالیقدری چون آیت‌الله #سیستانی و رهبر دوراندیشی چون سیدعلی #خامنه‌ای نبودند٬ معلوم نبود امثال شما با ندانم کاری هایتان می‌خواستید چه سنگ #تفرقه ای در چاه منطقه بیندازید که صدعاقل از پس درآوردن آن برنیاید!

0💬

🔳 جریان شیعی که تیشه به ریشه تشیع میزند... #نفوذ
#تفرقه

1💬

🔳 جریان شیعی که تیشه به ریشه تشیع میزند... #نفوذ
#تفرقه

ریزش های انقلاب را در "خط۵۷" دنبال کنید👇
https://t.me/joinchat/AAAAADwLgByArxcjAxDKmg

0💬

2💬

🔳 جریان شیعی که تیشه به ریشه تشیع میزند... #نفوذ
#تفرقه

0💬

.
تا بر سر گور خصم دست افشانیم
ای دوست بیا سرود #وحدت خوانیم

تکرار خطا دوباره ما را نَسِزَد
ما عاقبت #تفرقه را می دانیم..
#سید_حسن_حسینی
#خاتمی_حذف_شدنی_نیست
#خاتمی

0💬

🔴خبرفوری🔴
هم اکنون شادی کردهای کرکوک درپی اعلام رسانه های وابسته به کردستان عراق برای خروج مردم از شهر ، نیروهای حشداشعبی نیز از ترس بمباران درحال فرار از شهر هستند چون آمریکا به حشدالشعبی اخطار داده است که هرچه سریعتر مناطق کردنشین را ترک کنند یا با بمباران شدید هوایی مواجه میشوند، مسعود بارزانی نیز امشب دستور حمله ایی بنام طوفان سیاه را برای فردا صادر کرده ،حال باید دید کار به مذاکره میکشه و توافقی بدست میاد یا جنگ تمام عیار روی میده، اگر اوضاع به همین ترتیب پیش بره و نیروهای شیعه حشدالشعبی از مناطق کرد نشین بویژه کرکوک خارج نشن فردا درگیریهای وسیع شروع میشه. مردم لک و کلهر شیعه شهر خانقین ، نیروهای شیعه حشدالشعبی وابسته به سپاه قدس را از شهر بیرون کردن و شهر را آزاد کردن و هم اکنون درخیابانهای خانقین به شادی مشغولن و سجده بر پرچم کردستان میکنن 🔴تازه ترین خبر حاکی از اینه که شهرهای،شنگال،خانقین و کرکوک بدست کردها افتاده
#کردستان_عراق #کردستان #کردستان_ایران #کردستانیی #عراق #ایران#حادثه #تفرقه #تجزیه حق است یا ناحق؟؟؟#بانه #سقز #سردشت #سنندج #کرکوک

19💬

ممنوعیت کتاب های ابن تیمیه در دانشگاه بغداد
#دانشگاه #بغداد استفاده از #کتاب های #ابن_تیمیه را ممنوع کرد.
فعالان شبکه های مجازی نامه رسمی #دانشکده شریعت دانشگاه بغداد را در این شبکه ها دست به دست می کنند که در آن هرگونه استفاده از کتاب های ابن تیمیه و ابن قیم الجوزیه در سیستم آموزشی این دانشکده را ممنوع کرده است.
براساس این حکم، هرگونه استناد دهی به نام ابن تیمیه و ابن قیم الجوزیه در پایان نامه های کارشناسی ارشد، پایان نامه های دکتری، روش های آموزشی، کتب های کمک درسی و هر نوع کتابی که محرک #تفرقه و تجزیه است، حذف می شود.
این حکم که از سوی «محمد جواد محمد سعید الطریحی» رئیس دانشکده شریعت امضا شده، استفاده از کتاب های علمی و مستندی که دوری از اخبار غیرموثق را ترغیب می کنند، خواستار شده است.
شایان ذکر است، ابن تیمیه پایه گزار #وهابیت و ابن قیم الجوزیه از بزرگان #حنبلی مذهب هستند که امروزه سنی های تندرو بر اساس فتواها و نظرات این اشخاص، تمامی مذاهب و #ادیان غیر خود، خصوصا #شیعیان را #کافر دانسته و آنها را به #قتل می رسانند.#سلفی_ها
#ابن_تیمیه
#تکفیری
#شیعه
#سنی
#داعش #القاعده
#جبهه_النصره
#قرآن
#اهل_سنت
#شافعی
#حنبلی
#حنفی #مالکی
#وهابیون
#اسلام_هراسی
#عراق

6💬

.
.
با حضور نیروهای امنیتی مقابل منزل، اجازه خروج به #سیدمحمدخاتمی داده نشد.
.
🔺#سحام مطلع شده که دقایقی پیش از سوی نهادهای امنیتی به #سید_محمد_خاتمی اطلاع داده شده که حق خروج از منزل را ندارد. همچنین به محافظان وی نیز دستور مشابهی مبنی بر ممنوعیت خروج رئیس دولت اصلاحات از منزل داده شده است.
_
🔺به گزارش سحام، پیرو این دستور، از دقایقی قبل نیروهای امنیتی با حضور در مقابل منزل سید محمد خاتمی شرایط مشابه روزهای نخستین حصر آقای #کروبی را برای ایشان ایجاد کرده اند.
_
🔺طی هفته گذشته سحام خبری را پیرامون ممنوعیت حضور محمد خاتمی به مدت سه ماه در جلسات و مراسم ها منتشر کرده بود که این خبر سه روز بعد توسط وکیل ایشان تایید شد.
_
🔺بنا به روایت شاهد عینی، سه ماشین متعلق به یکی از نهادهای امنیتی از ساعتی پیش در مقابل منزل آقای خاتمی پارک کرده و شرایطی مشابه حصر خانگی برای وی ایجاد کرده اند.
_
✒✒پ.ن: .هر دم از این باغ بری می رسد، تازه تر از تازه تری می رسد!!!
خاورمیانه غرق در جنگ و خونریزی، #آمریکا #ترامپ برای آسیب زدن به #ایران چنگ و دندان نشان میدهد، #وهابیت سعودی و اعراب حاشیه جنوبی #خلیج_فارس با همراهی #رژیم_صهیونیستی پیرامون مرزهای ایران در حال بسط نفوذ و تلاش برای انتقال ناآرامی و جنگ به داخل مرزهای ایران و نهایتا تجزیه این سرزمین هستند، با وجود اطلاع از تمام این مخاطرات اما، در داخل کشور عده ای بی توجه به لزوم حفظ و تقویت #اتحاد_ملی، با تمام توان سعی در ایجاد چند دستگی و بسط بیش از پیش کینه و دشمنی در میان ملت دارند.
آیا مشکلات اقتصادی و اجتماعی، بیکاری، #فساد_اقتصادی افسار گسیخته و مصائب و مشکلات دیگری که گریبانگیر این سرزمین و مردمانش شده است برای ما مردم ایران کافی نیست!؟ چرا در این وانفسا که فشار ها و هجمه های متعددی متوجه کشورمان شده و باید از ظرفیت چهره ها و شخصیت های بین المللی کشور، از جمله سید محمد خاتمی گرامی برای تقلیل فشارها و هجمه ها بهره بجوئیم، با اشتباهی فاحش سعی در حصر و ایجاد ممنوعیت ها و محدودیت های متعدد برای ایشان و سایر کنشگران سیاسی و اجتماعی دارند.
کجایند عقلا و بزرگان کشور تا چاره ای بیاندیشند و طرحی نو در اندازند و در مقابل تندروی های عده ای اندک اما پر قدرت، مصالح ملی را پیگیر باشند، پیش از آنکه دیر شود و ایران و مردمانش آبستن دشمنی، تفرقه و نابودی گردد.
امید که هرگز چنین مباد.
.
@Ariobarzan84
.
#ایران #ملت_ایران #سید_محمد_خاتمی #خاتمی_حذف_شدنی_نیست #حصر #میرحسین #تندروها #افراطیون #منافع_ملی #آمریکا #تفرقه #دشمنی

9💬

▶فوری◀
بخش دوم صحبت های علی جوانمردی در مورد پشت پرده خیانت
#فوری #تفرقه #خیانت #کوردها_وقت_اتحاد_است
ویدئو قبلی را هم ببینید ⏩

19💬

◀ فوری▶
پشت پرده خیانت حزب یکیتی و توافق با حکومت بغداد و سپاه قدس و هدف اصلی آنها برای جنگ داخلی کوردستان
از زبان علی جوانمردی خبرنگار سرشناس صدای آمریکا
#فوری #تفرقه #خیانت #کوردها_وقت_اتحاد_است
ویدئو بعدی را هم ببینید⏪

35💬

اقای #قرائتی به شخصی که مرطب جلوی دوربین موجبات حواس پرتی ایشان را فراهم میکرد تشر زد که برود و پشت دوربین بنشیند و بعد در رسانه و صفحه شخصی خودش ابراز پشیمانی کرد و گفت حتما سعی خودش را خواهد مرد که از دل آن بنده خدا در بیاورد و معذرت خواهی کرد
و گفت تنها چهارده معصوم داریم و بقیه ممکن الخطا هستیم
#اینستاگرام
#دولت_معاش_ننگت_باد
#پروژه_2020
#روحانی
#رئیسی
#اصلاحات
#اصلاح_طلبان
#اصلاح_طلب
#اصولگرا
#برجام
#شهرداری
#حقوق_نجومی
#سینما
#فوتبال
#هنرمندان
#هالیوود
#استقلال
#پرسپولیس
#تفرقه
#خیانت
#منافق
#امام
#انتخابات
#افراطی #تفریطی
#انقلاب
#تشیع_انگلیسی
#اسلام_امریکایی

4💬

ا
وقتى يك سالم بود مادربزرگم(مادرِ مامانم) به دليلِ اينكه مشكلات زيادى داشت كه شايد بعداً براتون بگم از دنيا رفت، پدربزرگم كه دكتر بود و مونده بود با پنج تا بچه كه بينِشون فقط مامانم ازدواج كرده بود و شوهر و بچه و زندگى داشت، تصميم گرفت ازدواج كنه و از بَدِ روزگار با يه خانومى ازدواج كرد كه اونم سه تا بچه داشت و خيلى خيلى هم بدجنس و مادى و خلاصه يه چيز عجيبى بود و البته هنوز هم هست، بعد از مدتى مامانم تصميم ميگيره خواهر برادرش رو از چنگ اين نامادرى بدجنس و بدطينت دربياره، و با هزاران هزار مشكل و دردسر شروع ميكنه دونه دونه ميفرستتشون خارج از ايران، تا نوبت به داييم ميرسه، يعنى كوچيكترين عضو خانوادش كه اتفاقا از بقيه هم بيشتر در خطر بود چون كم سن و سال بود و در معرض هزاران خطر از بى مادرى و زن بابا و پدرى كه بهش توجه نميكرد و خلاصه چيزايى كه نميشه گفت، مامانم اين برادرش رو به طرز عجيبى و البته پُر دردسرى از فاجعه اى كه در انتظارش بود نجات داد و فرستاديمش تركيه و بعد هم سوئد و حالا حدود بيست سال از اون زمان ميگذره، خواهر برادرايى كه ممكن بود بدبخت و بيچاره و نابود بشن و يا حتى بميرن حالا هركدوم به لطفِ وجود مادرم زندگيهايى دارن كه بيا و ببين، يكى امريكا و يكى انگليس و يكى سوئد، ولى داستان به اينجا ختم نميشه، چندسال پيش پدربزرگم عمرش رو ميده به شما و دايى كوچيكم وكالت همه اموالش رو ميگيره و گول همون نامادرىِ بدجنس رو ميخوره، اون زن و دختراش هم از فرصت نهايت استفاده رو ميكنن و با هزاران هزار تَرفند و دروغ و حيله بين مادرم و بقيه اختلاف ايجاد ميكنن، چه دروغها و چه داستانهايى كه از خودشون در ميارن و چه نَقلِ قولها كه نميكنن و دايى من هم كه بهتره از اسمِ زيباى دايى براش استفاده نكنم به راحتى خوردن يك ليوان آب تو دام ميوفته و همه چيز رو باور ميكنه و يا شايد هم منتظرِ اين چيزها بوده كه بزنه به چاكِ نامردى و بى مَرامى!، پنج سال گذشته و مادرم فقط به خدا شكايت كرده، شكايتى كه وقتى رسيدگى بشه چه فريادها و چه اشكهايى از چشمِ نامردان جارى نميكنه، چه سينه ها كه نميسوزه و چه دلها كه به دردِ روزگار گرفتار نميشه، دير ميشه ولى ميشه، وقتى شد براتون از شكايت و جوابِ كائنات و انرژىِ طبيعت و جواب خوبى و بدى خواهم گفت😊
.
دنيا دار مكافات است، او تمامِ حرفهايش را جاى تو به خدا زد
.
#شاملوی_بزرگ #شاملو #دنيا #خواهربرادر #نامادرى #زن_بابا #جادوگر #تفرقه #پدربزرگ #مادربزرگ #خاله #دايى #نامردى #نابخردان #نالوتى #خدا

8💬