#جریمه

هفته ای یکبار مرا #جریمه کنید که #لامپم سوخته و هفته ای یکبار تعویض میکنم و لامپ خوب میندازم و همه میگن لامپ هاب خوب هم آشغال است ... از #ایرانی بودن خویش همیشه #شرم داشته ام و دارم ...

3💬

کوالکام، ۷۷۴ میلیون دلار در تایوان جریمه شد
http://psand.ir/?p=48079
#اپل #جریمه #دعوایحقوقی #دعوایحقوقیاپلوکوالکام #کوالکام

0💬

پلیس #تهران بزرگ اعلام کرد:# ورود موتورسیکلت به خط ویژه تردد وسایل نقلیه عمومی یا امدادي 50 هزارتومان #جریمه و یک هفته #توقیف به دنبال دارد.

0💬

💥👆👆👆👆👆👆👆💥
امروز هوس پاپ کرن پنیری کردم و خریدم باز کردم دیدم که همش توش هوا پر است و و حتی به اندازه صد گرم هم توش ذرت نیست ، کلاهبرداری و کم فروشی در کالای ایرانی کولاک میکند .آدم دیگر رغبت نمی‌کند کالای ایرانی را تبلیغ کند .چه کسی این کم فروشی ها را نظارت و کنترل میکند ؟؟؟؟اینم نوعی حرامخواری است و بردن مال مردم به شکل نامشروع .در اکثر تولیدات ایرانی این کم فروشی ها به چشم میخورد وجود دارد و برند ها بیشتر سر مصرف کننده کلاه میگذارند .این شرکت چی توز هم یکی از آنهاست .البته ما هم مقصریم که می‌خریم ، ولی خب چکار میشه کرد ، هوس است دیگر ،و دل میخواهد ،
#چیتوز #چی_توز #برند #کالای_ایرانی #تولید_ایرانی #استاندارد #تعزیرات_حکومتی #کم_فروشی #شورای_عالی_رقابت#نظارت #بازرسی #بهداشت#پفک#پاپ_کرن
#سازمان_نظارت_بر_حقوق_مصرف_کننده
#مصرف #مصرفی #مصرف_کننده #غذا #خوراکی #خوراک#جریمه#حق_من #وزارت_صنعت_معدن_تجارت #حقوق_شهروندی #کلاهبرداری #حرامخواری

11💬

دوستان قانون #عصای سفید هم ظاهرا داره #اجرا میشه..
یعنی وقتی یک #شخص #نابینا عصای سفیدش رو در میاره و کنار #خیابان میاد باید خودروها توقف کنن و اجازه عبور به این شخص رو‌ بدن..
در #صورت #تخلف راننده متخلف یک میلیون ریال #معادل یکصد هزار تومان جریمه خواهد شد( به نظر بنده بسیار مبلغ کمی است چرا که این تخلف خدایی نکرده میتونه باعث به خطر انداختن جون یک انسان بشه...) نظر شما در‌ مورد این قانون و #مبلغ #جریمه #چیست؟(توجه کنین زمانی که عصای سفید رو در میارن مثل عکس!! الان از عزیزان کسی نپرسه از کجا بفهمیم که طرف نابینا است)
#عصا_سفید #نابینایان #قانون #انسانیت #همنوع #برادر #خواهر #عزیزان #روشن_دل

16💬

اندر مصائب دریافت معاینه فنی😒😒
#معاینه_فنی
#جریمه

5💬

ویژگی بارز سیم‌پی جامع و کامل بودن آن است.
ما سعی کرده‌ایم این ویژگی را روی پلتفرم‌های مختلف هم به همراهان خود عرضه کنیم.
سیم‌پی با داشتن اپلیکیشن نسخه اندروید و نسخه iOS و همچنین یک بات تلگرامی نیاز کلیه کاربران خود را برطرف می‌نماید.
با سیم‌پی همواره چند قدم جلوتر هستید

#سیم_پی #تخفیف #تخفیف_ویژه #شارژ #اینترنت #پرداخت #قبض #خلافی #جریمه #خرید #خرید_آنلاین #بلیت #بلیط #سفر #مسافرت #بلیت_مسافرتی #سینما #هواپیما #اتوبوس #قطار #سفر #گیفت_کارت #آیتونز #گوگل_پلی #آمازون #پلی_استیشن #ایکس_باکس #مایکروسافت #اپلیکیشن #اپلیکیشن_اندروید #بهترین_باشیم

2💬

@sokhaneazad
"دمیر بای" که توسط داور زن اخراج شدباگفتن"جای زن درآشپزخانه است"به یک داوری اجباری بازی زنان محکوم شد.
وی در این بازی 8 بازیکن زن را اخراج و جای زن درآشپزخانه است را مجدد گفت.

#دمیربای #زن #داور #ورزش #فوتبال #جریمه #آشپزخانه

1💬

#جریمه
✳️نحوه اعتراض به قبض جريمه
🔹متخلف موظف است ظرف مدت شصت روز از تاريخ مندرج در قبض جريمه يا تاريخ ابلاغ شدہ در قبض جريمه اي كه به اطلاع او می رسد جريمه را به حسابی كه از طرف خزانه داري كل تعیین و اعلام می شود پرداخت و رسید دريافت كند.
🔸درصورت اعتراض ، مراتب اعتراض خود را ظرف مدت مذكور با ذكر دلايل به ادارہ اجرائیات راهنمايی و رانندگی تسلیم كند . ادارہ مذكور موظف است حداكثر ظرف بیست و چهار ساعت پس از وصول اعتراض بررسی لازم را انجام دهد و در صورت غیر موجه دانستن اعتراض ، مراتب را به معترض ابلاغ كند .
🔹در مرحله بعد در صورت اصرار معترض به قانونی نبودن نظر ادارہ اجرائیات ، ادارہ مذكور موضوع را براي رسیدگی به واحد رسیدگی به اعتراضات ناشی از تخلفات رانندگی ارسال می كند . واحد فوق الذكر در ادارہ راهنمايی و رانندگی مستقر بودہ كه پس از رسیدگی مبادرت به صدور رأي می كند ، اين رأي صادرہ قطعی است .
کانال تلگرام ما👈👈👈 @mizan_edalat_shiraz
تماس برای ملاقات حضوری 👈👈👈 ۰۹۱۷۷۱۲۸۹۶۰
تماس از طریق تلگرام👈👈👈 ۰۹۳۹۷۱۲۸۹۶۰

0💬

پایان آذر آخرین مهلت بخشودگی ۲ برابری جرایم معوق

رییس پلیس راهور ناجا: طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی معوق تا پایان سال ۹۵ پایان آذرماه به اتمام می‌رسد.

#پلیس #جریمه #جرایم_معوق #پلیس_راهور #راهنمایی_و_رانندگی #رانندگی
#هورگان

0💬

پایان آذر آخرین مهلت بخشودگی ۲ برابری جرایم معوق

رییس پلیس راهور ناجا: طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی معوق تا پایان سال ۹۵ پایان آذرماه به اتمام می‌رسد.
#پلیس #جریمه #جرایم_معوق #پلیس_راهور #راهنمایی_و_رانندگی #رانندگی

0💬

توی مخارجی که فوتبال روی دست ما مردم میگذاره,این یه قلم حکم زنگ تفریحه.

#آب_و_تاب
#فوتبال#جریمه#فیفا#میزبانی#fifa

#AABOTAB

1💬

#قوانین #قبایل #هند #ممنوع #پسر #پدر #قد #بلندتر #پول #گاو #جریمه
پسرا کدومتون از پدرتون قد بلندترین؟؟😄

0💬

15 اکتُبر، #روز_جهانی #عصای_سفید است. ⁣💐 این روز را به تمامی #روشندلان عزیز تبریک می‌گوییم.

قانون عصای سفید در #ایران نیز اجرا میشود. اگر #نابینایی هنگام عبور از خیابان #عصا ی خود را بالا بیاورد، ماشین ها ملزم به ایست کامل در برابر وی هستند. عدم رعایت #قانون 100 هزار تومان #جریمه دارد!
#نابینا

0💬

.
🚩به موجب قانون نحوه اجرای محکومیت‌های مالی مصوب ١٣٩٤ انتقال مال به دیگری به هر نحو به‌وسیله #مدیون با انگیزه #فرار از ادای دین به نحوی که باقیمانده اموال برای پرداخت دیون کافی نباشد، موجب حبس تعزیری یا جزای نقدی درجه شش یا جزای نقدی معادل نصف محکومٌ‌به یا هر دو مجازات می‌شود
.
🔺در صورتی که منتقلٌ‌الیه نیز با علم به موضوع اقدام کرده باشد در حکم #شریک جرم است.
.
💢در این صورت عین آن #مال و در صورت تلف یا انتقال، مثل یا قیمت آن از اموال انتقال‌گیرنده به عنوان #جریمه اخذ و محکوم‌ٌبه از محل آن استیفاء خواهد شد.
.
✅وکیل پلاس،همیشه همراه شماست✅
.
⚛آدرس سایت ما:
☯ www.vakilplus.com ☢
.
🌐آیدی کانال ما:لینک کانال در بیو پیو

0💬

آیا مجازاتی برای خودروهایی که باصدای بلند موسیقی و آهنگ، آرامش شهر را بهم میزنند وجود دارد؟

خودروهایی كه نسبت به تولید صدای ناهنجار و غیرمتعارف با بوق‌های شیپوری، لوله اگزوز، بلندگوهای خود و بلند كردن صدای ضبط خود ایجاد مزاحمت برای شهروندان می‌نمایند، مرتکب تخلف رانندگی شده‌اند.

ماموران پلیس ضمن جریمه ۴۰‌ هزار تومانی این دسته از متخلفان، نسبت به توقیف خودرو آنها از یك هفته تا یك ماه با توجه به نوع مزاحمت ایجاد شده اقدام خواهند کرد.
#وکیل#وکیل_خوب_مشهد#وکيل_سايبرى#رايانداد#موسسه_حقوقى#مشاور_حقوقی#مشاور_حقوقی_رایگان#مشاور_حقوقی_آنلاین#مشاور_حقوقی_شرکتها#مشاور_حقوقی_اينستاگرام#مشاوره_حقوقى_تلگرام#وکیل_خوب#وکیل_خانواده#وکیل_خوب_تهران#وکیل_خوب#یارانه#جریمه #مزاحمت #مجازات
#vakil#vakil_talagh

0💬


#اخبار_بیمه

📣آغاز مرحله سوم طرح بخشودگی جریمه موتورسیکلت های فاقد بیمه نامه ‌
*به گزارش بانکداران ۲۴ (Banker)، مرحله نخست این طرح از دهه فجر تا پایان اسفندماه پارسال و مرحله دوم از تیر تا شهریورماه امسال اجرایی شد. *در این طرح دارندگان موتورسیکلت های فاقد بیمه نامه می توانند بدون پرداخت مبلغ جریمه ناشی از دیرکرد تهیه بیمه نامه برای وسیله نقلیه خود که حدود 2 میلیون و 300 هزار ریال (230 هزار تومان) برآورد می شود، بیمه نامه شخص ثالث خریداری کنند.
#بیمه #بیمه_مرکزی #موتورسیکلت #جریمه #بیمه_ثالث

0💬