#جریمه

#بی خوابی.
#دوربین
#جریمه
.#تهران
#علی
#سینا
#پل کرد
# کرج۴۰۵
#۵ب۴
#اینه
#وانت
#خط اتوبوس
خیلی خوش گذشت.دمتون گرم.

4💬

اشغال بیرون ریختن از ماشین ۳۰هزار تومن جریمه داره. بیرون اوردن دست هم همینطور. حالا کی میخواد #پلیس و #جریمه کنه؟

0💬

Loading...

ریختن هرگونه زباله، مایعات و اشیا از درون خودرو به معابر ممنوع است و طبق قانون ۳۰ هزار تومان جریمه دارد.
حالا کی اینو باید جریمه کنه؟!🤔
.
🔴 @toopgram_magazine مجله توپگرام

#زباله#پلیس#جریمه#قانون#خودرو

1💬

پارک تاکسی در محل ایستگاه اتوبوس!
#مشهد ، دوم اسفند ۹۶

#تاکسی قدیمی‌ترین وسیله حمل و نقل عمومی است. بسیاری از شهروندان، معمولاً به صورت روزانه، با تاکسی سر و کار دارند و بخشی از سفرهای درون شهری خود را با آن انجام می‌دهند. این استفاده مداوم، لزوم آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به حمل و نقل عمومی و تخلفاتی را که ممکن است در این عرصه روی دهد، آشکار می‌کند. آگاهی از مقررات، تنها به سود مسافران تاکسی‌ها نیست، بلکه رانندگان تاکسی هم از این آگاهی بهره می‌برند. شناخت انواع تخلفات و وظایف تاکسی‌ها در قبال شهروندان، سطح توقع مسافران را در حد مناسب و استاندارد نگه می‌دارد و مانع از بروز سوءتفاهم‌هایی می‌شود که گاه در حاشیه خیابان‌ها، شاهد آن هستیم.

#تاکسی #تخلف #راهنمایی_و_رانندگی #جریمه #فرهنگ #حقوق_شهروندی #رعایت_قانون #شهرداری_مشهد #تاکسیرانی_مشهد #شورای_شهر_مشهد

2💬

.
📌در #فنلاند #جریمه‌های #رانندگی بر اساس در آمد شخص محاسبه می‌شود به طوری که در سال۲۰۰۲ یکی از مدیران شرکت نوکیا به دلیل سرعت غیر مجاز ۱۰۳هزار دلار #جریمه شد!

0💬

Loading...

#ماده_١٠٠_قانون_شهرداريها.
.
.
. ✅عدول از رای #کمیسیون_ماده_صد: .
.
.
🔷بر اساس توضیحات ذیل تبصره‌های 2 و 3 #ماده #100 قانون #شهرداری در صورت خودداری #ذینفع از پرداخت #جریمه شهرداری مکلف است پرونده را مجدداً به همان #کمیسیون صادرکننده رأی ارجاع و تقاضای صدور رأی تخریب نماید.
.
.
. 🔻در صورت صدور رأی تخریب ناشی از خودداری از پرداخت جریمه و مراجعه ذینفع جهت پرداخت جریمه براساس رأی اولیه، تکلیف اجرائی رأی تخریب صادره به چه شکل و شیوه‌ای خواهد بود؟
.
.
.
🔵بر اساس رویه جاری در #دیوان_عدالت_اداری در ارتباط با شرایط اجرائی نمودن تبصره‌های 2 و 3 ماده 100 قانون شهرداری متعاقب صدور رأی ناشی از درخواست شهرداری جهت تخریب بنای مازاد (عدم تمکین به پرداخت جریمه رأی ماده صد) از شعبه صادرکننده رأی #جریمه، اقدام شهرداری جهت اخذ و وصول جریمه متعاقب صدور رأی تخریب ناشی از #عدم_تمکین مغایرت قانونی نداشته و قابلیت اجرائی دارد.

0💬

Loading...

اینم کادو شبه یلدا بابام
بابام جریمه هامو داده 👌👍👍👍😜😜😜😅

2💬

برگشت ازتهران به بادرود
ممنون ازآقاپلیس زحمتکش حاضردرصحنه با جریمه زیباش😊

جاده بامن بسازمادرم چشم انتظاراست😂😊😂😊 #سرعت
#جاده_تهران
#زانتیا
#تفریح
#آقاپلیسه
#جریمه
#سرعت_بالا
#سرگرمی
#خستگی
#فالوکن_هرروزپستاروببین😃😍❤️

4💬

،
یعنی چی؟ مملکت اینقدر بی قانون شده که از سبیل کلفتا گرفته تا لب شتریا و ممه گنده ها و فلانی ها، هرکی هر دردی داره راه بیفته لشگرکشی خیابونی و بزنه پلیس و بچه های مردم رو بکشه؟! یعنی ، یعنی سلیقه ایه، هر کی از ننه اش قهر‌کنه با نظام در بیفته و بعد که چی؟ تازه اون درویشایی که می گفتند درویشانه زندگی می کنند، که بزنند پلیس مملکت رو زیر بگیرند بعد بگن خرت به چند من؟ البته خوبه این کولیا و صوفیا و خانقاییا و چیچیا و کلا اینهمه فرق چیز گشادیا اون صورت واقعیشان پیدا بشه... به کوری چشم درویش آیت‌الشیطان صوفی بی‌بی‌سی ... یا مثلا راننده ها یه دفعه لات بازیشون گل کنه، همونایی که یه بارون بزنه کرایه هاشون می شه خدادتومن همینجوری محض خنده، سبیلای قیصریشون دربیاد و بزنند فلان دفتر رو خودجوش به چیز بدند؟! خب رقابت نبوده دیگه، باس سر چهارراه به چیزکشی بیوفتیم‌واسه یه تاکسی، با اون تازه قشر همیشه طلبکار... این آزادیای علفی، ولنگواریای مزخرف کلا مفهوم اون ارزش اجتماعی رو گرفته.. ارزش و شرف اون مردم آرماندار رو هم به چیز کشیده... مامور قانون هیچ حقی راجع به شهروند نداشته باشه و بیچاره زورش به جریمه ی فلانی که خلاف کنه نرسه.. اینا همه بدعته... از یه طرف اون عقده ای ها بهونه اشون جور بشه و سگ تر بشن، از یه طرف این بی جنبه ها واق واقشون بگیره... آقاجون انصافتون کجاست، کجا می ایستید شما،... همینجوری باورکن یه بلیط اسراییل بگیرید برید باید بهتون جایزه بدند که از چنگیز و اسکندر، دشمن تر تو آینه ها ریخته.. آخه مردم خیلی فهیم همیشه در صحنه ی اصلا بهترین مردم دنیا و همه به جز شما بد.. کجای کارید؟ آقایون خوبا و لات و لوتا تا دیروز محله می‌گرداندند حالا جنبش اجتماعی.. ای بابا... آخه مزدور و دلقک و فاحشه و‌رمال و گوسفند رو که حمایت کردن ندارد که...حالا بزاری سربسته بگیم که دوست و دشمن یه کم کمتر باشه.. اتفاقا نیروهای امنیتی و پلیس و فلان باید با اقتدار تمام بر خورد کنند... مخصوصا اونی رو که پرچم آتیش بزنه یا تو ورزشگاه چیز شعر بگه رو باید از فلانجای خودش و جدواباد ناموس فروشش رو آویزون کنند که درس عبرت بشه واسه تمام وطن فروشان.. اینقدر قصه درازه نمی‌دونم از کدومش بچینم.. ولی به چپولی مدال نمی دهند.. اگه بدن هم، تاریخ پسشون خواهد گرفت... باور کن به نمک نشناسی و به بی شرفی هم‌ کسی تا حالا مدالی نداده.
پس درست نگاه کن، نارفیق زبونباز چپول من! اه
.

2💬

Loading...

شصت درصد #جریمه ها به سیستم #راهداری و #شهرداری ها اختصاص داده میشه. واقعا؟ پس چرا هیچ اتفاقی نمیفته؟ هرجای ایران باشین میبینین که هیچ هزینه ای برای ایمن سازی جاده ها نمیشه. تو این اوضاع #اقتصادی بهترین کاری ک برای کاهش تصادفات انجام میدن افزایش جریمه هاست. انصافا کسی ک تاون هال کلش آو کلنزش یازده نشده باشه نباید تایید صلاحیت کنن واسه هر سمتی. مملکت داری بلد نیستین بخیال شین دیگه داداشا😡 کاش یه #علی_کریمی هم بود قضیه #جریمه هارو #شفاف_سازی میکرد.

3💬

پلیس راهور عقده ای
.
.مث این عوضی نباشیم
.
.#جریمه
#شب_عیدی
#پلیس_راهور

48💬

Loading...

‌اولين كسى كه به خاطر سرعت غير مجاز جريمه شد
با سرعت 12 كيلومتر در ساعت يعنى 4 برابر سرعت قانونى كه 3 كيلومتر در ساعت بود حركت ميكرد.
يك پليس دوچرخه سوار او را تعقيب، توقيف و جريمه كرد!

#باروان
#رانندگی
#سرعت_غیر_مجاز
#جریمه
#حمل_بار_زمینی
#سامانه_هوشمند_حمل_بار
#مدیریت_حمل_و_نقل

0💬

Loading...

کاشکی یه تیر هم به گلوی بچه میزدی
( خب پدرت خوب مادرت خوب خلاف کرده جریمش کن چرا بچه را له میکنی میدونی چند کیلو هتسی حداقل با درجه ات سیصد چهار صد کیلو هستی بچه چه گناهی داره آخه .، ول کن این حرفها را بگو ببینم چند میلیار اختلاس کرده )
#پلیس
#پلیس_راهور
#بانو
#خانم
#جریمه
#ماشین
#راهنمایی
#راهنماییورانندگی
#راهنمایی_رانندگی
#خلاف
#اختلاس

7💬

آزار و اذیت یک راننده ی زن توسط مامور جریمه ی نیروی انتظامی در استان اصفهان!! شرمسارم از ایرانی که چنین موجود پست و بی سوادی، مامور برقراری آرامشش باشد!!! تنها اگر به حمایت از هم بر می خاستیم، هیچکس قادر به شکستن اتحادمان نبود. .
.
.
.
#جریمه #زن #ایرانی #اصفهان #نیروی_انتظامی #مامور #روحانی #خامنه_ای #پست #توهین_به_زنان #توهین #شجاعت #سرنگونی #قیام #انقلاب۹۶ #شورش۵۷

2💬

گویند
هرچیز بگنددنمکش میزنند
وای بروزی که بگندد نمک
😱😱😱😷😷😷
بنظر شماکدامیک ازقوانین راهنمائی ورانندگی باعمل این پلیس همخوانی دارد؟؟؟
چرادرمملکت ماپلیس فراترازقانون عمل میکند؟؟؟
ایا پلیس درایران درخدمت شهروندان است؟؟؟
پلیسی که بجای کلاه سرمیاورددرکدام مرجع رسیدگی قابل پیگیریست؟؟؟
عمل زشت این پلیس برای یک نظام چقدرهزینه دربردارد؟؟؟
شماچقدربه حقوق شهروندی خویش واقفید؟؟؟
ایا مرجعی برای رسیدگی به خلاف این پلیس سراغ دارید؟؟؟
سرنوشت اون بچه درحال سکته دراینده ازلحاظ روانی چه خواهد شد؟؟؟
#پلیس_راهنمائی#پلیس_رانندگی#اجرای_قانون#جرم#جریمه#تنبیه#تشویق#قانون_شکنی#قانون_مداری#عدل_علی#امل_القراء#مسلمانی#شفقت#مهربانی#زورگویی#دادخواهی#دادگاه#

0💬

.
درگیری پلیس راهنمایی رانندگی با راننده زن ⚠️
.
.
فالو کن پشیمون نمیشی ⬅️⬅️
@hashiyeha2
@hashiyeha2 .

#درگیری #دعوا #افسر #راهنمایی_رانندگی #زن #پژو #جریمه #فحش #پول #هزینه #اعصاب #تاسف #موتورگیری #موتور #حاشیه

3💬

😂😆#ندیدی_از_دست_رفته
#طغرل#دوبرره#جریمه#جریمه_نقدی#رشوه
#کیوون#مجرم #فحش#اینستاگرام#فوری#سلبریتی
#ِتوهین#تهران#ایران
🔮برای دانلود سریال وارد کانال_تلگرام بشید لینک‌ بیو صفحه✔️...........................🔮صفحات دیگه ام ⤵️⤵️⤵️
⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️ @topsekans سکانس های سریالهای کمدی
@raminajafi صفحه شخصی خودم
@anehshirley صفحه کارتون آنشرلی
@nostalgic_tv صفحه کارتونهای قدیمی
#Filmo_serials صفحه خریددفیلمو سریالها
↔️#قسمت_سی_هشت_سریال_شبهای_برره
کارگردان#مهران_مدیری
نویسندگان این قسمت
#امیرمهدی_ژوله
🔮🛡️
#سیامک_انصاری #محمدرضاهدایتی#هادی_کاظمی
#رضاشفیعی_جم
#شبهای_برره #برره
barareh
#shabhayebarareh
#mehranmodiri #officialpageshabhayebarareh
#دورهمی خندوانه
#رامین_نجفی

9💬

❤️ فراخوان مهربانی #شماره_۹۲ ❤️ ❇️ موضوع : #آزادی_پدری_زندانی همزمان با آخرین ماه #شب_عید ✳️ پدری ۳۸ ساله که دارای ۳ فرزند خردسال می‌باشد، بدلیل یک فقره #بدهی_۳میلیون‌_و_۵۰۰هزار_تومانی #مدت_۱۷_ماه است که در #زندان بسر میبرد. شغل ایشان کارگری است و هم اکنون همسر و فرزندانش در یک ساختمان استیجاری زندگی میکند و وضعیت اقتصادی زندگی این خانواده نیز خیلی ضعیف می‌باشد. ❇️ میزان بدهی اولیه ایشان مبلغ ۱۰ میلیون تومان جهت خرید یک یکدستگاه ماشین برای امرارِ معاش زندگیش بوده است. متاسفانه در تهران با ماشینش تصادف میکند و لاشه آنرا بقیمت ۱ میلیون تومان به یک بانگاه در تهران میفروشد و پس از آن بدلیل عجز از پرداخت بدهی‌، اسناد ضمانتیش (سفته) در دادگاه حقوقی نورآباد به اجرا گذاشته می‌شود و اثاثیه منزلش از قبیل : یخچال، تلویزیون و ... توسط طلبکار مصادره و به فروش گذاشته میشود. با فروش اثاثیه زندگیش و پرداخت مقداری پول نقد، تاکنون مبلغ ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان از اصل بدهی‌اش پرداخت شده است و فقط #مبلغ_۳_میلیون_و_۵۰۰_تومان دیگر باقیمانده است که متاسفانه ۱۷ ماهی است که بخاطر این بدهی در زندان به سر میبرد. ضمناً #مبلغ_۵۲۰_هزار_تومان نیز باید بابت #جریمه‌نیم‌عشردولتی پرداخت کند. ( 6104337942936319 بنام گروه جهادی ندای محرومین روستایی)

7💬

😕😕😕😕😕😕
کارشناسی با شما☝️☝️☝️
بنظرت کدومشون مقصرند؟؟
#پلیس#جریمه#گواهینامه#پلیس_راهنمایی_و_رانندگی #تخلف#خشونت#

47💬

جریمه کردن به چه قیمتی؟!
به قیمت آبرو بردن بنده ای؟
به قیمت ترساندن بچه کوچک؟!
فقط و فقط برای به دست آوردن امتیاز!
این برخورد پلیس در شأن بلاد کفر هم نیست چه برسه تو مملکت جمهوری اسلامی!
این‌ها پلیس جریمه هستند تا پلیس راهنمایی رانندگی!!
#پلیس
#جریمه

35💬

⭐️⭐️⭐️ جریمه‌های رانندگی به جیب چه کسی می‌رود؟ ⭐️⭐️⭐️ سخنگوی نیروی انتظامی کشور نحوه تخصیص درآمد حاصل از جرایم رانندگی میان دستگاه‌های مختلف را تشریح کرد. به گزارش خبر راست، سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی نیروی انتظامی کشور درباره اینکه جریمه‌های رانندگی به جیب چه ارگان یا سازمانی واریز می‌شود؟، اظهار کرد: همیشه سوالی که در حوزه جریمه رانندگی مطرح می‌شود این است که جریمه رانندگان ♦️♦️♦️ متن کامل خبر را در وب سایت خبرراست بخوانیدلینک در بیو ♦️♦️♦️ #جریمه،, #جریمه‌های‌رانندگی،, #خبرراست،#اجتماعی, #خبرهایداغhttp://khabarrast.ir/18177/%d8%ac%d8%b1%db%8c%d9%85%d9%87%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%86%d8%af%da%af%db%8c-%d8%ac%db%8c%d8%a8-%da%86%d9%87-%d9%85%db%8c%e2%80%8c%d8%b1%d9%88/

0💬