#جنگ_جنگ_تا_پیروزی

"ژنرال"

بخشی از نامه ژنرال به رهبر:

حقیر به‌عنوان سرباز مکلف‌شده از جانب حضرت‌عالی در این میدان، با اتمام عملیات آزادسازی ابوکمال آخرین قلعه داعش با پایین کشیدن پرچم این گروه آمریکایی ــ صهیونیستی و برافراشتن پرچم سوریه، پایان سیطره این شجره خبیثه ملعونه را اعلام می‌کنم و به‌نمایندگی از کلیه فرماندهان و مجاهدین گمنام این صحنه و هزاران شهید و جانباز مدافع حرم ایرانی، عراقی، سوریه‌ای، لبنانی، افغانستانی و پاکستانی که برای دفاع از جان و نوامیس مسلمانان و مقدسات آنان جان خود را فدا کردند این پیروزی بسیار بزرگ و سرنوشت‌ساز را به حضرت‌عالی و ملت بزرگوار ایران اسلامی و ملت‌های مظلوم عراق و سوریه و دیگر مسلمانان جهان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و پیشانی شکر را در مقابل پیشگاه خداوند قادر متعال به‌شکرانه این پیروزی بزرگ بر زمین می‌ساییم.

وَ مَاالنَّصر الّا مِن عِندِالله العَزِیزِ الحَکِیم

فرزند و سربازتان

قاسم سلیمانی

#سردار_دلها
#حاج_قاسم
#سرباز
#شجاع
#جنگ_جنگ_تا_پیروزی
#سوریه
#عراق
#ژنرال

0💬

معتقدم که پول خوشبختی نمیاره.
ولی اتحاد و همدلی و یار بودن می‌تونه همه چی بیاره✌️
بیاید از همین الآن با خودمون ببندیم به خاطر هیچ پول و هیچ کاری ارزش اتحاد و دوستی هامون رو زیر سوال نبریم.
بخدا اتحاد توی ساندویچی باشه ،میشیم مک دونالد.
#موقت
#برداری
#اتحاد
#پیمان
#جنگ_جنگ_تا_پیروزی
#Bitcoin
#eterium
#موفقیت

6💬

دعا کن که بهترین اتفاق رخ بده اما آماده بدترین اتفاق باش

#جنگ_جنگ_تا_پیروزی

13💬

Loading...

بهترین آیه الکرسی که شنیدم و یکی از تاثیرگذارترین فیلم از یک کارگردان ایرانی در فیلم #بازمانده هست که هر موقع می بینمش تمام این صفات در ذهنم
#مظلومیت
#جهاد
##مستضعفین
#فلسطین
#اسرائیل_بی_شرف
#استکبار_ستیزی
#مرگ_بر_امریکا
#جنگ_جنگ_تا_پیروزی
در من بیدار میشه پیشنهاد میکنم ببینیدش در آپارت کاملش رو میتونید ببینید✋👌👍

0💬

بهترین آیه الکرسی که شنیدم و یکی از تاثیرگذارترین فیلم از یک کارگردان ایرانی در فیلم #بازمانده هست که هر موقع می بینمش تمام این صفات در ذهنم
#مظلومیت
#جهاد
##مستضعفین
#فلسطین
#اسرائیل_بی_شرف
#استکبار_ستیزی
#مرگ_بر_امریکا
#جنگ_جنگ_تا_پیروزی
در من بیدار میشه پیشنهاد میکنم ببینیدش در آپارت کاملش رو میتونید ببینید✋👌👍

2💬

Loading...

روحانی دور دوم هم رای آورد!!
قطعا وظیفه ما با انتخابات تمام نمی‌شود! این سخنان هاشمی رفسنجانی راببینید... اگر پا پس بکشیم اینبار ضریح زینبیه و شهرهای موشکی‌مان راهم بتون میریزند!
۴سال ایران را به یوغ استثمار بیگانه کشاندند؛ اینبار پای استعمار هم به کشور باز میکنند. 🔽 تصمیم با شماست!!! بمانیم و بجنگیم یا میدان را خالی کنیم

#برجام_خسارت_محض
#جنگ_جنگ_تا_پیروزی
#دین_سکولار
#هاشمی_رفسنجانی
#ریزش_خواص

1💬

.
اگر سال شصت و پنج کسی به یک ایرانی می گفت یک روز می رسد شما با افتخار خیابان های عراق را جارو می کنید،حتی اگر به جرم ستون پنجم دشمن دستگیر نمی شد، ممکن بود با شعار #جنگ_جنگ_تا_پیروزی و #مرگ_بر_صدام_ضد_اسلام و #راه_قدس_از_کربلا می گذرد روبرو شود.
.
هیچ رژیمی نمی تواند بدون حمایت مردمش هشت سال بجنگد و نباید تردید کرد که مردم عراق، صدام را در جنگ علیه ایران پشتیبانی کردند.از نجف و کربلا گرفته تا بصره و بغداد.جنگی بی تعارف و خونین که هر خانواده ایرانی از آن هنوز زخمی به تن یا دل دارد.عراقی ها نه فقط بمباران شیمیایی کردند بلکه به زنان و دختران زخمی ما در خرمشهر و سوسنگرد و.. تجاوز کردند.گلوله های تانک و هواپیمای ما هم البته شکلات و گُل رز نبود. #جنگ_بود ،جنگ.
.
حالا شهرداری های ایران برای اعزام رفتگر به عراق از هم سبقت می گیرند بیش از دومیلیون ایرانی هم به این راهپیمایی شگفت انگیز می روند که البته حق دارند و انشالله حاجت شان روا باشد.میفهمم جنگ تمام شده و باید دست از کینه ها کشید، می فهمم که بسیاری از مردم ایران شیفته زیارت مرقد امامان هستند،اما دلم خون چکان است.
.
یاد ابوذر تنها برادرم می افتم که یکی از همین عراقی ها زیر پایش مین کاشت و پاهای چابکش متلاشی شد و رفت.دلم می خواهد بدانم آن دست که مین را با دقت کاشت الان در نجف قنوت بسته،در بغداد خرما می فروشد،در سوریه برای داعش سر می برد یا استخوانی پوک شده زیر خاک؟کجایی برادر عراقی قاتل من؟دقیقا" کجایی؟
.
امشب با مادرم حرف زدم، این روزها در مسجد غذا می پزد برای زائرانی که می رسند به دهلران.با همان لباس سیاه و دل چاک خورده و چشم های زیبای گود رفته اش.چشم هایی که از بس برای خاله #نورکه که خمپاره هزار تکه اش کرد، برای ابوذر که شش ماه بود دامادش کرده بود، برای..گریه کرد که تار می بینند. او هیچوقت،عراقی ها را نبخشیده. من هم نمی بخشم. آنها هم می توانند من و مادرم را نبخشند!
.
مادرهای ما جنگ را شروع نکردند،ادامه ندادند.پدرهای ما آتش بس نکردند.کسی اصلا" از آنها اجازه نگرفت.حالا (البته تا اطلاع ثانوی) عراق کشور دوست و برادر شده و ما بسیاری از هزینه های آبادی اش را می پردازیم.یکی از آن حضرات که دستور حمله می داد، می شود دستور بدهد برادرهای ما، خواهرهای ما،پدرها و مادرهای کشته شده ما از سینه گورستان ها به خانه برگردند؟چشممان به در خشک شد.
.
نفرین به #جنگ. این نوشته تحلیل راهپیمایی اربعین نیست.ما می توانیم مثل هم فکر نکنیم. ولی دعا کنید دستکم زائرها به سلامت به خانه هایشان برگردند.
پی نوشت:دیروز دوسرباز در دهلران روی مین رفتند.

643💬

دختراى مشهد به پا خيزيد هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم😂
وعده سی مترو و جاده شاندیز😂
.
.#جنگ_جنگ_تا_پیروزی .
#دخترای_مشهد#مشهد#مشهدی#سی_متری_طلاب #شاندیز#قیام

10💬

Loading...

در حالی که مزدوران پیش مرگه از تمامی مناطق ترکمن ها و کرکوک با رسوایی مثال زدنی عقب نشینی کردند و تمامی تبلیغات و اسطوره سازی رسانه های فارسی خارج نشین مفتضحانه لجن مال شد و احزاب و سردمداران اقلیمک به جان هم افتاده و خیانت ها و جیره خواریشان مثل روز روشن شد ارتش و پلیس فدرال دولت عراق پشت دروازه های شهر اربیل به دستور حیدر العبادی پیش روی خود را فعلا متوقف کرد تا شاید مسؤولان اقلیم خود یکبار هم که شده بدون هرگونه تبلیغات سیاسی و شعار های پوپولیستی تکلیف خود را با مردم اقلیم روشن کنند و بگویند که همه ی این سرو صداها، برگزاری رفراندوم استقلال و زیاده خواهی های غیر قانونی و ادعاهای دروغین نسبت به مناطق ترکمنها و کرکوک حیله و مکری بیش نبود برای عوام فریبی و کلاهبردای سیاسی از مردم اقلیم برای قوام و دوام حکومت دیکتاتوری طایفه بارزانی و بالا کشیدن ثروت مردم.....!!!!
👈👈بدانید آگاه باشید که اگر سران اقلیم تصمیم صحیحی اتخاذ نکنند پیش روی ارتش عراق تا مرکز اربیل تا چند روز آینده اصلا دور از ذهن نیست....👉👉
💥💥همه ی عربده کشی و های و هوی چندین ساله عده ای مزدور و غاصب که گوش زمین و زمان رو کر کرده بود فقط و فقط طی چند روز چنان محو و نابود شد که انگار از ابتدا وجود نداشت این است عاقبت مزدوری آلت دست بودن و توهم و تجاوز به خاک دیگران💥💥
#حیدر_العبادی #ارتش_عراق #حشد_الترکمانی #کرکوک #اربیل #هولیر
#جنگ_جنگ_تا_پیروزی
#جنگ_جنگ_تا_رفع_فتنه_اکراد

24💬

Loading...

.
گاهی کم می آوری، خسته می شوی و به زمین و زمان غر میزنی! آن جاهایی که گشاد کردی و حوصله تلاش نداری را می گویم. خیلی راحت خودت را گول میزنی که همین قدر تلاش کافی است و گند میزنی به آنچه تا به حال کرده ای. شاید تا موفقیت فاصله ای نباشد، اما خب خراب کردن، کارِ راحت تری است. اما خوش به حالتان اگر کسی را داشته باشید که به یکباره زنگ بزند و با کلماتش به صورت شما سیلی بزند. کاری کند که گوشی در دست شما بلرزد، به شما بفهماند که تنها کسی نیستید که مشکل دارید. یادتان بیاورد که مشکلتان چندان سخت هم نیست. یادآوری کند که شما فقط ماتحت گشاد و آزرده شده اید. نشان دهد که چقدر می توانید بهتر از آنچه هستید، باشید. آن آدم را دارید؟ نیازی نیست خیلی هم از عمر آشنایی شما بگذرد، حتی نیاز نیست از نزدیک یکدیگر را دیده باشید. فقط باید خوش شانس باشید که آن آدم را در زندگی پیدا کنید. اینکه آن آدم با چه عنوانی در زندگی شما است مهم نیست. مهم حضورش است و تاثیری که در زندگی شما دارد. قدر چنین فرشته هایی را بدانید و دیگر آزارشان ندهید. دیگر غر هم نزنید.

مکالمه تلفنی ای که هرگز فراموش نخواهم کرد.

#تلفن #دوست #ماتحت_گشاد #ناستنکا #غر_زدن_ممنوع #جنگ_جنگ_تا_پیروزی #شانس #موفقیت #سیلی

7💬

۰
عاشق امام خمینی ام که اون زمانی که این‌ همه پیشرفت نظامی نکرده بودیم میگفت آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند و میفرمودند چتربازهاشون رو هوا میکشیم

#امام_خمینی
#امام_خامنه_ای
#وحدت
#جنگ_جنگ_تا_پیروزی
#ترامپ_دیوانه
#خلیج_همیشه_فارس
#آل_سقوط

1💬

حالا که ترامپ به خلیج فارس گفته (خلیج عربی)
ما هم به بانو الکسیس میگیم (آزاده نامداری)

#جنگ_جنگ_تا_پیروزی

0💬

Loading...

.
تمام حرفم با اون #دولتهای_شیطان صفتیه که میان به زبون #فارسی دوتا جمله ی مضحکانه تو سازمان ملل میگن که مثلا بگن ....ما شماها رو دوست داریم و مشکل ما با #نظام_جمهوری_اسلامیه.
.... حقا و یقیننا که #خدا #دشمنان اسلامو از #احمقا قرار داده..... آهای تویی که میای #سپاه_پاسداران، مهم ترین #رکن #نظامیه جمهوری اسلامی رو زیر سوال میبری و تحریمش میکنی.....هیچ فکر کردی تمام #شهید_حججی هایی که از اول #انقلاب تا الان برای حفظ #امنیت و #ناموس کشورشون داوطلبانه و خالصانه جونشونو کف دست گذاشتنو دو دستی فدای بچه های خانوم فاطمه زهرا کردن، سپاهی بودن؟؟؟.....شماها معنیه سپاه پاسدارانو بدجوری اشتباه فهمیدین.....توی این سرزمین، تک به تک مردم ایران،با هر عقیده ای که هستن، به واسطه ی #قداست #خون_شهدا #سرباز سپاه پاسدارانن برای دفاع از ایران و اسلام....سربازای سپاهی که فرمانده مقتدری به اسم #امام_سید_علی_خامنه_ای دارن... ضمنا بازی سفیهانه و زیادی تکراری ای که دوباره سر اسم #خلیج_فارس شروع کردین چیزی جز ضعف و عدم استراتژی و حماقت شما نیست.... تا توان دارین علیه #اسلام ناب محمدی و ایران بتازونین اما بدونین: #روز_انتقام_سخت_نزدیک_است.
.
.
#اللهم_عجل_لولیک_الفرج .

#برجام
#وحدت
#من_یک_سپاهیم
#مرگ_بر_آمریکا
#لبیک_یا_خامنه_ای
#جنگ_جنگ_تا_پیروزی
#Trump
#Islamic_Republic_of_Iran
#victory

2💬

امشب به نشان حمایت وبپاس قدردانی از زحمات سپاه پاسداران و به جواب دشمنان ،
همه یک سپاهی میشویم .

آرم سپاه پاسداران روی پروفایل همه ي ایرانيان
#من_يك_سپاهي_هستم
#من_يك_سپاهي_هستم
#من_يك_سپاهي_هستم
#من_يك_سپاهي_هستم
#من_يك_سپاهي_هستم
#من_يك_سپاهي_هستم
#من_يك_سپاهي_هستم
#من_يك_سپاهي_هستم

#جنگ_جنگ_تا_پيروزي
#جنگ_جنگ_تا_پیروزی

2💬

Loading...

#جنگ_جنگ_تا_پیروزی
.
در مباحث فقهی طلبگی مفهومی داریم بنام اجماع مرکب.
خلاصه اش این است که وقتی دو حکم فقهی با هم تعارض داشتند مثلاً برخی بگویند نماز جمعه واجب است و برخی مدعی اند مستحب. اینجا برای فقها #اجماع_مرکب ایجاد می شود که قطعا نماز جمعه حرام نیست.
.
قولی به این مضمون منقول از امام ره شنیدم که می گفت وقتی مسئولین جلوی چشم مردم با هم به جنگ و جدال می پردازند مردم به یک سمت گرایش پیدا نمی کنند بل به اجماع مرکب می رسند و اصل انقلاب و نظام را نفی می کنند.
.
.
.
#قوه_مجریه
#قوه_قضائیه
#قوه_قهریه
#مردم

6💬

📚پژوهش های استراتژیک📚:
📷 yon.ir/j7h7P

#یادش_بخیر

زمانی که این عکس رو طراحی کردم تا درباره پروژه Audi A8c (تز فارغ التحصیلی) جناب امیل بادل طراح ایرانی الاصل و نامدار شرکت های بزرگ خودروسازی دنیا مطلبی در اینستاگرام و تلگرام منتشر کنم، با خودم فکر می کردم که، می شود روزی در صدا وسیما امثال جناب بادل را به مردم کشور معرفی کرد!! امشب برنامه نوآوران با معرفی جامع و کامل نابغه ایرانی مرسدس بنز یعنی جناب امینی یکتا حرف دل امثال بنده را زد ... اما خب هم شاد شدیم و هم حسرت خوردیم.. شاد شدیم چون عده کثیری فهمیدند که ما واقعا #میتوانیم اگر آقایان لیبرال مسلک اجازه بدهند

حسرت خوردم که چه فایده، وقتی کسی حاضر نیست برای این نوابغ کاری کند و هیچکس مطالبه نمی کند برای به کارگیری این نوابغ در صنعت تا بالاخره انقلاب صنعتی ایران نیز شکل بگیرد... 🔚نتیجه: ما میجنگیم چون هنوز هم اعتقاد داریم به #جنگ_جنگ_تا_پیروزی 🔻Join🔻
✍️پژوهش های استراتژیک
@strategic_analysis
@jamshidarianassl
#جمشید_آرین نابغه ی ایرانی همکه بیش از ۴۰ سال از عمر با عزت خود را صرف محیط زیست ایران و بشریت کرد اما مسئولان کشورش خود را صرف سیاست کردند. منافع ملی مدتها پیش لگد مال شده است. منافع ملی به تعبیری دیگر همان بیت المال را به تاراج می برند. مسئولان به منافع شخصی و جناحی می اندیشند.
اگر از اخلاص بندگان خدا بگوییم کم گفتیم در اختلاس و چپاول بیت المال از هم سبقت می گیرند.
عجب رسمی است رسم زمانه ی حال حاضر ایران، افشاکننده اختلاس و رانت از بیت المال و زمین خواری محاکمه می شود ولی دزدان در آن آزادانه می چرخند. فساد رو به فزونی است. ایران جایی است که روابط بر ضوابط ارجحیت دارد.

0💬

جنگ جنگ تا پیروزی یعنی:
.
ما هرگز به جنگ با دیگران فکر نمیکنیم
اما اگر جنگی درگیرد
ما پیروز میدان خواهیم بود
.
"ما امروز به دنبال این هستیم که یزید زمان را بشناسیم و نخواهیم گذاشت که بار دیگر " کربلا " شکل بگیرد"
.
.
#یزیدیان_زمان
#این_عمار
#وا_حسيناه
#جنگ_جنگ_تا_پیروزی
@masaf.ir

4💬

شک نکنید وقتی گلابی های بنفش و جلبک های سبز هشتگ #نه_به_جنگ میزنن جنگ نزدیکه
.
فقط میخوان دست پیش بگیرن پس نیفتن .
باور کنید با هشتگ نه به جنگ دشمن جری تر میشود باید هشتگ بزنید #جنگ_جنگ_تا_پیروزی
#بدایة_نهایتکم_قد_حانت_یا_آل_سعود
#آل_سعود_پایان_شما_آغاز_شده

15💬

سرباز کوچک
.
از الان آماده ی دفاع از آرمان های انقلابه
هفته دفاع مقدس گرامی باد {شادی روح امام و شهدا صلوات}

#محمد_مهدی
#بچه_داداش
#نسل_پنجم
#عاشق_مبارزه_با_اسرائیل
#یادواره_شهدا
#دفاع_مقدس
#جنگ_جنگ_تا_پیروزی
#مدافعان_حریم_انقلاب_اسلامی

بگو ماشاالله

8💬

حواست باشه اگه حق طلاق بدی به شوهرت ممکنه یهو بره طلاقت بده! میدونی دیگه، مردها عقل درست حسابی ندارن
#کلیشه_برعکس
از همه مهم تر هیچ وقت اجازه نده بره سرکار مردا عادت دارن تا دستشون بره تو جیب خودشون شاخ میشن زبونشون دراز میشه بگو بشین خونه به من برس...😏😏😏
#کلیشه_برعکس
#آزادی
#زنان
#برابری_جنسیتی
#حقوق_بشر
#جنگ_جنگ_تا_پیروزی

4💬