#حرکت

یه شبی زار وُ پریشان
در میخانه زدم
ز غم هجر وُ فراقش
می سوزد جان وُ تنم
گفتمش باز کن ساقیِ من
منم آن مطرب خوش
که شکسته سازِ دلم
گفتمش می بده جام پیاپی بده
ز قرار رفته ازدست ، آمده است جان به لبم
تو ببین کاسه چشمم بنگر سرخی اشکم…
بنگربنگر بنگر زحال مستم ز غم هجر و فراقت.
چاک ، چاک است پیرهنم
گفتمش ساقی من بنواز این دل من.
...
#سماع #قونیه #رقص_سماع_مولانا #مولانا #مولوی #دیوان_شمس_تبریزی #عرفان #عارف #عشق #وصال #صوفی #زندگی #شعر #درویش #موسیقی #موسیقی_عرفانی #مولانا_جلال_الدین_محمد_بلخی #نیاز #حرکت #مثنوی_معنوی #دیوان_شمس
#مولانا #شمس #شعر_عرفانی #نقاشی #آرامش #وحدت #تنبور #عرفانی

5💬

محسن موسوی خواه
#فیزیکال تئاتر#بدن#حرکت#

0💬

Loading...
Loading...

#حرکت #نمایشی #پژو
اسم اهنگ:
Tokyo drift

5💬

حرکت لت(زیر بغل) هالتر خم دست باز.
عضلات اصلی:پشتی بزرگ
عضلات فرعی:دلتوئید خلفی،دو سر بازوی(جلو بازو)،،عضلات راست کننده ستون فقرات،،عضلات گرد کوچک و گرد بزرگ(عضلات چرخاننده بازو)،،عضله متوازی الاعضلاع،زند علایی)،ذوزنقه ..
.

تمرین مورد علاقه دوریان یتس صاحب یکی از بهترین عضلات پشت و زیر بغل. البته سر همین تمرین که بهش علاقه داشت عضله جلو بازوش پاره شد..پس تمرین در این حال که بسیار عضله سازهست به همون مقدار هم اسیب زنندس..
مثلا تازه وارد باشگاه شدین با بدنی که 30% چربی داره، تاندونها و رباطها هنوز با تمرین سازگاری نداره ،عضلات هنوز به مهار وزنه های ازاد عادت نکرده.پس اگه تازه کارین و سابقه تمرینی کمه نیازی نیست سراغه این حرکت برین..
اول به فکر این باشین که یه کمر و عضلات چهار سر ران و دست قوی بسازین،بعد میتونین از اثرات عالی این حرکت استفاده ببرین..
خب بگزریم ،قبلا راجبه تار های عضلانی صحبت کردیم.
اینکه بدونین تار ها کلی دو دسته هستن تند انقباضها(ft) و کند انقباضها(st) که خود تند انقباضها باز به دو دسته تقسیم میشن.
تار های تند انقباض همونطور که از اسمشون معلومه به سرعت منقبض میشن (30تا50بار) در ثانیه و خیلی سریع کوتاه میشن در هر ثانیه 6برابر طول خودش.. کند انقباض هاخوصصیاته خودشونو دارن،، استقامت توان زیادی دارن و این هم به خاطر اینکه ظرفیت سوخت و ساز هوازی بیشتر هست که به واسطه میو گلوبین بالای این تارهاس ،میوگلوبین ماده ای هست که اکسیژنو از عرض سلول انتقال میده، که قابلیت استفاده از سیستم هوازی بسیار در این تارها بالاست..حالا برایه اینکه میوگلبین موجود در در تارهای عضلانی کند انقباض زیاده باعث مشه که این تارها قرمز ضاهر بشن(میوگلبین دارایه رنگ دانه قرمز هست)ولی دلیله دیگه که باعث میشه تارهایه کند انقباض استقامت بالای داشته باشن اینکه این تارها دارایه میتوکندری بیشتری هستن..میتوکندری یه ساختار از جسه پرتئین که در داخله سلوله عضلانیه و سوخت سازه هوازی درونه این ساختار پرتئینی اتفاق میوفته.پس به خاطر همینه که پرتئین انقد برایه بدن ما مهمه و اساس بدن نام داره..
تار های کند انقباض حداقل 3تا5برابر بیشتر از تارهای تند انقباض متوکندری درونه خودشون دارن..
لطفا اگر برنامه تمرینی خودتونو کل فامیلو رو مینویسین به این موارد توجه کنین.. شاد و سلامت باشین..
محسن خامه یی..!
#مربی #لت خم#حرکت #انتومی

0💬

Loading...

#فقط #حرکت #عینک# رو# صورتش#😆#😆#😆

3💬

📢
.
#موج های #دریا هیچ وقت به #تنهایی بوجود نمیان و #حرکت نمیکنن! حتی اون #بلندترین موج هم باید در کنار مابقی موجها باشه تا بتونه صفت "بلندترین موج" رو به خودش اختصاص بِده! .
☝️ به همین نسبت، هیچ انسانی به تنهایی نمیتونه حرکتِ #مداوم و #پیوسته و رو به پیشرفتی داشته باشه! و #موفقیت و #شکست هیچ انسانی هم جدا از موفقیت و شکست دیگران نیست! .

Photo by iphone7
#ir_mobailgraphy #ir_photographer #ak30_ir #pic_poem #photoaxgram #iranian_photographers #iran_aks_mobile #aksiine #photo_impression #best_photogram #photoshoot #photo_art #photo_lovers #art_ir #instagood #all_pics #thstreetlife #mobile_hdr#iphoneonly #iphone7 a
#فالو_یادت_نره

14💬

خیلی مشخص نمیکنه که تشویقهای کلامی موثر هستن یا نه. ولی قیافه ماهور بعد انجام عملیات جالبه.
خودشم متوجه عمق کاری که میکنه نیست 😊
تقریبا شبیه اینه که از روی عکس العمل بقیه میفهمه گویا کار جالبی انجام داده

فیلم مال یکهفته پیش هست! الان پیشرفت کرده.
#ماهور
#نوزاد #کودک #نخستین #گام #حرکت #زندگی #عمرنگاری

6💬

Loading...

زندگى قطاره،
نه ايستگاه...! سوار شو،
در حركت باش و
به جلو برو.. #زندگی #قطار #ایستگاه #حرکت

0💬

🔰10 وعده صبحانه عضله ساز🔰

1️⃣ سفیده تخم مرغ
2️⃣ ماست یونانی
3️⃣ جو دوسر
4️⃣ عدسی
5️⃣ توت فرنگی
6️⃣ موز
7️⃣ کره بادام زمینی
8️⃣ کلوچه پروتئینی
9️⃣ سالاد میوه
🔟 عسل 🔰 10 meals muscle meal

1 egg white egg
2epay Greek yogurt
3️⃣ oatmeal
4ever lens
Strawberry Shortfoot
Banana 6teiز
Peanut butter peanut butter
8tei⃣ Protein Pancake
9 Piece Fruit Salad
🔟 honey

#gym#muscle#fitness#sixpack#training#phisique#body#building#cardio#fashion#clip#picture#worckout#strong#model#
#علم#تمرین#علم#تغذیه#حرکت#شناسی#فیزیک#بیلدینگ#فیتنس#هوازی#رژیم#حجم#تمرینات#سخت

0💬

Loading...
Loading...

#کوچ_مدیریت
تاثیرگذاری بدان معناست که فرد بتواند با صحبت‌های خود، در افراد مختلف انگیزه‌ی حرکت و اشتیاق تحول بیافریند تا برای تحقق اهداف و انجام امور، هم‌دل و هم‌قدم شوند.
یکی از پارامتر‌های انتخاب مدیری مقتدر و توانا، تاثیرگذاری وی می‌باشد. تاثیرگذاری بدان جهت مهم است که اگر مدیر، تاثیرگذار نباشد افراد تحت نظارت وی، شور کافی برای ادامه کار و پیشبرد پروژه را نداشته، همکاران و مدیران هم‌رده او را به حساب نیاورده و طرح‌های وی، تاثیر لازم را بر افراد بالادست نخواهد گذاشت.
برای تمرین تاثیرگذاری می‌بایست احساسات را در لحن خود جاری سازید و سخن گفتن صحیح را آموزش ببینید. گفته‌های خود را با چاشنی ذوق و شوق به مخاطبانتان ارائه دهید. زبان بدن و حالات صورت را بسیار مهم تلقی نمایید. با اعمال این ریزه‌کاری‌ها خواهید توانست تاثیر بسیار بیشتری روی اطرافیان خود و افراد گوناگون بگذارید.
به نظر شما تاثیرگذارترین فرد تاریخ چه کسی بوده است؟
.
#آموزش #مهارت های #مدیریت را از طریق #مستر_کوچ دنبال کنید.
#مدیر #کوچ #کوچینگ #انگیزشی #هدف #اشتیاق #حرکت #انگیزه #اهداف #لحن #احساس #آموزش #ذوق #شوق #تاریخ #زبان_بدن #صورت #چاشنی

0💬

همیشه از نایلون بیزار بودم، اما این تجزیه ناپذیرِ ظاهرا ناگزیر، بخشِ جدا نشدنیِ زندگی‌های ما شده. شخصا هنگام خرید از هر مغازه و برای هر کالا یک نایلون نمی‌گیرم اغلب صبر می‌کنم تا اولین نایلون پر بشود بعد به مغازه‌دار اجازه میدهم که برای کالای خریداری شده به من نایلون بدهد. برخی از خریدهای کوچک را هم در کیف دستی یا کوله‌پشتی خود قرار میدهم و از نایلون گرفتن امتناع می‌کنم.
اما با اینهمه بازهم در آشپزخانه با این مزاحم های همیشگی و لازم روبرو هستم. آنها را دور نمی‌ریزم تا بتوانم دوباره از آنها استفاده کنم و برای نگه‌داری آنها از این روش استفاده می‌کنم چون تحمل آشفتگی در داخل کابینت‌ها را ندارم. آنها را به ترتیب اندازه و نوعِ نایلون ،دسته بندی می‌کنم و بصورت تفکیک شده نگهداری می‌کنم. این روش دسترسی به نایلون مورد نظرم را راحت‌تر می‌کند و از آشفتگی هم در امان می‌مانم. 😉❤️
#نایلون#نه_به_نایلون#محیط_زیست #سلامت#بهداشت #حرکت#گامهای_کوچک_برای_هدفی_بزرگ

لازم نیست برای حرکت‌های سازنده و حافظ محیط زیست، خود را در مواجهه با ممنوعیت‌های دشوار دلزده کنیم، می‌شود آهسته اما پیوسته در راستای سلامت خود و محیط زیست خود گام برداشت. راه با حرکت نمایان می‌شود. 🌹🌼🌷🌹🌼🌷🌹🌼🌷🌹🌼🌷🌹🌼🌷

9💬

آدمهایی هستند که "خوبند"خوب بودن به خوردشان رفته
آمده اند که مهر بیاورند
نه جنسیتشان مهم است نه عقایدشان نه سنشان نه تحصیلاتشان آدم های "خوب" همیشه ماندگار هستند

#آدمهای_خوب
#انرژی_مثبت
#علیرضا_بهشت_آیین #دانشکده_پولسازی #دانشکده_هدف_سازی #کتاب #کتابخوانی #موفقیت #تلاش #هدف #پیشرفت #حرکت #کارگاه_آموزشی #ورکشاپ #سمینار #همایش #کار #کسب_و_کار #زندگی #پول #آینده #آموزش_پرورش #تلاش #انگیزشی #انگیزه #تفکر

2💬