#خطرناک

.
چیزی به لحظات #تحویل_سال نو نمانده بود ، همه با عجله داشتند خود را برای آن لحظه آماده می کردند ، هنوز فرصت نکرده بود #حمام را #تمیز کند و دلش می خواست این کار را حتما قبل از تحویل سال انجام دهد تا همه جا #مرتب و تمیز باشد ، به حمام رفت ، سطلی برداشت و دو ماده #شوینده را با هم #مخلوط کرد تا حمام به #سرعت کاملا تمیز شود ، #گاز #سفید رنگی از مخلوط مواد #خارج شد ، بوی بسیار بد و آزار دهنده ای داشت ، اما اهمیت نداد و مشغول به کار شد و... ناگهان #احساس کرد که #هوشیاری اش به سرعت کم می شود و... اهالی خانه وقتی متوجه شدند که او به حالت #بیهوشی در حمام افتاده بود ، به سرعت او را به #بیمارستان رساندند ، #پزشکان متوجه وضعیت #خطرناک او شدند ، نفسش رفته بود و هر لحظه امکان #مرگ_مغزی اش می رفت... در آن لحظات بین #مرگ و #زندگی ناگهان خود را حس کرد ، نمی دانست کجاست؟ زنده است یا مرده؟ از اعماق جانش ناخودآگاه #امام_جواد ع را صدا کرد ، انگار کسی نام امام را بر زبانش نهاده بود... پزشکان در کمال #تعجب دیدند که بیمار برگشت و تنفسش حالت عادی پیدا کرد ، کارهای درمانی را شدت بخشیدند و... نجات پیدا کرد.
سال تحویل شده بود ، پزشکش به او خیره بود و می گفت که در اثر یک #معجزه زنده مانده است... دست خود را دور گردنش برد و #حرز امام جواد ع را لمس کرد ، دکتر نمی دانست که حرز چیست ، اما او می دانست...*
----------------------------
*داستان واقعی ست

3💬

اکثر مسواک ها حاوی میلیون ها میکروب هستند كه درصد بالايی از آنها باکتری های بالقوه خطرناک دارند.
هر روز یکبار مسواکتان را با آب جوش بشویيد.
#اکثر #مسواک #حاوی #میلیون #میکروب #درصد #باکتری #بالقوه #خطرناک #روز #یکبار #مسواک #آب #جوش #دندان #دندانپزشکی #دندانپزشک

2💬

. . .

یکی از دوستان #طلبه نقل می کنند :

در سفری که به #سوریه رفته بودم ، #فرزند یکی از فرماندهان #ارتش سوریه با من آشنا شد، روزی با ناراحتی تمام پیش من آمد و از من التماس دعا داشت، گفتم چه اتفاقی افتاده که اینگونه ناراحت هستی؟

گفت: پدرم که #فرمانده جنگی است در #جنگ با #تکفیری‌ها و #داعش محاصره شده و کار وی بسیار سخت شده است ؛ هر لحظه احتمال شهادتش می رود و پیام داده است که دعا کنید تا #خطر رفع شود و نجات یابیم.

به او گفتم : از #امام نهم ما #شیعیان، #امام_جواد علیه‌السلام حرزی رسیده که اثرات حیرت آوری دارد ، این #حرز را به تو می‌دهم، سعی کن جوری این حرز را به او برسانی... به پدرت بگو که این را همواره همراه خود داشته باشد ، به خاطر این‌که #ائمه علیهم‌السلام از فرزندان #پیامبر صلی‌الله‌علیه‌وآله هستند و پیش #خدا از مقام و منزلت بالایی برخوردارند.
الغرض! این فرمانده #نظامی با این‌که از #اهل_سنت بود، این کار را انجام داده بود و به برکت مقام بلند امام جواد علیه‌السلام خطر از آن‌ها دفع شد و در کمال ناباوری از آن #محاصره #خطرناک جان #سالم به در برده بودند.

بعد از این اتفاق این فرمانده و فرزند او و نیروهای تحت امرش با این‌که از اهل سنت بودند، #علاقه بسیار وافری به امام جواد علیه‌السلام پیدا کرده بودند و #ارادت آن‌ها به اهل بیت علیهم‌السلام دو چندان شده بود و به هر ترتیب شده هر کدام از آنها حرز امام جواد ع را تهیه کرده بودند و حاضر نبودند لحظه ای از خود جدا کنند. ◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇
برای
سفارش دادن
حرز
به دایرکت
پیام دهید.☝
◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇

1💬

#اون #دسته #از #کسایی که ادعای غیرت دارن که چرا ترامپ به خلیج فارس گفته خلیج عربی.
#ری #استارت #خطرناک ترین برنامه بعد از هفتصد سال
Telegram.me showman1

0💬

#jeunesse
#فينيتى:
#مکمل_غذایی #برنده #جایزه_نوبل. علل پیری باید در سطح سلولی قابل درک باشد. مشکل در یک ترکیب به نام #تلومير آغاز می شود. تلوميرها از توالی #dna تکراری ساخته شده که وظيفه #حفاظت از انتهای #کروموزوم انسان را دارد. در هنگام #تولد، تلوميرها طولانی است. با گذشت زمان ، تلوميرها شروع به کوتاه شدن ميكنند و هنگامی که تلوميرها بیش از حد کوتاه می شوند، #سلول های دیگر نمی تواند انجام وظایف حیاتی خود را انجام دهند .پس از آن شروع به عملكردي به نام #آپوپتوز که در آن سلول را به #خود_تخریبی تشويق ميكند و سلول ها می میرند. به عنوان سلول های عملکرد متوقف ، آنها می توانند با فشار خارج کردن رادیکال های آزاد #خطرناک و مولکول های التهابی که می تواند به سلول های اطراف آسیب برساند،شروع به آنچه به عنوان #پیری سلولی شناخته شده است ميكنند . و پژوهش ها نشان داده رابطه ي مستقيمي بين #پيرى و كوتاه شدن تلويرها است .
‏ta-65 md جزء اسرار کلیدی در finiti است .
آن نیز تنها #مواد_مغذی موجود است که می توانید تلوميرها کوتاه را طولانی كند . ta- 65 md یک لیست از مواد تشکیل دهنده #قدرتمند است. ‏coq -10 هم یکی از آنها است . یک #آنتی_اکسیدان بسیار مهم است که توانایی برای محافظت در برابر #رادیکالهاى_آزاد ، که منجر به آسیب سلولی ميشود را دارد . ‏fucoidan ( جلبك دريايي) و عصاره خرفه ( يك نوع گياه) سلول هاي #جوانسازى را پشتيبانى ميكنند ، که در دوباره جوان سازی سلولی و تجدید مهم هستند، و کمک به حفظ یک سیستم #ایمنی #سالم ميكنند .#ویتامین های c ، b6، b12 و فولات ( ويتامين لازم براي ساخت dna) نیز شامل می شوندو تشویق عملکرد #متابوليسم حیاتی از جمله كارايي آنهاست. این لیست تنها تعداد کمی از مواد تشکیل دهنده و مزایای finiti ™است ✨

1💬

کویر #دهسلم/نهبندان

روستای دهسلم در 85 کیلومتری غرب شهرستان #نهبندان در مسیر جاده نهبندان #شهداد قرار دارد. کویرلوت جزء گرم ترین نقاط کره زمین محسوب می شود. #گرما چنان است که لاشه حیوانات تجزیه نمی شود. قدرت تبخیر آب به گونه ای است که پیش از تجزیه شدن لاشه توسط باکتریها، #خشک می شود. این منطقه، را شعبه ای از کره ماه در روی زمین می دانند.

#کلوت به عنوان مشخصه بارز کویرلوت در فاصله 25 کیلومتری شهداد و کمتر از نیم ساعت رانندگی منطقه ای متضاد از کوهستانهای سرد ایران قرار دارد. اوایل فصل #بهار این کوهها پوشیده از #برف است و برای عشایر، #ییلاق خوبی به حساب می آید. زمستانها که شهداد زیرپای گردشگران زیادی قرار می گیرد، سرمای سیرچ تا مغز استخوانشان را می سوزان.
شهر افسانه ای “کلوت “ها، در 130 کیلومتری نهبندان- منطقه ای شگفت انگیز در نزدیکی شهداد- اما روایتگر تاریخ #طبیعت کرمان است. در شهر افسانه ای کسی زندگی نمی کند، نمی توانسته زندگی کند. در این منطقه هیچ موجود زنده ای مجوز حیات ندارد- حتی باکتریها. کلوت ساختاری از حرکت باد در دل نرم خاک کویر دارد که در طول سالیان سال شکل گرفته است؛ #باران بر تن خشک کویر می بارد، خاکهای تل شده بر گرد سنگی را بر هم استوار کرده و سازه ای را به وجود آورده است که گویی بنایی خشتی از #تمدن ما قبل تاریخ است. سفر بدون راهنما در “کلوت”ها #خطرناک است، چرا که هر آن امکان گم شدن در این شهر خیالی با 110 کیلومتر طول و 50 کیلومتر عرض وجود دارد.
مرتفع ترین #هرم های ماسه ای دنیا، 40 مخروط #آتشفشان کواترنر، پهنه های وسیع ماسه و ریگ با طیف رنگی قهوه ای روشن تا خاکستری و سیاه نظیر «گدار باروت»، پهنه های شنی مواج، #تپه های شنی پوشیده از گیاه از جاذبه های این کویر است.
#اسکی_روی_شن هرچند تاکنون در ایران عملی نشده ولی پتانسیل های زیادی برای سرمایه گذاری و جذب #توریست دارد.
#sandskiing
#iran
◾️کانال طبیعت نهبندان
@tabiat_nehbandan

2💬

دوست دارید توی این آب شنا کنید؟؟؟
.
.
.
#مسافرت #شنا #دریا #شمال #زیبا #خطرناک #هیجانی

4💬

من و داش حسین گذشته هایی دور
لبتون خندون باشه دوستتون دارم😍
به رسم رفاقت در حق هم دعا کنیم
#موتور #تکچرخ #125 #سواری #خطرناک

145💬

مجله گناوه
💯از عوامل مهم خفگی در اثر گازگرفتگی(لانه پرندگان در خروجی دودکشها)
قبل از روشن کردن اولیه چک کنید 🔹 انتشار شما شاید یک خانواده را از یک خطر بزرگ نجات دهد 🔺کانال مجله گناوه را از دست ندهید با خبرهای متفاوت
T.me/gnv_fans

#ایران #ایرانی #مجله_گناوه #بندر_گناوه #گناوه #شهرستان_گناوه #گناوه_پورت #دودکش #گاز #گازگرفتن #گاز_گرفتگی #خفگی #خطر #خطرناکترین #خطرناک #انتشار_دهید #اطلاع_رسانی

1💬

'
در معرض #کپک قرار گرفتن باعث بروز مشکلاتی مثل تنگی نفس، خارش چشم، خس خس سینه و یا سوزش و کهیر زدن #پوست شود. در مراحل جدی تر #حساسیت به کپک ها باعث تب، عفونت شدید در شش ها می‌گردد.
'
کپک های #لباسشویی هم از آن دسته از چیزهاست که شاید کمتر به چشم خانم های خانه بیاید اما بسیار #خطرناک خواهد بود اگر به آن توجه نشود.
'
ما دو دستور ساده و بسیار موثر ضد قارچ و کپک برایتان معرفی می‌کنیم که با خیال راحت می‌توانید استفاده کنید.
'
1_سرکه
'
#سرکه اولین ماده ای است که شما احتیاج دارید.
سرکه تنها طعم دلنشینش نیست که آن را در خانه ها ماندگار کرده بلکه خاصیت ضد باکتریایی و ضد قارچی که دارد آن را به عنوان یک ضدعفونی کننده خانگی و بی ضرر معرفی می‌کند. علاوه بر آن کاملا کم هزینه و مقرون به صرفه است.
'
2_لیمو ترش
'
آب لیمو ترش هم یک ماده موثر برای از بین بردن قارچ و کپک است و علاوه بر آن خوشبو کننده دلپذیری هم محسوب می‌شود.
کافیست یک فنجان سرکه را با یک چهارم فنجان آب لیمو ترش را با هم مخلوط کنید. مواد را داخل ظرف #اسپری تمیز و شسته شده شیشه پاک کن بریزید و داخل لاستیک و لابه لای آنها را با این ترکیب اسپری کنید. و بگذارید سرکه و #لیمو داخل لایه های لاستیکی به مدت نیم ساعت بماند بعد یک #حوله تمیز را با این محلول خیس کنید و داخل لایه های لباسشویی را کاملا پاک کنید.
این قارچها و کپک ها به چشم کاملا دیده نمی‌شود اما مطمئن باشید که جایی گرم و نرم تر از لباسشویی ندارند بنابراین حتما به شما توصیه می کنیم که ماهی یک بار با این پروسه لباسشویی را ضد عفونی کنید. تا مبادا اثرات قارچ ها در #سلامت و حساسیت کودکتان تاثیر بگذارد.
'
'
#خانم_خانه_دار #خانه #خانه_دار #خانه_داری #با_سلیقه #بهداشت

0💬

۰

#خطرناک ترین عقرب ....
#عقربه ساعت است ....
که اگر گذشت هرگز ...
باز نخواهد گشت. #ذکر #الله #را #فراموش #نکنیم

0💬

استفاده از #تکنولوژی با تمامی #مزیت هایش میتونه در هنگام #رانندگی #خطرناک باشه.

2💬

لطفا فقط ببینید 😵😵😵 #آدرنالین#ترسناک#هیجان#دیوانه#ارتفاع#خطرناک#سقوط#مرگ

#حتما_ببینید

#آنتراکت

پ.ن.آخه کدوم آدم عاقلی حاضره اینشکلی با جونش بازی کنه؟!!

26💬

قایم شدن مار عظیم الجثه در.....
#مار#وحشت#ترس#استرس#تشویش#نیش#خطرناک
جذابترین مطالب در #فانوس_شب 🌚🌚🌛🌛🌜

1💬

کار بعدی موسیقی طبیعت ایرانی
#تکنوازی #دف #دفنوازی روی یکی از #بلندترین پل های ایران است.
اینکار اصلا نمایشی نبوده و به چالش روانی نوازنده در روبرو شدن با ترس های درونی اش ارتباط دارد.که نشان دهم ساز دف می تواند انسان را نسبت به ترس هایش بی تفاوت کند
#daf
#musicnatiure
#طبیعت
#ایرانی #خطر #ترسناک #خطرناک #ترسناکترین #ترس

12💬

#کنترل_خشم

چگونه می توان خشم را به شیوه سالم ابراز کرد؟

مهارت ابرازخشم یکی از مهارت های بسیار مهم برای همه افراد به شمار می رود.
روش های زیادی برای ابراز خشم وجود دارد برخی از آنها سالمند و برخی نا سالم اند.
ابراز ناسالم خشم، به سلامت جسمانی، بهداشت روانی و روابط اجتماعی ضربه می زند،
اما ابراز خشم سالم #ضروری است! 🔺روش های ناسالم ابراز خشم شامل: پرخاشگری، خود زنی، فرو خوردن خشم و پرخاشگری انفعالی است.
این روش ها می توانند خیلی #خطرناک باشند و حتی به مرگ منجر شوند! 🍃شیوه سالم شامل:
فعالیت های بدنی و ورزشی، فعالیت های هنری، گفت و گو با صندلی خالی، نوشتن نامه، مشت زدن به کیسه بکس، ترکاندن بادکنک، رنده کردن گوجه فرنگی و ابراز کلامی هستند. 👈همچنین ورزش کنید.کار کردن، پیاده روی، کوه نوردی و دویدن از جمله فعالیت هایی هستند که به #کاهش برانگیختگی و خشم می انجامد البته به شرطی که این فعالیت ها را روزانه و منظم انجام دهید. 💞

0💬

🚫موقع دم کردن چای آب کتری راعوض کنید

آب مجددجوشیده شده تبدیل به
مواد خطرناکی میشودکه مضرهستند ❗️ 👈🏻 از این دست"مواد سمی"میتوان به
آرسنیک ونیترات اشاره کرد

#سلامت #سلامتی #انسان #بدن #آب #اب #جوان #چای #کتری #خطرناک #مضر #آرسنیک #نیترات #سرطان #سمی #ایران #ایرانی #شیراز #شیرازی #خانواده

2💬