#دادگاه

.
طنازیها و کلام های ناگفته و جامانده ی قبل از آغاز محرم

5 توصیه ی تضمین شده ی
بیل گیتس برای موفقیت👌

بلد باشید چطورنه بگویید
به استقبال انتقادات بروید
خوش بین باشید
ازشکست نهراسید
روی یک هدف
متمرکز شویدو ازحرکت
به سمت آن بازنایستید
___________________
مواظب باشین
زمـــــین نخـــورین
این روزها به جای اینکــــه
دستتونو بگیـرن
عکستونو را میگیرن
"فامیل دور"
انتظار داشتن شعور
از بعضی ها مثل شرط بستن
رو "خر" تو مسابقه اسب سواریه!
"فامیل دور "
آقو از من میشنوید؛
هیچوقت به مشکلات لبخند نزنید!!!
اینا بیشعورن فکر میکنن
باهاشون حال میکنین
بیشتر آویزونتون میشن!
"فامیل دور"
بعضی ها رو نمیشه قانع کرد...
باید به نفهمی شون احترام گذاشت!
"فامیل دور"
هیچکس رو بیشتر از
کوپنش تحویل نگیرید بیچاره جو گیر
میشه فکر میکنه اوراق بهاداره..
"فامیل دور"
😅🙏🌺
سخن بد می رنجاند

اگر چه پوشش شوخی

را بر قامتش بپوشانی

و سخن نیک غم را می زداید

و شادی آفرین است

اگرچه از روی تعارف باشد
سعی کن

برای زبانت نگهبانی بگذاری

تا واژه هایت را انتخاب کند!
"ژوان"
___________________________
#happy
#Luxury
#Instagram
#luxurylife
#luxurylifestyle
#lux
#life
__________________________________________________
#مشاوره
#مشاوره_رایگان
#مشاوره_حقوقی
#مشاوره_رایگان_حقوقی
#قبول_دعاوی
#قبول_دعاوی_کیفری_حقوقی
#مشاوره_رایگان_حقوقی
#دادگاه#طلاق#شهرداری#بانک#سفارت#بین_الملل#مهاجرت#مهریه#ثبت#حضانت#طلاق#دادگاه#مهریه#حقوقی#کیفری#وکالت#وکیل#موکل#دیوان_عدالت_اداری

2💬

‍ ‍ 🔻‍ صحنه نفس گیری در فیلم تحسین شده ((محاکمه در نورنبرگ)) وجود دارد که به عینی ترین وجه ممکن کار ویژه فلسفه حقوق را به تصویر می کشد. در این صحنه وکیل مدافع که وظیفه دفاع از قضاتِ دستگیر شده رژیم نازی را بر عهده دارد رو به دادستان و قاضی فریاد می زند: ((آنچه این قضات انجام داده اند صرفا اجرای قوانین بوده است؛ قوانینی که حکومت رایش سوم آن ها را تصویب و ابلاغ کرده است. چرا باید کسانی را محاکمه کرد که فقط قوانین را اجرا کرده اند؟))
. #دادگاه
#دادگاه_نورنبرگ
#نازیسم
#فلسفه
#سیاست
#حقوق
#هیتلر
#وکیل
#قاضی
#فلسفه
#فلسفه_حقوق

0💬

جنازه ای که جایی برای دفن ندارد ♦️شنيده ها حاكي از محل دفن اسماعیل رنگرز 🔹اهالی روستای قره آغاج ازپذیرش جنازه قاتل آتنا،امتناع کرده وبامخالفت شدیدمانع دفن ایشان درخاک اباواجدادی خویش شدند 🔹ازقرارمعلوم‌ جنازه درتبریزدرگورستان مخصوص اعدامیهاکه درمکانی برهوت است دفن خواهدگردید/آخرین خبر
@atena_aslanii
@atena_aslanii
@atena_aslanii
@atena_aslanii
@atena_aslanii
#آتنا_اصلانی #atena_aslani
#آتنا #atena
#پارس_آباد #parsabad
#تتلو #بیگناه #تسلیت #بنیتا #پلیس #انگیزه #انگیزه_قتل #قاتل #قتل #قاتل_رنگرز #اردبیل #اسماعیل_جعفرزاده #رنگرز #آگاهی #اخبار #فوری #حادثه #اعدام #اعتراف #قاتل_آتنا #دادگاه #دادستان #قاضی #حکم

378💬

برای فعالیت اقتصادیتان وبسایت ایجاد کرده اید؟
✔️با ما بیشتر آشنا شوید ...
✔️پیشرفت و موفقیت شما تصادفی نیست
✔️به کمک تجربه و روش های نوین دیجیتالی ما به یک تاجر الکترونیکی تبدیل شوید.
✔Follow: @webpars
✔Follow: @webpars
✔Follow: @webpars
✔شرکت وبپارس
==============================
+#عشق #جهاز#آتنا#انگشت #ایده#قلاده #عروس#نوشیدنی #دادگاه#برنامه_سفارشی#فوتبال #پرنده #عکاسی_مدلینگ#website_designer_tips#طراحی_لوگو_آرم#سینما #سیسمونی #ويو#کاهش_اشتها#بهار #طراحى_سايت#خروس #برندینگ#ویدیو #چالش#رقص #میکرونیدلینگ#ابر #سرگرمی #فروشگاه_آنلاین

1💬

⚖️ سرنوشت کودکان غیر ایرانی در «طرح جمع‌آوری متکدیان» ▪️فرماندار تهران در خصوص جمع‌آوری کودکان اتباع در جریان طرح جمع‌آوری متکدیان گفت:
📍برای اولین بار اتباع بیگانه تحویل اداره اتباع استان داده می‌شوند و در کمپ‌های مخصوص‌شان نگهداری می‌شوند. اگر خانواده‌های آنها مجاز باشند می‌توانند با مراجعه و ارائه مدارک هویتی و دادن تعهد مبنی بر عدم انجام تکدی‌گری کودک خود را تحویل بگیرند؛ اما اگر خانواده غیرمجاز باشد به همراه کودک از کشور طرد خواهند شد. ▪️فرهادی افزود: قطعاً هیچ کودک تبعه‌ای بدون خانواده طرد نخواهد شد ولی اگر کودکی خانواده نداشته باشد در محل کمپ‌ها نگهداری خواهد شد.
.
. #قانون #حقوق #مشاوره #حقوقي #قانوني #وكيل #دادگاه #دادستان #كيفري #دادسرا #حقوقدان #حقوق_بشر #حقوق_زن #حقوق_کیفری #حقوق_مدنی #مدني #قانون_اساسی #قانون_مدنی #قانون #دادگاه_مجازي #دادگاه_انقلاب #موكل #گرگ_قانون
#law #lawyer #lawyerlife #attorney #attorneylife #criminaljustice #criminallaw #wolf_of_law

1💬

انتقاد تند سازمان اروپایی حقوق بشر از حکم اعدام ۱۴ فعال سیاسی عربستان

یک سازمان حقوق بشری از #عربستان سعودی خواست تا احکام #اعدام صادر شده در رابطه با 14 تن از شهروندان #شیعه این کشور را لغو نموده و در باره این احکام، شفاف سازی نماید.

سازمان اروپایی ـ عربستانی #حقوق_بشر، در گزارشی با اشاره به اینکه این احکام اعدام را به دقت بررسی کرده است، تاکید کرد که در تحقیقات خود به موارد غیرقانونی زیادی از سوی عربستان سعودی در خصوص محاکمه آنها که به گفته این سازمان ـ بیشتر به یک نمایش خنده دار شبیه بوده ـ دست یافته است.

سازمان مذکور با اشاره به اینکه مقامات عربستان سعودی، متهمان را در طول دوران بازجویی از داشتن #وکیل محروم کرده اند، افزود: از این زندانیان در سلول های انفرادی نگهداری می شده و آنها به زور و تحت #شکنجه، وادار به اعتراف شدند. «علی الدبیسی» رئیس این سازمان بین المللی افزود، این گزارش حاوی محکومیت #حکومت «محمد بن سلمان» ولیعهد عربستان است که از یک سو روند سرپوش گذاشتن بر شکنجه گران را هدایت می کند و از سوی دیگر تظاهر به اصلاحات می نماید.
در این گزارش همچنین آمده است: حکم اعدام صادره علیه «مجتبی السوکیت» #نوجوان عربستانی حاوی تناقضات زیادی است و قاضی #دادگاه برای توجیه حکم اعدام وی اتهامات خطرناکی از قبیل خروج مسلحانه علیه ولی امر و حمله به نیروهای امنیتی و #تیراندازی به آنها را به وی نسبت داده است.

این گزارش در پایان آورده است که بررسی دقیق احکام صادره علیه ۱۴ فعال مدنی «القطیف» نشان می دهد، اتهاماتی که قاضی این پرونده با استناد به آنها برای این افراد حکم اعدام صادر نموده، به روشنی مشخص نشده اند.

#شیعه_ویوز #اخبار_شیعیان_جهان

سه شنبه - ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
الثلاثاء - ۲۷ ذوالحجه ١٤٣٨
Tuesday - 2017 September 19

همراه باشيد با «شیعه ویوز» جدید ترین اخبار شیعیان جهان در شبكه جهانى امام حسين عليه السلام ١

0💬

.
با نگاهت #اجتماع کافری" تشکیل شد
هیئتی از #فرقه های دلبری" تشکیل شد

مردم از خانه برای دیدنت بیرون زدند
سازمان رسمی #گردشگری" تشکیل شد

ماده #گرگ چشم هایت آنقدر #کشته گرفت
در مسیرت #دادگاه کیفری" تشکیل شد

آنقدر مردان بیچاره گرفتارت شدند
#مجمع لغو #طلاق محضری" تشکیل شد

با تو زیبایی شناسی در #هنر تغییر کرد
#مکتب #امپرسیون روسری" تشکیل شد

آمدی از خانه بیرون، باز #دعوا شد سرت
اخم کردی "دسته های #شرخری" تشکیل شد

عده ای می خواستند از جنس تو صحبت کنند
#انجمن های زبان #زرگری" تشکیل شد

#سیب سرخم! شاخه ات افتاد در دست #شغال
باز هم "دنیایی از #دیو و #پری" تشکیل شد...!!
.

#علی_صفری

2💬

چرا انقدر پير شده 😱😱😱😱.
.
شايد اگه رضايت ميداد بيشتر بزرگ ميشد بين مردم .
.
موافق اعدامش هستيد يا مخالف.
.
كسي كردي بلده ترجمه كنه ؟
.
.
.

#اعدام#فیلم#آتنا#فیلم#حاشیه#جنجال#ترک#تبریز#حمیدصفت#حمید_صفت#اعدامی#دادگاه#قاضی#حکم#سوژه#محرم#محرم96#هییت#جنجالی#عکس#مردم#دختروپسر#ایران#غیرت#دختر#دختر_بچه#قتل#بهاره_رهنما#نیوشاضیغمی#سحرقریشی#استارنيوز

1,172💬

گروه تلگرام دااادنامه صرفا به بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل حقوقي (به ويژه پرسش و پاسخ و طرح پرونده هاي حقوقي و كيفري وكلاء) مي پردازد، لذا دانشجويان و فارغ التحصيلان حقوق، وكلا و قضات محترم در صورت تمايل مي توانند به اين گروه بپيوندند! لينك در بيو 👆👆👆
با توجه به موارد فوق، گروه براي افراد عادي جذابيتي نخواهد داشت؛ لذا افراد غير متخصص از عضويت در گروه خودداري كنند! ضمناً گروه جهت مشاوره رايگان به دوستان عزيز راه اندازي نشده است! ‏#daaadname #دااادنامه_چك #دااادنامه #وكالت #حقوق #حقوق_مدني #وكيل_دادگستري #وكيل #مشاوره_حقوقي #موسسه_حقوقي #قانون #وكيل_حميد_رضايي #وكيل_پايه_يك_دادگستري #جرم #مجازات #دادسرا #دادگاه #چك_برگشتي #چك_بلامحل #كليشه_برعكس #جذابیت #سرگرمي #جذاب #زيبا #وكالت٩٦ #چهارشنبه_سفید #حقوق_مدني #تجارت #لاكچري_لايف

7💬

توزیع چک‌های صیاد از امروز .
. 🔴@mataleb_hoghoghi .
. .
🔺مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی در حاشیه مراسم رونمایی از سامانه صیاد گفت: .
. 🔺چک‌های مورد استفاده در شبکه بانکی کشور در حال حاضر متکثر است و در طرح‌ها، رنگ‌ها و اندازه‌های مختلفی توسط مشتریان بانک‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. .
. 🔺طرح صیاد با هدف یکپارچه سازی و استانداردسازی چک ها طراحی و اجرا شده است و علاوه بر یکسان‌سازی طرح ظاهری چک‌ها، به برگه های چک صیاد ویژگی‌های امنیتی نیز افزوده شده است. .
. 🔺برای چک‌های صیادی سه سطح ویژگی امنیتی تعریف شده است؛
. - در سطح اول سری و سریال‌های چک به صورت برجسته چاپ شده که با لمس قابل تشخیص است.
. . - در سطح دوم ویژگیهای امنیتی نگاهکردنی مانند واتر مارک و طرح مخفی در برگه چک وجود دارد که این دو سطح به راحتی توسط عموم مردم قابل تشخیص است.
. . - در سطح سوم نیز ویژگی‌های امنیتی حرفه‌ای به چک‌ها افزوده شده که قابل تشخیص توسط ابزارها است و برای بانکداران و اشخاصی که استفاده مستمر و مکرری از چک‌ها دارند قابل استفاده است. .
. 🔺سامانه صیاد به صورت ۲۴ ساعته از طریق سامانه پیامکی به درخواست های استعلامی پاسخ خواهد داد و شماره این سامانه پیامکی به زودی از طریق بانک مرکزی به اطلاع عموم می‌رسد.
. . 🔺بانک مرکزی نیز اعلام کرده که چک‌هایی که برای بعد از این تاریخ صادر شده، از اعتبار ساقط نمی‌شود و به قوت خود باقی است. تنها تفاوت این است که از اریبهشت سال ۹۷، این چک‌ها تنها در بانکی که آن را صادر کرده قابل نقد شدن است.
.
.

براى عضويت در كانال تخصصى "مطالب حقوقى"، به صفحه اصلى پیج( @mataleb_hoghoghi ) رفته و روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید و پس از وارد شدن به کانال، بر روى join در پایین صفحه گوشى بزنيد تا عضویت شما نهايى گردد.

براى حمايت از ما دوستان حقوقى خود را تگ كنيد.

#mataleb_hoghoghi #hoghoogh #hoghooghi #hoghooghiha #hoqoq #hoqoqi #hoqoqiha #حقوق #حقوقی #حقوقیها #ارشد_حقوق #وکالت #وکیل #قضاوت #نکته_حقوقی #دادگستری #دادگاه #دادخواست #قوه_قضاییه #حقوقدان #حقوق_مدنی #حقوق_تجارت #آیین_دادرسی_مدنی #آیین_دادرسی_کیفری #حق #متون_فقه #کارشناسی_ارشد #منابع_آزمون #کتب_حقوقی #مطالب_حقوقی

0💬

بامداد امروز #قاتل #آتنا_اصلانی #فرشته كوچولوي پارس‌آبادی پس از چند ماه انتظار خانواده آتنا و مردم به #دار مجازات آویخته شد
.
#اعدام #اتنا #پارس_اباد #قصاص #بيشرف #قاتل_آتنا #دادگاه

127💬

🔴قاتل آتنا اصلاني به دار مجازات آويخته شد

حکم اعدام و قصاص قاتل آتنا اصلانی صبح امروز در ملاءعام اجرا شد. ‏

#خرمشاهی#عبدالصمد_خرمشاهی#وکیل#موسسه_حقوقی#موسسه_حقوقی_خرمشاهی#قتل#دادگاه#قصاص#اعدام#آتنا#آتنا_اصلانی

6💬