#دختربازی

یکی دیگه از گروه های فعال در #اینستاگرام به شرح زیر است:

پرنسس های بابا:
شاخا! دافا! Modelها! Singerها! Swimmerها! Nodirectها! دخترایی بین 15 تا 30 سال که خدا یه بر و رویی و هیکلی بهشون داده ولی بیشتر از اون اعتماد به نفس بهشون ارزانی کرده. معمولا بالای بیست کا فالوور دارن که نودونه درصدشون رو قلبهای تنها تشکیل دادن. اینا انقدر اعتماد به نفسشون به خاطر خیل عظیم پاچه خوارای دورشون بالارفته که با شاه شله نمیخورن، چه برسه بخوان تو محیط مجازی دنبال #دوست_پسر بگردن. اگر هم بر فرض محال بخوان از بین گله هوادارانشون کسی رو انتخاب کنن معمولا یا یه قیافه ای رو در حد برد پیت انتخاب میکنن یا یه ماشینی رو در حد سانتافه. البته باید از شون متشکر هم باشیم. میپرسید چرا؟ زیرا پابه پای قلبهای تنها، این پرنسسهای بابا هستند که به فضای اینستاگرام رونق دادن. دنیایی رو تصور کنید که این دو گروه ازش حذف بشن: یه نفر یه عکسی از مسافرتش به جاده خلخال به اسالم میزاره، بیست نفر لایک میکنن، یک نفر هم کامنت میزاره که: دفعه بعد کی میری ما هم همراهت بیایم. همین رو مقایسه کنید با دنیای الان، یه پرنسس همینطور که تو حیاطشون رو موزاییکا نشسته و به دیوار تکیه داده، پاشو دراز میکنه یه عکس از کفش برق برقی قرمزش میگیره و مینویسه: "خسته شدم!" یه عده که وظیفه خودشون میدونن کامنت بذارن "خسته نباشی". اونایی که میخوان یکم ادب نشون بدن میگن خدا قوت. ورزشکارا کامنت میزارن خسته نباشی دلاور خدا قوت پهلوان. امیدواران مینویسن من گرگعلی هستم اگه #دوست_دختر من شی قول میدم نذارم هرگز خسته شی 658***0937، یه عده هم که میبینن گروه بالا هیچکدوم موفق نشدن حضوری خدمت خانوم برسن و خستگیش رو در بیارن تصمیم میگیرن که از روش معکوس استفاده کنند، کامنت میذارن :خوب به ..مم که خسته شدی. خلاصه غوغایی میشه و این وسط کسی که از آب گل آلود ماهی میگیره کمپانی اینستاگرامه که این وسط تبلیغهاش رو با قیمتهای نجومی میفروشه.
در پایان باید بگم که از این مطلب اینطور برداشت نشه که من با این گروه خصومتی دارم. نخیر! بلکه برای یه عده شون خیلی هم از صمیم قلب احترام قایلم. اون عده که به لطف تعداد فالوورهاشون از کفش فیک نایک و آدیداس تا مرکز اپیلاسیون پشم شب رو تبلیغ میکنند و از این رهگذر گاها درآمدهای چند میلیونی دارن. اگر من هم #دختر بودم و خدا به من هم اعتماد به نفس و بر و روی اونها رو داده بود مگر عقلم کم بود که این رو به پول تبدیل نکنم.
#عشق#رابطه#رابطه_سالم#دخترها#پسرها #دختربازی#پسربازی#آناناس#آناناس_اینستاگرام
#LOVE#RELATIONSHIP#INSTAGRAM

24💬

بعدازظهر سگی🙌❤
.
.
😂😂😂
.
.
.
#رضاعطاران #عطاران #دختربازی 😆#بهاره_رهنما #طنز #کمدی

18💬

هفته دیگه پسرا تیپ کردن رفتن در مدرسه دخترونه...ولی خداوکیل نرید دخترا کیف و کفش نو خریدن تحویل نمیگیرن#خوشتیپ#دختربازی#لاکچری

13💬

دو گروه دیگر از افراد حاضر در #اینستاگرام به شرح زیرند:
خیانتکارها: این گروه معمولا بالای 30 هستن و متاهل یا بیوه. از اردواجشون راضی نیستن، خانومهای این گروه کمبود توجه دارن و آقایون این گروه کمبود رابطه جنسی و یا اینکه در رابطه جنسیشون ارضا نمیشن و یا اینکه کلا تنوع طلبن. خانومها برای پیدا کردن یه همزبون یا کسی که بتونن باهاش درد دل کنن میان اینستاگرام. در اکثر موارد عکس پروفایلشون گل و بلبله یا یه عکس بسته از زیباترین قسمت صورت. خوراکشون هم شکار کردن یکی از قلبهای تنهاست تا بشینن از صبح تا شب با اونا درد دل کنن. معمولا رابطه هاشون در حد همین چت میمونه و فقط در صورتی که اوضاع ازدواجشون خیلی داغون باشه اقدام به خیانت واقعی میکنن که اون رو هم یا با جذابترین و بی دردسرترین فالوورشون (که قطعا همون قلب تنها نیست) انجام میدن یا خودشون میرن و یه پسر جذاب رو تور میکنن. آقایون این گروه هم که وضعشون مشخصه سعی میکنن تمام داراییشون رو توپیجشون منعکس کنن از ماشین گرفته تا ساعت و ویلا و ... خودشون رو یه مجرد موفق نشون میدن و با فالوو کردن دخترا سعی در زدن مخشون میکنن. معمولا هم این گروه اگر وضع مالی خوبی داشته باشن میتونن یه شکاری به دست بیارن. ولی معمولا ته قضیه با لورفتن وضعیت تاهلشون به گند کشیده میشه.
اعضای نهضت کامنت گذاری: اینها شاهکارهای اینستاگرام هستند ( یعنی شاهکار هاااااا). نودوپنجدرصد پسر و پنج درصد دختر. اینها اند که اینستا رو سر پا نگه میدارن. پسرای این گروه پای عکس هر مونثی اقدام به کامنت گذاری میکنند. معمولا متن کامنتاشون هم به دو نوع تقسیم میشه. یا مثلا مینویسن : جذاب و زیبا، فوق العاده سسکی، بانو شما چقدر زیبایید.... و یک رسته هم از این گونه هستند به نام امیدواران اینها مثلا پای عکس میراندا کر مینویسن: "بانو خوشحال میشم تماس بگیری قول میدم که تامینت کنم 25*****"0935" یا "خیلی نازی بیا دایرکت". جالبیه این گروه اینه که اصلا به عکسی که میخوان پای اون کامنت بذارن هیچ توجهی نمیکنند و همین که اون عکس اندکی مشخصات زنونه داشته باشه کافیه. دیده شده که پای عکس کارلوس پویول مدافع بارسا کامنت گذاشتن که "قربون موهای فرفریت برم چقدر آبی اناری بهت میاد عروس ننم میشی!". دخترهای این گروه هم معمولا بهترین عکس خودشون رو میذارن پروفایلشون و میرن مشابه اینچنین کامنتهایی رو پای صفحه های افراد معروف (بازیگرا، خواننده ها، فوتبالیستها و ...) میذارن به این امید که شاید مثلا هومن سیدی بعد از اینکه آزاده صمدی رو طلاق داد بیاد اینها رو بگیره.
ادامه دارد...

24💬

#محرم نزدیکه .... این پسرایی که برا #دختربازی میرن #هیئت رو باید سپرد دست این 😓😓😓😓 🔴🔴#رمزی_بولتون یکی از کاراکتر های #سریال #گات
#gameofthrones
#ramsaybolton

7💬

حالا میخوایم ببینیم افراد حاضر در #اینستاگرام چند دسته اند:
1 بچه ها: #دختر #پسر هایی که هنوز دانش آموزن و افتخار دانشجویی نصیبشون نشده. اینا به خاطر محدودیتهایی که سنشون و همچنین والدین محترمشون براشون ایجاد میکنن نمیتونن دوست دختر-پسر به شکل رایج داشته باشن و کلا به جاهایی که میشه با جنس مخالف معاشرت داشت نمیرن. این دسته یا به خاطر ارضای حس کنجکاوی و یا پزدادن به دوستاشون میخوان که هر چه زودتر رابطه عاطفی با یک فرد غیر همجنس رو تجربه کنن. اینا معمولا اکثر شاخای اینستاگرام رو فالوو میکنن و به همشون اظهار محبت میکنن و توقع دارن همه جوابشون رو بدن. دخترهای این گروه به دلیل عدم اعتماد به نفس کافی معمولا عکس خودشون رو تو پروفایلشون نمیزارن و در اینستا معمولا پارو از حد چت و دایرکت بیرون نمیزارن. پسرهای این گروه هم بهترین سوژه واسه تیغ زدن توسط دخترنماهای اینستا هستند. ولی معمولا کل داراییشون از پول شارژ ده هزارتومنی ایرانسل بیشتر نمیشه و تو این قمار عشقی همون رو میبازن.
2 -قلبهای تنها: این دسته، اکثریت افراد حاضر در اینستاگرام رو تشکیل میدن (البته از اکثریتی که تو پست قبل اشاره کردم) این افراد معمولا بین 20 تا 30 سال سن دارن معمولا یا تجربه عاطفی نداشتن و یا در همون اولین تجربه شکست عشقی خوردند. اینها معمولا اهدافشون رو فالوو میکنن، با چندتا سر صحبت رو باز میکنن و با چند تا هم صمیمی میشن . معمولا مودبانه و موقر صحبت میکنن و کلی هم برای طرفشون چیز کلاس میزارن، چند تا جمله قصار بلدن و ربط و بی ربط وسط چت استفاده میکنن اینها خودشون هم میدونن برای دوست دختر پیدا کردن تو اینستاگرامن ولی حاضر به اعتراف نیستن. توقعشون هم اینه که چند تا از اون اهداف رو با کلماتشون جادو کنند و اونها رو عاشق دلخسته خودشون بکنن. ولی معمولا یا کسی عاشقشون نمیشه و یا اگر هم کسی عاشقشون بشه از جنش خودشونه که یا سرکارشون گذاشته و یا اینکه میخواد تیغشون بزنه. اینها برای نشون دادن لارجی خودشون حتی حاضرن یه مبلغی رو به حسابی که به نام یه دختر باز شده کارت به کارت کنن تا مشکلی که برای اون دختر ندیده و نشناخته پیش اومده رو حل کنن. معمولا هم بعد از اینکه پول رو واریز کردن دختره (یا پسره) بلاکشون میکنه و حاجی حاجی آنتالیا. قلبهای تنها چون بازی اینستاگرام رو بلد نیستن نمیتونن تو این بازی برنده بشن و فقط بیخودی مثل نخودی تو زمین بازی ول میچرخن.
ادامه دارد...
#عشق#رابطه#رابطه_سالم#دخترها#پسرها#دوست_دختر#دوست_پسر#دختربازی#پسربازی#آناناس#آناناس_اینستاگرام
#LOVE#RELATIONSHIP#INSTAGRAM

17💬

● اینستاگرام - قسمت اول
اگه بخوایم اولین تجربیات هر ایرانی رو بعد از خرید گوشی هوشمند به ترتیب لیست کنیم, یه همچین چیزی میشه : اولش نصب تلگرام ، پلکیدن تو گروه "خانواده مهربان" و "مهندسان دانشگاه ما ورودی 90", و بعد نصب اینستاگرام ! به نطر من دو گروه به دو هدف متفاوت اینستاگرام نصب میکنن؛ یک گروه کسایی که دنبال دوست دختر دوست پسر میگردند که نودو پنج درصد مجردا اینطورین و کسایی که دنبال دوست دختر دوست پسر نمی گردن که هشتاد درصد متاهلها اینطورین.
البته, این واقعا باعث تاسفه که اکثر جوونهای ما دارن جوونی خودشونو تو اینستاگرام سپری میکنن, اما واقعا تقصیر خودشون نیست. اینستا واسه ما نقش خیابون, کناردریا, بار, کلوب شبانه, کازینو و پارک و غیره رو بازی میکنه (البته گزارشهایی به دست من رسیده که در کشور خارج هم کم کم وضع به همین منوال میشه فقط اونجا هنوز فیسبوک رو بورسه و اینستاگرام دومه).
حالا که اوضاع زمانه اینطوریه که شبکه های اجتماعی کم کم پایه ارتباطات ما میشن و ارتباطات اجتماعی از فضای واقعی به فضای مجازی منتقل میشه باید ما هم روش درست ارتباط بر قرار کردن رو در فضای مجازی بلد شیم. پستهایی که میخوام تو این سری بذارم محصول تجربیات و مطالعات خودمه و ادعای صددرصد صحیح بودنشون رو ندارم و در ضمن حدود بیست سی درصد از مطالبیه که تونستم توی ذهنم در مورد شبکه های اجتماعی سازماندهیشون بکنم.
خوب, اولین سوالی که باید جواب بدیم اینه که اصولا چقدر از دوستی اینترنتی میشه انتظار داشت؟ یعنی واقعا امکان داره آدم بتونه تو اینترنت یک دوست واقعا خوب بدست بیاره؟ این حرف که میگن درسته که "آدمی که تو اینستاگرام دنبال دوست میگرده یا قیافه خوبی نداره یا خیلی بی عرضه است "؟ آیا دوستی اینترنتی به جایی هم میرسه؟ و کلی سوال دیگه... واسه جواب دادن به این سوالها اول باید نوع آدمهایی رو که بیشتر از همه تو فضای مجازی فعال هستند رو بشناسیم. در پست بعد به دسته بندی فعالین اینستاگرام می پردازیم.
پ.ن. باید برای دو نکته عذر خواهی کنم. یکی اینکه دیر به دیر مطلب میذارم. دوم این که نمیتونم جواب همه دایرکتها رو بدم. لطفا شما هم سوال خودتون رو به طور خلاصه مطرح کنین تا بشه ازش یک پست تهیه کرد و نظر بقیه رو هم در این مورد جویا شد(در صورت رضایت خودتون سوال به اسم خودتون منتشر میشه).
#عشق#رابطه#رابطه_سالم#دختر#پسر#دخترها#پسرها#دوست_دختر#دوست_پسر#دختربازی#پسربازی#آناناس#آناناس_اینستاگرام#اینستاگرام
#LOVE#RELATIONSHIP#INSTAGRAM

9💬

عکسهای لاکچریتونو برام بفرستید
تو هر شرایطی که هستی و فکر میکنه خاصه رو برام بفرست
@ghazal_imaniifard
#عکس #لاکچری #زیبا #ناز #خوشگل #پولدار #جیگر #دخترم #پسرم #جذاب #شاخ #استادیوم_آزادی #تگ_کن_تا_با_دوستات_بخندی😂👌💋 #دانشجو #دیونه #ماشین_باز #خودرو #دختربازی

0💬

شاعر:غریبه آشنا بپر بریم شنا...
منو با خود ببر به شهر میگوها.. #تنها#تنهایی#جوانی #عاشقانه#منوتو#دریا#manoto #salitalk#ماهی#دختربازی#میگو#اینستاگرام #ایران

0💬

ایام محرم نزدیک است فردا نگید چی بپوشم از همین حالا لباس خوشگلا رو آماده کنید باسپاس😉😇😜 #تنها#تنهایی#محرم #قیمه #منوتو #شیطون #دختر #پسر #دختربازی #ایران #اینستاگرام#زنجیرزنی #جوانی #ایرانی

6💬

● چگونه "رانندگی" کنیم؟ - پایان
تو پست قبل یه سری از حالتهای قابل تصور رانندگی رو برای شما نوشتم. تو این قسمت یه سری یادآوری براتون دارم :
1- هیچ وقت کسی رو که رانندگی بلد نیست و یا نمیدونه که این جاده به کجا ممکنه ختم شه سوار ماشین نکنید! بدترین کار دنیا اینه که آدم از دیگران سواستفاده کنه. باور کنید وقتی هر دو طرف یه رابطه میدونن که دارن کجا میرن مسافرت لذت بخش تره! دیگران رو گول نزنین.
2- نذارین ازتون سو استفاده بشه! اینو هم به دخترا میگم هم به پسرا. اگه شما صداقت دارین و پسر خوبی هم هستین, اما گیر کسی افتادین که اصلا شما رو درک نمیکنه و داره راه خودشو میره, سریع پیاده شین و درو هم محکم به هم بکوبونید! بذارین بعضی از این راننده های دیوونه یاد بگیرن که به مقصد دیگران هم احترام بذارن.
3- خودتون هم به مقصد دیگران احترام بذارین. اگه شما مثلا رابطه میخواین, اون هم از شما قابل اعتماد بودن, امنیت و محبت میخواد. خود خواه نباشین. پسر خوب به مقصد همراهش احترام میذاره و سعی میکنه در سر راه رسیدن به مقصدش, همراهش هم به جاهایی که میخواد برسه.
4- سرعت حرکت رو تنظیم کنید! بعضی وقتها یه مسیر رو نمیشه با سرعت بالا رفت. اگه میبینید که همراهتون تردید داره یا از سرعت بالای رانندگی شما میترسه, آروم تر برین! یکی از دلایلی که دخترها در تمام طول مسیر با یه پسر نمیمونن اینه که پسرا معمولا خیلی تند رانندگی میکنن. برعکسش هم ممکنه, بعضی از دخترها هم واقعا زیادی یواش میرن و همراهشون حوصلش سر میره و میذاره میره...
5- رابطه, یه ماشین دو نفرست! هیچ کسه دیگه ای رو سوار نکنید! نه کنار خودتون, نه تو صندوق عقب! بگذریم از اینکه بعضی از دخترها همزمان تو چهارتا ماشین سوارن و بعضی پسرها راننده اتوبوس
۶ - رانندگی کردنو بلد بشین. اگه دلتون نمیخواد که همیشه تنها باشین مجبورین رانندگی یاد بگیرین. دخترها و پسرها هر کاری بکنن آخرش به هم احتیاج دارن. با غریزه و احساس خودتون الکی مبارزه نکنید چون وقتی به اشتباهتون پی میبرید که خیلی دیر شده.
تذکر: من احساس میکنم که از مطالب من این برداشت میشه که فقط پسرها به رابطه فکر میکنن و دخترها از روی ناچاری تن به این کار میدن. این حرف غلطه! منظور کلی من اینه که پسرها معمولا رابطه رو بدون قید و شرط میخوان ولی اکثر دخترها با وجودی که از رابطه لذت میبرن ولی حاضر نیستن خودشونو مجانی و الکی در اختیار کسی بذارن. حداقل چیزی که میخوان, اطمینان داشتن از طرفه مقابله, حداقل!
#عشق#رابطه#رابطه_سالم #دوست_دختر#دوست_پسر#دختربازی#پسربازی#آناناس_رانندگی
#LOVE#RELATIONSHIP

21💬

#sajad_jf
#هنر_شرمنده ایم
.
#هنر من شرمندتم که هنری نیستیم...
هنر من شرمنده ام که خیلیامون ادای هنریارو درمیاریم...
هنر من شرمندتم که هنری بودن شده #سیگار گوشه ی لب داشتن
لهجه #تهرانی گرفتن
دوتا جمله از #انتون_چخوف و #نیچه گفتن
هر نیم ساعت #چای خوردن
#کلاه سر گذاشتن
#ریش بلند کردن
#مو بلند کردن
لباسای عجیب پوشیدن
توی هر #کمپین ی شرکت کردن
#نقد کردن هر نمایشی
#ساز مخالف زدن با هر اجرایی
گیر دادن به بقیه
نخ به نخ #سیگار کشیدن
گوش کردن به اهنگای #شاهین_نجفی و #محسن_نامجو....
بازم بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من معذرت میخوام که خیلیامون بخاطر #دختربازی میان و هنری میشن !!!!
من معذرت میخوام که هنرمون خلاصه میشه توی دست دادن و بغل کردن جنس مخالف...
من شرمندتم هنر عزیز که روشن فکر شدن بعضیامون میشه عاشق #شاهین شدن و از #بهرام_بیضایی حرف زدن
من معذرت میخوام که هنری شدنمون خلاصه میشه توی بک گراند عالیجناب #عباس_کیارستمیه گوشیمون... که هیچکدوممون نمیدونم کی بود...
.
خیلیامونو ببخش
به قول یکی از دوستان #هنر به هیچکس بدهکار نیست این ماییم که بهش بدهکاریم...
.
پ ن: اصلا نه جسارت و نه توهینی به شخص خاصی نباشه من خودم هم انتون چخوف میخونم هم نیچه هم عکس بک گراند لب تابم عکس عالیجناب کیارستمیه، من خودم با جنس مخالف دست میدم و مشکلی ندارم
به بطن قضیه دقت بشه....
#سپاس
#هنر
#تئاتر
#عباس_کیارستمی#بهرام_بیضایی#انتون_چخوف#نیچه#سینما#شاهین_نجفی#محسن_نامجو

3💬

امشب بزرگترين ليديز نايت دوبى در كلاب بيليونر 🍹🍸🥂🥂🥃 #درينك #دخترونه #كوكتل #مشروب #ليديزنايت #باحال #خوشمزه #دختربازی #دخترها #دخترناز #سكسى #هات #شاخ

2💬

● چگونه رانندگي کنيم؟ - قسمت دوم
حالا سناریوها:

1- اولين سناريو که بعضي پسرها دنبال ميکنن اينه که کسي رو سوار ميکنن که يا رانندگي بلد نيست و يا اصولا به جاده آشنايي نداره. صداي ضبط صوت عشق رو زياد ميکنن و اعلام ميکنن که مقصد نهايي يه جاييه به نام خوشبختي. حواس دختر بيچاره هم پرت ميشه و نميفهمه که چي شد، فردا صبح هم پا ميشه و ميبينه پسره يکي ديگه رو سوار ماشين کرده و رفته! (ميدونم موهاي تن يه عده سيخ شده, اما واقعيت رو بايد گفت تا بشه يه چاره اي براش پيدا کرد.)
2- سناريوي بعدي نسبتا دلپذيره, طرفين توافق ميکنن که به طرف مقصد برن, اما قبلش توي چند تا محل ديگه هم توقف ميکنن تا يه هوايي بخورن. اينجوري هم پسر ميتونه طولاني بودن جاده رو تحمل کنه و هم دختر پيش وجدانشه راحته که دوست پسرش فقط و فقط به خاطر رسیدن به مقصد دوستش نيست. اين به نظر من يکي از حالتهاي ايده آل دوستي بين دوست دختر و پسره. :)
3- سناريوي سوم يه خورده ناجوره. يه پسر خجالتي, که يا کره الاغه يا بچه روباه (از نظر سني نميگم!), با يه دختر خودراي و زبل دوست ميشه. پسره تو دلش همش خدا خدا ميکنه که بالاخره به مقصد برسن, ولي دختره همه جاده ها و شهرها رو زير پا ميزاره و کلي لاستيک صاف ميکنه و آخرش هم به هيچ جا نميرسن. آخرش پسره از بس حوصلش سر رفته که تو ماشين خوابش ميبره, يا يواشکي از ماشين پياده ميشه و خودشو نجات ميده!!! (پيام اخلاقي : اگه پسري نميگه, معنيش اين نيست که نميخواد!)
4- يکي ديگه از حالتهاي ناجور, وضعيتيه که دختر سناريوي اول با پسر سناريوي سوم سوار يه ماشين ميشن. دختره که اصلا رانندگي بلد نيست و پسره هم که از اون بدتر! اين دوتا يه يه مدت طولاني, مثلا يکي دو سال توي ماشين کنار هم ميشينن بدون اينکه با هم حرف خاصي بزنن و يا اينکه سعي در به حرکت انداختن ماشين بکنن. ماشين اونا همينجور زير باد و بارون کهنه و قديمي ميشه. پسره هي الکي با ضبط ماشين ور ميره و دختره تو آينه نگاه ميکنه و الکي حسرت بقيه ماشينها و سرنشينهاشونو ميخوره!
5- يه سناريوي ديگه اينه که ايندفعه, پسر سناريوي شماره يک با دختر شماره سه سوار يه ماشين ميشن!!! اين جور ماشينه هي ترمز ميزنه بعد يه هو گاز ميده, دور درجا ميزنه, هي لايي ميکشه و ويراژ ميده؛ چون اين دوتا همش دارن سر فرمون با هم دعوا ميکنن. خلاصه خيلي ديدنيه! ميپرسين اين دوتا به کجا ميرسن؟! بستگي داره, گاهي وقتها هيچ جا, گاهي وقتها هم به همه جا! :)
ادامه دارد...
#عشق#رابطه#رابطه_سالم#دختر#پسر#دخترها#پسرها#دوست_دختر#دوست_پسر#دختربازی#پسربازی#آناناس#آناناس_رانندگی
#LOVE#RELATIONSHIP

27💬

چگونه "رانندگي" کنيم؟ - قسمت اول
.
به نظر شما رابطه بين يه دختر و پسر رو به چي ميشه تشبيه کرد؟ تام و جري؟!؟!؟! نخير... بهترين توصيفي که از رابطه بين يه دختر و پسر ميشه کرد, رانندگي يه ماشين دو نفرست (عکس بالا)! شما و دوست دخترتون (اين دوست دختر از نوعه رايجه), اولين بار که همديگرو ميبينيد و از هم خوشتون مياد, سوار يه ماشين ميشين که بهش ميگن "رابطه". نحوه رانندگي کردن با اين ماشين بستگي به خيلي چيزها داره. شخصيت شما, شخصيت دوست دخترتون و اينکه اصولا شما با اين ماشين ميخواين به کجا برسيد؟
ببينيد, مقصد پسرها و دخترها در يک "رابطه" معمولا با هم تفاوت داره و واسه همين توي هدايت اين ماشين ممکنه با هم درگير بشن و اين ماشين شروع به زيگ زاگ رفتن بکنه. گاهي وقتها هم دو نفر توي مسير اصلا با هم توافقي ندارن و ماشين رو نگه ميدارن و پياده ميشن (رابطه به هم ميخوره). گاهي وقتها هم دو نفر کاملا تو مسير و مقصد اتفاق نظر دارن و با سرعت ميرن و به مقصد ميرسن.
اينکه دخترها از رابطه با يه پسر دقيقا چي ميخوان خيلي پيچيده است. در عوض پسرها معمولا چيز بسيار سر راست و صريحي ميخوان رابطه ج. البته این حالت هاي مختلفي داره, براي بعضي ها فقط اينکه يه دختر کنارشون باشه کافيه , بعضي ها دنباله بوسيدنن, بعضي ها يه خورده بيشتر ميخوان و بعضي ها دنبال معني اصليش هستن. منظور اينه که تا من ميگم رابطه ج, همه ذهنشون نره سراغ اصل کاري...به هر نوع تماس بدني که باعث لذت بردن يکي يا هر دو طرف تماس بشه, ميگن تماس ج. اين ميتونه شامل گرفتن دست همديگه هم بشه. (توروخدا سر اين تعريف به من گير ندين! هر چقدر هم بيايم آسمون و ريسمون رو به هم ببافيم آخرش به همين جا ميرسيم.)
ببينيد, بسته به اينکه کدوم يکي از طرفين رابطه, زرنگ تر, باهوش تر, پررو تر و يا باتجربه تر باشه, رانندگي اين ماشين به عهده اونه (البته در طول مسير جاي اين دونفر ممکنه با هم عوض هم بشه). مشکلي که اکثر دخترها با پسرها دارن اينه که دلشون نميخواد هميشه اين ماشين به سمتی بره که پسر میخواد بره و مقصدهاي ديگه اي مثل توجه، امنيت، عشق، محبت و حمايت رو در نظر دارن. مشکل هم از اينجا شروع ميشه! پسر میخواد برسه به مقصد خودش و زود هم برسه و دختر قبلش چيزهاي ديگه اي ميخواد و شايد هم دلش نخواد به مقصد پسر برسن. از اينجا تعداد زيادي سناريو ممکنه پيش بياد, که در پست بعد با هم تماشا میکنیم.
ادامه دارد...
#عشق#رابطه#رابطه_سالم#دختر#پسر#دخترها#پسرها#دوست_دختر#دوست_پسر#دختربازی#پسربازی#آناناس#آناناس_رانندگی
#LOVE#RELATIONSHIP

18💬

من به دلایل مختلفی با برقرای روابط رومانتیک در محل کار مخالفم که با نوشتن خلاصه سناریو هر کدوم به شرح زیر میخوام دلایل خودم رو شرح بدم
یک- پسر به دختر پیشنهاد دوستی میده و دختر قبول نمیکنه که نتیجه اش این میشه که هر روز باید کسی که بهت نه گفته رو ببینی که فکر نمیکنم چیز مطلوبی باشه ( اگر دختر پیشنهاد بده که فاجعه است)
دو- فرض کنیم پیشنهاد قبول بشه و دختر و پسر با هم دوست بشن. خوب احتمال داره که این رابطه به هم بخوره و معمولا دختر و پسر خیلی دوستانه از هم جدا نمیشن و اثرات این جدا شدن ممکنه در روابط کاریشون اثر منفی بذاره.
سه- پسر بخواد بر خلاف خواسته دختر روابطش رو قطع کنه که در اونصورت ممکنه در محل کارش به آدم سوءاستفاده گر توسط دختر متهم بشه که باز هم ممکنه به وجهه کاریش آسیب برسه.
چهار- دختر بر خلاف خواسته پسر روابطش رو قطع کنه که در اونصورت ممکنه دختر در محل کارش به آدم سهل الوصول و واژه هایی که حتی ذکرشون هم درست نیست توسط پسر متهم بشه که باز هم به وجهه کاریش آسیب مبزنه.
پنج- دلیل اصلی هم اینه که مگه تو خیابون و مترو و مرکز خرید و کافی شاپ و ... کم دختر و پسر ریخته که آدم این کارو تو محل کارش انجام بده
نکته کنکوری: ممکنه این آشنایی به قصد ازدواج انجام بگیره. در این صورت پسر و دختر از ابتدا از نیت هم باخبرن و ممکنه چهره واقعیه خودشون رو از همدیگه مخفی کنند و تازه بعد از ازدواج بفهمن که این آقا و خانوم همون کارمند معصوم محل کارشون نیست و خیلی با اون آقای کت شلوار پوشیده و اتوکشیده و اون خانوم با کلاس و مودب و مهربون فرق داره که اونوقت برای جبران گدشته خیلی دیره.
شما چطور؟ آیا دلیل دیگه ای برای مخالفت یا موافقت با این موضوع دارید؟
دعوت به همکاری: من با تمام وجود سعی میکنم که پیج رو زود به زود آپدیت کنم ولی متاسفانه مشغله فراوان بهم اجازه نمیده که سریعتر از این باشم. اینستاگرام هم نمیزاره ویدیو آپدیت کنم و چند تا پست ویدیوییم رو دستم باد کرده. به همین خاطر اگر کسی از دوستان هست که مایل به همکاری باشه خوشحال میشم در به روزتر بودن پیج کمکم کنه.
پ.ن. اگر یک موقع به دایرکتی جواب ندادم یکی به علت حجم زیاد دایرکتهاست و یکی هم اینکه احتمالا جوابی برای سوالتون نداشتم . پس ار همین جا از همه معذرت می خوام.

#عشق#رابطه#رابطه_سالم#دختر#پسر#دختربازی#پسربازی#آناناس#آناناس_دایرکت#دخترها#پسرها#دوست_دختر#دوست_پسر#آناناس_نظرات
#LOVE#RELATIONSHIP#INSTAGRAM

42💬