#دختربازی

جواب نه رو شخصی نکنید
.
تو پست قبل "نه شنیدن" رو از منظر آماری بررسی کردیم حالا میخوایم ببینیم با این جواب نه چطور بر خورد کنیم.
ببینید باید یه چیزی رو همیشه تو ذهن داشته باشید. در اکثر مواقع پاسخ منفی که از شخص مقابلتون میشنوید واقعا ربطی به شما نداره بلکه بیشتر مواقع به خود طرف بر میگرده. وقتی دختری به پسری و یا پسری به دختری میگه نه، معنیش اینه که اون شخص تو موقعیتی نیست که بخواد جواب مثبت بده. حالا ممکنه با کسی باشه، ممکنه نخواد با کسی باشه، ممکنه حتی از دست کس دیگه ای یا از جایی ناراحت باشه و در اون لحظه حتی فکر جواب مثبت دادن رو هم نمیکنه. پس اکثر مواقع شرایط فردی که بهش پیشنهاد میشه نتیجه جواب رو مشخص میکنه نه شرایط شما که پیشنهاد میدی. ممکنه شما در نطر اون آقا یا خانوم خیلی هم مناسب باشید ولی جوابتون به هر علتی منفی باشه. به خاطر همین هیچوقت جواب نه رو به این معنی تفسیر نکن که تو فرد مناسبی نیستی در واقع باید نتیجه بگیری که شرایط مناسب نیست.
.
نکته یک: شنیدن جواب منفی هیچوقت هیچ تغییری در خود من به وجود نمیاره بلکه تغییر رو در شناخت من از کسایی که به لیگ من نمیخورن به وجود میاره. ببینید شما در هر سطحی از این بازی باشید کلی همبازی در سطحتون وجود داره که باهاش دوست بشین (چه دختر چه پسر) شما میتونید لیگتون رو بالا ببرید و یا در همون لیگ بمونید این به خودتون ربط داره ولی صرفا جواب نه لازم نیست باعث تغییر در شما بشه.
.
نکته دو: من درک نمیکنم این پسرایی که میگن غرورشون اجازه نمیده برن به یه دختر پیشنهاد بدن فازشون چیه؟ اگه سطحه خودتو بالاتر میبینی که اصلا چرا بری پیشنهاد بدی؟ اگر هم که همسطحین و به هم میخورین نکنه منتظرین که خانوم بیاد جلو؟ بیخود این غرور رو بهونه نکنین. این غرور احتمالا همون خجالته که مغزتون اسمش رو عوض کرده تا براتون قابل قبول باشه. این به اصطلاح غرور ممکنه بهترین فرصتهای زندگی عشقیتون رو ازتون بگیره.
.
#عشق#رابطه#رابطه_سالم#دختر#پسر#دخترها#پسرها#دوست_دختر#دوست_پسر#دختربازی#پسربازی#آناناس#آناناس_خجالت
#LOVE#RELATIONSHIP

15💬