#دیدبان

🔸
💠 #الهی_حول_حالنا
.
✍️ عید نوروز را به همه‌ی خانواده‌های ایرانی و افراد ایرانی در هر نقطه‌ی عالم تبریک عرض میکنم.
.
📌 #عیدتان_مبارک_باشد
.
📍اميدوارم ايام عيد و تعطيلات نوروز به همه خوش بگذرد.
.
📍از خداوند برایتان؛ معنویت، عافیت، سلامتی، عزت، موفقیت، عشق پاک، خیر کثیر و تحقق همه آرزوهایتان را مسألت دارم.
.
📍 #نگار_من...
🔹وجه تمایز #بهار تنها رویش و شکوفه نیست "عید" است!
و #عید
بدون عیدی
بی معناست
#برگرد_و_عیدی_مان_باش!..
.
📍 عرض شادباش فراوان بمناسبت حلول سال جدید و آغاز فصل شکوفه ها...
.
✍️ #مسعود_خدابخشیان ( #دیدبان ) | فرزند مشهد
...
#السلام‌علیک_یا_ربیع_الانام
#اللهم_عجل_لولیک_الفرج
#عرض_شادباش_فراوان
#حلول_سال_نو

0💬

دادگاه عالی آلمان: رانندگی زنان با روبنده ممنوع است
دادگاه قانون اساسی آلمان شکایت یک زن محجبه را رد کرد. این زن علیه منع رانندگی با روبنده شکایت کرده بود. عالی‌ترین دادگاه آلمان گفته است که این زن ادله کافی برای شکایت خود ارائه نکرده است. قاضیان دادگاه قانون اساسی آلمان در کارلسروهه به شکایت زن محجبه‌ای که علیه منع رانندگی با روبنده به ... جهت خواندن ادامه این مطلب به وب سایت دیدبان مراجعه کنید:
https://www.didebaan.net/?p=5983
#didebaan #دیدبان #حقوق_بشر #آزادی_اعتقاد_مذهبی #دادگاه_قانون_اساسی_آلمان #رانندگی_زنان #زن_محجبه #منع_رانندگی_با_روبنده

4💬

🔸
💠 میلاد #امام_محمد_باقر_علیه_السلام مبارک باد
.
✍️ #حضرت_باقر «سلام الله علیه» به جابر جعفی که یکی از دوستان آن بزرگوار است می‌فرماید:
.
📍«بدان که تو از دوستان ما نیستی؛ مگر طوری شوی که اگر همه‌ی مردم شهر بگویند: فلانی، آدم بدی است، ناراحت نشوی و اگر همه بگویند: آدم خوبی است، خوش‌حال نگردی.
.
💠 #حال_خوش_نصیبتان
.
✍️ #مسعود_خدابخشیان ( #دیدبان ) | فرزند مشهد
...

1💬

Loading...

🔸
💠 #آمد_بهار_جانها
.
✍️ زمان: چهارشنبه یکم فروردین ۱۳۹۷، ساعت ٣ بعد از ظهر
.
✍️ مکان: حرم مطهر امام رضا(ع)، رواق امام خمینی(ره)
.
✍️ #مسعود_خدابخشیان ( #دیدبان ) | فرزند مشهد | اسفند یک هزار و سیصد و نود و شش هجری شمسی
...

0💬

Loading...

توقف برنامه اخراج پناهجویان از اسرائیل

دادگاه عالی اسرائیل با خواست دولت اسرائیل مبنی بر اخراج هزاران پناهجوی آفریقایی از اسرائیل مخالفت کرد. دولت اسرائیل می‌خواهد ده‌ها هزار مهاجر آفریقایی را از کشور اخراج کند و به آفریقا برگرداند. مقامات اداره مهاجرت اسرائیل فرمان اخراج مهاجران آفریقایی را صادر کرده و رسانه‌های این کشور اعلام کرده بودند که حکم بازگرداندن ۴۰ ... جهت خواندن ادامه این مطلب به وب سایت دیدبان مراجعه کنید:

https://www.didebaan.net/?p=5980

#didebaan #دیدبان #حقوق_بشر #اخراج_پناهجویان #اداره_مهاجرت_اسرائیل #اسرائیل #امور_پناهندگان #بازماندگان_هولوکاست #پناهجوی_آفریقایی #پناهجویان #توقف_برنامه_اخراج_پناهجویان #دادگاه_عالی_اسرائیل #دولت_یهودی #روزنامه_تایمز_اسرائیل #کمیساریای_عالی_سازمان_ملل_متحد #مردان_مجرد_مهاجر #مهاجر_آفریقایی #هولوکاست

1💬

لغو کنسرت فرزاد فرزین در شهرکرد

کنسرت موسیقی فرزاد فرزین که قرار بود در آخرین پنجشنبه سال ۹۶، در شهرکرد برگزار شود، لغو شد. به گزارش دیدبان به نقل از مهر، کنسرت موسیقی فرزاد فرزین در آخرین پنجشنبه سال ۹۶ در شهرکرد لغو شد. تبلیغات گسترده ای برای برگزاری این کنسرت در استان چهارمحال و بختیاری و استان اصفهان انجام شده ... جهت خواندن ادامه این مطلب به وب سایت دیدبان مراجعه کنید:

https://www.didebaan.net/?p=5977

#didebaan #دیدبان #حقوق_بشر #استان_اصفهان #استان_چهارمحال_و_بختیاری #رشید_شاهرخ #سالن_شهید_چمران_سبزوار #سبزوار #شهرکرد #فرزاد_فرزین #کنسرت‌_سبزوار_فرزاد_فرزین #کنسرت_فرزاد_فرزین #کنسرت_موسیقی_فرزاد_فرزین

4💬

تصویب فیلترینگ تلگرام با شروع سال ۹۷

دو نماینده مجلس خبر دادند که شورای عالی فضای مجازی فیلترینگ تلگرام را تصویب کرده است. فیلترینگ تلگرام طبق این مصوبه از آغاز سال ۹۷ اعمال خواهد شد. دولت و وزارت ارتباطات تاکنون واکنش روشنی نشان نداده‌اند. سیده حمیده زرآبادی نماینده اصلاح‌طلب قزوین در مجلس و محمدرضا نجفی نماینده تهران روز شنبه (۲۶ اسفند/۱۷ مارس) ... جهت خواندن ادامه این مطلب به وب سایت دیدبان مراجعه کنید:

https://www.didebaan.net/?p=5975

#didebaan #دیدبان #حقوق_بشر #ابوالحسن_فیروزآبادی #دبیر_شورایعالی_فضای_مجازی #دولت_روحانی #سیده_حمیده_زرآبادی #شورای_عالی_فضای_مجازی #فیلترینگ_تلگرام #واکنش_به_فیلترینگ_تلگرام #وزارت_ارتباطات

6💬

Loading...

کمیته ‌حقوق بشر پارلمان اروپا خواستار آزادی آتنا دائمی و گلرخ ابراهیمی شد

رئیس کمیته‌حقوق بشر پارلمان اروپا با انتشار اطلاعیه‌ای نگرانی شدید خود را از وضعیت دو زندانی زن در ایران اعلام کرده است. در این اطلاعیه از “رفتار ظالمانه و تحقیرآمیز” با آتنا دائمی و گلرخ ابراهیمی انتقاد شده است. پی‌یر آنتونیو پانزری، رئیس کمیته‌ حقوق بشر پارلمان اروپا با انتشار اطلاعیه‌ای از وضعیت آتنا دائمی ... جهت خواندن ادامه این مطلب به وب سایت دیدبان مراجعه کنید:

https://www.didebaan.net/?p=5971

#didebaan #دیدبان #حقوق_بشر #آتنا_دائمی #آرش_صادقی #اجتماع_و_تبانی_علیه_امنیت_ملی #اعتصاب_غذا #بند_زنان_زندان_اوین #پی‌یر_آنتونیو_پانزری #تبلیغ_علیه_نظام #توهین_به_بنیانگذار_جمهوری_اسلامی #توهین_به_رهبری #توهین_به_مقدسات #رئیس_کمیته‌_حقوق_بشر_پارلمان_اروپا #زندان_شهر_ری #سلول_انفرادی #شعبه_۱۵_دادگاه_انقلاب_تهران #فعال_حقوق_بشر #گلرخ_ابراهیمی #گلرخ_ابراهیمی_ایرایی

4💬

.
معرفی شماره ۴ #تزرو در برنامه #دیدبان

7💬

.
🔰 ارتباط ویژه با انقلاب و امام و رهبری و مسائل انقلاب
.
#عبدالسین_خسروپناه به نقل از دیده بان:
.
#بخش_پنجم
.
❇️ ارتباط ویژه با انقلاب و امام و رهبری و مسائل انقلاب نشانه اهمیت ایشان به مسایل روز و جامعه می باشد، در زمان جنگ به عنوان یک جوان بسیجی فعال و به عنوان #دیدبان در جبهه حضور پیدا کرد و هنوز هم برخی از صدمات جنگ بر جسم ایشان باقی مانده و باعث برخی از بیماریها شده است. .
🔹 بعد از جنگ #دیده_بانی را در مسائل فرهنگی و علمی ادامه داد و هر جا که احساس کرد دشمنان این آب و خاک به فکر نفوذ هستند تا شبهه ای را وارد کنند از اولین کسانی بود که متوجه شد و دیگران را هم آگاه کرد. .
🔻 ایشان در دفاع از رهبری و انقلاب ثابت و استوار باقی ماندند و همان روحیه ای که جوانان انقلابی برای حفظ از انقلاب دارند در سن حدود 50 سالگی حفظ کرده و به این روحیه افتخار می کنند (و ما بدلوا تبدیلا). .
🔹ساده زیستی و زندگی طلبگی استاد خسرو پناه با موقعیت ویژه علمی که در حوزه ودانشگاه و در شهرهای مختلف دارند، یادآور زندگی ساده و بی آلایش علمای گذشته است. .
🔸 آشنایی با رسانه‌های جدید و رسانه های ارتباطی جمعی از دیگر ویژگیهای ایشان است به طوری که از اولین کسانی بودند که وارد فضای مجازی و اینترنت شدند و با حضور علمی در فضای مجازی نقش خود را به خوبی ایفاء کردند. .
🔻 استاد عبدالحسین خسروپناه شاگرد پروری و اهمیت دادن به شاگردان را به خوبی از اساتید خود آموخت و اجرا کرد تا جایی که تعداد قابل توجهی از اساتید مطرح حوزه و دانشگاه در قم و تهران و جاهای دیگر شاگردانی هستند که توسط استاد خسرو پناه تربیت شده و باعث رشد و تعالی دیگران هم شده‌اند.
.
#ساده_زیستی
#عبدالحسین_خسروپناه
#رسانه
#حوزه
#بسیج
#دانشگاه
#انقلابی_ماندن
#امام
#بسیجی
#جنگ

1💬

Loading...

مردان بازداشت‌شده در روز زن در زندان فشافویه هستند

تمامی زنانی که در تجمع هشتم مارس، روز جهانی زن مقابل وزارت کار در تهران بازداشت شده بودند، دوشنبه شب با قرار کفالت آزاد شدند. مردان دستگیرشده اما همچنان زندانی هستند و گفته می‌شود به زندان فشافویه منتقل شده‌اند. ۱۳ زن بازداشت‌شده در تجمع روز جهانی زن (۱۷ اسفند) مقابل وزارت کار در تهران، دوشنبه ... جهت خواندن ادامه این مطلب به وب سایت دیدبان مراجعه کنید:

https://www.didebaan.net/?p=5967

#didebaan #دیدبان #حقوق_بشر #پیمان_چهرازی #جنبش_زنان #جواد_عباس_توللی #روز_جهانی_زن #زندان_اوین #زندان_فشافویه #زندان_قرچک_ورامین #علی_افسونگر #علی_سالم #مهرداد_قاضی #وزارت_کار

1💬

حق حضانت فرزند برای مادران در عربستان

به گفته مقامات رسمی عربستان سعودی، مادران عربستانی از این پس می‌توانند سرپرستی فرزندان خود را پس از طلاق داشته باشند. به این ترتیب عربستان با این تصمیم خلاف جریان حاکم بر منطقه عمل و رفتار می‌کند. کشورهای منطقه خاورمیانه عموما از سرپرستی کودکان توسط مردان حمایت می‌کنند. این اقدام در راستای مجموعه اصلاحات اقتصادی ... جهت خواندن ادامه این مطلب به وب سایت دیدبان مراجعه کنید:

https://www.didebaan.net/?p=5962

#didebaan #دیدبان #حقوق_بشر #تبعیض_جنسیتی #تبعیض_علیه_زنان #حق_دریافت_پاسپورت #حقوق_زنان #رعایت_حقوق_زنان #سرپرستی_فرزندان #سرپرستی_کودکان #سمیرا_الغامدی #طلاق #عربستان #عربستان_سعودی #فعال_حقوق_زنان_سعودی #قوانین_اسلام #مادران_عربستانی #مجمع_اقتصاد_جهانی #محمد_بن_سلمان #وزیر_دادگستری_عربستان

7💬

رئیس مرکز ملی فضای مجازی از امکان فیلتر شدن مجدد تلگرام خبر داد

ابوالحسن فیروزآبادی، رئیس مرکز ملی فضای مجازی اعلام کرد که شبکه‌های اجتماعی خارجی هر لحظه امکان دارد فیلتر موقت یا دائم شوند و در صورت لزوم تلگرام هم فیلتر می‌شود. ابوالحسن فیروزآبادی دوشنبه ۲۱ اسفند، «بر مضرات فضای انحصاری تلگرام» تأکید کرد و گفت: «اگر به این نتیجه برسیم که لزوم فیلترینگ تلگرام وجود دارد، ... جهت خواندن ادامه این مطلب به وب سایت دیدبان مراجعه کنید:

https://www.didebaan.net/?p=5960

#didebaan #دیدبان #حقوق_بشر #ابوالحسن_فیروزآبادی #تلگرام #دادستان_کل_کشور #سعید_مهدیون #عدم_تبعیت_از_قوانین_جمهوری_اسلامی #فرمانده_بسیج_وزارت_ارتباطات_و_فناوری_اطلاعات #فیلتر_شدن_مجدد #فیلترینگ_تلگرام #محمدجعفر_منتظری #مرکز_ملی_فضای_مجازی

1💬

Loading...

کشته شدن بیش از هزار کودک در عرض دو ماه در سوریه

به گزارش یونیسف تنها در ماه‌های ژانویه و فوریه ۲۰۱۸ بیش از یکهزار کودک در سوریه کشته شده‌اند. حدود ۷۵۰ هزار کودک نیز دچار معلولیت‌های جسمی و روحی ناشی از جنگ شده‌اند. ۲۰۰ هزار کودک در غوطه شرقی در محاصره هستند. سازمان‌های امدادی و کمک‌رسانی بیلانی دردآور از جنگ سوریه ارائه کرده‌اند؛ جنگی که اکنون ... جهت خواندن ادامه این مطلب به وب سایت دیدبان مراجعه کنید:

https://www.didebaan.net/?p=5957

#didebaan #دیدبان #حقوق_بشر #ایران #بشار_اسد #جنگ_سوریه #حلب #روسیه #سوریه #غوطه_شرقی #گرت_کاپیلاره #یونیسف

10💬

ایران برخورد قضایی با کارکنان بی‌بی‌سی فارسی را تایید کرد

ایران در واکنش به گزارش گزارشگر حقوق بشر ایران برای اولین بار برخورد قضایی با کارکنان بی‌بی‌سی را تایید کرده و رسما بی‌بی‌سی فارسی را به خرابکاری و حمایت از گروههای تروریستی در ایران متهم کرده است. در پاسخی که ایران به گزارش گزارشگر ویژه حقوق بشر ایران داده، آمده است: “قاضی دادسرا با درنظر ... جهت خواندن ادامه این مطلب به وب سایت دیدبان مراجعه کنید:

https://www.didebaan.net/?p=5954

#didebaan #دیدبان #حقوق_بشر #اتهام_اقدام_علیه_امنیت_ملی #اقدام_علیه_امنیت_ملی #بی‌بی‌سی_فارسی #تشویش_اذهان_عمومی #حقوق_اساسی_بشر #عاصمه_جهانگیر #گزارشگر_ویژه_حقوق_بشر_ایران

1💬

Loading...

خشونت جنسی علیه زنان و دختران در کره شمالی شایع است

اگر زنان کره شمالی فرصت این را داشتند، آن ها هم می گفتند «#من_هم»؛ این یافته های یک گزارش مستند از خشونت جنسی فراگیر علیه زنان و دختران در کره شمالی است که روز پنج شنبه منتشر شده است. بنا بر این گزارش که در روز جهانی زن منتشر و بر مبنای شهادت بیش ... جهت خواندن ادامه این مطلب به وب سایت دیدبان مراجعه کنید:

https://www.didebaan.net/?p=5951

#didebaan #دیدبان #حقوق_بشر #آزار_جنسی #اردوگاه_های_کار_اجباری #جیمز_برت #خشونت_جنسی #خشونت_جنسی_فراگیر_علیه_زنان #کره_شمالی #نقض_حقوق_بشر #هنجار_اجتماعی

24💬

لغو کنسرت علیرضا قربانی به دستور دادستانی

کنسرت علیرضا قربانی در شهرهای ساری و طرقبه به دستور دادستان لغو شده است. علی رضوی مدیر برنامه‌های این خواننده صبح دوشنبه ۲۲ اسفند در حساب کاربری توئیترش نوشت: « هر دو کنسرت ساری و طرقبه ما با فشار و دستور دادستان مجوز نگرفته». علیرضا قربانی هم با بازنشر این نوشته، اعلام کرد: خبر به ... جهت خواندن ادامه این مطلب به وب سایت دیدبان مراجعه کنید:

https://www.didebaan.net/?p=5948

#didebaan #دیدبان #حقوق_بشر #حسن_روحانی #دستور_دادستان #ساری #سبزوار #طرقبه #علیرضا_قربانی #فرزاد_فرزین #قوه_قضاییه #کنسرت_علیرضا_قربانی #کنسرت_فرزاد_فرزین #مجوز_وزارت_ارشاد

38💬

اعدام بیش از ۵۰۰ نفر در ایران در سال ۲۰۱۷

بر اساس گزارش دو سازمان حقوق بشری، تعداد اعدام های مرتبط با مواد مخدر در ایران در سال ۲۰۱۷ نسبت به سال پیش از آن کاهش چشمگیری داشته اما مجموع تعداد اعدام ها تغییر چندانی نکرده است. بر اساس گزارش دو سازمان حقوق بشری، ۵۱۷ نفر در سال ۲۰۱۷ در ایران اعدام شده‌اند که حداقل ... جهت خواندن ادامه این مطلب به وب سایت دیدبان مراجعه کنید:

https://www.didebaan.net/?p=5945

#didebaan #دیدبان #حقوق_بشر #اجرای_احکام_اعدام #اعدام #اعدام _نوجوانان #حقوق_بشر_ایران #خراسان_رضوی #سازمان_حقوق_بشر_ایران #قتل_عمد #قوه_قضاییه_ایران #متهم_به_تجاوز #مواد_مخدر

6💬

اعتراض حامیان حقوق بشر به قانونی‌شدن تفتیش عقاید مذهبی در پاکستان

حامیان حقوق بشر نسبت به قانونی‌شدن تفتیش عقاید مذهبی در پاکستان ابراز نگرانی کرده‌اند. بر اساس حکمی که دادگاه عالی اسلام‌آباد جمعه ۹ مارس صادر کرد،‌ شهروندان پاکستان باید در تمام اسناد رسمی مذهب و دین خود را اعلام کنند. بنا بر این حکم،‌ شهروندان باید پیش از پیوستن به ادارات، نیروهای نظامی یا قوه ... جهت خواندن ادامه این مطلب به وب سایت دیدبان مراجعه کنید:

https://www.didebaan.net/?p=5942

#didebaan #دیدبان #حقوق_بشر #اسلام_گرایان_افراطی #افراطیون_اسلامی #بنیانگذار_احمدیه #پاکستان #پیرو_آیین_احمدیه #تفتیش_عقاید_مذهبی #توهین_به_پیامبر_اسلام #توهین_به_مقدسات #زهرا_یوسف #شهروندان_پاکستان #کمیسیون_حقوق_بشر_پاکستان #میرزا_غلام_احمد

2💬

انتقاد از عدم رسیدگی مسئولان به مشکلات زنان کارتن خواب در ایران

مدیر عامل موسسه «زنان سرزمین خورشید» از موسسات حامی زنان بی‌سرپرست و بی‌خانمان در ایران از عدم توجه و رسیدگی مسئولان به مشکلات فراوان زنان کارتن خواب در این کشور به شدت انتقاد کرده است. به گزارش خبرگزاری کار ایران (ایلنا)، لیلا ارشد با اشاره به مشکلات پیش روی زنان کارتن‌خواب گفته: «سال هاست که ... جهت خواندن ادامه این مطلب به وب سایت دیدبان مراجعه کنید:

https://www.didebaan.net/?p=5939

#didebaan #دیدبان #حقوق_بشر #اعتیاد #دفترچه_بیمه #زنان_سرزمین_خورشید #زنان_کارتن_خواب #فعالان_حوزه_زنان #لیلا_ارشد

4💬

تعطیلی موقت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه

پنج هزار کارگر و کارکنان نیشکر هفت‌تپه در انتظار حقوق معوقه و عیدی و پاداش پایان سال هستند اما روابط عمومی این شرکت خبر می‌دهد که کلیه بخش‌های مدیریتی، اداری و زیرمجموعه‌های وابسته از ۱۸ اسفند تعطیل شده‌اند. روابط عمومی کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه طی بخشنامه‌ای خطاب به کارگران و کارکنان قسمت‌های اداری، کشاورزی ... جهت خواندن ادامه این مطلب به وب سایت دیدبان مراجعه کنید:

https://www.didebaan.net/?p=5936

#didebaan #دیدبان #حقوق_بشر #اعتصاب_کارگران #پاداش_پایان_سال #حقوق_معوقه #رئیس_اطلاعات_شوش #کشت_و_صنعت_نیشکر #نیشکر_هفت‌تپه #وضع_بد_اقتصادی_کشور

2💬

تجمع در دانشگاه امیرکبیر در اعتراض به احکام سنگین دانشجویان بازداشتی

جمعی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر(پلی تکنیک) تهران در اعتراض به بازداشت دانشجویان و صدور احکام سنگین دست به تجمع زدند. گزارشها و تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده حاکی از آن است تعدادی از بسیجیان به این تجمع که یکشنبه ۲۰ اسفند برگزار شد حمله کرده و تلاش کردند دانشجویان را پراکنده کنند. این ... جهت خواندن ادامه این مطلب به وب سایت دیدبان مراجعه کنید:

https://www.didebaan.net/?p=5932

#didebaan #دیدبان #حقوق_بشر #بازداشت_دانشجویان #تبلیغ_علیه_نظام #دانشگاه_امیرکبیر #دیدبان_حقوق_بشر #سینا_ربیعی #عفو_بین_الملل #علوم_اجتماعی #فعال_دانشجویی #قدام_علیه_امنیت_ملی #کاخ_سفید #لیلا_حسین‌زاده #محسن_حق‌شناس #ممنوعیت_خروج_از_کشور

0💬

تقلیل حکم اعدام محمدعلی طاهری پایه‌گذار عرفان حلقه به پنج سال زندان

دادگاه انقلاب حکم اعدام محمدعلی طاهری را به ۵ سال زندان تغییر داد. او که با وجود پایان دوران محکومیت‌اش در زندان است برای دومین بار به جرم دگراندیشی محاکمه شده است. حکم اعدام محمدعلی طاهری، بنیان‌گذار موسسه فرهنگی “عرفان حلقه”، از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ۵ سال زندان تغییر کرد. آقای طاهری ... جهت خواندن ادامه این مطلب به وب سایت دیدبان مراجعه کنید:

https://www.didebaan.net/?p=5929

#didebaan #دیدبان #حقوق_بشر #اشاعه_فساد #اعدام #توهین_به_مقدسات #جرم_دگراندیشی #حکم_ارتداد #دادگاه_انقلاب #شعبه_۱۵_دادگاه_انقلاب #عرفان_حلقه #عرفان‌های_کاذب #فساد_فی‌الارض #مجازات_قانونی #محمدعلی_طاهری #مفسد_فی_الارض

5💬

​​​​​​​به‌رغم وساطت فیفا زنان حق ورود به استادیوم‌ها را ندارند

عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور ایران، در ارتباط با حضور زنان در ورزشگاه‌های فوتبال گفت برای تماشای بازی فوتبال این ممنوعیت همچنان جاری است. او به رغم وساطت فیفا خواستار آن شد که شهروندان این ممنوعیت را بپذیرند. عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور ایران، روز پنج‌شنبه (۱۷ اسفند / ۸ مارس) در ارتباط با حضور ... جهت خواندن ادامه این مطلب به وب سایت دیدبان مراجعه کنید:

https://www.didebaan.net/?p=5926

#didebaan #دیدبان #حقوق_بشر #جیانی_اینفانتینو #حسن_روحانی #حضور_خانوادگی_زنان #حضور_زنان_در_ورزشگاه#رئیس_فدراسیون_جهانی_فوتبال #زنان #عبدالرضا_رحمانی_فضلی #مکارم_شیرازی #ناصر_مکارم_شیرازی #ورود_زنان_به_ورزشگاه#وزارت_ورزش #وساطت_فیفا

3💬

احکام سنگین زندان برای سه فعال دانشجویی

سه فعال دانشجویی در ایران به مجموعا ۹ سال حبس تعزیری محکوم شده‌اند. دو تن از آنان همچنین حکم دو سال ممنوعیت خروج از کشور گرفته‌اند. این حکم‌ها پس از بازداشت شماری از دانشجویان در روزهای گذشته صادر شده است. دادگاه انقلاب تهران برای سه دانشجویی که پس از اعتراض‌های سراسری دی‌ماه گذشته بازداشت شده ... جهت خواندن ادامه این مطلب به وب سایت دیدبان مراجعه کنید:

https://www.didebaan.net/?p=5923

#didebaan #دیدبان #حقوق_بشر #اخلال_در_نظم_و_آسایش_عمومی #اقدام_علیه_امنیت_ملی #پریسا_رفیعی #تبعیض_جنسیتی #تبلیغ_علیه_نظام #دادگاه_انقلاب_تهران #دانشکده_هنرهای_زیبای_دانشگاه_تهران #روز_جهانی_زن #زندان_قرچک #سازمان_اطلاعات_سپاه_پاسداران #سینا_ربیعی #علوم_اجتماعی #فعال_دانشجویی #کمپین_بین‌المللی_حقوق_بشر #لیلا_حسن‌زاده #محسن_حق‌شناس #محمود_صادقی #مرضیه_امیری #ممنوع_الخروجی #ممنوعیت_خروج_از_کشور

1💬

گزارش خبرگزاری فرانسه از بیکاری گسترده و نارضایتی عمومی در ایران

دو ماه پس از اعتراضات وسیع و بی‌سابقه در ایران، مردم همچنان از گرانی شدید و بیکاری گسترده شکایت دارند و دولت نیز نتوانسته گام موثری در رفع این نابسامانی‌ها بردارد. ایران همچنین شاهد اعتراضات کارگری وسیع است. خبرگزاری فرانسه در گزارشی که روز جمعه ۹ مارس (۱۸ اسفند) از تهران منتشر کرده، از ادامه ... جهت خواندن ادامه این مطلب به وب سایت دیدبان مراجعه کنید:

https://www.didebaan.net/?p=5920

#didebaan #دیدبان #حقوق_بشر #اعتراضات_کارگری #افزایش_تورم #بزهکاری_اقتصادی #تنزل_ارزش_ریال #تورم_و_گرانی #حقوق_بازنشستگی #خبرگزاری_فرانسه #شرایط_نابسامان_اجتماعی #فرار_مالیاتی #فساد_مالی #گرانی_شدید #نارضایتی_عمومی #نرخ_رسمی_تورم

0💬