#راهداری

پوشش پهپادی آنلاین محورهای حادثه خیز هراز (تهران-آمل) و اتوبان تهران قم با یگان های واکنش سریع کارگروه پهپاد با پشتیبانی و عملیات مشترک با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای- 28اسفند تا 17 فروردین در محورهای یاد شده .

#پهپاد #پایش_هوایی #فانتوم #حمل_و_نقل #راهداری #عید_نوروز #مهارت_گستر_لیان #جاده_ایمن #هراز #قم #بوشهر
@s.zarrinfar
@i.charaki
@shahrokh.sarvari
@shamshiri.t
@iran_uav
@tahereh.ezzati
@mglco

6💬

Loading...

ترافیک جاده چالوس در اولین روز نوروز
عکاس : مهدی الهیار بیگی
@mahdibeygiphotographer
#ترافیک #ماشین #چالوس #پلیس #راهداری #نوروز #خبرگزاری_صداوسیما #iribnews

0💬

‏‎یا مُقلّبَ القلوبِ و الأبصار
‏‎یا مُدبِّرَ اللیلِ و النَّهار
‏‎یا مُحوِّلَ الحَولِ و الأحوال
‏‎حوِّل حالَنا إلى أحسنِ الحال

فرا رسيدن عيد نوروز و آغاز سال ١٣٩٧ بر ملت شريف ايران تبريك و تهنيت باد.#راهداری_و_حمل_و_نقل_جاده_ای #راهداری #دارابگرد #داراب #فارس #darab #

2💬

Loading...

وزیر راه در جمع مدیران و کارکنان وزارت راه و شهرسازی اظهار داشت: خیلی خوشبختم از اینکه در خدمت همکاران عزیز خودم هستم و از مهر و عواطف همه شما کمال سپاسگزاری و تشکر را دارم. امیدوارم بازهم همچنان برای توسعه و سربلندی و سرافرازی ایران گام برداریم و برای توسعه کشور کوشا باشیم و برهمه مشکلات غلبه کنیم.

1💬

در حاشیه بهره برداری از چند طرح توسعه‌ای و محرومیت‌زدایی در جنوب کشور در جمع خبرنگاران گفت: برای فعال شدن بنادر کوچک در کنار بنادر بزرگ همچون بندر شهید رجایی، ‌۴۹ بندر چندمنظوره با اعتبار ۵۱۰ میلیارد تومان در حال احداث است. از این تعداد ۲۹ بندر چندمنظوره در استان هرمزگان قرار دارد.

وی با اشاره به اين نکته كه بنادر فوق کمک موثری در جهت افزایش درامدهای محلی و ایمنی و ارتقا خدمات دارند،‌ گفت: برای ایام نوروز، ۹ اسکله نصب‌سریع را در حال ساخت داریم که تا پایان سال ۷ اسکله آن به بهره‌برداری می‌رسد. امدواریم بتوانیم علاوه بر بحث بار در خلیج فارس و بنادر جنوبی به حمل‌ونقل مسافری توجه ویژه‌تری شود.

1💬

صبح امروز و در آستانه سفرهای نوروزی صورت گرفت؛

بازدید وزیر راه و شهرسازی از محورهای هراز و سوادكوه عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به همراه خیراله خادمی مدیرعامل شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل و هیات همراه به منظور كلنگ‌زنی و بهره‌برداری بخش از محورهای هراز و سوادكوه عازم این دو محور شریانی منتهی به شمال كشور شد. گفتنی است پروژه‌های مورد بهره‌برداری و كلنگ‌زنی در جریان بازدید امروز وزیر راه و شهرسازی از محورهای هراز و سوادكوه به شرح زیر است:

۱-كلنگ‌زنی و آغاز عملیات اجرایی ۳ دستگاه پل بزرگ در محور هراز ۲-افتتاح و بهره‌برداری از ۸ كیلومتر از محور هراز در محل پل لهاش ۳-كلنگ‌زنی و آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح میدان هزار سنگر ۴-بهره‌برداری از محدوده‌های شهری شیرگاه وسرخ‌كلا به عنوان به گلوگاه‌های ترافیكی محورهای مذكور در محل پل نارنجبن شهر شیرگاه.

1💬

Loading...

گزارش تصویری: بازدید وزیر راه و شهرسازی از محورهای هراز و سوادكوه

2💬

#توصیه_های_نوروزی_سازمان_بنادر | شماره تلفن در صورت بروز هرگونه حادثه در سفرهای دریایی با مراکز هماهنگی جستجو و نجات دریایی (با شماره تلفن ۱۵۵۰) تماس بگیرید

1💬

🔴 شهراه پل ارتباطی شهروندان با وزارت راه و شهرسازی

1💬

Loading...

همایش سالانه مدیران این سازمان با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت عامل، مسئولان ستادی و مدیران بنادر استان ها، روز گذشته در ساختمان فرمانیه برگزار شد.

در این همایش یک روزه، به منظور هماهنگی هر چه بیشتر واحدها، اقدامات و چالش های ستادی و بنادر در سال ٩٦ طرح و بررسی و اهم برنامه های سال ٩٧ ارائه شدند.

محمد راستاد؛ رییس سازمان بنادر و دریانوردی در این همایش، ضمن آرزوی موفقیت در سال پیش رو گفت: امروز، اقتصاد کشور با مشکلات متعددی مواجه است و توسعه دریامحور، ظرفیت بی‌بدیلی ست که کشور، به آن چشم امید دوخته و این تحقق این مسئولیت خطیر بر دوش ما و همکاران مان در سازمان بنادر و دریانوردی است.

1💬

رئيس جمهور در حاشيه آخرين جلسه هيات وزيران: امسال راه آهن همدان را افتتاح کردیم و امیدواریم در روزهای آخر سال هم راه آهن کرمانشاه افتتاح شود در سال آینده در ارومیه، رشت و تبریز افتتاح راه آهن داريم

1💬

عباس آخوندی در مراسم ورود واگن‌های مسافری به ناوگان ریلی در راستای ارتقای خدمات مسافری اظهار داشت: در نهایت آینده توسعه حمل و نقل ایران باید در حوزه ریلی باشد زیرا حوزه جاده‌ای رشد بسیار زیادی داشته و به دلیل ماهیت و طبیعت فردگرایانه به رشد خود ادامه می‌دهد.

وی افزود: البته در خصوص توسعه حمل و نقل جاده‌ای باید ۱۰ کریدور توسعه‌ای کشور تکمیل شود و شبکه آزادراهی نیز از ۲۳۰۰ کیلومتر به ۱۰ هزار کیلومتر افزایش یابد، همچنین شبکه‌های آزادراهی و بزرگراهی کشور به شبکه‌های جاده‌ای بین‌المللی متصل شوند.

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: برای دست‌یابی به یک حمل و نقل سالم، دوستار محیط زیست و افزایش دهنده نرخ بهره‌وری اقتصادی چه در حوزه سوخت و چه در خصوص ناوگان سرانجام به حمل و نقل ریلی در بخش بار و مسافر می‌رسیم.

1💬

Loading...

🔴 هشدار های رایج که رعایت آنها ایمنی سفر هایمان را تامین می کنند.

1💬

🔴 با احتیاط رانندگی کنیم 🔹خانواده ها منتظرن

2💬

عباس آخوندی در حاشیه بازدید از پایانه بیهقی تهران به‌منظور آگاهی از میزان رضایت مردم از خدمات ارائه‌شده برای سفرهای نوروزی ۹۷ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه امسال ۹۰۰ هزار صندلی برای سفرهای نوروزی به وسیله حمل‌ونقل عمومی جاده‌ای در اختیار مسافران قرار دارد.

وی افزود: با توجه به کوتاه بودن برخی مسافت‌ها در عمل روزانه حدود ۳.۵ میلیون مسافر می‌توانند از ظرفیت موجود استفاده کنند.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به بازخورد عمومی از بازدید امروز خود گفت: خوشبختانه میزان رضایت مطلوب است و راننده‌ها آموزش لازم را کسب کرده بودند و سیستم‌ نظارتی سپهتن در تمام اتوبوس‌ها برای کنترل تمام رفتار رانندگان در طول مسیر در اتوبوس‌ها فعال بود.

آخوندی یادآور شد: مسافران در صورت مواجهه با هرگونه مشکل در طول سفرها، می‌توانند با استفاده از شماره تلفن درج‌شده بر روی بلیت اتوبوس نارضایتی خود مانند رفتار پرخطر راننده را اعلام کنند.

1💬

Loading...

عبدالهاشم حسن نیا در حاشیه بازدید وزیر راه و شهرسازی از پایانه مسافربری بیهقی تهران ظهار داشت: برای سفرهای نوروزی ۹۷ بالغ‌بر ۷۰ هزار دستگاه انواع وسایل نقلیه در ناوگان حمل‌ونقل عمومی جاده‌ای با ظرفیت ۹۰۰ هزار صندلی آماده خدمت‌رسانی به مردم و مسافران هستند.

وی افزود: این تعداد از ناوگان عمومی جاده‌ای قابلیت جابجایی روزانه ۳.۵ میلیون مسافر را دارد.

حدود ۱۴ هزار راهدار،‌ ۶۴۷ راهدارخانه،‌۹۲۰۰ دستگاه ماشین‌آلات برای ارائه خدمات و اقدام به‌موقع در جاده‌های کشور مستقر هستند. باید توجه داشت که بر اساس بررسی‌های انجام‌شده، استقبال از حمل‌ونقل شخصی با رشد ۸ درصدی و اقبال عمومی برای استفاده از وسایل حمل‌ونقل همگانی ۵ درصد کاهش داشته است.

1💬

🎥 ديدار وزير راه و شهرسازي با اولين گروه از مسافران قطار كرمانشاه به مقصد مشهد الرضا (ع)

1💬

با حضور رئیس جمهوری و وزیر راه و شهرسازی: راه‌آهن کرمانشاه افتتاح و به شبکه ریلی کشور متصل شد احداث راه‌آهن ملایر-کرمانشاه که در سال ۸۰ عملیات اجرایی آن آغاز شد در دولت تدبیر و امید در کنار ۴ طرح ریلی دیگر اولویت اجرا قرار گرفت که پس ۱۲ سال با پیشرفت فیزیکی ۵۴ درصد تحویل دولت یازدهم شد اما امروز پس از گذشت ۴ سال با رکورد شکنی ریل‌گذاری به طول ۲۲۰۰ متر در سه جبهه کاری در یک روز به عنوان نماد توان مهندسی کشور و گامی بلند در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به بهره‌برداری می‌رسد. این خط ریلی به عنوان یکی از قطعات کریدور ریلی غرب کشور در مرحله بعدی به مرز خسروی و سپس از طریق شبکه ریلی کشورهای عراق و سوریه، با عبور از بندر لاذقیه ایران را به دریایی مدیترانه وصل می‌کند. راه‌آهن ملایر-کرمانشاه به طول ۱۷۵ کیلومتر به صورت یک خطه با سرعت طرح ۱۶۰ کیلومتر برای قطارهای مسافری و ۱۲۰ کیلومتر برای قطارهای باری طراحی شده است.

2💬

🔴 با حضور رييس جمهور راه آهن كرمانشاه به شبكه ريلي كشور پيوست

1💬

مسافران نوروزی

مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت:در ایام #عیدنوروز روزانه بیش از ۷ هزار نفر مسافر ایرانی،آذری و اتباع خارجی از #پایانه_مرزی_بیله_سوار تردد میکنند.

#راهداری_و_حمل_و_نقل_جاده_ای#راهداری#انقلابی#جهادی#مدیرکل#تردد#پایانه#خدمت#مردم#علی_رحمتی
#اردبیل#مرز#مسافر#بیله_سوار#ایران#آذربایجان#عید#ترددمرزی#خارج
#خبر#مصاحبه#خبرگزاری#سال_نو#اردبیل#مغان

2💬

بازدید مهندس #انارکی‌محمدی،فرماندار و مسئولین شهرستان #انار از استراحتگاه و مجتمع خدماتی نوروزی #مسجد_سجادیه و #راهداری شهرستان

کانال خبری تلگرام👇👇👇
✨ @anarakimohamadi_ir✨

0💬

راهداران تلاشگراداره راه جویم
امروز۲۹اسفند که تعطیلات مردم شروع میشه
تازه کار ما راهداران شروع میشه
پیشاپیش سال جدید را بر تمام هم وطن های عزیزم تبریک عرض میکنم انشاءالله سال خوبی داشته باشین
در رانندگی دقت کنید سفرخوشی براتون ارزو میکنم
#راهداری_و_حمل_و_نقل_جاده_ای # راههدار#راهداری #تعطیلات_نوروز #
#ادارهراهداریوحملونقلجادهایشهرستاندنا #
#سال۱۳۹۷ #

26💬

.‌‌‌..
۶ ساعت انتظار در #برف...
.
کپشن مطالعه شود ! 👇👇👇
.
این فیلم دیشب توسط پدرم و یکی از جوونهای باغیرت اتوبوس گرفته شد.
من و ۴۰ و خرده ای نفر دیگر هم داخل #اتوبوس ...
از ساعت ۱ نصفه شب تا ۷ صبح ما منتظر #کمک بودیم..
پدرم با همه جا تماس گرفت
#راهداری #نیروی_انتظامی #هلال_احمر #راهنمایی_رانندگی #۱۱۰ #حوادث_جاده_ای
ولی دریغ از کمک...
وسط برف و کولاک و توی جاده خوش ییلاق با مسافرینی ک بعضا #کودک ب همراه داشتند!!!
.
_نه مثل #هواپیمای_یاسوج تو #دنا ی صعب العبور بودیم!
نه اتوبوس نقص فنی داشت! نه راننده مون سن بالا بود و نه مشکل قلبی داشت!
_نه مثل #سانچی تو دریا و آتش بودیم...
_نه مثل کارگران تو #معدن_یورت بودیم
و هزاران نه دیگر...
_بلکه در یکی از شلوغ ترین جاده های ایران #گردنه_خوش_ییلاق بودیم !!!!
.
ب قول حضرت #امام_خمینی(ره) : مسئولیت ما برای فراتر از مرزهاست...
.
حالا متاسفانه یا خوشبختانه ما تو جاده کشور خودمون با جوابهای سربالای #مسئولین و پاس کاری ب همدیگر مواجه می شدیم...
نمیتونم بگم حال #قربانیان حوادث گذشته رو درک کردیم یا نه، چون داخل #اتوبوس گرم بود اما...
.
اضطراب مادرانی ک چندین ساعت کودکانشون رو بغل گرفته بودن و
یا هراس مسافرانی ک اسم ائمه رو میاوردن تا اتوبوس تو بحرانی ترین شرایط تو دره نیفته و یا عجله ای ک یه جوون برای پیاده شدن تو برف و کولاک داشت ک مبادا اتوبوس ب ته دره سقوط کنه
و یا حال نامساعد بعضی مسافران بیمار...
رو هیچوقت یادم نمیره...
.
راستی! یکی از مسافرها ک #برادر_شهید بود از بابام سوال کرد:
حاجی! برای چی #انقلاب کردین!؟؟؟ .
بابام ک جواب منطقی رو بهش داد..اما .... .
ب راستی چرا انقلاب کردیم!؟؟؟؟؟
چرا #شهید دادیم!؟؟؟؟؟
افسوس و صد افسوس از خونهایی ک ریخته شد...
و #انقلابی که به دست نااهلان افتاده...
.
آریانوشت: بعد سالی گفتیم از اتوبوس استفاده کنیم ک اینم شد نتیجش...😕 بازم خداروشکر☺️
۹۶/۱۲/۲۶
.
#چریک_فرهنگی
#وزیر_راه
#آخوندی
#دولت_متشکریم
#روحانی_متشکریم
#مجلس_متشکریم
#بیت_المال
#گلستان

19💬

زمانی که ایران اولین هواپیمای بوئینگ 747 را سفارش داد سال 1974 بود و یک پرواز مستقیم به نیویورک داشت. آن زمان کشورهای همسایه هنوز هم از شتر براى حمل و نقل استفاده ميكردند!
#ایران #هواپیما #بوئینگ #بوئینگ747 #نیویورک #شتر #حمل_و_نقل #عمران #نقشه_برداری #راهسازی #راهداری #راهدار #راهداری_و_حمل_و_نقل_جاده_ای #gis #ژئودزی #راه #راه_و_ترابری #سازه #ژئوتکنیک #حمل_و_نقل #خاک_و_پی #شهرسازی #مدیریت_پروژه #ژئوماتیک #نقشه_برداری_زمینی #road #civil #civil_engineering

3💬