#روستائیان

Loading...
Loading...
Loading...

🔻 توسعه راه ها مطالبه جدی روستائیان است

فرماندار شهرستان قشم گفت: برای دسترسی آسان گردشگران به مناطق گردشگری و بهره مندی روستائیان از منافع حضور آنان نیاز جدی به مناسب سازی و توسعه راه های روستائی داریم و این امر به عنوان یکی از اصلی ترین مطالبات مردم باید مورد توجه قرار گیرد.
#شهرداری_قشم #گردشگری #روستائیان #قشم #اخبار_قشم

1💬

Loading...

🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿
✴️تا حالا کدوم یکی از شما همراهان عزیز از این روش رد شدن برخی از هموطنان برای عرض رودخانه خبر دارید؛ خصوصا دانش آموزان؛ به طناب مورد استفاده هم یه نگاهی بیندازید.
✴️اینم یکی از منابع👇:
http://www.tabnak.ir/fa/news/129859/انگشتان-بریدهتاوان-گرگر-ازروستاییان-محروم
✴️مسئولین که کار نمی کنند؛ کاش بشه چند نفر باهم بشند؛ پل های متحرکی برای چنین جاهایی بسازند( خودم هم اعلام آمادگی می کنم)
#تمرکز_حافظه #موفقيت #تمرکزذهن #هدفمندی #انسان_موفق #یادگیری_بهتر #هدفگذاری #سختی_ها #اندیشه_نو #ذهن_برتر #دوستان_خوب #خدمتگزاری #برند_شخصی #آموزش_مستمر #برند_سازمانی #برند_سازی #اشتياق #نگرش_متفاوت #رازموفقيت #رازخوشبختي #نگرش_مثبت #محرومان #روستائیان #مسترموفقيت #دست_هم_را_بگیریم #هوش_هيجانى #یادگیری_مستمر

55💬

💥👆👆👆👆👆👆💥
طرح بیمه سلامت ایرانیان که یکی از دیزاین کاری دولت آقای روحانی بوده است و هزینه های چند هزار میلیارد تومانی را برای کشور در پی داشته است و قرار بوده که این طرح و این دفترچه ها امیدی برای مردم نیازمند باشد صد درصد شکست خورد و خدمات این طرح و این دفترچه سلامت ایرانیان به صفر رسید .متاسفانه دولت از این طرح بعنوان یک خدمات ویژه نام میبرد.
این طرح فقط برای چاپخانه هایی که دفترچه های درمانی را چاپ می‌کردند و کسانی که زد و بندهای اداری در سازمان بیمه سلامت ایرانیان انجام میداند سود داشته است و صد درصد حقوق شهروندی مردم نقض و پایمال شده است و این طرح با این هزینه بسیار سنگین بلوفی بیش نبوده است .نمایندگان محترم مجلس لطفا این موضوع را با جدیت تمام پیگیری نمایند .
#حقوق_شهروندی
#حقوق_بشر
#حق_خوری
#وزیر_تعاون
#وزیر_کار
#بیمه_سلامت
#بیمه_مرکزی
#بیمه_درمان
#سازمان_بیمه_سلامت_ایران
#بیمه_روستاییان
#بیمه_عشایری
#صندوق_بیمه_اجتماعی
#نمایندگان_مجلس
#دولت#روحانی#رئیس_جمهور
#خلف_وعده #وعده_دروغ
#وزیر #سازمان_تامین_اجتماعی
#شکست_طرح_بیمه_سلامت
#رفاه#رفاه_مردم
#شورای_عالی_بیمه
#بیمه#بیمه_ها#بیمه_ایرانیان
#روستائیان#عشایر#فقرزدایی

9💬

رشت رویایی- معاون توسعه روستایی نهاد ریاست‌جمهوری از ارائه وام اشتغال با کارمزد ۸ درصدی برای روستائیان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سید ابوالفضل رضوی با اشاره به مشکلات روستاییان گفت: از مهمترین مشکلات روستاییان نبود درآمد کافی برای روستاییان است طبق مرکز آمار درآمد روستانشینان ۴۰ درصد کمتر از خانوار شهری است.همچنین نبود شغل مناسب برای جوانان تحصیل‌کرده روستایی، تبعیض در ارایه خدمات روستانشینان نسبت به شهرنشینان، ۷۰ درصد املاک روستایی فاقد سند است این موارد از مهمترین مشکلات روستاییان است .

او ادامه داد: عدم تکریم روستاییان توسط دستگاه‌های دولتی یکی دیگر از مشکلات آنان است که براساس این موارد و با توجه به بررسی‌های به عمل آمده در این معاونت تصمیم بر آن شد تا وام اشتغال با کارمزدی که برای روستاییان انگیزه ایجاد کند در نظر بگیریم.

معاون توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری با اشاره به اینکه کارمزد این وام برای روستاییان ۸ درصد است، گفت: سعی کردیم تا روستاییان بتوانند با ساده‌ترین روش اخذ وام و ضامن این وام را بگیرند در حال حاضر نیز از نظر میزان اشتغال توسط این وام بالاترین میزان برای خراسان‌جنوبی است .

رضوی با بیان اینکه این آیین‌نامه پس از تایید مقام معظم رهبری و تصویب در مجلس به صندوق توسعه ملی ابلاغ شده، گفت: امیدواریم تا نیمه آذرماه این آیین‌نامه اجرایی شود و بتوانیم آن را در اختیار روستاییان قرار دهیم.

معاون توسعه روستایی نهاد ریاست‌جمهوری گفت: زلزله کرمانشاه به ما یادآور شد باید برای هر دهستان یک مرکز خدمات‌رفاهی و همچنین مجتمع آموزشی که سرویس رفت و آمد رایگان برای دانش آموزان داشته باشد ایجاد کنیم. وزرای مربوطه نیز با این طرح موافقت کردند و امیدواریم بتوانیم برای هر دهستان چنین مراکزی را فراهم کنیم.
#رشت#رشتى #رشتــ #رشت_رویایی #رویایی#روستائیان #وام

0💬

Loading...

با حضور مسئولان در سفر دو روزه به احمد فداله و دره کاید

احمد فداله منطقه ای فراتر از محرومیت و #فقر/ حضور استاندار و برخی مدیران کل دراین منطقه صعب العبور برای اولین بار بصورت زمینی

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم دزفول در #مجلس احمدفداله ودره کائد با فاصله ۱۲۰ کیلومتر از دزفول جزومناطق صعب العبور و کوهستانی بخش شهیون  است,منطقه ای #محروم که اهالی برای تردد به دزفول و مرکزبخش ساعت ها مسیر را طی می کنند. در بدو  ورود به منطقه بدون شک با دیدن این همه […] به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم دزفول در مجلس #احمدفداله و #دره_کائد با فاصله ۱۲۰ کیلومتر از دزفول جزو مناطق صعب العبور و #کوهستانی بخش #شهیون  است,منطقه ای محروم که اهالی برای تردد به دزفول و مرکز بخش ساعت ها مسیر را طی می کنند.

در بدو ورود به منطقه بدون شک با دیدن این همه محرومیت و مشکلات می توان رنج و سختی را از نگاه #معصوم #عشایر و #روستائیان و فرزندان آنان دید .

از این رو درآخرین اقدام ارزشمند مسئولان شهرستان و بویژه به دعوت #نماینده #مردم #دزفول برای به تصویرکشیدن  محرومیت ها #استاندار و برخی از #مدیران کل ادارات همچون مخابرات, #کمیته_امداد, #امورعشایر, #بنیاد مسکن , و دانشگاه #علوم_پزشکی ازاین مناطق کم برخوردار آن هم برای اولین باربه صورت زمینی بازدیدکردند.

دراین بازدید دوروزه مسئولان ارشد استان ضمن دیدار با اهالی منطقه, از نزدیک در جریان #مشکلات و #محرومیت های این منطقه قرار گرفتند.

پاپی زاده درحاشیه این دیدارها به بزرگترین مشکل منطقه که نبود #جاده است اشاره کرد و اظهارکرد: جاده صعب العبور احمد فداله و دره کاید یکی از جاده های کوهستانی سخت گذر است که فقط بایدبا خودروهای مخصوصی همچون شاسی بلند و نیسان در این مکانها تردد کرد و سالیان است که شاهد حوادث ناگواری در این مناطق #محروم بخاطر نبود جاده بوده ایم .

وی بااشاره به صعب العبور بودن جاده گفت : در سال ۹۴ مجوز و اعتبار اولیه برای بهسازی و آسفالت ۵۰ کیلومتر ابتدایی جاده اخذ شده که تاکنون ۲۱ کیلومتر ابتدایی #بهسازی و #آسفالت شده و ۷ کیلومتر دیوار#سیل بند و ۱۲ عدد پل لوله ای یک متری و ۱۳ عدد #آب نما نصب شده است که با توجه به هزینه ۶ میلیارد و سیصد میلیون تومانی و #صعب_العبور بودن منطقه نیازبه افزایش اعتبار این #پروژه است تا شاهد بروز حوادث و تلفات جانی نباشیم .
عکس: آقای کافی فر
#dezful
#dez
ادامه مطلب کامنت بعدی 👇

75💬

Loading...

#ارگ#خانملک_کیانی
#بزرگ#خاندان#خانواده
#همسرم#کیانی
واقع در #جلال_آباد#سیستان
#سیستان_و_بلوچستان#زاهدان#زابل
شانزده کیلومتری زابل به #هیرمند با مساحت سه هزار متر مربع و چهار #برج که ارتفاع هر برج هفتاد متر میباشد.
خانملک مردی بسیار #شجاع و #مهربان بود.
گویند:زمانی افغانها مسیر #آب هیرمند را به سمت سیستان مسدود کرده بودند.او بسیار خشمگین شد و دستور بسیج عمومی داد و با #کمک #روستائیان جلو چشم عصاکر #افغانی آبرا دوباره بر #دشت سیستان جاری کرد. و از #خشکسالی #نجات داد.

2💬

⭕️ #فرسوده شدن قبل از #افتتاح شدن ⛔️ساختمان #کتابخانه_کاردگرمحله بعد از ۲۰ سال هنوز به مرحله بهره برداری نرسیده ✔️ #روستائیان عزیز با #آیدی زیر در ارتباط باشید:
@rezakameli4960 🅿️ @pishksvatan_fk

0💬