#زنان

همسرم، دلیل تمام موفقیت هام، ممنون که هستی

روزی اوباما با همسرش در یک رستوران مشغول صرف غذا بودند، مسئول رستوران از او درخواست می کند که چند لحظه با همسرش خصوصی صحبت کند.

اوباما می پذیرد.

بعد از اینکه گفتگوی آنها تمام می شود اوباما جریان را از همسرش سوال می کند، همسرش می گوید این مرد خواستگار سابق من بود و بسیار به من علاقه داشت، اما من او را برای ازدواج انتخاب نکردم.

اوباما می گوید چقدر جالب، اگر همسر این مرد شده بودی حتما الان در رستوران مشغول نظافت میزها و رسیدگی به امور مشتریان بودی.

همسرش فورا در جواب می گوید: خیر، اگر با این مرد ازدواج کرده بودم هم اکنون او رییس جمهور آمریکا بود.

بخشی از کتاب خاطرات باراک اوباما رییس جمهور سابق آمریکا

#پولسازی_از_صفر_تا_127_میلیون_در_121_روز_مخصوص_کارمندان #اصفهان
#ان_ال_پی #امیر_قنبری #ثروت #ثروتمندان #کسب_و_کار #کسب_ثروت #پولدار_شدن #پولدارها #پول #زن #زنان #بانو #بانوان #کرج #سمینار #هوش_مالی_برای_زنان #بازاریابی #نتورک #مربی #مذاکره #اصول_فنون_مذاکره #زبان_بدن #ارتباط_موثر #موفقيت #موفق #بازاریابی #فروش #پولسازی_از_صفر_تا_127_میلیون_در_121_روز

0💬

#زیباترین_زن_جهان!
#امبر_هرد زیباترین زن جهان می باشد که چهره اش از نظر #علمی بهترین است. #دانشمندان از نظر علمی #چهره_زنان_هالیوودی را با #نسبت_طلایی_زیبایی مقایسه کردند. بر طبق نقشه کشی صورت، امبر هرد ، زیباترین زن دنیاست. امبر هرد 92.85 درصد، دارای خصوصیات تعریف شده در “#نسبت_زیبایی_یونان” است که برای هزاران سال به عنوان فرمول مرموز برای محاسبه زیبایی کامل تصور می شود. مورد آزمایشی در برنامه #نقشه_کشی_صورت توسط دکتر #جراح #جولیان_دی_سیلوا صورت گرفته است و بر طبق یافته های آنها، امبر نزدیک ترین خصوصیات را به نسبت طلایی زیبایی دارد.
#دختر_شایسته #سلبریتی #سوپراستار #هنرپیشه #بازیگر #مد #فشن #نچرال #بیوتی #لاکچری #عروس #آرایش #هالیوود #جانی_دپ #زنان #خانمها #دختران #بانوان #سینما #استایل

2💬

البته باید دنبال تغییر چهره مردان در طول تاریخ هم باشیم.
مردان هم در طول تاریخ معاصر از نوع پوشش و ظاهر بسیار تغییر کردن.
اگه براتون پیدا کردم حتما میذارم ببینید.
#ایران#رشت#اصفهان#تبریز#خوزستان#اهواز#بوشهر#بندرعباس#شیراز#مشهد#زاهدان#تاریخ#زنان#پوشش#چادر#مردان#معاصر#ارایش#زیبا#کردستان

4💬

زنان ايراني از پادشاهي تا زنده بگوري #زنان عرب از زنده بگوري تا وزارت 🔴قضاوت با شما

2💬

یک سری باورهای غلطی هستند که مانند زالو افتاده اند به جان جامعه و افکارمان و بدجوری خون روابط و انسانیتمان را می مکند!
از فرهنگ های نادرست که جا افتاده اند گرفته، تا تعریفات اشتباه از چیزهای مختلف که مهمترینشان، تعریف هویت خودمان است!
یک عده عقل کل نشستیم و گفتیم خب، #مرد یعنی کسی که ماشین داشته باشد، صدایش کلفت و هیکلی باشد و پول در بیاورد و بوی سیگار بدهد و ادکلن تلخ بزند.
#زن هم یعنی کسی که خانه داری بلد باشد و دست پختش خوب باشد و موهایش بلند باشد و خوب بتواند خودش را آرایش کند. بقیه هم پیروی کردند و چندین نسل به همین رویه پیش رفتیم، به اشتباه!

یعنی اگر مردی باشد که سیگار نکشد و دلش بخواهد ادکلن شیرین بزند و جای ماشین، با مترو تردد کند مرد نیست؟ یا اگر زنی از آرایش کردن خوشش نیاید و موهایش هم کوتاه باشند و اتفاقا دست پختش هم تعریفی نداشته باشد زن نیست؟ اینجاست که این تعاریف غلط و این عرف های نابجا خودشان را نشان میدهند!

شاید در نگاه اول آنچنان مهم به نظر نرسند ولی وقتی دقیق تر نگاه کنیم، عمیق تر، میبینیم که چقدر مشکلات زیر سر همین چیزهای به ظاهر بی اهمیت جا خشک کرده اند!
چیزهای خیلی کمی هستند که تعاریف دقیق و مشخصی دارند و مسلما هویت انسانها، جزو این معدود چیزها نیست و نخواهد بود! سعی به گنجاندن تمام #مردان و #زنان در دو دسته ی بزرگ و جدا از هم که یکی بر دیگری برتری دارد چیزی جز شکست به دنبال ندارد!
یاد بگیریم که مرد بودن به چیزهای پیش پا افتاده ای مثل سیگاری بودن و ماشین داشتن و صدای کلفت و زورگویی نیست؛ مرد واقعی زمانی که باید، تکیه گاه است، کوهی از آرامش است که شانه هایش آنقدر پهن باشند که دو چشم گریان را جای دهند، حتی ممکن است دست پختش هم آنقدر خوب باشد که آدم انگشت هایش را قورت دهد!

یاد بگیریم که زن بودن به موهای بلند و خط چشم آنچنانی و "ضعیفه" بودن نیست؛ زن واقعی بی نیاز از هر مردی مستقل است و چه بسا صدایش هم کلفت است و شاید سیگار هم بکشد و مدیر یک کارخانه ی بزرگ باشد و وقتی که لازم باشد، معجزه ی خلقت را شکل میدهد و مادر میشود!

البته با تمام این ها، تعداد آدمهایی که مرد و زن بودن را تا ابد به غلط تعریف میکنند کم نیست، چون کسی که خواب است را میتوان بیدار کرد، اما کسی که خودش را به خواب زده، هرگز!

#امیررضا_لطفی_پناه
#فرهنگ
#فمینیسم
#برابری_جنسیتی
@man_feminist_hastam

0💬

این هفته نیز همراه با گروه فوق العاده نوآفرین هستیم با کارگاه آموزشی خلاقیت، کارآفرینی و خودباوری در روز پنجشنبه چهارم آبان.
شما را به حضور در این کارگاه دعوت می کنیم. از طریق لینک زیر ثبت نام کنید:

https://evnd.co/NId86

#خلاقیت #کارآفرینی #نوآوری #خودباوری #نوآفرین #نوجوانان #جوانان #زنان #شغل #موفقیت

1💬

خواص #حلوا_ارده (طبیعت و خواص درمانی)

طبع حلوا ارده گرم و خشک است. برخی از مهمترین خواص درمانی حلوا ارده به شرح زیر میباشد:

یکی از مهمترین خواص حلوا ارده به دلیل میزان بالای کالری موجود در آن، تامین انرژی مورد نیاز بدن، به ویژه برای کودکان و افراد سالخورده است.
مصرف حلوا ارده در وعده صبحانه برای کودکان باعث افزایش قدرت یادگیری، حافظه و عملکرد ذهنی آنها میگردد.
مصرف حلوا ارده باعث رفع #کم_خونی و برطرف کننده کمبود آهن خون است و لذا مصرف آن برای #زنان و #دختران مفید است.
از خواص حلوا ارده کمک به تسکین و درمان بیماری های استخوان و مفاصل است و مصرف آن برای تخفیف استخوان درد و درد های شدید مفاصل به ویژه در افراد سرد مزاج بسیار عالی و مفید است.
به طورکلی استفاده روزانه از حلوا ارده در رژیم غذایی، برای درمان و برطرف کردن بی‌حسی، کرختی، فلج، یبوست و کاهش فشار خون بالا مفید است.
از خواص حلوا ارده در طب سنتی باز نمودن گیرها (انسدادهای اعضای مختلف)، خلط‌ها و جوش‌ها در افراد سرد مزاج است.
مصرف حلوا ارده برای بیمارن مبتلا به اختلالات کبدی و ناراحتی های کلیه مفید بوده، به درمان بیماری آنها کمک میکند.
حلوا ارده سرشار از اسید های چرب غیر اشباعی نظیر امگا ۳، امگا ۶ و امگا ۹ است و از این رو در تامین اسیدهای چرب مورد نیاز بدن موثر بوده، البته به شرطی که به خوبی فرآوری شده باشد و در حرارت مناسب تهیه شده و شرایط نگهداری آنها نیز مناسب باشد.
رفع خستگیو بازیابی انرژی از دست رفته از دیگر خواص حلوا ارده بوده، افرادی که شیر به مزاج‌شان سازگار نیست، می‌توانند از حلوا ارده و سایر فراورده های تهیه شده با کنجد، برای تامین کلسیم و روی مورد نیاز بدن به منظور تقویت و استحکام استخوانها و دندانها استفاده کنند
#سلامت#سلامتي#حلواارده#ارده_شكلاتي#كرم_كنجد#رشت#گيلان#تهران#يزد#اردكان#rasht#yazd#روغن#بهداشت
#رشت#گيلان#گلسار#بلوا_گيلان#rasht#guilan#golsar#لاهيجان#انزلي#شمال##sesame#sesameoil#oil#كودكان#كودك

2💬

😂😁من مهرمو همین الان میخوام
🔰دورهمی🔰
شوهرها تگ شن😉
➪➺@bestskans
➪➺@bestskans
﹏﹏﹏﹏﹏﹏﹏﹏
✌بهترین سکانس های فیلم و سریال برای تمامی سلیقه ها
➢➤@Bestskans
➢➤@bestskans

________________________________________________
#جک #ترول #شیراز #اصفهان #طنز #عکس #سرگرمی #زنان #خنده #عاشقانه #فیلم #مشهد #وکیل #دختر #پسر #عشق #سکانس #اینستاگرام #تهران #زن #ایران #فوتبال #دورهمی #سینما #مهران_مدیری #مهریه
#bestskans #iran #lol #instagram

32💬

.
کد ۹۶۹۵
روسری حریر نرم
حاشیه دوزی با نوار طرح گیپور
عرض ۱۲۰

قیمت: ۳۷هزار تومان
هزينه ارسال به سراسر كشور:٥هزارتومان
.
@mehrbanooscarf
@handmade._.maan
.
#روسري #شال #حرير #حجاب #بانوان #مسلمان #محجبه #ايراني #اسلامي #تهران #ايران #تولیدداخلی #تولیدملی #اشتغال #درست #بانوان #زنان #موفق

4💬

کتاب #تیغ_سنت به موضوع ختنه دختران یا همان ناقص سازی دختران می پردازد
 دلایل ختنه #دختران و #زنان عموما به مسائل اعتقادی برخی جوامع بر می گردد و در بیشتر موارد ناشی از نوعی عرف اجتماعی است. به این ترتیب که جامعه ای که ختنه در آن صورت می گیرد، معتقد است این عمل باعث #پاکدامنی دختران و سر به راه شدن و کاهش میل جنسی و... در آن ها می شود و به همین دلیل دختران و زنانی را که ختنه نشده اند، ناپاک و #نجس می دانند که دست به هر چیز به خصوص غذا بزنند، نجس و ناپاک است. علاوه بر تلاش این عمل برای کاهش میل جنسی دختران ختنه نشده تحت فشار اجتماعی زیادی هستند، طوری که بعضا پس از چند سال خودشان داوطلب این کار می شوند تا از این فشار اجتماعی رها شوند.
معمولا زنی مسن به نام #ختان یا بی بی به خانه ای می رود که چند دختر هم سن و سال را جمع کرده اند و در همان جا با یک تیغ ختنه آن ها با هم انجام می شود. معمولا ختان ها سن و سال زیادی دارند و این امیدواری وجود دارد که تا یک نسل دیگر و عدم جانشین پروری میان آن ها و عدم تمایل دختران #نسل جدید به ختنه، این عمل اشتباه حذف شود. البته بعضا دیده شده که بسیاری از خانواده ها دختران خود را حتی به کشورهای حوزه خلیج فارس می فرستند تا آن جا ختنه شوند و در حال حاضر این اقدام تبدیل به نوعی پرستیژ در #جنوب #ایران شده است
#قربانیان این سنت خیلی‌هایشان درست نمی‌دانند چه بر سرشان آمده. فقط این را می‌دانند كه روزها و لحظه‌هایی كه تجربه می‌كنند متفاوت است. بعضی‌ها هم كه بزرگتر بوده‌اند، آن لحظه را یادشان است، كه به مادرشان، به دایه‌شان، اعتماد كردند و بعد آنچه نصیبشان شد، درد بود و درد . به هوش كه آمدند، برای بعضی‌شان جشن گرفته شد و هدیه گرفتند؛ هدیه‌ای برای ختنه شدن! اینها تجربه زنان جنوب و غرب ایران است كه مثل بعضی از زنان كشورهای دیگر، این خاطرات را دارند. عده‌ای این لحظه‌ها را به عنوان جزئی از زندگی پذیرفته‌اند و دست دخترهایشان را می‌گیرند و آنها را می‌برند كه در سرنوشت خودشان شریك شوند و برخی دیگر، می‌خواهند كه این قصه تلخ، پایان داشته باشد. آنها با مبارزان توقف ناقص‌سازی جنسی همراه می‌شوند و در آگاهی‌رسانی به زنان دیگر تلاش می‌كنند؛ هرچند می‌دانند كه هنوز راه درازی در پیش است.
یكی از مبارزان توقف ناقص‌سازی جنسی زنان در ایران،#رایحه_مظفریان است او كه به تازگی كتابش به نام «تیغ و سنت» از سوی نشر روشنگران به بازار كتاب عرضه شده، تلاش می‌كند با #آگاهی بیشتر، تعداد قربانیان تیغی كه به نام سنت بر بدن زنان كشیده می‌شود كمتر شود چون «حتی یك قربانی هم زیاد است.»

5💬

در روزگاری که اعراب دختران خود را زنده به گور میکردند، زنان ایرانی بر تخت پادشاهی می نشستند و امروز که زنان عرب به مقام وزارت می رسند، زنان ایرانی نصف مرد محسوب می شوند

#عربستان #زنان #مملکت #مملکت_نیست_که

0💬

● موارد منع ورزش در بانوان
زمانی تصور می شد که ورزش شدید به سیستم تولید مثل زنان آسیب می رساند. در ضمن عقیده داشتند که زنان به ویژه در جریان عادت ماهیانه نباید ورزش کنند. امروزه خلاف هر دوی این موارد ثابت شده است.
#ورزش#ورزشکار#ورزشکاران#بانوان#خانمها#زن#زنان#ircoach#ir_coach

1💬

.
لطفا به خاطر منفی بافی های دیگران خودتون رو از موفقیت و تناسب اندام محروم نکنید👌
شما موفق خواهید شد
و افرادی که باور نداشتند راز موفقیتتون رو خواهند پرسید👌
.
مشاوره سلامتی در تلگرام.
.
#دیابت#پوست#کبد_چرب#لاغری#چاقی#کم_کاری_تیروئید#میگرن#اسم#قلب#فشارخون#چربی_خون #الزایمر#اعتیاد#پوکی_استخوان#گرگرفتگی#زنان#عفونت_ادراری ... #نیوشانیک
#welcome_drink

0💬

http://Www.BonsaiStudio.ir
@amoritz
Admin: @bonsai_studio
استودیو بن سای/ کودک،نوزاد،بارداری
77939938 / / 77939888
نارمک،  گلبرگ شرقی،  تقاطع دردشت،  جنب بانک سپه،  پلاک420،  زنگ10
انجام تمام مراحل کار توسط پرسنل خانم

کانال تلگرام بنسای :
 Bonsai_studio

#کودکان #نوزادان #حامله #اتلیه_بارداری #شرق #سیسمونی_نوزاد #کادو #ایرانیان #تهرانـگردی #زنان #تولدت #روزهای #دورهمی #خنده #انرژی_مثبت  #آرامش #زندگی #دوستی #ایده #فانتزی #مدرن #لاکچری #تخفیف #فرزندان #نینیمون #لبخندبسازیم #آتلیه_عکاسی #زایمان #خانواده #کوچولو

4💬

کسانی که مزاج خیلی #گرم و خشک دارند یا مزاج خیلی #سرد و خشک دارند معمولا #لاغر هستند.
برای افزایش اشتهای سرد و خشکها روی#توت_ فرنگی و #وانیل حساب کنید.
#دیابت#پوست#کبد_چرب#لاغری#چاقی#کم_کاری_تیروئید#میگرن#اسم#قلب#فشارخون#چربی_خون #الزایمر#اعتیاد#پوکی_استخوان#گرگرفتگی#زنان#عفونت_ادراری ... #نیوشانیک
#welcome_drink

0💬

.......
اینجا #زنان بخاطر موهای بیرون آمده از زیر روسری سرزنش می شوند...
بخاطر پوشیدن لباس مورد علاقه خود سرزنش می شوند...
بخاطر خنده ی بلند در خیابان سرزنش می شوند...
برای گرفتن دستی که دوستش دارند محکوم به گناه می شوند...
برای گرفتن امور سیاست سرزنش می شوند...
برای همه چیز سرزنش می شوند
اما برای اینکه چهار شیف بجای #مرد خانه کار کنند سرزنش نمی شوند!!! تو داستان زنانی که مرد هستند را شنیده ای؟؟؟ #لیلا_صابری_منش
پ ن:منظور از زنانی که مرد هستند این است که زنانی که بجای مردان کار میکنند
مردانگی صفت نیست تنها یک جنسیت هستش.
#زنان
#آگاهی
#جنسیتزدگی
#مطالعه_زنان
#عکاسباشی

1💬

پژوهشگران معتقدند مصرف #روغن_زیتون خطر #سرطان_سینه را در #زنان کاهش می‌دهد.
تحقیق روی سلول‌های #سرطان_سینه در #زنان نشان داده که #اسیداولئیک #روغن_زیتون اثر ژن سرطان زای این بیماری را کاهش می‌دهد. - پژوهشگران به #زنان توصیه می‌کنند که در #رژیم_غذایی خود از #زیتون و #روغن آن استفاده کنند. - همچنین #روغن_زیتون خاصیت نرم کردن #عضلات و #آرامبخشی #درد #استخوان را دارد.
#زندگی_دلپذیر در #مزرعه_الماس ممکن است
این فرصت، از دست رفتنی نیست

1💬

بعضي وقتها بايد
بدون رتوش
بدون ريا تصوير را نشان داد
شايد تا به امروز اشكال از ما رسانها بوده است
رسانها / كه بايد گوش و چشم مسئولين باشند
حق پوشش كه بي شك حق بانوان ايران بانو است
اين حق را به خود بانوان ايران بانو بسپاريم
بخدا هيچ اتفاقي نخواهد افتاد
زشتي ان كمتر از اين تصوير ي است
خود فروشي پشت ترافيك اتوموبيلها صف كشيده اند
عزيز دل برادر منجي عالم بشريت / تفكر هم خوب است
اميدواريم در مورد حجاب مسئولين
حق را به بانوان ايران بانو بسپارند
نگذاريد روزگار ايران بانو از اين بتر شود واگذار شما
به اشك مادران شهداي گمنام
همين
همين
همين
@ali_khosravi313 @morzaeri @alimotahari_ir @hrouhani @khatamy
راستي يادي كنيم از آزاده يا همون ( 😂آزي نامداري) فارسي را پاس بداريم 😂😂 آزاي نامداري 😂😂
جاي ازي خانم معروف ريا كا ر بنام نامداري اينجا خالي كه نه تكش كرديم نه يادي ازش 😂😂😂😂😂😂😂
پ :ن؛ نام آزاده نامداري از اين پس آزي خانم است در رسانهاي مجازي دوستان به حرمت بانوان آزاده ايران بانو دقت كنند
خانم نامداري آزي خانم تشريف دارند و بس مباركشون باشه 😂
#رياكاري #دروغ #فريب #حجاب #زنان #بانو #بانوان #ايران #خبر #اذي #خانم #نامداري

48💬

http://Www.BonsaiStudio.ir
استودیو عکاسی بن سای، تخصصی کودک
77939888 / 77939938
@Bonsai_studio
نارمک، گلبرگ شرقی، تقاطع دردشت، جنب بانک سپه، پلاک420، زنگ10
کانال تلگرام بنسای :
Bonsai_studio

#کودکان #نوزادان #حامله #اتلیه_بارداری #شرق #سیسمونی_نوزاد #کادو #ایرانیان #تهرانـگردی #زنان #تولدت #روزهای #دورهمی #خنده #انرژی_مثبت #آرامش #زندگی #دوستی #ایده #فانتزی #مدرن #لاکچری #تخفیف #فرزندان #نینیمون #لبخندبسازیم #آتلیه_عکاسی #زایمان #خانواده #کوچولو

2💬