#سپهر

سال كه "نو" شد
پاك كنيد افكارتان را از كينه ها
ببخشيد به وسعتِ قلبتان،
تمامِ آنهايى را كه خاطرتان را مكدر كرده اند
سال "نو" را بهانه كنيد براى "نو" شدنِ خودتان
عاشق شويد اما درست عاشق شويد
عاشقى كنيد اما با اهلش عاشقى كنيد
پدرتان را
مادرتان را
بياوريد اولِ تمامِ اولويتهاى زندگيتان
دعايشان اگر نباشد،
فقط درجا ميزنيم،رسيدنى در كار نيست
#علي_قاضي_نظام 🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃
ستاره و سپهر زوج دوستداشتنیه عاشق سالی سرشار از عشق و امید و سلامتی براتون ارزو میکنن
پ ن : اخرین سفارش سال ۹۶
#ستاره #سپهر #عروسک_روسی #دستساز #زوج #هنر #سال_نو_مبارک

0💬

دعای تحویل سال پارسی....گشت گرداگرد مهر تابناک ،ایران زمین روز نو آمد وشد شادی برون زندر کمین ای تو یزدان،ای تو گردانندهء مهر وسپهر برترینش کن برایم این زمان واین زمین #گرداگرد #مهر #تابناک #ایران_زمین #روز_نو #شادی #برون #زندر #کمین #یزدان #گرداننده #سپهر #برترین #زمان #زمین #ایران #نوروز #نوروزتان #خجسته #به_امید_پیروزی

0💬

Loading...

ادمين: Sepehr
#اسطوره_شناسى_تاج
بيوك جديكار در سال ١٣٠٨ در تبريز بدنيا آمد و زمينهاى شهباز فوتبالش را بعنوان دروازه بان شروع كرد سپس با كشف على دانايى فرد بخاطر شوت هاى سهمگين پاى چپش به خط حمله برده شد و شماره١١ رو بر تن كرد.
بیوک از سال ١٣٢٨ الی١٣٤٣ قريب ١٥سال در خط حمله تیم های استقلال و تیم ملی ایران انجام وظیفه کرد و آمار بالای گلهایش هرگز به صورت دقیق مشخص نشد. نخستین بازی رسمی وی در سال ١٣٢٨ با تیم ملی افغانستان بود.
در سال ١٣٢٥ بود که ایتالیایی‌ها خواستار او بودند و باشگاههای رم، لازیو و تورینو به وی پیشنهاد عقد قرارداد دادند که در نهایت جدیکار برای عقد قرارداد با تیم تورینو عازم ایتالیا شد. در نهایت با عدم ارسال موافقتنامه توسط سازمان تربیت بدنی وقت و سفر تیم ملی فوتبال به شوروی سابق این انتقال به سرانجام نرسید.
در سال ١٣٣٦ مورد توجه آلمانیها قرار گرفت و با تیم ویکتوریای برلین که در آن زمان از بهترین تیم های آلمان بود قراردادی ٢ ساله بست اما پس از ٩ماه به خاطر تشکیل تیم تیم ملی فوتبال ایران و حضور در بازیهای آسیایی ١٩٥٨ دوباره به وطن بازگشت و پیراهن تیم ملی را با افتخار و با عبور از پول و شهرت فوتبال آلمان غربی به تن کرد!
.
وى در مورد وجه قرداد خود با باشگاه تاج ميگويد:
از باشگاه تاج در سال اول پولى نگرفتم و حتى در کارخانه چيت سازى کار مي کردم تا هم خرج زندگى را بدهم و هم بتوانم به فوتبال بپردازم اما بعدها مسئولان تيم تاج آن موقع مقدارى پول و مزايايى را در نظر گرفتند و بعد هم توسط تاج به تيم آلماني رفتم که آن زمان ١٥٠٠مارک بطور ماهيانه حقوق مي گرفتم.
.
وى در سال ١٣٩٢ در٨٤ سالگى درگذشت.
.
اسطوره شناسى بخش جديدى از استقلال كلاب ويژه عيد نوروز ميباشد كه هر روز با تصوير و عملكرد يكى از چهره هاى ماندگار باشگاه تاج آشنا خواهيد شد ( اين بخش مخصوص بازيكنان بسيار قديمى ميباشد)
.
#استقلال #تاج #اصالت #افتخار #٢ستاره #رايكوف #پيشكسوت_آبى #نوستالژيك_آبى #سپهر

17💬

Loading...

مگزیک ویدئو خلسه به نام کالیبر24 منتشر شد.
#موزیک #موزیک_ویدئو #97 #سال_97 #خلسه #رپ #کالیبر #کالیبر_24 #هیپ_هاپ #سپهر #سپهر_خلسه

1💬

Loading...

اومدی تا بره فصل دیونگی . . .

پسرم سپهر :
آمدنت را به این دنیا به مادرت و خودم شادباش میگویم .
پسرم سپهر :
اولین حرفی را که در گوش تو گفتم هیچ وقت فراموش نکن :
پندار نیک گفتار نیک رفتار نیک
پسرم سپهر :
سعی میکنم شاد زندگی کنی و همیشه شاد باشی و انسانیت را به تو یاد دهم با انکه خودم شاید انسان خوبی نبوده باشم
پسرم سپهر :
به تو خواهم آموخت که کوهنورد باشی و مثل کوه استوار که این دنیا پستی و بلندی زیاد دارد و تو همیشه فکرت در اوج بلندی باشد و دست یافتن به قله های شرافت و انسانیت و آزادگی .

#سپهر #پسرم #زادروز #کوهنورد #کوه #گفتار_نیک #پندار_نیک #رفتار_نیک
#انسانیت #آزادگی

74💬

.
خب اینسری برنامه شد برم تونس.
توی شلوغ ترین موقع سال یعنی بیست هشت اسفند.
فارغ از این که تونس چی هست و چی نیست حتما یه سر توی این تاریخا بیایید فرودگاه حتی اگر مسافر نیستید😀.
همه جینگلی مستان کردن ، آرایشگاهاشون رو رفتن ، کت شلوار نو پوشیدن ، مانیکور کردن ، پدیکور کردن ، شینیون ، آلاگارسون ، مِش، لیزر، های لایت ، کاشت ناخن، ابرو، مسواک....😀
خلاصه فضا خیلی اینجا روحانیه
طوریه که آرایشگاه اُبری داره یه شعبش رو میاره اینجا 😉😉😉
.
.
#تونس #فرودگاه #شینیون #تونس #سپهر #سفر #تور #ریسمون

82💬

Loading...

#رومیزی #سری_مبلی #سه_تکه #سپهر #زرشکی
📍 تنها نمایندگی و شعبه ترمه رضایی یزد در شیراز
📌 شیراز - مجتمع تجاری تفریحی خلیج‌فارس - تجاری چهارم - پلاک ۴٠٧٧
٠٧١-٣۶۶۶٧٢٧٧
٠٩٣٠١٩۵٣۵٢١
🎐همه روزه و روزهای تعطیل در خدمت شما هنردوستان گرامی هستیم. 💐

#ترمه #سه_تکه #ترمه_رضایی_یزد #خلیج_فارس #شیراز #سری_مبلی #رضایی #مجتمع_خلیج_فارس #یزد #زرشکی #سپهر #فارس #رومیزی

2💬

(هركه در اين سرا در آيد،نانش دهيد و از ايمانش مپرسيد.
چه آن كس كه به درگاه باري تعالي به جان ارزد،البته بر خوانِ بوالحسن به نان ارزد.)
اين عبارت درخشان را شيخ ابوالحسن خرقاني داده بود تا سر در خانقاهش بنويسند ،اين سبب شده بود تا مردمي كه از طروده و در واقع از كوير خود را به شاهرود و بسطام مي رساندند به خانقاه او فرود آيند.
➰
-پانوشت : در يكي از كتاب هاي مرحوم باستاني پاريزي آمده است كه ؛ پدرم ميخواند نانش دهيد و از "نامش" نپرسيد،و اين بنظر درست تر است.چه بسياري اوقات از نام اشخاص "ايمان" آنها هم شناخته ميشود: ارباب كيخسرو، و مست عليشاه و، ملّا شمعون و، ملّا ابوبكر آدينه و، ابكار ابراهيميان و، سپهر ذبيح و ، محمد عاصموف و، بهگوان داس و امثال اينها فرياد ميزنند كه صاحب اين نامها داري چه مرام و مسلكي است،ميماند آدمهايي مثل كورش عليخان ،يا سردار سنقُر يا آفتاب شيرپا بلوچ پاكستاني،و چرا راه دور برويم-همين باستاني پاريزي- كه براي شما اين لاطائلات را سر هم مي كند-آري ميماند همين باستاني پاريزي كه آخر كار مثل (شاه خوب الله هندي) معلوم نيست كه مسلمانش به زمزم شويد و هندو بسوزاند... ☺️ نقل از كتاب (از سير تا پياز،صفحه ٢٩٣،باستاني_پاريزي )
#خرقاني #خانقاه #طرود #كوير #شاهرود #بسطام #كيخسرو #مست #شمعون #ابوبكر #ملا #آدينه #ابكار #سپهر #ذبيح #محمد #بهگوان #داس #كورش #علي #خان #سردار #سنقر #آفتاب #شير #پا #مسلمان #زمزم #باستاني #پاريزي

1💬

گشت گرداگرد #مهر تابناک ، #ایران زمین
روز #نو آمد و شد #شادی برون زندر کمین
ای تو #یزدان ، ای تو گرداننده ی #مهر و #سپهر
برترینش کن برایم این #زمان و این #زمین
#سال_نو_پیشاپیش_مبارک❤️ 😄 #۹۷ #سال #سگ 🐶💓 #خدایا #مرسی

2💬

Loading...

حرفه ای ها میشناسند ◀️آتليه تخصصي عکس و فیلم سپهر ▶️ @sepehrstudio ‏‎جهت هماهنگي و اطلاعات 👇🏻 📞+98 9371374606
📞+51 54530927
#عروس #داماد #آتلیه #سپهر #تایباد #تربت جام #خواف # باخرز

3💬

#نوروز۹۷
پیشاپیش فرا رسیدن عید نوروز باستانی را به همه ی دوستان و همکاران عزیز تبریک عرض می کنیم.
سالی توام با شادی و موفقیت و سلامتی و پیروزی های باشکوه برای همه ی شما خواهانیم.
#شرکت #شیلات# گستران #دماوند #سپهر .
#Damavand#sepehr#Aquaculture#Development #company.
#Happy new year#1397
новым годом #1397
#iran #tajikistan #afghanistan #azarbaijan #turkmenistan
And All Persian speakers of the world, 1397.
#
#alleraqua #alleraquairanian#aquaculture #letsgrowtogether

10💬

Loading...

🔽⏬🔽
قرارداد توسعه یکپارچه میدان‎های سپهر و جفیر بین شركت ملی نفت ایران و گسترش‎انرژی‎پاسارگاد امضا شد.

این قرارداد برای یک دوره ۲۰ ساله امضا شده و هدف از آن، دستیابی به تولید روزانه حداکثر ۱۱۰ هزار بشکه نفت و تولید تجمعی حدود ۵۱۲ میلیون بشکه در ۲۰ سال است که هزینه‌های سرمایه‌ای مستقیم آن معادل ۲ میلیارد و ۴۲۷ میلیون دلار و هزینه‌های غیرمستقیم معادل ۴۱۳ میلیون دلار برآورد شده است.

مهم‌ترین بخش‌های شرح کار این قرارداد شامل مطالعه و تهیه سناریوی توسعه بهینه میدان، تعمیر چاه‌های موجود، نصب پمپ‎های درون‌چاهی، حفاری چاه‎های عمودی و افقی در لایه‌های مخزنی فهلیان و ایلام (در مجموع ۱۲۶ چاه) و چهار چاه پساب، انجام عملیات شکافت، #تزریق_‎آب و #تزریق_گاز به منظور #بهبود_ضریب_بازیافت #IOR & #EOR این میدان‌ها و ساخت خطوط جمع‌آوری و انتقال نفت و خطوط انتقال برق عنوان شده است.

با اجرای کامل این طرح، ضمن افزایش ظرفیت تولید #نفت_خام کشور در منطقه غرب کارون، زمینه‌های اشتغال گسترده در استان خوزستان ایجاد شده و بازار کار مناسبی به ویژه به منظور ایجاد و توسعه کارگاه‌های تعمیر و بازسازی پمپ‌های #ESP و سایر تجهیزات مربوط به وجود خواهد آمد.

پیش از این در بهمن ماه سال گذشته، تفاهمنامه مطالعاتی میدان‌های سپهر و جفیر بین شرکت ملی نفت ایران و #گسترش_انرژی_پاسارگاد امضا شده بود که پس از دریافت نتایج مطالعات و الگوی فنی و مالی این شرکت و انجام بررسی‌های لازم در بخش‌های مختلف شرکت ملی نفت، این پیشنهاد مورد تایید قرار گرفت و مذاکرات قراردادی بر اساس الگوی جدید #قراردادهای_نفتی #IPC با این شرکت آغاز و پس از یک دوره مذاکرات فشرده نهایی شد.

میدان‌های #سپهر و #جفیر در سال ۱۹۷۶میلادی با حفر چاه شماره یک جفیر کشف شدند. این میدان‌ها در بخش شمال شرقی حوزه رسوبی دشت آبادان و در ۶۰ کیلومتری جنوب غربی #اهواز  قرار دارند. در نیمه دوم امسال، با مطالعات و بررسی‌های انجام شده از سوی مدیریت‎های ذی‌ربط #شرکت_ملی_نفت و شرکت‎های تابع، ارتباط ساختاری #مخازن این میدان‌ها و لزوم توسعه یکپارچه آنها به منظور حداکثر کردن ثروت ملی به اثبات رسید.

0💬

دو سال پیش در چنین روزی به دنیا اومدم و دل بابا و مامانم رو شاد کردم😊😊😊
#تولد #سپهر_طاهری_بخش #سپهر #طاهری_بخش #دوسالگی #happy_birth_day
#birthday

12💬

. ادمين: Sepehr
#اسطوره_شناسى_تاج
علی دانایی‌فرد (۲ مهر ۱۳۰۰ – ۱۴ آبان ۱۳۵۸)
از بنیان‌گذاران تیم فوتبال باشگاه دوچرخه‌سواران و تاج (استقلال کنونی) و از یاران اولیه این تیم در سال ۱۳۲۴ بود.
دانایی‌فرد نخستین مربی تیم فوتبال استقلال بوده است. او بیش از دو دهه مربی‌گری آبی‌پوشان تهران را بر عهده داشت و طولانی‌ترین دوران مربی‌گری در تاریخ باشگاه استقلال از آن اوست.از او به عنوان پدر معنوی باشگاه تاج یاد می‌شود.
علی دانایی‌فرد در سال‌های ابتدایی شکل‌گیری تیم فوتبال دوچرخه‌سواران در سال ١٣٢٤ هم‌زمان بازیکن و مربی این تیم بود. او در پیستون چپ بازی می‌کرد و بعد از چهره شدن بیوک جدیکار در این پست، جای خود را به او داد و از آن پس تنها به مربی‌گری و هدایت تیم اصلی و تیم‌های پایهٔ باشگاه پرداخت
.
در سال ۱۳۲۸ دانایی‌فرد به همراه پرویز عمواوغلی، گرائیلی، ملکی و سید آقا جلالی، عضو گروه تصمیم‌گیرنده‌ای بود که با تغییر نام باشگاه از دوچرخه‌سواران به تاج موافقت کرد. دلیل این تصمیم گسترش فعالیت‌های باشگاه در رشته‌های دیگر ورزشی بود. پس از ادغام تیم سرباز در تیم فوتبال دوچرخه‌سواران، این باشگاه بر اساس اسناد موجود در یکم اسفند ۱۳۲۸ به تاج تغییر نام داد.
دانایی‌فرد روز ۱۶ فروردین ۱۳۴۷ در نخستین شهرآورد تاج برابر پرسپولیس روی نیمکت آبی‌ها بود.او در پایان سال ۱۳۴۸ جای خود را به زدراکو رایکوف داد.او در سال ۱۳۵۵ با برکناری رایکوف مجدداً سرمربی تاج شد

علی دانایی‌فرد در زمرهٔ پایه‌گذاران فوتبال بانوان در ایران نیز به شمار می‌آید. او در اواخر دههٔ ۱۳۴۰ و پس از واگذاری سکان هدایت تیم اصلی تاج به رایکوف به راه‌اندازی فوتبال بانوان تاج همت گماشت. در آن هنگام با قهرمانی تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا ۱۳۴۷ و فراگیر شدن تب فوتبال در جامعهٔ ایران، ایدهٔ راه‌اندازی مسابقات فوتبال بانوان برای نخستین بار به میان آمد. باشگاه تاج در این زمینه پیشگام بود و دو تیم بانوان به نام تاج (با هدایت علی دانایی‌فرد) و دیهیم (با هدایت پرویز ابوطالب) تأسیس نمود.
.
اسطوره شناسى بخش جديدى از استقلال كلاب ويژه عيد نوروز ميباشد كه هر روز با تصوير و عملكرد يكى از چهره هاى ماندگار باشگاه تاج آشنا خواهيد شد ( اين بخش مخصوص بازيكنان بسيار قديمى ميباشد)
.
#استقلال #تاج #اصالت #افتخار #٢ستاره #رايكوف #پيشكسوت_آبى #نوستالژيك_آبى #سپهر
.

33💬

.
گشت گرداگرد مهر تابناک ،
ایران زمین ،
روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین ،
ای تو یزدان ،
ای گرداننده ی مهر و سپهر ،
برترینش کن برایم این زمان و این زمین. .
.
نوروزتان فرخنده باد . .
#نوروز #عید #باستانی #سپهر #سال_نو #97
#iran #new_year #happy #happy_new_year #1397

0💬

#زنان #روان_زنانه #آنیما #زنانگی💕

امسال بر خلاف هر سال درونم را متکانم نه بیرون را

من امسال به خود قول میدهم
من امسال تصمیم میگیرم دیگر اکستنشن مژه انجام ندهم
تصمیم میگیرم ناخون زیبا و بلند نکارم امسال عید مثل سالهای قبل نیست برام . ارزش ها انگار برام فرق کرده اند تمام بچه های شعبه ناخن و مژه کاشته اند _ دوستان صمیمی ام پول کنار گذاشته اند تا بتوانند عمل زیبایی بینی انجام بدهند _ من هم میخواستم بعد از عید مو هایم را دکلره کنم اما دیگر نمیخواهم اگر امسال مثل پارسال بود حتما منم مثل سال های قبل از پدر و دوستانم پول قرض میکردم و زود تر از همه وقت آرایشگاه میگرفتم تا توی مسافرت زیبا باشم تا توی مهمانی ها بدرخشم و مورد تأیید همسر خانواده شوهر و جامعه باشم

من هرگز نمیگویم اینکار ها بد است اصلا بسیار هم خوب است ولی امسال دنبال یه چیز دیگه ای هستم
امسال میخوام بفهمم من چقدر برای خودم کافی هستم و اینکه زیبایی درونی
و ارزش درونی من دقیقا کجاست ؟

آیا حال خوب من و ارزش درونی من مثل سال های قبل باید از طریق آرایش و رنگ و لعاب تأمین شود ؟

انسان من چاق هست یا لاغر
آیا من میخواهم لاغر تر شوم که فیدبک های خوبی از اطرافیان دریافت کنم و نگاه های تحسین بر انگیز پسر های فامیل را داشته باشم یا آنکه برای سلامتی جسم و روحم میخواهم لاغر شوم

چرا جراحی بینی و لب و گونه و .... انجام دادم یا میخواهم بدم
در پشت این همه آرایش ماتیک رژ لب رژ گونه خط چشم کرم پودر ریمیل و...... در پشت این آرایش که بر روی صورت من است چقدر من انسان درونن شادی هستم

دقیقا سه هفته پیش بود
سه هفته پیش من اکستنشن مژه داشتم
حس کردم دارم به یه چیزی که طبیعی مال خودم نیست اعتیاد پیدا میکنم
برش داشتم درست نزدیک عید
الان شبیه نوزاد تازه به دنیا اومده شدم ولی خودم درونن میدونم دنبال چی هستم

دوست من بانو جان تو خوب میدونی که بحث من اصلا این نیست که آرایش نکن یا عمل زیبایی انجام بده یا نده نه اصلا
من میگم امسال بیا متفاوت عمل کن

من دوست دارم سال جدید اینکار ها رو وقتی انجام بدم که حالِ دلمم خوب باشه .. این چیزا سوهان روحم نباشه

میدونی انگار سر خودمو شیره مالیدم .. از دورن احساس ضعف میکردم ..اضطراب حفظ کردن ظاهرو داشتم فقط اینکه خوب بنظر بیام .راحت نبودم توی جمع .. و این چیزی بود که جامعه مرد سالار و فضای رقابتی بین خانوم ها به من تحمیل کرده بود

ادامه در داخل کامنت اینجا جا نمیشه 😊

7💬

حرفه ای ها میشناسند ◀️آتليه تخصصي عکس و فیلم سپهر ▶️ @sepehrstudio ‏‎جهت هماهنگي و اطلاعات 👇🏻 📞+98 9371374606
📞+51 54530927
#عروس #داماد #آتلیه #سپهر #تایباد #تربت جام #خواف # باخرز

23💬

نمایش فروشگاهمان در صفحه ی اینستاگرام مجتمع تجاری #سپهر . محیطی شیک و زیبا واقع در خیابان عفیف آباد، نزدیک به تقاطع ستارخان.
@sepehr.complex

0💬

.
ادمين: Sepehr
عيادت كاپيتان استقلال از سيد محسن كريمى بعد از عمل جراحى
.
#استقلال #تاج #اصالت #افتخار #٢ستاره #محسن_كريمي #سپهر

89💬

#ماشالله_لا_حول_و_لا_قوة_الا_بالله_العلی_العظیم #سپهر #just_baby
____________ 🙋27/اسفند/1396🙌
امروز مامانی آجی فاطمه رو برد دندون پزشکی و من پیش آجی کیمیا موندم!😮
باهم آهنگ گوش دادیم و راه رفتیم تا من خوابم برد!😪
اما تا کیمیا میخواد منو بزاره رو تخت،زود گریه میکنم و برنامه اینه ک تو بغلش بخوابم😏
بخاطر همین مجبور شد خودشم دراز بکشه تا من بغلش آروم بخوابم😏😎
بچه های دیگه هم از این سیاست ها دارن یا من اینجورم؟؟😎

4💬

.
ادمين: Sepehr
درود بر شما همراهان عزيز
.
روزمان را با اين تصوير زيبا شروع ميكنيم.
.
#استقلال #تاج #اصالت #افتخار #٢ستاره #سپهر #هواداران_تاجی

12💬