#شهید_گمنام

Loading...

بسم اللّه🌷

#وصیت_نامه
#شهید_علی_تجلایی
⚡️بندهای انتهاییش رو از دست ندید👇کامنت اول

پدر و مادر عزیزم! كه غم و اندوه شهادت برادرم مهدی از دل شما بیرون نرفته، مبادا از شهادت من و برادرم متأثر شوید و هر چه گریه می‌كنید، گریه بر مصیبت‌های سرور شهیدان و اهل‌بیت او بكنید.

خوشحال باشید كه در سایه برنامه‌های تربیتی اسلام توانستید فرزندانی را در خط ولایت و امامت بپرورانید. نه تنها برای مهدی و من و دیگر شهیدان گریه نكنید، بلكه گور و مزار ما را هم جستجو مكنید. به این بیاندیشید كه ما برای چه شهید شدیم و چه راهی را برای رسیدن به مقصود و معبود خود برگزیدیم. دعا كنید كه خداوند متعال از گناهانم درگذرد.
همسرم! می‌دانم پس از من بایستی مشكلات زیادی را در تربیت و بزرگ كردن فرزندان بدون پدر متحمل گردی … بشارت بزرگی است برای شما كه خداوند رحمان -اگر توفیق شهادت نصیب این بنده گناهكار بنماید- آن چنان كه وعده فرموده، سرپرست اصلی شما خواهد بودكه این نعمت و رحمت شامل كمتر خانواده‌ای می‌شود . شكرانه این نعمت، صبر و استقامت در برابر مشكلات و عبودیت كامل به درگاه خداوند متعال می‌باشد. به جامعه نشان بده كه چگونه می‌توان در عمل پیرو حضرت فاطمه زهرا(س) و دخترش زینب(س) بود و هم مادری خوب بود و هم پیام‌رسانی آتشین، كه پیامش تاریخ بشریت را تكان دهد.
دخترم! می‌دانم كه حالا كوچكی و مرا به یاد نمی‌آوری ولیكن دخترم، وقتی كه بزرگ شوی حتماً جویای حال پدرت و علت شهادت پدرت خواهی بود. بدان كه پدرت یك پاسدار بود و تو نیز باید پاسدار خون پدرت باشی.
دخترم! می‌دانم یتیمانه زندگی كردن و بزرگ شدن در جامعه مشكل است ولیكن بدان كه حسین و حسن و زینب یتیم بودند؛ حتی پیامبر اسلام نیز یتیم بزرگ شد.
دخترم! هر وقت دلت گرفت، زیارت عاشورا را بخوان و مصیبت‌های سرور شهیدان تاریخ، حسین(ع) را بنگر و اندیشه كن. امیدوارم كه در آینده وارث شایسته‌ای برای پدرت باشی.
پروردگارا! مرا و فرزندانم را برپادارنده نماز قرار ده و دعایم را بپذیر.
برادران پاسدار! امیدوارم با بزرگواری خودتان این بنده ذلیل خدا را عفو و حلال كنید. سفارشی چند از مولایمان علی(ع) برای شما دارم، باشد كه راهنمای شما باشد در امر پاسداریتان:
– در همه حال پرهیزگار باشید و خدا را ناظر بر اعمال خود بدانید.
– یاور ستمدیدگان و مستمندان جامعه و یاور تمامی مستضعفین باشید. مبادا یتیمان و فرزندان شهدا را فراموش كنید.
– در راه تحقق اهداف این انقلاب آزادی‌بخش، از جان و مال خود دریغ نكنید.
– سلسله مراتب و اطاعت از مسئولان را با توجه به اصل ولایت رعایت كنید.
⚡️ ادامه در کامنت 👇

2💬

#کجایند_مردان_بی_ادعا
#شهیدان_زنده_اند
#شهید_گمنام
یاد تمامی رزمندگان 8 سال دفاع مقدس گرامی باد

1💬

Loading...

🌷بسم رب الشهدا
.
.
#شهید_علی_تجلایی
.
.
در 20 سالگی وارد سپاه پاسداران شد. فعالیت او در پادگان سیدالشهداء به عنوان مربی آموزش، مقابله با ضد انقلاب در کردستان، هجرت به افغانستان و جنگ با متجاوزان و تأسیس اولین مرکز آموزش فرماندهی مجاهدین افغانی و در نهایت حضور در جبهه جنوب و نبردهای دهلاویه و حماسه سوسنگرد، بخشی از تلاش‌های شهید تجلایی در سن 21 سالگی است.

وی در سن 22 سالگی ازدواج کرد .
مراسم عقد او با حضور آیت الله مدنی  و جمعی از پاسداران برگزار شد.نمی دانم این چه رازی بود که همه آن پاسداران ،داماد مراسم و ایت الله مدنی یعنی #داماد و عاقد و شاهد همگی به فیض شهادت رسیدند.

علی تجلایی در عملیات‌هایی نظیر «فتح‌المبین»، «بیت‌المقدس»، «رمضان»، «والفجر مقدماتی»، «والفجر 2»، «خیبر» حضور یافت و در نهایت در عملیات «بدر» در شرق دجله به درجه شهادت نائل آمد. فرماندهی گردان‌های شهید مدنی و شهید قاضی،‌جانشینی تیپ عاشورا، معاونت آموزش‌های تخصصی سپاه، مسئولیت طرح و عملیات قرارگاه خاتم و جانشینی قرارگاه ظفر از جمله مسئولیت‌های شهیدتجلایی در دوران هشت سال دفاع مقدس بوده است.
.
.
🌷به روایت همسر:
.
.
❤️«بعد از ملاقات گفت: «خواهشاً زحمت نکشید و برای من #همسر انتخاب نکنین.» گفتم «قصد بدی نداشتم. فکر کردم این خواهر خیلی باتقواست، برای شما مناسبه.» گفت «نمی‌خوام. خودم یک نفر رو انتخاب کردم و قصد دارم تا آخر پیش برم.» گفتم «پس ببخشید.» گفت: «نمی‌خواهید بدونید کیه؟» گفتم «به من ربطی نداره.» گفت «اگه خود شما باشید چی؟» از حرفش جا خوردم.
زدم زیر گریه. اصلاً به ذهنم خطور نمی‌کرد تجلایی به من فکر کرده باشد، آن هم به عنوان همسر»
.
❤️«گفت: خب قول دادیم که به هم تذکر بدهیم. تذکر بدم ناراحت نمی‌شی؟ گفتم: نه گفت: «مشکلِ تو جنوب یا کردستانِ من نیست. مشکلت اینه که از خدا خیلی دور شدی. وقتی با تو #ازدواج کردم، برای خودت برنامه داشتی. بعد از نماز صبح، دعا می‌خوندی، آرامش می‌گرفتی. ظهر #قرآن می‌خوندی. شب صحیفه دستت بود. منم خیلی به خودم می‌بالیدم که همچین همسری دارم. الان بعد از نماز، سریع چادرت رو می‌اندازی زمین و می‌دویی آشپزخونه.» گفتم «می‌خوام منتظر نباشی، اذیت نشی، گرسنه نمونی.» گفت: «من حاضرم غذا نخورم، حاضرم یک ساعت دیرتر بخورم، ولی تو همون روحیه رو داشته باشی. نسیبه اگه بیشتر به خدا نزدیک شی، اینقدر غمگین نمی‌شی. دیگه برات فرق نمی‌کنه من جنوبم یا کردستان و غرب.»
.
.
🌷« شب به علی گفتم: از #شلمچه برام بگو. اشک توی چشم‌هایش جمع شد. گفت: «چی بگم از شلمچه؟» گفتم: «هر چی دیدی و کشیدی؟» گفت : 👇

3💬

#گلستان میشود
ای #شهید
هر جا که باد صبا
خاک پاک مزارت را بپاشد ... #شهید_گمنام
#عشق

5💬

Loading...
Loading...

سلام
سفره هفت سین شهدایی
لحظه تحویل سال 97در کنار پنج شهید گمنام شهرمان بودیم حالمان دگرگون شد ان شاءالله قسمت همه باشه این تجربه
#شهید_محسن_حججی
#شهید_گمنام
#رفیق_شهیدم
#خادم_الشهدا
#هفت_سین_شهدایی

0💬

:
زیبایی زن به رنگ هایی ڪه به خود میمالَد نیست..🚫👄💄👠🚫
.
زیبایی زن به همان افتخاریست ڪه بدون رنگ رنگی است🤗🌹
.
مثل پروانه🌹
.
و تو هم زیبایی😗🍃
.
تو بدون رنگ ڪردن خود زیبایی🌟🌸
.
چون خدا زیبآست و زیبآیی را دوست دارد😍
‌.
نه زیبایی های ڪذآب را…☹️✋
.
خدا آفریده تورا با همان چشم های قهوه ایی و یا سیاه👀❤️
.
خدا تو را آفریده با همان ️موها و مژه ها💇💔
.
زیبایی زن به اَخلاق صاف و پاڪش است..❤️🌙
.
زیبایی زن به پاڪی وجودش است..🕊️🙇
.
همان زنی ڪه روزی هفده بار بر سمت خدا سجده می ڪند☝️📿
.
زیبایی زن به حجابش است...🙂👑
.
همان زنی ڪه با لباسش به تو نشان میدهد خدا همیشه مارا میبیند☺️👌
.
پس چه ڪسی ادعا می ڪند ڪه زشت است؟؟؟🤔🙄🙊
.
.
.
.
#خداوند_زیباست_و_زیبایی_را_دوست_دارد🤗😘🌟🍎
.
.
.
#منم_باید_برم#چادر#چادرم_یادگار_مادرم_زهراست
#حجاب#حیا #چادرے#مادرم_فاطمه#یافاطمه#امام_حسن #امام_حسین#فاطمه_الزهرا#شهداء#شهید_گمنام#شهادت
#مدافعان#حضرت_زینب#مدافع_حرم#مدافعان_حرم#رهبرے
#رهبر#آقا#مدافع_چادر#چادرم_را_دوست_دارم
#سید_رضا_نریمانے
#من_حجاب_را_دوست_دارم ...🕊️💔

2💬

Loading...

.
🌱🌲🌹🌺🌴🌵💐🌸
.
وصيتنامه شهید حمیدرضا خالقی
.
.
پدر و مادر عزیزم باز هم باصدایی رسا و با تمام وجود می گویم، می دانم خطر وجود دارد ولی معلم ما حسین (ع) اینچنین به ما آموخت که زیر بار ظلم نرویم. چند کلمه با دوستان سخن می گویم: امروز که همه دولت ها با جنبش خلق مسلمان به رهبری امام خمینی به مخالفت بر خواسته اند، باید بپاخیزیم و با خون خود دشمن را از پا در آوریم. کوشا باشیم که پیروزی از آن ما مستضعفین است. ما تا زمانی که می جنگیم پیروزیم،شکست ما، فقط در برگشت ماست، ما برنمی گردیم. ما همه مبارزه می کنیم تا ریشه های استبداد و استعمار در تمامی نقاط جهان هستی را بخشکانیم، ما امیدواریم خون ما پیامی باشد برای پیشبرد هدف و جرقه ای برای روشن شدن افکار و وجدان های به خواب رفته. خداحافظ دوستان(آنهایی که افکار آزادی خواهی و انسان پروری را دنبال می کنند، از هر کیش و مرامی و نژادی و رنگی و هر زبانی و هر ملتی که باشند.) اکنون خیلی خوشحال می شوم اگر بدانم بعد از مردنم، پدر و مادرم گریه نمی کنند.
.
🌽🌾🌿🍂🍁🍀🌹🌼
.
🌵🌿🌱🌴🌳🌲🍃🍂
.
#برای_شهدا_رسانه_باشیم
.
🌼🌻🍀🌹🌷🍂🍁🌾
.
#هر_روز_یک_شهید
#شهیدان
#شهیدان_زنده_اند
#طلاییه
#شهدا
#شهید
#شهید_گمنام
#شهید_مدافع_حرم
#شهادت
#عملیات
#جنگ_تحمیلی
#دفاع_مقدس
#امام_خامنه_ای
#سپاه
#حزب_الله
#سردار_سلیمانی
#لبیک_یا_خامنه_ای
#شهدا_شرمنده_ایم
#جبهه
#هویزه
#راهیان_نور
#خادم_الشهدا
#بیسیم_چی
#جانباز
#جنگ
#مجنون
#بسیجی
#شلمچه
#معرفی_شهدا

2💬

Loading...

متن رو لطفا بخونید کامل!
این شهید گمنام همسایه ی مزار پدر شهید منه. قبلنا اسم و نشون داشت. آزاده ها که آزاد شدن. صاحب اسم زنده برگشت. حالا این شهید گمنامه. معلوم نیست مادرش و خانواده اش بخاطر این اشتباه چی میکشن. شما واسش برادر خواهری کنید. عیدی مهمونش کنید با فاتحه و صلوات
#شهید_گمنام

3💬

.
| هو الغفار |
.
گفتند شهید گمنامه
پلاڪ هم نداشت
اصلا هیچ نشونه ای نـداشت
امیدوار بودم روے زیر پیـراهنش اسمش رو نوشته باشه
نوشته بـود:
"اگر برای خداست
بگذار گمنام بمانم "
.

#شهید_گمنام 🌷
#روحمان_با_یاد_شهدا_شاد
#شهدا_را_یاد_کنید_با_ذکر_یک_صلوات

0💬

"بسم رب الشهدا و الصدیقین"

دنیا را نمی خواهم... همه برای تو... آب مال تو... هوا مال تو... نان مال تو... آسمان مال تو... خاک مال تو... اما... اما نه... اندکی صبر کن... خاک را نه... خاک را میخواهم... خاک کربلا را نمی دهم... شلمچه را... نه،نمی دهم... طلاییه... آن را هم نمی دهم... هویزه،فکه،اروند،دهلاویه،فتح المبین،... نه، هیچ یک را نمی دهم.

همه شان برای من کربلایند... بوی بهشت دارند... خون ها را نمی دهم، یاد شهدا را نمی دهم... اگر بدهم،قلبم چه می شود؟برای چه بتپد؟

اگر روزی خواستی من را از کربلا و خوزستان جدا کنی،

و کربلا ها را از من بگیری،

بگیر... اما... اما بهایش گزاف است.

فقط به قیمت شهادت... #فکه_یعنی_کربلا_و_رمل_داغ
#فکه_را_افلاکیان_دانند_و_بس
#شهادت_هنر_مردان_خداست
#شهید_گمنام
#شهدای_فکه
#شهید_آوینی🌹
#شهید_نشویم_میمیریم😔
#التماس_دعای_شهادت

2💬

.
. ✍️ جاده زندگے ام...
بدجور بہ پیچ و خم افتاده!

دلم محتاج #نیم نگاهے از شماست؛

#اے_شهــید
اجابت ڪن دل خستہ ام را ...
.
.
.

#دلتنگ_رفتن
#جامانده
#شهادت_آرزومه
#دلتنگی
#شهید_گمنام
#شهدا_شرمنده_ایم
#التماس_دعا
#خیری_ندیده_ایم_از_این_اختیارها

@shahid.beshim.salavat

2💬

لحظه تحویل سال ، در جوار دو #شهید_گمنام در یادمان #هفت_تپه

4💬

.
تمام می شود،
این قصه یِ مصائبِ ما

همان دمی که بیایی،
امام و #صاحبِ ما

بیا دعای «من ارجوه»
با تو دلچسب است

بیا امیـــــدِ
شبِ عید ما
.
‍ شب #کربلای_پنج پلاکش رو کند و پرت کرد تو کانال پرورش ماهی. 
گفت: چه کار داری می کنی؟! چرا پلاکت رو میکنی؟ الان تیر می خوری، مفقود میشی.
گفت: «فلانی من هر چی فکر می کنم امشب تو #شلمچه ما تیر می خوریم؛ با این آتیشی که از سمت دژ میاد دخل ما اومده. من یه لحظه به ذهنم گذشت اگه من #شهید بشم جنازه‌ی ما که بیاد مثلاً جلوی فلان دانشگاه عجب تشییعی میشه! به دلم رجوع کردم دیدم قبل از لقاء خدا و دیدار خدا، #شهوت_شهادت دارم. میخوام با کندن این پلاکه، با نیامدن جنازه یقین کنم که جنازه‌ای نمیاد که تشییع بشه که جمعیتی بیاد و این شهوت رو بخشکونم.» تیر خورد و مفقود شد... مفقود شد؟
اگه #مفقود شد چرا خاطره‌هاش گفته میشه؟ چی برا خدا بود و تو اَبَر کامپیوتر خدا گم شد؟ خدا یه زیر خاکی‌هایی داره که نگه داشته روز قیامت رو کنه و بگه دیدید ملائک؟ ببینید این هم جوون بوده. اونجا فتبارک الله أحسن الخالقین رو ثابت میکنه!
.
روایتی از حاج حسین یکتا
.
گمنام باشیم و گمنام بمانیم

پایان ماموریت بسیج #شهادت است.

#شلمچه
#هفت_تپه
#به_یاد_بلبا
#شهید_محمد_بلباسی
#شهید_گمنام
#مفقود_الاثر
#خادم_الشهدا
#خاطرات_به_یاد_ماندنی
📷 @jahad_1996

29💬

چــــــــــادر،زیــــــــــــــــبــــــــــــــــاتــــــــــــــــریــــــــــــــــن حــــــــــــــــــــجــــــــــــــــــــاب دنـــــــــــــــــــــيـــــــــــــــــــــا@mehremahdavi#حجاب #چادر #چادری #چادرم #چادرانه #چادر_خاکی #شهید #شهید_گمنام #عفاف #⬇️⬇️⬅️➡️➡️▶️🔼◀️🔄🆗🆗

11💬

اللهم عجل لولیک‌الفرج‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
‌‌‌‌‌‌‌
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تفأل زدم نیمه‌ی شب به قرآن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
کتابی که از وحی شیرازه دارد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
برای دلم آیه‌ی صبر آمد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
ولی نازنین، صبر، اندازه دارد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
‌‌‌‌‌‌‌‌‌#انتظار #ظهور #جمعه #شهید_گمنام #بهشت_معصومه #هفت_سین #نوروز #عید #علی_زهرا

3💬

•| بِسم اللّهــ |•
#قسمت_آخر
روزمادره هفته ی مادره اصلا سال مادره 😍❤️مگه میشه اصلا روزی رو بدون وجود مادر گذروند...تو این هیاهو های خونه تکونی و اعیاد و سال نو خیلیام فقط دلتنگن...😣😢😓دلتنگ عزیزشون ...
.بیاید تو این شلوغی ها یادی بکنیم از مادران گرانقدر شهدا ....🌹🌷🌹
شاهد گریه ها و دلتنگی های این مادر بودم بیاید تنهاشون نذاریم ...
یواش یواش نزدیک شدیم به شروع سال جدید اما برای این خانواده فقط شروع سال نیست که رقم میخوره یاد آور از دست دادن فرزندشون غمی خاطره ساز را به تصویر میکشه...😓😭😭😭
چقدر زود گذشت...الان نزدیک به چند ساله که تو ایام عید شاهد نبودت هستیم ...
شهادتت مبارک برادر شهیدم 😘😭😓
#شهید_امر_به_معروف
#شهید_علی_خلیلی🌷🌹
#شهید_گمنام#شهادت#شهید#شهید_گمنام_سلام#شهید_محل#افسریه#یادت_گرامی❤️#فقط_به_عشق_لبخند_حضرت_آقا#خدا#سالگرد#شهید_امربه_معروف #حمایت_از_تولید_ملی #کالای_ایرانی_بخریم#کالای_ایرانی#سال_نو#سال۹۷😍

1💬

•| بِسم اللّهــ |•
#قسمت_سوم
روزمادره هفته ی مادره اصلا سال مادره 😍❤️مگه میشه اصلا روزی رو بدون وجود مادر گذروند...تو این هیاهو های خونه تکونی و اعیاد و سال نو خیلیام فقط دلتنگن...😣😢😓دلتنگ عزیزشون ...
.بیاید تو این شلوغی ها یادی بکنیم از مادران گرانقدر شهدا ....🌹🌷🌹
شاهد گریه ها و دلتنگی های این مادر بودم بیاید تنهاشون نذاریم ...
یواش یواش نزدیک شدیم به شروع سال جدید اما برای این خانواده فقط شروع سال نیست که رقم میخوره یاد آور از دست دادن فرزندشون غمی خاطره ساز را به تصویر میکشه...😓😭😭😭
چقدر زود گذشت...الان نزدیک به چند ساله که تو ایام عید شاهد نبودت هستیم ...
شهادتت مبارک برادر شهیدم 😘😭😓
#شهید_امر_به_معروف
#شهید_علی_خلیلی🌷🌹
#شهید_گمنام#شهادت#شهید#شهید_گمنام_سلام#شهید_محل#افسریه#یادت_گرامی❤️#فقط_به_عشق_لبخند_حضرت_آقا#خدا#سالگرد#شهید_امربه_معروف #حمایت_از_تولید_ملی #کالای_ایرانی_بخریم#کالای_ایرانی#سال_نو#سال۹۷😍

0💬