#فتنه

#فتنه_ای #در#راه#است
✍امشب نیروهای امنیتی و ارتش، به شکل بی سابقه ای در ورودی های بغداد و میادین و پل های اصلی مستقر شده اند. بازرسی ها و سیطره ها چند برابر شده.
✍تنها ۶ روز مانده به همه پرسی کردستان و قبل از آن عملیات # حویجه آغاز خواهد شد.
✍در سال های اخیر بغداد چنین فضای امنیتی را به خود ندیده است.
✍نیروهای #امریکا یی به طور کامل یگان توپخانه خود را از #قیاره به سمت بغداد حرکت داده اند.
✍و تمام مسیر قیاره - #مخمور - بیجی شاهد عبور کاروان نیروهای امریکایی و تجهیزات آن هاست. که طبعاً با مختل شدن ارتباطات موبایلی همراه بود.
✍و عجیب تر آنکه در اوضاع نامساعد امنیتی راه های شمال عراق، این حجم جابجایی زمینی توسط امریکایی ها حتما ضرورت و دلیل خاصی داشته است.
✍بنظر میرسد روزهای پیش رو، عراق شاهد تحولات بی سابقه ای خواهد بود... شاید این شب ها دوباره بیخوابی به چشمان اهالی بغداد و کل عراق بازگردد؛ بی خوابی که یادآور شب های حمله امریکا در ۲۰۰۳ و یا سقوط های پی در پی شهرهای شمالی عراق باشد.
✍بهرحال... نمیدانیم نتیجه چه می شود؛ اما قطعا اتوبوسی که "کاک مسعود" را پشت فرمانش نشانده اند، هم پل های پشت سرش را خراب کرده، و هم اینکه پدال ترمز را از زیر پایش کشیده اند؛
و این یعنی نتیجه هر چه که باشد، اوضاع به گذشته باز نمیگردد...
✍در این میان فقط باید به حال مردم رنج کشیده عراق از کرد و عرب و شیعه و سنی دل سوزاند که همیشه بلاکش حاکمان جاه طلب، فاسد و وابسته خود بوده اند.
هر چند که معتقدیم همیشه مردم در تعیین سرنوشت خود موثرند...
#عراق
#بغداد
#حویجه
#اقلیم_کردستان
#بارزانی
#مدافعان_حرم
#جنگ#عراق#فتنه

4💬

سایت‌های ضدانقلاب او را «حسین منیف اشمر»
، یکی از اعضای حزب‌الله لبنان معرفی می‌کردند اما دی ماه سال ۹۳
و انتشار تصاویر پیکر مطهر شهید «مهدی نوروزی» مشخص کرد که تمام این جوسازی‌های رسانه‌ای یک دروغ بزرگ درباره یک بسیجی متولد کرمانشاه بوده است. فاتح لانه قیطریه در فتنه ۸۸ و شیر سامرا در جنگ با داعش بود. خدایش رحمت کند.
#شهیدان #ضد_انقلاب #حزب_الله #رسانه #دروغ #فتنه #سامرا #داعشی #کرمانشاهی #قیطریه #بسیجی

0💬

.
یک سوال مهم: هاشمی امیر کبیر بعضی ها !! ... در استخر فرح چه میکرد؟
سعید قاسمی:امیرکبیر در خلوتگاه فرح چه میکرد؟ / بخاطر افشاگری مرگ هاشمی ، ننه و بابام رو آسفالت کردند!

رهبر هم جزء خوّاص هستند؛ آیا ایشون هم استخر فرح میرن⁉️
http://www.ammarname.ir/node/200062

#هاشمی #رفسنجانی #مرگ #فوت_کردن #مردن #استخر_فرح #استخر #درک #فرشته_مرگ #عزرائيل #جان_دادن #ابلیس #فتنه #پدر_فتنه #عالیجناب_سرخپوش #مادر_فتنه #مجمع_تشخیص_مصلحت_نظام #اخلاص #نماز_خواندن #قنوت #حاج_آقا_خاطره بنفش #داعش #ایران #تهران #حسن_روحانی #دولت_روحانی فریدون #احمدینژاد #مشایی #رئیسی #قالیباف تهمت

8💬

#Repost @mozdoor (@get_repost)
・・・
1750 - دیگر امیدی نیست ...!
.
«امیرعباس فخرآور» حامی فتنه 88 و عامل سرویس جاسوسی آمریکا، با انتقاد از اپوزیسیونِ قدیمی و سلطنت‌طلب آنها را «نادان» خطاب کرد و گفت: “... اکنون اپوزیسیون مانند دیوانه‌ای است که تَه کوچه‌ای بن‌بست با سر به دیوار می‌کوبد تا راه را باز کند ... باید این «قلی»های اپوزیسیون را در کوچه بن‌بستشان تنها گذاشت، زیرا امیدی به آنها نیست ...”
.
➕ به #مزدور بپیوندید 👇👇👇
@mozdoor 👈

#فخرآور #ننگ_آور #امیرعباس_فخرآور #فتنه_88 #فتنه #اپوزیسیون #ضدانقلاب #نادان #قلی

0💬

#آمریکا_و_صهیونیسم_حامی_جنبش_سبز .
.
《 امیرالمؤمنین میفرماید: ؛
فتنه‌گر یک تکه حق، یک تکه باطل را میگیرد، اینها را با هم مخلوط میکند، در کنار هم میگذارد؛ آن وقت کسانی که دنبال حقند، آنها هم برایشان امر مشتبه میشود.این فتنه گراست 》
.
براساس بررسي مؤسسه بروكينز درخصوص نيروي لازم براي حمله به ايران، امريكا براي يك حمله موفق زميني به ايران نياز به 800 هزار نيروي نظامي دارد كه حتي در حالت بسيج عمومي اين كشور نيز از توان نظامي آن خارج است. .
.
.
ژنرال «مارتین دمپسی»، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا نیز اعلام کرده است که مایل نیست در حمله نظامی اسرائیل به ایران «همدست» شود.
.

ماهاتیر محمد: آمریکا در جنگ نظامی با ایران شکست می‌خورد

تصور که بتوان ایران را به راحتیِ عراق شکست داد، کاملاً اشتباه است؛ چرا که دولت و ملت ایران تا پای جان مبارزه خواهند کرد.  جنگ همیشه در آسمان‌ها جریان نخواهد داشت. در آخر آمریکا مجبور است دست به حمله‌ای زمینی بزند و در آنجا ایرانیان در مقابل متجاوزان به کشورشان کوتاه نخواهند آمد و می‌توانند هر دشمنی را شکست دهند.
.
.
.
.
.
#آمریکا_و_صهیونیسم_حامی_جنبش_سبز
#آمریگا
#فتنه گران
#جنبش سبز .
. .
.
goo.gl/dAFJ8c
.
.
.  https://www.google.com/amp/s/www.mashreghnews.ir/amp/564847/

3💬

⭕️ ‏برای ماجرای جدایی #کردستان از #عراق نیاز به تحلیل خاصی نیست، همین تصاویر کاملا گویاست...!
اساسا این سگهای هار صهیونیستی، دست به هر کاری برای تجزیه ی کشورها و ملتها میزنند!
پ.ن:
یقینا سراغ کردستان ماهم خواهند آمد...
واعجبا!
باز، عده ای با شعار #مرگ_بر_اسرائیل مخالفت میکنند!!!
.
#غده_سرطانی
#اسرائیل
#صهیونیسم
#تفرقه
#فتنه
#جدایی_طلبان
#وحدت
#مسعودبارزانی
#مسعود_بازانی

4💬

شبکه روداو متعلق به بارزانی، در برنامه هواشناسی اخبارش هفت استان کردنشین ترکیه، ایران و شمال سوریه را بعنوان بخشی از کردستان ترسیم میکند!
(البته مرزهای بین المللی به صورت کمرنگ پیدا هستند)
ولی جالبتر ان است که اگر دقت بفرمایید تا خلیج فارس را نیز مناطق کردی اعلام نموده تابتواندکشور ادعاییشان در کردستان در اینده به ابهای ازاد راه داشته باشد
#کردستان#بارزانی#فتنه#خلیج فارس#

31💬

🔴خبر ها حاکی از این است که جنبش سبز برای مطرح کردن موضوع حصر در ماه های آینده برنامه ریزی کرده اند محور اصلی این برنامه ریزی ها فشار به شورای عالی امنیت ملی و روحانی است.
☑️ @secrrrrrrt

پ.ن:به تمام جلبک های سبز لجنی هشدار میدهیم که کوچکترین خطایی همانند فتنه ۸۸ ,پاسخ کوبنده امت حزب الله ,سپاه و بسیج و... را در پی دارد.بیخود برنامه ریزی برای فتنه انجام ندهید که ما از فتنه ۸۸ درس هاو تجربه های خوب و مهمی کسب کرده ایم.
فتنه ای در راه است.

#فتنه
#حصر_رفع_شدنی_نیست

0💬

امروز #ترامپ در سخنرانی اش ثابت کرد #مرگ_بر_آمریکا راباید با تمام وجود فریاد بکشیم
ققط نگران یک مورد هستم اون هم اینه که صحبتهای #دونالد_ترامپ #کلید_واژه آشوبی را رقم بزند برای شروع هجمه ها به #نظام در #روزنامه_های_اصلاح_طلب کلید بخورد
امیدوارم فریب نخوریم . #آمد_نیوز که استارت کار رو زد و شروع کرد و همان حرفهای #دشمن را بلغور کرد
خدایا این #فتنه را که اسیر #ملت شده به تو می سپارم #مردم را از این امتحان سربلند کن
#اسلام_پیروز_است #ما_برحقیم
@hoseinghadyani

0💬