#قانون

Loading...

...
هو الوکیل 🌷🌷🌷روز وکیل رو به همه همکاران عزیز تبریک می گوییم.
...
مادام که وجدانهای بیدار شرافت خود را در راه احقاق حق، وثیقه سوگندشان می سازند عدالت هیچگاه از نفس نمی افتد و مادام که گامهای خستگی ناپذیر و استوار می پایند و می پیمایند حق ماندنیست.
....
... 💢مشاوره فقط از طریق سایت💢.
✔️اطلاعات روزانه و کاربردی حقوقی از طریق کانال تلگرام.
@dadshid
.
. 💢اشتراک مطالب با ذکر منبع بلامانع است💢
💢کسب اطلاعات بیشتر از طریق سایت💢 .
#دادشید #وكيل #مشاوره_حقوقى #وکالت #وکیل_دادگستری #وکیل_پایه_یک #مشاوره #وکیل_خانواده #قانون #نفقه #اجرت_المثل #اطلاعات_عمومی#سند_ازدواج #دانستنیها #کاربردی #ازدواج #طلاق #عکس_نوشته #حضانت #جرم #مشاوره #حقوق # #dadshid #law #lawyer #attorney
#instagram

0💬

#قانونِ‌من‌میگہ :
لاتِ مشتی اونیہ کہ واسہ هزار نفر ساقی بشہ ولی بہ سلامتی یہ نفر بخوره و بَس ...
مهم نیست چقد بالا باشی این مهمّہ کہ اون بالا عُقاب صِدات کنن یا لاشخور

0💬

Loading...

.
المايسترو نادر عباسي .. ماكينة مبهرة في تمرير السيمفونية إلى أذن المتلقي و إدارة تناغم العازفين مع المستمعين و صناعة الجمهور الفنان 👌🎤🎻🎷🎹😍

3💬

ای کاش میزاشتن با #دراویش_وحشی تو پاسداران اینجوری برخورد کنیم تا دیگه حروم زاده بشگه نیاد جلو نیرو بگه نیم ساعت فرصت دارینو تهدید کنه
کشته میگیرن شهیدم میدیم باز میگن نزنید تا کی بریزیم تو خودمون که یه عده باید از رو زمین محو شنو دست مارو بستن ❌❌ این فیلم مربوط به #اسپانیا می‌باشد ❌❌ قوه قضاییه دارای فساد زیاد می‌باشد ❌❌ با قانون های بیخودی به جهت جلوگیری از به‌فنا رفتن فرزندان فاسد خود دست مارا بسته اند!!!!
#پلیس #police #iran #tehran #security #امنیت #قوه_قضاييه #قانون #اشوب #اغتشاش #شهید

0💬

From: @naghoma75 من مصر 😍 أ/انغام 🇰🇼🇾🇪 كل عام الكويت و مصر بخير و عييدي يا كويت يا احلى بلد #وطني_الكويت #الكويت #عازفه #مصر #قانون #النشيدالوطني #الوطن #موسيقى #انغام

4💬

Loading...

.
#لاهوتی:
عده‌ای #خاص در دستگاه‌های دولتی مانع اجرای #اقتصاد مقاومتی می‌شوند
🔷عضو #کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات #مجلس شورای اسلامی گفت: یک عده خاص که صاحب منافع هستند و در دستگاه های دولتی نفوذ دارند، با همکاری عده‌ای که در دستگاه‌های #دولتی کار می کنند و منافع ملی را به منافع آن افراد خاص می‌فروشند، اجازه نمی دهند اقتصاد مقاومتی اجرایی شود.
🔶به گزارش پایگاه اطلاع رسانی #لنگرخبر، مهرداد بائوج لاهوتی  درباره عملکرد دولت درخصوص اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بیان کرد: دولت در این زمینه موفق عمل نکرده است. اقتصاد مقاومتی به طور خلاصه یعنی نگاه به واردات را کاهش دهیم و نگاه به صادرات را افزایش دهیم. اما در عمل چه اتفاقی افتاده است؟ هرروز #واردات در #کشور افزایش می یابد.
🔷وی با بیان اینکه در #قانون آمده کالاهایی که امکان تولید آن‌ها در داخل وجود دارد، نباید وارد شوند، گفت: این قانون شفاف و روشن است اما منافع یک عده که در دستگاه های دولتی نفوذ دارند، نمی‌گذارد این قانون عملیاتی شود.
🔶بائوج لاهوتی با اشاره به اینکه به طور شفاف در کشور ۵۰۰ هزار تن #برنج نیاز است، عنوان کرد: چرا وزیر #جهاد #کشاورزی این مقدار تولید برنج را تکمیل نمی کند تا خودکفا شویم. تاکنون ۲ میلیون تن برنج تنها از مبادی رسمی وارد کشور شده است!
🔷نماینده مردم لنگرود اضافه کرد: ۲ میلیون تن برنج از مبادی رسمی وارد شده و ۱ میلیون تن هم از طریق #قاچاق وارد کشور می شود. ما از مسئولان جهاد کشاورزی در این خصوص سوال کردیم اما آخرالامر متوجه پاسخ آن‌ها نشدیم.
🔶لاهوتی با اشاره به خودروهای وارداتی #چینی اظهار کرد: آیا این خودروهای بی کیفیت چینی که وارد می کنیم، ضربه زدن به تولید داخلی کشور نیست؟ آیا با این واردات انتظار داریم تولیدکنندگان ما قدرت رقابت داشته باشند؟
🔷وی افزود: ما از #عروسک و اسباب بازی گرفته تا #خلال دندان را وارد می‌کنیم. این به آن معناست که اصلا نمی دانیم #اقتصاد مقاومتی چیست.
🔶عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در ادامه گفت: تا سخن می گوییم، می گویند کالاهای تولید داخل بی #کیفیت هستند. این سخن درست نیست و توهین به کشور است.
🔷وی با بیان اینکه ما به تولیدکنندگان داخلی خود امکان رقابت نداده‌ایم، یادآور شد: اگر امکان رقابت دهند، تولیدکنندگان ما بهترین صادرکنندگان دنیا خواهند بود. اما تولیدکنندگان ما در شرایطی نامطلوب قرار دارند و بعضا با ۲۰ درصد ظرفیت خود کار می کنند.
📌ادامه در کامنت
#لنگرود
#langerud #langaruod #gilan

1💬

Loading...

سکوت را بیاموز
بگذار ؛ذهن آرام تو
گوش کند و بیاموزد ..
تمام گرفتاریهای انسان ناشی از آن است ک قادر نیست تنها در اتاقی بنشیند ،آرام گیرد و سکوت اختیار کند..✡️🕉️ #ریکی
#مراقبه
#قانون جذب

7💬

مجازات شنود غیرمجاز
آیا میدانید
هرکس به طور غیرمجاز محتوای در حال انتقال ارتباطات غیر عمومی در سیستم های رایانه ای یا مخابراتی یا امواج الکترو مغناطیسی یا نوری را شنود کند، به حبس از شش ماه تا دو سال یا جزای نقدی از ده تا چهل میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.
#آیامیدانید#حبس #شنود #غیرمجاز #مجازات#قانون

0💬

Loading...

آدم ها تاریخ مصرف دار شده اند!
بعد از مدتی تلخ میشوند!
هنگام انتخابشان خوب دقت کن...
انقضای بعضی ها خیلی کم است و نباید سمتشان رفت.
اما امان از آن هایی که تاریخشان تقلبی ست...!
گولشان رانباید خورد که بد مسمومیتی می آورد...
می آیند و #حرف میزنند و #فقط حرف میزنند! در بیشتر موارد هم انقدر پست تشریف دارند که از علاقه خودشان مطمئن نیستن ولی تو را وابسته خودشان میکنن
خب آدم است دیگر
برای حرف ها رویا میسازد...
با حرف ها زندگی می کند
یک دوستت دارم میشنود و صد بار با خودش تکرار میکند چرا که باور کرده
اما پای #عمل کردن به حرف که میرسد رنگ عوض میکنند...
بهانه گیری هایشان شروع میشود
سکوت ها...
تلخ شدن ها...
حالا تو می مانی با آدمی که انگار نمی شناسی اش
با آدمی که از تو فاصله می گیرد
با عشقی که بلاتکلیف شده است
قلبت را میان دستانت میگیری
رؤیاهایت را سَر میبُری
و ترجیح میدهی نباشد،
رفتن کسی که به بودن اش عادت کرده ای سخت است!
سخت که چه عرض کنم... رفتن اش اصلا در مخیلیه ات نمی گنجد و همیشه با خودت فکر میکردی اگر نباشد می میرم!
اما نمی میرید رها کنید این ادم نماها را اصلا ذهنتان را درگیر این ها نکنید.
فقط بسپاریدشان به #قانون خدا

0💬

‏⁧‫#قانون‬⁩ | تعرف على الممارسات الخاطئة والتي تعرضك للعقوبة في كورنيش ⁧‫#جدة‬⁩.
‏⁧‫#سعودية_ديجيتال‬⁩

0💬

Loading...

#قانون جذب انرژی مثبت

#اسفند یا اسپند (در زبان فارسی #افغانستان: حوت)، در زبان پشتو کب (به پشتو: کب) و در زبان کردیره‌شه‌مه‌ (به کردی: رەشەمە)، دوازدهمین و آخرین ماه سال #خورشیدی است. اسفند سومین و آخرین ماه فصل# زمستان است. این ماه در سال‌های عادی ۲۹ روز و در سال‌های# کبیسه ۳۰ روز دارد. این ماه از روز ۳۳۷م سال شروع می‌شود و در روز آخر سال (در سال‌های عادی روز ۳۶۵م و در سال‌های کبیسهروز ۳۶۶م) پایان می‌یابد.

برج فلکی اسپندماه #برج حوت (ماهی) است که دوازدهمین برج #فلکی از دایرةالبروج است. نماد برج اسپند، دوماهی (در انگلیسی Pisces) نامیده می‌شود. عنصر این برج آب است.

#در گاه‌شماری رسمی ایران نام این ماه از نام ماه دوازدهم گاه‌شماری اوستایی نو برگرفته شده‌است.

در گاه‌شماری [زرتشتی] پنجمین روز هر برج نیز اسپند نام دارد و دراسپندروز از اسپندماه، #جشنسپندارمذگان برگزار می‌شود. ایزد این #ماهامشاسپندسپندارمذ است.

سپندارمذ در اساطیر اوستایی و باورهای# زرتشتییکی از امشاسپندان و ایزدبانوی زنان و زمین و نگهبان و پاسدار زایش و باروری است و نماد فروتنی، پرستش و فرمانبرداری به‌شمار می‌رود.

1💬

.
صمیمانه و خالصانه روز وکیل را خدمت یکایک همکاران معزز تبریک عرض می نماییم.
سردفتر و وکیل #ازدیرباز شانه به شانه هم سالیان سال است که می کوشد فرشته عدالت بر بام‌میهن نشیند.

#محضرخونه #محضر #سردفتر #سردفتري #دفتریار#دفتراسنادرسمی #سندقطعی #عدالت #حقوق #دفترخانه #دادگاه #قاضی #قانون #قضاوت #وکیل #وکالت #lawyer #notary #notarypublic #law#
#ازدیربازکنارشماهستیم
#روزوکیل #روزوکیل_مدافع

0💬

ماسک:
ببینید|جریمه وممنوعیت پوشیدن شلوارهای افتان درآمریکا|
مجلس ایالت کارولینای جنوبی آمریکاقراراست قانونی علیه شلوارهای افتان تصویب کندکه براساس آن اگرشلوارفرد بیشتراز 3 اینچ پائین بیایدطوری که لباس زیرفردمشخص بشود
باراول 25
باردوم 50
وبارسوم به بعد75
دلار یا 6 ساعت کارخدماتی یاهردوجریمه میشود
دقت کنیدگفته اگه لباس زیرش دیده بشه!! اونوقت جوونای مازیرشم لباس نپوشیدن دقیقابدنشون دیده میشه!!!اسم اینوچی میذارن؟ #پیشرفت؟
یا بی شعوری بی حیایی و حماقت
#آزادی
#قانون
#دختران_خیابان_انقلاب
#نه_به_حجاب_اجباری
#حجاب
#سلبریتی
#مسیح_علینژاد
#مو
#لباس

2💬

.
پلیس؛ قانون؛ حجاب
چند نکته :
.
یک / همانگونه که پلیس اعلام کرده، خواه مورد قبول ما باشد یا نباشد، این برخورد بر اساس قانون و در اجرای مقابله با جرم مشهود است، که اگر چنین نکند، مورد بازخواست قانونی و مردم قرار می گیرد . .

دو / طبیعتا بخشی از جامعه به هر دلیل، موافق اجرای این قانون و اینگونه برخوردها نیستند، اما آنچه مهم به نظر می رسد این است که قانون در هر کشوری لازم الاجراست و پلیس مسئول اجرای آن است .
.

سه / بسیاری از کسانی که به پلیس در این برخورد اخیر، اعتراض دارند به نحوه این اعمال قانون معترضند، که می توان از این منظر این اعتراض را به حق دانست . هرچند که تصاویر اصلی قبل از برخورد مامور پلیس با آن خانم کشف حجاب کرده، نشان می دهد که مدتی که زمانش دقیقا مشخص نیست، پلیس به صورت آرام و با تذکر لسانی از او می خواهد پایین بیاید و به کارش خاتمه دهد، که اوچنین نمی کند و از خواسته پلیس سر باز می زند. .

چهار/ شکی نیست که برخی از کسانی که به هر دلیل اقدام به قانون شکنی می کنند، تمایل دارند تا بیشتر دیده شوند، و مورد پیش آمده برای آن خانم هم از این قاعده مستثنی نیست ، اصرار بر ماندن در آن حالت، و عدم تمکین به دستور پلیس، دلیلی بر این ادعاست . .

پنج / در شرایطی که بسیاری در خارج و داخل کشور، درصددند تا نقطه ضعف هایی در عملکرد نیروهای نظامی و انتظامی ببینند و آن را برجسته کنند، به نظر می رسد، ضابطان قضایی در موارد مشابه، باید هوشیارتر باشند و بهانه به دست دیگران ندهند .
.

شش / ماموران پلیس حاضر در صحنه می توانستند با دیدن این صحنه و اصرار آن خانم برای ادامه عمل غیر قانونی و کشف حجابش در انظار عمومی، بلافاصله از مرکز، نیروی کمکی خانم درخواست کنند، تا به شیوه ای دیگر همکاران آنان، اقدام به پایین آوردن این خانم نمایند، هرچند که آن وقت هم، بهانه گیران آنان را به نوعی دیگر زیر سوال قرار می بردند .
.

هفت / معتقدم کشف حجاب برای بسیاری از کسانی که اقدام به آن می کنند یا شعارش را می دهند، بهانه است و اساس چیز دیگری است .
.

هشت / تنها چند روز از شهادت سه مامور پلیس، در پاسداران تهران، در اجرای ماموریتشان برای بازگرداندن امنیت به آن منطقه می گذرد، و لازم است که همکاران آن شهیدان، دراجرای قانون، آنگونه عمل کنند تا نفس کارشان زیر سوال نرود و هیچ کس نتواند از عملکرد و رفتارشان، بهانه ای بگیرد .
.
پی نوشت : بخشی از یادداشت من در این باره ، متن کامل در کانال تلگرامم .
@Shemshadichannel
#حسن_شمشادی_خبرنگار .
#دختر_انقلاب
#دختر_خیابان_انقلاب
#ناجا #پلیس #قانون

0💬