#قطعنامه

رستاخیز
لطفا مطلب را فارخ از هر گونه تعصب بخوانید
بعد از فرار #بنی_صدر و نیز شهادت #رجایی همچنین ریاست جمهوری #آیت_الله_خامنه_ای راس قدرت و حکومت در #جمهوری_اسلامی_ایران از #میر_حسین_موسوی گرفته تا #هاشمی_رفسنجانی تا #خاتمی و دست آخر #روحانی تحت تسلط یک حزب و قدرت مافیایی واحد به پدرخواندگی هاشمی رفسنجانی بنام جریان #اصلاحطلب بوده است از نفوذ #لیبرال_سرمایه_داری در #دولت_سازندگی هاشمی گرفته تا پذیرفتن #پروتکل_الحاقی در زمان خاتمی که بانی اصلی صدور #قطعنامه های سازمان ملل بر علیه ایران و نیز زیر بنای #تحریم_های_هسته_ای بوده است تا تحمیل قرارداد خسارت بار #برجام و نیز عقده قرارداد و تعهدنامه های محرمانه از جمله #سند_2030 و نیز قراردهای پر اشکال نفتی در دوران روحانی تنها گوشه ای از بهای سنگین ماندن این جریان #سیاسی و مافیایی در راس قدرت بوده است.
اما در این میان با ظهور و به قدرت رسیدن چهره کمتر شناخته شده ای بنام #محمود_احمدی_نژاد در #انتخابات 84 و شکست جریان اصلاحطلب در مقابل وی تمام ورق ها به ناگاه برگشت احمدی نژاد که در ابتدا بعنوان جریان #اصولگرا شناخته میشد بزودی با پشت پا زدن به این جریان منعت طلب منفعل به چهره ای مستقل و مبارز مبدل شد تا به خیل دشمنان وی این جریان ولایت معاش نیز افزوده شود.
احمدی نژاد با انقلابی در قشر مستضعف جامعه همچنین پیشرفت های شگرف در زمینه #هسته_ای و #فضا و #نانو همچنین #رشد_علمی بی سابقه بزودی تبدیل به محبوترین #رئیس_جمهور تاریخ انقلاب اسلامی شد و همین محبوبیت در انظار مردم و نیز استکبار ستیزی و #صهیونیت_ستیزی وی بود که تمام قدرت های جهانی و نیز جریان های قدرت طلب داخلی را علیه وی بسیج کرد تا امروز چهره وی در نزد قشری از عوام جامعه ایران و جهان به منفورترین چهره تبدیل شود که نتیجه هجمه بی سابقه رسانه ای علیه وی و نیز پرونده سازی همچنین ترور شخصیتی وی بوده است.
طبعا احمدی نژاد نیز به مانند سایر رئیس جمهوران ایران در طی سالهای ریاست جمهوریش دارای اشتباهاتی بوده است اما آنچه او خطرناک کرده است طرز تفکر و ایدولوژی وی هست که بر اساس بنیان #مهدویت و #عدالت استوار بوده موجب تقویت پایگاه اجتماعی وی تاکنون شده است.
و این پایگاه اجتماعی قدرتمند کم کم دارد آماده یک رستاخیز برای بازگشت مرد بهاری میشود.

0💬

شصت و چهارمین #قطعنامه #محکومیت #رژیم آخوندی به‌خاطر نقض #حقوق‌بشر توسط ملل متحد
شصت و چهارمین قطعنامه محکومیت رژیم آخوندی از سوی ارگانهای #ملل‌متحد به‌خاطر نقض وحشیانه و سیستماتیک حقوق‌بشر در #ایران، به‌رغم تمامی تشبثات این رژیم ضدبشری و همدستان و حامیانش، روز سه‌شنبه ۲۳آبان ۱۳۹۶در اجلاس رسمی کمیته سوم #مجمع عمومی ملل‌متحد در #نیویورک با ۸۳رای موافق به تصویب رسید.
قطعنامه مصوب #کمیته سوم مجمع عمومی، که توسط #کانادا و با حمایت 40کشور دیگر ارائه و #تصویب شد، «نگرانی جدی جامعه #جهانی را نسبت به «آمار بالا و متعدد اعمال و اجرای #مجازات اعدام... از جمله اعمال حکم اعدام علیه #نوجوانان، ابراز می‌کند و رژیم ایران را «به لغو اعدامها در ملأ عام، هم در #قانون و هم در عمل» فرامی‌خواند.
این قطعنامه هم‌چنین از رژیم آخوندی می‌خواهد «چه در قانون و چه در عمل، هیچ کس مورد #شکنجه یا سایر رفتارهای بیرحمانه، #غیرانسانی یا اهانت آمیز... .. قرار نگیرد» و «استفاده گسترده و سیستماتیک از #بازداشت خودسرانه، از جمله استفاده از شیوه‌هایی برای هدف قرار دادن افراد #دوتابعیتی و #شهروندان #خارجی و پایبندی به تضمینهای پروسدوری در قانون و در عمل، برای اطمینان از استانداردهای #محاکمه عادلانه» را متوقف کند...

0💬

Loading...

🔴 #قطعنامه پیشنهادی آمریکا با کسب ۱۱ رأی موافق، ۲ رأی ممتنع (چین و مصر) و دو رأی مخالف (روسیه و بولیوی)، به دلیل وتوی روسیه به عنوان عضو دائم شورای امنیت از تصویب بازماند. ✅ @DORRTV 📛نیکی هیلی: روسیه نشان داد که قابل اعتماد نیست! 💢سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد با انتقاد از رأی منفی روسیه به قطعنامه پیشنهادی آمریکا، متذکر شد که در روند یافتن راه حل سیاسی برای بحران سوریه، مقامات مسکو «قابل اعتماد نیستند»! 💢«نیکی هیلی» سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد روز پنج شنبه در واکنش به رأی منفی روسیه به قطعنامه پیشنهادی آمریکا در شورای امنیت، با انتشار یک پیام توئیتری تاکید موکد کرد که «مقامات روسیه قابل اعتماد نیستند!» 💢وی در این پیام توئیتری اظهار داشت: «روسیه با وتوی خود باعث حذف مکانیزمی در سوریه شد که استفاده کنندگان از تسلیحات شیمیایی را [در قبال اعمالشان] مسئول و پاسخگو می ساخت؛ در حالی که ما برای یافتن یک راه سیاسی در سوریه تلاش می کنیم، روسیه [با این اقدام خود] نشان داد که قابل اعتماد نیست!» 💢گفتنی است که روسیه روز پنج شنبه در نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد پیش نویس قطعنامه پیشنهادی آمریکا را که خواستار تمدید تحقیق بین المللی در خصوص حملات شیمیایی در سوریه شده بود، وتو کرد. 💢نکته قابل توجه آن است که روسیه اندکی پیش از به رأی گذاشته شدن قطعنامه پیشنهادی آمریکا در شورای امنیت، پیش نویس پیشنهادی خود در خصوص تمدید تحقیقات بین المللی را از دستورکار خارج کرده بود. 💢وتو این قطعنامه در شورای امنیت سازمان ملل متحد جنگ لظفی سفرای آمریکا و روسیه در سازمان ملل را درپی داشت. 💢به دنبال حمله شیمیایی با گاز سارین درچهارم آوریل به خان شیخون که بیش از ۸۰ کشته به جا گذاشت، دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا دستورحمله موشکی آمریکا به یک پایگاه هوایی سوریه را صادر کرد. 💢نیکی هیلی، سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد پس از وتو این قطعنامه هشدار داد، اگر ضروری شود، ما دوباره دست به اقدام خواهیم زد. 💢نیکی هیلی در شورای امنیت تاکید کرده است: روسیه «مکانیسم مشترک تحقیق » را از بین برد. با از بین بردن سازکاری که مسببان حملات شیمیایی را شناسایی می کرد، روسیه توان ما برای جلوگیری از تکرار حملات شیمیایی در آینده را تضعیف کرد. 💢خانم هیلی اضافه کرد: در حقیقت روسیه استفاده حکومت سوریه از سلاح شیمیایی را می پذیرد. 💢سفیر آمریکا تاکید کرده است: بدون توجه به این که روسیه در (شورای امنیت) چه اقدامی انجام می دهد،‌ حکومت بشار اسد باید به وضوح اگاه باشد
ادامه در كانال #dorrtv

0💬

نخستین همکاری مشترک اسرائیل با عربستان در تهیه قطعنامه ضد سوریه کلید خورد
http://newskh.ir/?p=50326 [ad_1]
در اقدامی که از سوی رسانه‌های صهیونیستی اتحاد مخفی ریاض و تل آویو نامیده شد، هیات این رژیم در سازمان ملل از بانیان طرح و ارائه قطعنامه ضد دولت سوریه در کنار ریاض قرار گرفت.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، برای نخستین بار رژیم صهیونیستی در کنار عربستان و برخی کشورهای دیگر در طراحی و ارائه قطعنامه پیشنهادی ضد دولت سوریه قرار گرفت، اقدامی که رسانه‌های اسرائیلی آن‌را «اتحاد مخفی ریاض و تل آویو» نامیدند.
 به نوشته وبگاه روزنامه «یدیعوت آحارانوت» این قطعنامه با مشارکت عربستان، آمریکا، فرانسه، آلمان  و البته اسرائیل روز سه شنبه به کمیته حقوق بشر سازمان ملل متحد تقدیم شد  و ۱۰۸ کشور به آن رای مثبت داده، ۷ کشور مخالفت کردند و ۵۸ کشور نیز رای ممتنع دادند.
 در حالی‌که اسرائیل پیشتر نیز از قطعنامه‌های مشابه که توسط عربستان به سازمان ملل متحد تقدیم شده بود حمایت کرده بود اما هرگز در کنار ریاض به عنوان یکی از بانیان یک قطعنامه این چنینی قرار نگرفته بود.
بر این اساس، برای نخستین بار هیات دیپلماتیک اسرائیل در سازمان ملل به ریاست «دنی دینان» به عنوان یکی از بانیان طرح این قطعنامه به‌طور رسمی به عربستان و هشت کشور دیگر پیوست.
دنی دینان در این باره مدعی شد: «حکومت اسد با حمایت کامل  ایران  سال‌های سال است که مردم را بی رحمانه کشته است. اسراییل، که سال‌هاست کمک‌های بشردوستانه را برای شهروندان سوری آسیب دیده از این جنایات ارائه کرده ، همگام با جامعه بین المللی در مقابل این رژیم ایستاده است.»
انتهای پیام/م
عضویت در کانال تلگرامی بین‌الملل و سیاست خارجی فارس [ad_2]
خبرگزاری خراسان رضوی و جنوبی
منبع
#یارخراسانی
#اسرائیل #با #تهیه #خورد #در #سوریه #ضد #عربستان #قطعنامه #کلید #مشترک #نخستین #همکاری

0💬

Loading...

🔺قطعنامه حقوق بشری علیه ایران اقدامی مردود است 🔻خبر کامل را در لینک ذیل بخوانید👇

http://www.nabaapress.ir/?p=15570 🔺پایگاه خبری تحلیلی نبأپرس🔻 📡 @nabaapress

#ایران #حقوق_بشر #قاسمی #قطعنامه #مردود #نبأپرس

1💬

.
#واکنش سخنگوی #وزارت_خارجه به تصویب #قطعنامه #حقوق_بشری علیه ایران: حمایت تعدادی از بزرگترین ناقضان #حقوق_بشر از این قطعنامه تنها يكی از دلایل بی‌اعتباری آن است.

0💬

#قطعنامه‌‌ کمیته سوم #سازمان_ملل علیه #وضعیت_حقوق‌بشر در ایران با هشتاد و سه رای موافق و سی رای مخالف تصویب شد. این قطعنامه موارد مختلفی از جمله آمار بالای #اعدام‌ها و #تبعیض_علیه_زنان را محکوم می‌کند
@amadnews.official #آمدنیوز

1💬

Loading...

قطعنامه‌ای مبنی بر «تداوم نقض #حقوق_بشر» در #ایران با ۸۳ رأي موافق ۳۰ راي مخالف و ۶۸ راي ممتنع به تصویب کمیته سوم #سازمان_ملل رسید. کشورهایی ازجمله روسیه، چین، عراق، افغانستان، پاکستان، ونزوئلا و سوریه به این #قطعنامه رأی منفی دادند. https://goo.gl/jCHiei

38💬

🔴کمیته سوم سازمان ملل با آرای حداقلی قطعنامه‌ای علیه وضعیت حقوق بشر در ایران تصویب کرد. 🔺۸۳ کشور به قطعنامه رأی مثبت داده‌اند، ۳۰ کشور رأی منفی و ۶۸ کشور ممتنع.

#سازمان_ملل #حقوق_بشر #ایران #قطعنامه #تصویب

0💬

#تصویب_قطعنامه_علیه_ایران
ساعاتی پیش قطعنامۀ #حقوق_بشري ضد ايران در کميته سوم مجمع عمومي سازمان ملل با 83 راي موافق و 30 راي مخالف و 68 راي ممتنع تصويب شد!! #تصويب #قطعنامه #ضد_ايرانى #عليه_ايران #ايران #ايراني #حقوق_بشر #مجمع_عمومى_سازمان_ملل #كميته #رأى #موافق #مخالف #ممتنع

0💬

Loading...

‎ما به #کربلا دیر رسیدیم؛ بعد از غروب آمدیم وقتی رسیدیم سر ها روی نیزه رفته بود، پیکر ها روی زمین رها و خیمه ها خاکستر شده بود.. نه کربلا! که قبل تر در ماجرای #کوچه_ی_بنی_هاشم هم غایب بودیم اصلا ما بعد از نماز صبح به مسجد کوفه رسیدیم وقتی رسیدیم ماه منشق شده بود و محراب استخر خون بود؛ پیش از آن که ما بیاییم حتی #جنگ_تحمیلی هم تمام شده بود #روح_خدا #قطعنامه را پذیرفته بود و #جام_زهر را تنها سر کشیده بود؛ اصلا نسل ما خود #امام را هم ندید ما بعدِ قطعنامه ای ها؛وقتی به دنیا آمدیم بت شکن رفته بود و با خلف صالحش بیعت کردیم.. ما غایبان،یا لَیْتَنیٰ کُنّا مَعَک گویانِ همیشه ی تاریخ بودیم ‎اما در #سوریه سر بزنگاه رسیدیم؛ دقیقا ابتدای ورودیه خالدیه، همه دیدند که ما چقدر محکم ایستادیم؛ وقتی همه رفتند ما تنها ماندیم با دشمنی که از همه طرف روی ما آتش میریخت؛ #محمد_آژند ، #مرتضی_کریمی ، و جاوید الاثر هایی که هنوز روی زمین مانده اند استقامت مارا گواهی میدهند. بلاس، الحاظر، جمیمه، مریمین چه فرقی میکند؟ تاریخ گواهی میدهد در شهرک راهبردی #العیس ما از همه زود تر رسیدیم؛ بر خلاف همیشه ی تاریخ در ورودیِ شهر، چهار نفر از ما برای همیشه از بقیه جلو زدند.. بخش هایی از پیکر دو تن از #شهدای_دهه_هفتادی مان را همان جا خاک کردیم تا نشانمان فراموش نشود و رد پایمان بماند و تاریخ بداند زین پس با ما رو به روست.. ‌ #فاتحین تاریخ ماییم؛ دوران ما تازه شروع شده است.. ‌ ‎زین پس در هرجای عالم هر ظالمی بخواهد به مظلومی جفا کند؛ هر مستکبری بخواهد به مستضعفی تعدی کند؛ رد پای ما آنجاست. هر کس میخواهد گردن کشی کند، اول باید با مادرانی که در همین محله های فلاح، #جماران ، اسلامشهر، محلاتی، یافت آباد ،جیحون و لویزان دارند شیر تربیت میکنند تکلیفش را روشن کند ‌ به بهای خون برادران شهیدمان نسل ما بعدِ قطعنامه ای ها زین پس سرش را با غرور بالا میگیرد ‌ ‎روی #سنگ_قبر های ما بدهید #تاریخ_شهادت هایمان را درشت حک کنند و با افتخار بنویسند #محل_شهادت هایمان را ؛ #حلب ،حومه #دمشق ،درعا ،صنعا ،یمن ، عراق، موصل، بیروت، فلوجه، بلندی های جولان، سرزمین های اشغالی ان شا الله؛چه فرقی میکند؟ آیندگان بدانند سربازان بدون مرز انقلابیون اسلامی نتوانستند میلیون ها آواره و کودک بی خانمان ، هزاران ناموس بر باد رفته ی مسلمانان ، و مرد های سرشکسته و سرزمین های سوخته را ببینند و کوله بار هجرت و فانسقه ی جنگ نبندند ‌ والسلام !
#دهه_هفتادی_ها_هم_شهید_میشوند

3💬

🔴شصت و چهارمین قطعنامه محکومیت «نقض حقوق‌ بشر توسط حکومت ایران»، در سازمان ملل متحد با ۸۳ رأی مثبت به تصویب رسید
https://shabtabnews.com/?p=97661 ✅ @DORRTV
#قطعنامه #محكوميت #نقض #حقوق #بشر #ايران

1💬

تصویب #قطعنامه #محکومیت #نقض_حقوق‌_بشر در #ایران در کمیته سوم# ملل متحد:
مریم_رجوی ملل‌متحد را به تشکیل کمیته تحقیق پیرامون قتل‌عام ۶۷ و# #محاکمه و #مجازات مسئولان آن فرامی‌خواند
خانم مریم رجوی، رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران، ضمن استقبال از تصویب شصت و چهارمین قطعنامه محکومیت نقض حقوق‌بشر در ایران که ساعتهایی پیش توسط کمیته سوم ملل‌متحد به تصویب رسید، گفت: اکنون زمان آن است که جامعه بین‌المللی و به‌ویژه شورای امنیت ملل‌متحد به اقدامهای مؤثر و عملی علیه فاشیسم دینی حاکم بر ایران به‌خاطر نقض وحشیانه و سیستماتیک حقوق‌بشر در ایران به‌ویژه اعدامهای وحشیانه، جمعی و خودسرانه دست بزند.

2💬

Loading...

این #قطعنامه با 83رأی مثبت به تصویب رسید
در این قطعنامه موج فزاینده #اعدامها، نقض آزادی بیان و اجتماعات، نقض #حقوق اقلیتهای قومی و #مذهبی و تبعیض علیه زنان ایران #محکوم شده است.

0💬

کمیته سوم سازمان ملل باآرای حداقلی #قطعنامه ‌ای علیه وضعیت #حقوق_بشر در #ایران تصویب کرد. ۸۳ کشور به قطعنامه رأی مثبت داده‌اند، ۳۰ کشور رأی منفی و ۶۸ کشور ممتنع
. 🆔 @khabaredagh 👈
🌐 www.khabaredagh.ir

4💬

👆💥💥💥💥💥💥👆👆 قطعنامه حقوق بشري ضد ايران در کميته سوم مجمع عمومي سازمان ملل با 83 راي موافق و 30 راي مخالف و 68 راي ممتنع تصويب شد.این قطعنامه با هدف فشار بر کشور و مردم ایران تصویب شده و تبعات تحریمی را نیز گسترده میکند .
#تحریم#سازمان_ملل#سازمان_ملل_متحد#ظریف
#قطعنامه#جهان #ایران #حقوق_بشر #حقوق_شهروندی #فشار_بر_ایران #تحمیل #سیاست #سیاستمدار #سیاست_خارجی #اروپا #امریکا #مرگ_بر_آمریکا #مرگ_بر_اسرائیل #مرگ_بر_داعش #مرگ_بر_آل_سعود

3💬

Loading...

.
و آن کس که برای یک قبا بر تن و سه قبا در صندوق
و آن کس که برای یک لقمه در دهان و سه نان در کف
و آن کس که برای یک خانه در شهر و سه خانه در ده
با قبا و نان و خانه‌ی یک تاریخ چنان کند که تو کردی، رضاخان
نامش نیست انسان.

# شعر قصیده برای انسان ماه بهمن
#قطعنامه
#زلزله‌ی کرمانشاه

0💬

در بیانیه‌یی مشترک از کمیته سوم سازمان ملل‌متحد خواستار تصویب #قطعنامه‌یی درباره وضعیت #حقوق‌بشر در ایران شدند.

0💬

شکست اجماع جهانی علیه #ایران در #کاریکاتور ایندیپندنت
در میهمانی ایران هراسان و ایران ستیزان فقط #ترامپ #نتانیاهو و #ملک_سلمان شرکت کردند و بقیه از این #پارتی استقبال نکردند.
به باور حقیر این مسءله بزرگترین دستاورد توافق هسته ای بود.
عجز ترامپ در لغو #برجام و ناتوانی وی در همراه ساخت جهان بر علیه ایران نشان میدهد به کجراهه نرفتیم. یک لحظه تصور کنید، برجام در زمان #اوباما امضا نمیشد چه اتفاقی رخ میداد؟
بی شک اگر در دوران ترامپ میخواستیم پای میز مذاکره بنشینیم مجبور میشدیم نه فقط امتیازات بیشتری بدهیم، بلکه قید غنی سازی را بکلی بزنیم و پروژه تحقیرآمیز #احمدی_نژاد نژاد را بپذیریم.
احمدی نژاد همانطور که خود اخیرا ازعان کرد بنا داشت بجای تداوم غنی سازی در داخل کشورمان ذخایر اورانیوم ما را تحویل بیگانگان بدهد تا اورانیوم 3ونیم درصد بگیریم. حالا این میزان خلوص اورانیوم داخل خاک ایران انجام میشود و احدی هم نمیتواند به این بهانه بر علیه ما #تحریم یا #قطعنامه تصویب کند.
اگر هوشیاری رهبر معظم انقلاب نبود و این پروژه اجرایی میشد.... حتی تصورش هم تلخ است
خدا سایه آقا را بالای سر ایران حفظ کند
.
.
#ایران_هراسی

2💬

نگذارید پیشکسوتانِ #شهادت و خون در پیچ و خم زندگی روزمره خود به فراموشی سپرده شوند.
۲۹ تیر ۱۳۶۷
-----------
📌 مشاهده متن کامل پیام #قطعنامه امام در سایت جامع امام خمینی 👇
http://emam.com/posts/view/4046
#امام_خميني #امام_خمینی #رهبر #ایران #إيران #شیعه #مسلم #إسلام #خمینی #اسلام #قائد #خميني #شيعة #مرجعیت #مرجعیت #انقلاب #انقلاب_اسلامی #الثورة_الإسلامية #الثورة_الاسلامية #دفاع_مقدس

0💬

قانون کاتسا چطور برجام را نقض می‌کند؟
https://psand.ir/?p=55868
#اینفوگرافی #برجام #قانونکاتسا #قطعنامه #نقض

0💬

جنگ !!! متاسفانه عده‌ای انگشت شمار در #کشور مرموزانه در محافل تاریک خود تنها راه برون‌رفت از مشکلات عدیده‌ی داخلی و ایضا منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای را فقط‌وفقط در #جنگ میبینند!!!، شاید بتوان ردپا و دلیل این ادعا را در تیتر امروز روزنامه‌ی!#کیهان جستجو کرد. #جنگ_تحمیلی #دفاع_مقدس #ویرانه #آثار_جنگ #خرمشهر #صلح #قطعنامه #قطعنامه_598 #خاورمیانه

1💬

قطعنامه پایانی راهپیمایی ۱۳ آبان /مخالفت با مذاکره با آمریکا/ محکومیت لفاظی‌های توهین‌آمیز رئیس‌جمهور آمریکا درباره سپاه /حمایت از ملت بحرین، یمن و میانمار
#قطعنامه
#راهپیمایی
متن خبر درنامه نیوز
http://namehnews.ir/

0💬

# موشک- دوربرد# سپاه- پاسداران #انقلاب -اسلامی در مقابل# لانه- جاسوسی سابق آمریکا به مناسبت# ۱۳- آبان
#قطعنامه پایانی# راهپیمایی -13- آبان:
#ملت -ایران همچنان #آمریکای- جنایتکار را #دشمن شماره یک خود می داند.
#لفاظی‌ها و# لجن -پراکنی‌های# رئیس- جمهور- منفور# آمریکا نسبت به ملت بزرگ ایران و نهاد سپاه و به کارگیری واژه مجعول و غلط برای #خلیج- فارس را شدیدا محکوم می کنیم.
ملت ایران سپاه پاسداران را #سد- مستحکم در برابر# نفوذ -دشمنان و خار چشم آمریکا و# رژیم- اسرائیل و# ضدانقلاب می داند.

#اللهم_عجل_لولیک_الفرج

0💬

#بیداری
خیلی از #شهر ها #شلوغ هستند
#خبرهایی که میشنویم
#تکذیب می شود!!
اکثرشان #دروغ هستند
#مردم به #خیابان ها ریخته اند!
#معترضند گویی
خیلی ها هنوز در سن #بلوغ هستند
هنوز #تفنگ ندیده اند بعضی
#بیچاره ها
به دنبال #چوب و #سنگ و #کلوخ هستند
#اعتبار #دولتشان بر باد رفت
#دیکتاتورها
#کاخهاشان بی #فروغ هستند
#یانکی ها هاج و واج مانده اند
فکر می کنند جزو #نبوغ هستند
وای از دست #سازمان_ملل
#طویله شده!
#اعضایش مثل بوق هستند
به جای ارسال #کمک به #مردم
#قطعنامه ... #wake_up

0💬

The funeral ceremony for bodies of 54 newly-discovered martyrs was held today; They were martyrs of the gendarmerie who were martyred in Zabidat in 1988 after accepting UNSC Resolution at the end of the imposed war by Iraqi Ba'ath regime
پیکر ۵۴ شهید تازه تفحص شده ژاندارمری که در روزهای پایانی جنگ تحمیلی در سال ۱۳۶۷ در منطقه زبیدات در حمله رژیم بعث عراق پس از قبول قطعنامه به درجه شهادت نائل شدند، ظهر امروز تشییع شد
#تشییع #شهدای_ژاندارمری #نیروی_انتظامی #زبیدات #قطعنامه #رژیم_بعث #عراق

16💬

#ادب مرد به از دولت اوست
#جمعه
#شنبه
مشخص شد کی باید ...
#تحریمها‌ دیگر بر نمیگردند ؟؟؟
ممنون که #زبان #مذاكره با #دنیا را به ما نشان دادید
ممنون که #هشت_ونیم #تن #اورانیوم غنی شده را دادید و #نطنز و #فوردو را تعطیل نمودید و در #قلب #راکتور_اراک #بتن ریختید
ما فهمیدیم که هدف اصلی#مذاکرات ،فقط #برقراری #سراب #رابطه با #شیطان_بزرگ بوده است و برآورده نمودن #آروزی #مرید خود و نه #تحریم و #قطعنامه ،وگرنه هیچ #عاقلی تمام داشته هایش را برای #پوچ نمی‌دهد
#روحانی_مچکریم
#پویش_مطالبه_از_مسوولان

0💬