#مجاهدین_خلق

تجمع #مجاهدین_خلق روبروی هتل اقامت #حسن_روحانی در نیویورک #اجلاس_سران

16💬

🔴 اکبر گنجی رو که یادتونه؟ (پونز و اینا؟؟😉) اینم نوریزادشونه 👆👆😐 #فتنه #سبز #اصلاحات #نوریزاد #منافقین #مجاهدین_خلق #رجوی #ضدانقلاب #بهائی #نفاق 👉 @roshangarii 🌹

0💬

❇️میشود #کرد و #بلوچ و #افغان و #سنی باشی و در دفاع از اهلبیت جان دهی💔 ❌و میشود #آریایی و #عرب و #ایرانی باشی و #آدمکش. به #نژاد نیست

#مدافعان_حرم #داعش #مجاهدین_خلق #تروریست 👉 @roshangarii 🚩

0💬

.
🔻شايسته است آقاى تيلرسون درخواست اين ديدار را به همتاى ايراني خود اعلام كند.
.
🔺وزراى خارجه دو كشور با احساس مسئوليت حرفه ايي خود اجازه ندهند نظاميان سخنگويان ديپلماسي دو كشور باشند. .
🔻ديدار و گفتگوهاى حرفه ايي مديران عالي ديپلماسي دو كشور، به كاهش موضع گيرى هاى تهاجمي نظاميان و خروج از وضعيت خاكسترى ناپايدار منتج خواهد شد . .
🔺در بحث برجام هر دو كشور بايد از اين توافق بهره مند باشند و بسرعت به ترميم روابط ديپلماتيك و ارتباطات مستقيم و پايدار براى روابط راهبردى دوربرد مبادرت نمايند. .
🔹امريكا نبايد به رقباى سنتي و داراى نفوذ تاريخي خود در ايران اجازه دهد كه بيش از اين در روابط دو كشور اختلال كنند، ايران هم بايد به اين دعواى بي حاصل و فرسايشي با امريكا كه آبشخور تفكرى اش چپ شرقي ( روسي) و غربي ( انگليسي- اروپايي) است پايان دهد. .
🔹تفكر ضد امپرياليستي و ضد امريكايي متعلق به انقلاب و مردم ايران نبوده و نيست، اين تفكر متعلق به سازمان مجاهدين خلق و جريانهاى اقمارى وابسته به آنان بوده است كه در سه جناح چپ ( روسي) و راست ( انگليسي) و ميانه ( سوسياليست هاى اروپا) حضور داشتند، در همان روزهاى اول انقلاب هم جنگ قدرت در بينشان در گرفت، جناح چپ روسي به ارودگاه عراق رفتند و جناح سوسياليستي به اروپا و فرانسه، جناح راست هم با ورژن و اسامي جديد ماند بيخ ريش مردم و در ساختار جديد قدرت ايران در بعد از انقلاب توزيع شدند، بگذريم كه باز هم سه شبكه قدرت با نامها و در ساختارهاى جديد زادو ولد و مجدداً خود را احيا كردند اما آنچه مهم است اين نكته است كه مردم ايران در همان سالهاى آغاز انقلاب اين تفكر و گرايشات كه مجتمع شده در سازمان مجاهدين خلق بود را پس زدند و از خود راندند. .
🔸عليرغم تبليغات رسانه ايي سه جناح قدرت بين المللي طي اين ٣٨ سال براى تشديد تخاصم بين دو كشور ايران و امريكا، مردم ايران با مردم امريكا دشمني ندارند كه بخواهند مانند يك جنگ تدريجي و فرسايشي توان ملي كشور خود را فرسوده و در خود مستهلك نمايند.
.
🔹مردم ايران هزينه مبارزه با تفكر افراطي سه جناح چپ بين المللي را در دهه ٦٠ با صبر و تحمل و مدارا در برابر خشونت بي رحمانه سازمانهاى تروريستي و رقابت جناح هاى قدرت داده اند و اين مقطع تاريخي را هيچگاه فراموش نمي كنند.
(ادامه در نظرات)
۹۶/۶/۲۴
#agahsazi_net
#agahsazi
#تیلرسون
#محمد_جواد_ظریف
#وزرای_خارجه_ایران_آمریکا
#ضد_امپریالیست
#مجاهدین_خلق
#تفکر_افراطی
#دیپلماسی
#دیپلماتیک

1💬

همكاري با موساد در ترور دانشمندان هسته اى،از جنايات منافقين در حق ملت ايران است
#منافقین
#مجاهدین_خلق
#منافق_وطن
#جنایت_های_منافقین
#خباثت_های_منافقین

0💬

همكاري با موساد در ترور دانشمندان هسته اى،از جنايات منافقين در حق ملت ايران است
#منافقین
#مجاهدین_خلق
#منافق_وطن
#جنایت_های_منافقین
#خباثت_های_منافقین

0💬

همكاري با موساد در ترور دانشمندان هسته اى،از جنايات منافقين در حق ملت ايران است
#منافقین
#مجاهدین_خلق
#منافق_وطن
#جنایت_های_منافقین
#خباثت_های_منافقین

0💬

ترور ١١٩٢ كارگر ،هديه منافقين به كارگران
#منافقین
#مجاهدین_خلق
#منافق_وطن
#جنایت_های_منافقین
#خباثت_های_منافقین

0💬

ترور شهيد بهشتى از جمله جنايات منافقين است
#منافقین
#مجاهدین_خلق
#منافق_وطن
#جنایت_های_منافقین
#خباثت_های_منافقین

0💬

هر آنکس که کشور خود را دوست داشته باشد،با دشمنان کشورش هم پیمان نمیشود و مردم کشورش را نمیکشد.
#منافقین
#مجاهدین_خلق
#منافق_وطن
#جنایت_های_منافقین
#خباثت_های_منافقین

0💬

#طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

#مجاهدین_خلق پست‌ترین انسان‌های روی‌زمین از #هیتلر پرسیدند : #پست‌ترین انسانها چه کسانی هستند؟گفت : کسانی هستند که در #تصرف کشورهایشان ، با #بیگانه‌ها همکاری می کنند ، زیرا که #میهن #مادر است و آنها زمینه سازی کردند تا بیگانه بر مادرشان #مسلط شود ... !

2💬

.
‍ .🔺یا خیر المحبوبین...
.
.🔵یاد آریم که امروز مردی خاموش شد که تمام زندگیش فریاد بود فریادش برای امروز ما بود او بر کرسی مجلس نمی نشست تا به یاد داشته باشد سختی زمین را که سال ها بر ان نشسته است او همیشه از مردم به عنوان ولی نعمت می گفت اوتلاش بسیار می کرد تا رفتگان به سمت گناه را احیا کند او خط انحراف از مسیر صواب برای انقلاب را می دید و خوی اشرافی گیری در حال برگشت به کام مسئولین را از کرنش آنان در برابر اشراف می شنید. او بسیار مهربانانه با زبانی آرام به پند و موعظه آنان می پرداخت و ... شاید از غصۀ فردای ما رفتن را در چنین روزی گرم در آغوش کشید....
.
.خدایش رحمت کند آن اهل طالقان که همه به نام #آیت_الله_طالقانی می شناختیمش
.
✍️ #علی_احمدی
.
.
پ.ن : چه #مسعمود_رجوی ها و #موسی_خیابانی ها رفتند به راه نفاق، و به جرگۀ ابن ملجم ها پیوستند.
.
و چه #صمدیه_لباف ها و #شریف_واقفی ها از دل #مجاهدین_خلق به خیل شهدای سال شصت و یکم هجری پیوستند
.
.به مناسبت سالروز وفات آیت الله طالقانی، فیلم کم نظیر #سیانور را #نذر کردیم
ببینیم؛ تا جای خالی جریان شناسی #سازمان_مجاهدین_خلق _ که به حق #منافقین نام گرفتند_ را بهتر درک کنیم

0💬

.
به مناسبت ۲۰شهریور سالروز شهادت شهید آیت‌الله مدنی

#آیت_الله_مدنی
#مدنی
#ترور
#منافقین
#مجاهدین_خلق
#مجاهدین_خلق_ایران
#انفجار
#مجید_نیکجو
@haghighat79

1💬

امروز سالروز درگذشت ابرمردی بود که از دریچه ی آزادی به دین نگاه میکرد،متفکری که پیشگویی هایش پس از چهل سال از مرگش رنگ حقیقت یافتند،بی شک یکی از اسطوره های زندگی ام هست این بزرگمرد.... شخصی که میدانست اگر انقلاب پیروز شود و شاه برود مردم به آخوندهایی رجوع میکنند که کشور داری بلد نیستند... میدانست که مردم به جای حسین حسین کردن و زنجیر بر سر زدن باید زنجیر را بر سر یزید دوران بزنند اما کسی هدف قیام حسین را درک نکرد..... میدانست که کسی که وعده آب و نان می دهد به دنبال منافع خودش هست و آزادی و حیات بشری را نمی خواهد

میدانست روزی میرسد که غارت بیت المال و فساد چنان عادی شود که مسئله اصلی کشور بشود حجاب زنان... آری سی و هشت سال از سخنرانی جنجالی ایشان در خطبه نماز جمعه میگذرد و صدای مخالفت ایشان با #رهبری و #اصل_ولایت_فقیه را در نطفه خفه کردند تا مبادا فریادهایش گوش های مردم همیشه خفته را با مفهوم آزادی آشنا سازد،مرگ مشکوک بنیانگذار نهضت آزادی هنوز هم معماییست که تاریخ در آینده از آن پرده بر می دارد... #سید_محمود_طالقانی#پدر_طالقانی#ابوذر_زمان#مردی_که_زود_رفت#از_جنس_مردم#نهضت_آزادی#شریعتی#مصدق#بازرگان#مجاهدین_خلق#خمینی

4💬

🔴تصویر را ورق بزنید🔴
یا خیر المحبوبین...
یاد آریم که امروز مردی خاموش شد که تمام زندگیش فریاد بود فریادش برای امروز ما بود او بر کرسی مجلس نمی نشست تا به یاد داشته باشد سختی زمین را که سال ها بر ان نشسته است او همیشه از مردم به عنوان ولی نعمت می گفت اوتلاش بسیار می کرد تا رفتگان به سمت گناه را احیا کند او خط انحراف از مسیر صواب برای انقلاب را می دید و خوی اشرافی گری در حال برگشت به کام مسئولین را از کرنش آنان در برابر اشراف می شنید. او بسیار مهربانانه با زبانی آرام به پند و موعظه آنان می پرداخت و ... شاید از غصۀ فردای ما رفتن را در چنین روزی گرم در آغوش کشید.... خدایش رحمت کند آن اهل طالقان که همه به نام #آیت_الله_طالقانی می شناختیمش

#علی_احمدی
____________

پ.ن : چه #مسعمود_رجوی ها و #موسی_خیابانی ها رفتند به راه نفاق، و به جرگۀ ابن ملجم ها پیوستند.
و چه #صمدیه_لباف ها و #شریف_واقفی ها از دل #مجاهدین_خلق به خیل شهدای سال شصت و یکم هجری پیوستند

به مناسبت سالروز وفات آیت الله طالقانی، فیلم کم نظیر #سیانور را #نذر کردیم
ببینیم؛ تا جای خالی جریان شناسی #سازمان_مجاهدین_خلق _ که به حق #منافقین نام گرفتند_ را بهتر درک کنیم

روش سفارش:
تماس با تلگرام عقل سرخ
آی دی روی بیو(لینک آبی رنگ صفحه اصلی)

زمان: تا سه شنبه . بیست و یکم شهریور
عقل سرخ @REDintellect

#نذر_فرهنگی
#نذر_فیلم
#عاشورای_انتظار_نزدیک_است

3💬

علی حسین‌نژاد؛ سازمان مجاهدین خلق، سه دهه شخصیت اجتماعی و آثارم را سانسور کرد
در طول کار و حضورم در سازمان #مجاهدین_خلق به عنوان عضو و مسئول یک ارگان بیرونی، نزدیک به شصت جلد کتاب ترجمه و تألیف داشته‌ام که در روی جلد هیچ‌کدام از آنها جرأت نکردام نه تنها اسم واقعی خودم، حتی اسم مستعار و سانسور شده‌ام را بنویسم!
این گفت‌وگو را در ایران‌وایر بخوانید:
https://goo.gl/BhgXwg

#محمدتنگستانی
#محمد_تنگستانی
#شعر
#جنگزدتوم
#جنگزده
#سانسور
#خودسانسوری

0💬

#بسم_الله
#سلام

براستی چه رابطه ای بین #منافقین و #اصلاح_طلبان می‌باشد؟
در سال ۸۸ ،#منافقین #سبز پوشیدند و در سال ۹۶ #بنفش ...
چه ارتباطی بین این دو وجود دارد؟

#اصلاحات #مجاهدین_خلق #منافقین #روحانی # دولت #خاتمی #رجوی #ارتباط #فتنه #فتن #خاتمی #مرگ_بر_منافقین_داخلی_و_خارجی

1💬

#Repost @mozdoor (@get_repost)
・・・
1743 - سقوط جمهوری‌اسلامی = نابودی و تجزیه ایران
.
«امید شریفی دانا» سلطنت‌طلب مقیم سوئد و منتقد «ربع پهلوی»، با بیان اینکه اپوزیسیون رسماً تریبون دولت‌های استعماری، ناتو و پنتاگون شده، گفت: “اپوزیسیون در واقع با جمهوری‌اسلامی مبارزه نمی‌کند، بلکه هدفش مستعمره و نابود کردن ایران است ... «رضا پهلوی» هم مانند «مریم رجوی» نوکر غربی‌ها است و اگر جمهوری‌اسلامی سرنگون شود، ایران توسط اپوزیسیون خائن نابود می‌شود ... ”
منبع: https://goo.gl/WKVXMn
.
➕ به #مزدور بپیوندید 👇👇👇
@mozdoor 👈

#پهلوی #ربع_پهلوی #رژیم_پهلوی #امیددانا #امید_دانا #مزدور #اپوزیسیون #ضدانقلاب #رضا_پهلوی #رضاپهلوی #مریم_رجوی #رجوی #منافقین #مجاهدین_خلق #ناتو #پنتاگون

1💬

اداى احترام خواهر مجاهد #زهرا_مریخی در برابر پرچم سه رنگ #ایران و آرم پر افتخار سازمان #مجاهدین_خلق #ایرن

0💬

More
⚡️ “جشن سالگرد تاسیس سازمام #مجاهدین_خلق #ایران و انتخاب مسئول اول #مجاهدین
#خبر #قائم_شهر #آزادی #زهرا_مریخی

0💬

نام سازمان: #مجاهدین_خلق
تاسیس: 1340
اقدام های قبل از شورش 57:
1. ترور و سرکوب مخالفان خمینی
2. ترور افسران ارشد شاهنشاهی
3. همکاری با احزاب چریکی تروریستی با اندیشه های کمونیستی
اقدام های پس از شورش 57:
1: اینان که به خمینی لقب پدر معنوی دادند، پس از نیرنگ خمینی و تمامیت خواهی او در 30 خرداد 1360 طی اطلاعیه ای با نظام آخوندی بطور رسمی وارد جنگ مسلحانه شدند، و طی چند سال بیش از 366 ترور در کارنامه این سازمان ثبت شده که بسیاری از قربانیان، شهروندان عادی بودند.
2. طی سال های جنگ، سازمان مجاهدین خلق در بازجویی از اسرای ایرانی نقش مترجم و شکنجه گر را برای استخبارات عراق ایفا می کردند.
3. مسعود رجوی در 17 خرداد 1365 بطور رسمی وارد خاک عراق شد.
و بلافاصله در سمت مجری اوامر صدام حسین به هماهنگی و نظم دهی به نیروهایش پرداخت.
4. اسناد غیر قابل انکار از جمله فیلم های محرمانه دستگاه امنیت عراق، صوتی های مکالمه سران این سازمان با دفتر سیاسی صدام از خیانت های مجاهدین خلق پرده برداشت.
5. تنها یک هفته پس از پذیرش قطعنامه 598 توسط جمهوری اسلامی این سازمان به کمک تسلیحات نظامی عراق از مرز سرپل ذهاب و اسلام آباد غرب به خانه پدری خود تجاوز کرد، در این نبرد که با نام فروغ جاویدان از آن یاد می شود پس از کشتار شهروندان با هدف فتح تهران در مقابل عملیات مرصاد، زمین گیر شدند.
6. پس از جنگ خلیج فارس، سازمان مجاهدین در سرکوب مخالفان کُرد جنوب عراق، فجايع و جنایاتی را مرتکب شدند، که امروز کُردها اگر جنایات صدام را فراموش کرده باشند، قساوت این سازمان را نمی توانند فراموش کنند.
حال پس از 40 سال، این سازمان به فکر استحقاق حق اعداميان 67 و رسیدگی به جنایات خمینی کمپین تشکیل می دهد، و مردم آگاه ایران می دانند که جوخه های اعدام آن سال ها را همین خائنان تشکیل دادند، و بر سینه لایق ترین افسران ما سرب کاشتند.
-حزب توده
-فداییان خلق
-فداییان اسلام
-حزب کمونیست
-احزاب ملی مذهبی
-جبهه ملی ها
-مجاهدین خلق
"اینها بانیان ظهور حکومت اسلامی اند"
ه.ب: چند وقتی ست که شاهد فعالیت جدی این نمک های گندیده در پوستی تازه و طرفدار حقوق بشر هستم، از همین تریبون اعلام می کنم این خاک متعلق به ماست، نه خاک شما فرزندان ناقص مارکس و جمهوریت، همان پیتزای بد طعم قورمه سبزی که به خورد ملت دادید.

11💬

🎋 #ایران -انتخاب خواهر مجاهد #زهرامریخی به‌عنوان مسئول اول در اجتماع بزرگ #مجاهدین_خلق ایران به‌مناسبت پنجاه و دومین سالگرد تأسیس سازمان

0💬

1743 - سقوط جمهوری‌اسلامی = نابودی و تجزیه ایران
.
«امید شریفی دانا» سلطنت‌طلب مقیم سوئد و منتقد «ربع پهلوی»، با بیان اینکه اپوزیسیون رسماً تریبون دولت‌های استعماری، ناتو و پنتاگون شده، گفت: “اپوزیسیون در واقع با جمهوری‌اسلامی مبارزه نمی‌کند، بلکه هدفش مستعمره و نابود کردن ایران است ... «رضا پهلوی» هم مانند «مریم رجوی» نوکر غربی‌ها است و اگر جمهوری‌اسلامی سرنگون شود، ایران توسط اپوزیسیون خائن نابود می‌شود ... ”
منبع: https://goo.gl/WKVXMn
.
➕ به #مزدور بپیوندید 👇👇👇
@mozdoor 👈

#پهلوی #ربع_پهلوی #رژیم_پهلوی #امیددانا #امید_دانا #مزدور #اپوزیسیون #ضدانقلاب #رضا_پهلوی #رضاپهلوی #مریم_رجوی #رجوی #منافقین #مجاهدین_خلق #ناتو #پنتاگون

75💬

#عید_مبارک
#eid_mobarak

بجز از علی که آرد پسری ابوالعجائب / که به پا کند به عالم شهدای کربلا را
با #جشن گرفتن #عید_ولایت به استقبال #کربلا می رویم.
#غدیر حجت الوداع معنای کاملی داشت. در میانه راه رسیدن به خدا، با سختی تمام مسلمانان حاضر را جمع کنی و اعلام کنی امروز دین با معرفی #علی بر شما کامل میشود.
این یعنی ما در راهیم و َلد_راه به شما معرفی شد. این شما و این #آینده_بشریت .
#نفهمیدند و یا نخواستند بفهمند. شاید هم ترسیدند بفهمند. اما #سرنوشت_اسلام را با عملی کوته بینانه تغییر دادند. سرنوشتی که #محراب_مسجد_کوفه موارد فراوانی از جنایات را پیش بینی کرد.
َر_و_میخ ، تیراندازی بر بدن #شهید_خانه ، #کربلا کربلا و کربلا.

پ ن1: عید مبارک
پ ن2: در شادی ما شاد و در غم ما غمگین باشید. پس امروز به اندازه تمام شادی ها باید شاد بود.
پ ن3: غدیر فراموش بشه شاهد کربلاهای زیادی خواهیم بود.
#بوسنی #داعش #میانمار #مجاهدین_خلق #افراط #تفریط #وهابی و ...

4💬

مجید شریف واقفی یکی از رهبران مجاهدین قبل از انقلاب که بدلیل اختلاف در ایدویولوژی با سازمان به دستور یکی دیگر از رهبران به نام تقی شهرام ترور و جسدش سوزانده میشود
مبارزات این سازمان برای آزادی و نجات مردم بر اساس ترور و انفجار کور بوده است،واقعا مسخره هست که همین مردم عادی در انفجارها و ترورها کشته میشوند مثل یک سرایدار بیگناه
من موندم جمهوری اسلامی چرا مریم و مسعود رجوی را خائن و تروریست مینامد ولی مجید شریف واقفی را شهید مینامد و بعد از انقلاب یکی از دانشگاهها (دانشگاه صنعتی شریف) و چند مدرسه و خیابان را به نام او نامگذاری میکند
لطفا اسامی نامبرده را در اینترنت جستجو کنید

#مجاهدین #مجاهدین_خلق #دانشگاه_شریف #مجید_شریف_واقفی #لیلا_زمردیان #تقی_شهرام #بهرام_آرام #منافقین #ساواک #ترور #چریک #مشی_مسلحانه #آزادی

0💬

پنجاه و دومین سال تاسیس سازمان #مجاهدین_خلق بر همه مردم #ایران مبارک

0💬

---------------------------------------------------------
عامل بمب‌گذاری دفتر نخست‌وزیری، شخصی ظاهرالصلاح بود که توانسته بود با شگردهای منافقانه خود را در قلب شهید رجایی جای دهد، بطوری که مشهور است رجایی پشت سر کشمیری نماز می‌خواند، و ازین مسیر به مراتب اجرایی و امنیتی بالایی همچون دبیری شورای امنیت دست یافته و به سری‌ترین اسناد نظام دسترسی داشته باشد!

نکته‌‌ی بسیار مهمی که بعد از شهادت بزرگ مردان، رجایی و باهنر، به عمد یا به سهو مورد اغفال قرار گرفت و کمتر بدان پرداخته شد این است که؛
مهره‌ای همچون مسعود کشمیری؛ که توانسته بود تا چنین سطوحی از مدیریت نظام رخنه کند و اعتماد جلب نماید و اگر می‌ماند چه بسا امروز از جمله عالی‌ترین مقامات کشور بود، و دسترسی منافقان و دشمنان نظام را به هرگونه اطلاعات تسهیل و زمینه هرگونه توطئه و سوءاستفاده‌ای را براحتی فراهم می‌آورد، چرا به این سادگی سوخته و از دور خارج می‌شود؟! آیا فواید ادامه حضور منافقانه کشمیری در دولت، برای دشمنان نظام، بیشتر از ترور رئیس جمهور و نخست وزیر نبود؟

پاسخ فقط یک چیز است و آن اینکه،
کشمیری فدا شد تا مهره نفوذی مهمتر و سطح بالاتری حفظ شود؛
اما آن مهره مهمتر و ارزشمندتر کیست و اکنون کجاست؟! ---------------------------------------------------------------------------- #رجایی
#باهنر
#کشمیری
#مهره_سوخته
#منافقین_انقلاب
#مجاهدین_خلق
#جمهوری_اسلامی

0💬

انتخاب خواهرمجاهد #زهرامریخی به‌عنوان مسئول اول #مجاهدین_خلق #ایران
 #مریم_رجوی #مجاهدین۵۲سال_افتخار
#MEK #VivaMEK52
http://iran-maryam.blogspot.al/2017/09/blog-post.html

0💬

انتخاب خواهرمجاهد #زهرامریخی به‌عنوان مسئول اول #مجاهدین_خلق #ایران
 #مریم_رجوی #مجاهدین۵۲سال_افتخار
#MEK #VivaMEK52
http://iran-maryam.blogspot.al/2017/09/blog-post.html …Translate from Arabic

0💬