#محرومیت

.
مخترع دلفانی از خاک برق تولید می‌کند!
اصغر جهانگیری اهل روستای گاوکش شهرستان دلفان از خاک بدون هیچ امکاناتی برق تولید میکند!
قابل توجه مسولین مربوطه!!
#نخبه را دریابید!
کاملش را از کانال ببینید
لینک کانال در بیو قرار دارد
#لرستان_بی_صاحب
#محرومیت

5💬

...
یارانه...... بگیریم خدا می داند
یک مشت صغیریم خدا می داند
از بی پدری دو چشممان پر شده است
این است که سیریم خدا می داند

#بهروز_نظری #فقر#محرومیت#دزدی#چپاول#یارانه#بهزیستس#زنان_بی_سرپرست#مسئولین#مردم_ستمدیده

9💬

💢 بازخوانی حکم انتصاب حجت‌الاسلام لطفی‌ به‌ امامت‌ جمعه‌ شهر ایلام 🔹🔸این روزها که صحبت از مشی عجیب امام جمعه ایلام میشود، به ایشان توصیه میکنیم که حکم انتصاب خود به امامت جمعه را مجددا مطالعه کنند: ♦️رهبر انقلاب در حکم انتصاب ایشان حجت‌الاسلام لطفی‌: مردم‌ مؤمن‌ و غیرتمند استان‌ ایلام‌، در طول‌ سالیان‌ پرفراز و نشیب‌ پس‌ از پیروزی‌ انقلاب‌ اسلامی‌، با انبوه‌ #محرومیت های‌ بجا مانده‌ از دوران‌ ستم‌شاهی‌، از مرزهای‌ منطقه‌ با همه‌ی‌ وجود پاسداری‌ کرده‌اند و چون‌ سدی‌ محکم‌ در برابر تهاجمات‌ دشمنان‌ ایران‌ اسلامی‌ ایستاده‌اند.
انتظار می‌رود خدمات‌ شما از پایگاه‌ امامت‌ جمعه‌ به‌ مردم‌ مقاوم‌ و #محروم‌ منطقه‌، بویژه‌ عشایر غیور و مرزداران‌ سلحشور، موجبات‌ وحدت‌ و صمیمیت‌ و #گشایش‌ هرچه‌ بیشتر را فراهم‌ نماید. ۱۳۸۰/۱۰/۲۶ ♦️حال باید از ایشان سوال کرد که خرید و استفاده از ماشین‌های گران‌قیمت برای نمایندگی ولی‌فقیه چه ارتباطی به وظایف ایشان برای رسیدگی به مردم محروم ایلام دارد؟

0💬

Loading...

حالا کار به جایی رسیده که روباه پیر BBC انگلیس واسه ما شده دایه عزیزتر از مادر !
قابل توجه دشمنان این مرز و بوم !
در این استان ،  شیعه و سنی و از تمام نقاط ایران هفت رنگ در صلح و آرامش زندگی میکنند.
و قوم بلوچ اینقدر مرام و گذشت دارد که حرکت یک گروه  معدود کم عقل را به حساب تمام هم وطنان خود نگذارند !
#BBC
#بی_بی_سی
#انگلیس
#روباه_پیر
#یزد
#ایران
#مجلس
#نمایندگان
#تقسیم_استان
#وحدت
#خانه_ملت
#کودکان
#فقر
#محرومیت
#سیستان_بلوچستان_امن
#بلوچستان_زیبا
#ایرانشهر
#بمپور
#محمدان
#چابهار
#زابل
#فنوج
#نیکشهر
#اسپکه

2💬

💢یک #طلبه ایلامی به خاطر انتشار این عکس ها و انتقاد به #امام‌جمعه #ایلام و ایراد به زندگی #اشرافی مورد پیگرد #قضایی گرفته است 🆔 @amarha
💢 بازخوانی حکم انتصاب حجت‌الاسلام لطفی‌ به‌ #امامت‌‌جمعه‌ شهر #ایلام
این روزها که صحبت از مشی عجیب امام جمعه ایلام میشود، به ایشان توصیه میکنیم که حکم انتصاب خود به امامت جمعه را مجددا مطالعه کنند: ♦️رهبر انقلاب در حکم انتصاب ایشان حجت‌الاسلام لطفی‌: مردم‌ مؤمن‌ و غیرتمند استان‌ ایلام‌، در طول‌ سالیان‌ پرفراز و نشیب‌ پس‌ از پیروزی‌ انقلاب‌ اسلامی‌، با انبوه‌ #محرومیت های‌ بجا مانده‌ از دوران‌ ستم‌شاهی‌، از مرزهای‌ منطقه‌ با همه‌ی‌ وجود پاسداری‌ کرده‌اند و چون‌ سدی‌ محکم‌ در برابر تهاجمات‌ دشمنان‌ ایران‌ اسلامی‌ ایستاده‌اند.
انتظار می‌رود خدمات‌ شما از پایگاه‌ امامت‌ جمعه‌ به‌ مردم‌ مقاوم‌ و #محروم‌ منطقه‌، بویژه‌ عشایر غیور و مرزداران‌ سلحشور، موجبات‌ وحدت‌ و صمیمیت‌ و #گشایش‌ هرچه‌ بیشتر را فراهم‌ نماید. ۱۳۸۰/۱۰/۲۶ ♦️حال باید از ایشان سوال کرد که خرید و استفاده از ماشین‌های گران‌قیمت برای نمایندگی ولی‌فقیه چه ارتباطی به وظایف ایشان برای رسیدگی به مردم محروم ایلام دارد؟ ✅ #قرارگاه_سایبری_عمار
🆔 @amarha

t.me/amarha/9325

8💬

Loading...

📝 امام جمعه ایلام، پرادو و .....
🔻آقازاده امام جمعه ایلام، در توجیه استفاده پدرش از اتومبیل #پرادو:
گاهی وقتها کسانی هستند که دوست دارند ساده زندگی کنند و ساده بپوشند ...اما اینان فقط متعلق به خود نیستند، اینان متعلق به جامعه اند و #حفظ جانشان برای ثبات و امنیت در جامعه از #اوجب_واجبات است!!! ◀️ #رهبر_انقلاب در حکم انتصاب حجت‌الاسلام لطفی‌:
مردم‌ مؤمن‌ و غیرتمند استان‌ ایلام‌، در طول‌ سالیان‌ پرفراز و نشیب‌ پس‌ از پیروزی‌ انقلاب‌ اسلامی‌، با انبوه‌ #محرومیت های‌ بجا مانده‌ از دوران‌ ستم‌شاهی‌، از مرزهای‌ منطقه‌ با همه‌ی‌ وجود پاسداری‌ کرده‌اند و چون‌ سدی‌ محکم‌ در برابر تهاجمات‌ دشمنان‌ ایران‌ اسلامی‌ ایستاده‌اند.
انتظار می‌رود خدمات‌ شما از پایگاه‌ امامت‌ جمعه‌ به‌ مردم‌ مقاوم‌ و #محروم‌ منطقه‌، بویژه‌ عشایر غیور و مرزداران‌ سلحشور، موجبات‌ وحدت‌ و صمیمیت‌ و #گشایش‌ هرچه‌ بیشتر را فراهم‌ نماید. ۱۳۸۰/۱۰/۲۶ ◀️ امام خمینی(ره) : «اگر خدای نخواسته، مردم ببینند که آقایان وضع خودشان را تغییر داده ‏اند، #عمارت درست کرده‏ اند و رفت و آمدهایشان مناسب #شأن روحانیت نیست، و آن چیزی را که نسبت به روحانیت در دلشان بوده است از دست بدهند، از دست دادن آن همان و #از_بین_رفتن_اسلام و جمهوری اسلامی همان! ... آنهایی هم که می‏ خواهند خودشان را #حفظ کنند، باید بدانند که گاهی با یک #اتومبیل_پیکان بهتر می‏ توانند محفوظ باشند تا وسیله دیگر. و ائمه جمعه و جماعاتی که اگر عادی بیرون بیایند ممکن است از بین بروند، باید به آن مقداری حفظ کنند که زیاد نباشد. و این طور نباشد که امام جمعه ‏ای وقتی در خیابان می‏ آید، خیابان را خلوت کنند و هیاهو به راه بیندازند، این طور چیزها #حیثیتشان را در جامعه #ساقط می‏ کند.» 🎬 @Mostazafin_TV

2💬

.
‍ ‍ 🌟ما مي توانيم
.
🔸نقش مجموعه‌های جوان مهندسی درمسائل انقلاب بود؛ هم در دوران مبارزات انقلابی، دانشکده‌های فنّی ما در همه جای کشور جزو پیشروان مبارزات بودند؛ هم بعد از پیروزی انقلاب، بخصوص در دوران دفاع مقدّس، مهندسین واقعاً آنجا سربازان ازجان‌گذشته‌ای بودند که همه‌ی توانایی خود، نیروی خود، استعداد خود، هنر خود، نبوغ خود را به کار گرفتند. میتوان گفت هر روزی یک پدیده‌ی نو از این جوانهای بااستعداد که رشته‌های مهندسی را طی کرده بودند، بُروز پیدا میکرد؛ بعد از دوران دفاع مقدّس هم همین‌جور. حالا همین رشته‌های نانو و سلّول‌های بنیادی و بایو اینها همه کارهای بعد از دوران دفاع مقدّس است که باز هم جوانهای مهندس ما در این زمینه‌ها کار کردند.
.
🔹بايد تلاش کنید در بخش‌های مختلف کشور مسئله «ما می‌توانیم» را در عمل به مردم نشان دهید و با شناخت خلأها و نیازهای کشور، به سمت انجام کارهای نکرده و زمین مانده بروید.
.
🔸كاري کنید که محصولات و تولیدات جوان‌های با استعداد، مؤمن، توانا و بعضاً نابغه کشور مقهور واردات نشود.
.
📚بيانات رهبر معظم انقلاب ٦بهمن١٣٩٣
📝#اندیشه_جهادی #اندیشه_162
.
🌺#پنجم_اسفند_ماه، روز ملي #مهندس و بزرگداشت خواجه_نصير_الدين_طوسی
.
📷اردوی جهادی تابستان تکاب #تابستان_۹۵
.
.
📌کـــانـــال گــــروه جهـــــادی
شهید حاج احمد کاظمے👇
.
@jahadi_shahidkazemi
.
.
.
#آذربایجان_غربی #تکاب #اردو #اردوی_جهادی #اردو_جهادی #جهاد #جهادی #محروم #محرومیت #بسیج #بسیجی #جهادگر

0💬

Loading...

🌐 امام جمعه ایلام، پرادو و ..... 🔻آقازاده امام جمعه ایلام، در توجیه استفاده پدرش از اتومبیل #پرادو:
گاهی وقتها کسانی هستند که دوست دارند ساده زندگی کنند و ساده بپوشند ...اما اینان فقط متعلق به خود نیستند، اینان متعلق به جامعه اند و #حفظ جانشان برای ثبات و امنیت در جامعه از #اوجب_واجبات است!!! ◀️ #رهبر_انقلاب در حکم انتصاب حجت‌الاسلام لطفی‌:
مردم‌ مؤمن‌ و غیرتمند استان‌ ایلام‌، در طول‌ سالیان‌ پرفراز و نشیب‌ پس‌ از پیروزی‌ انقلاب‌ اسلامی‌، با انبوه‌ #محرومیت های‌ بجا مانده‌ از دوران‌ ستم‌شاهی‌، از مرزهای‌ منطقه‌ با همه‌ی‌ وجود پاسداری‌ کرده‌اند و چون‌ سدی‌ محکم‌ در برابر تهاجمات‌ دشمنان‌ ایران‌ اسلامی‌ ایستاده‌اند.
انتظار می‌رود خدمات‌ شما از پایگاه‌ امامت‌ جمعه‌ به‌ مردم‌ مقاوم‌ و #محروم‌ منطقه‌، بویژه‌ عشایر غیور و مرزداران‌ سلحشور، موجبات‌ وحدت‌ و صمیمیت‌ و #گشایش‌ هرچه‌ بیشتر را فراهم‌ نماید. ۱۳۸۰/۱۰/۲۶ ◀️ امام خمینی(ره) : «اگر خدای نخواسته، مردم ببینند که آقایان وضع خودشان را تغییر داده ‏اند، #عمارت درست کرده‏ اند و رفت و آمدهایشان مناسب #شأن روحانیت نیست، و آن چیزی را که نسبت به روحانیت در دلشان بوده است از دست بدهند، از دست دادن آن همان و #از_بین_رفتن_اسلام و جمهوری اسلامی همان! ... آنهایی هم که می‏ خواهند خودشان را #حفظ کنند، باید بدانند که گاهی با یک #اتومبیل_پیکان بهتر می‏ توانند محفوظ باشند تا وسیله دیگر. و ائمه جمعه و جماعاتی که اگر عادی بیرون بیایند ممکن است از بین بروند، باید به آن مقداری حفظ کنند که زیاد نباشد. و این طور نباشد که امام جمعه ‏ای وقتی در خیابان می‏ آید، خیابان را خلوت کنند و هیاهو به راه بیندازند، این طور چیزها #حیثیتشان را در جامعه #ساقط می‏ کند.»

0💬

📍از جلسه ویژه تمامی کانون ها و تشکل ها با دکتر معتمدی، ریاست دانشگاه دو ماه گذشته و اکنون باید به این موضوع توجه کرد که این جلسه چه تاثیری در پیشبرد مشکلات داشته و چه پیشرفتی در تمامی زمینه هایی که با ایشان از جایگاه #شورای_صنفی کل مطرح کردیم، حاصل شده؟
https://www.instagram.com/p/BflwYGEnPgj/
شورای صنفی #خوابگاه ها
امروز و پس از جلسات مکرر و تاکید شورای صنفی کل به مسئولین دانشگاه مبنی بر لزوم تشکیل شورای صنفی خوابگاه ها که اولین و‌مهم ترین خواسته ی ما و ادوار پیش از ما بوده، همچنان هیچگونه اقدام عملی و تاثیر گذاری در این زمینه صورت نگرفته است.گویی این رشته سر دراز دارد. گویی مشکلات پرشمار خوابگاه ها نه قصد حل شدن دارند نه کسی به فکر آن هاست. بار ها به ضرورت تشکیل این شورا به مفصل پرداخته ایم. از اتاق های بی کیفیت و شلوغ گفته ایم. از مسئولین خوابگاه بله قربان گو که معلوم نیست طبق چه متر و معیاری انتخاب می شوند و عموما دارای طیف فکری مشخص هستند، گفته ایم. به مشکلات بی شمار #خوابگاه_دختران، به توهین های پی در پی به شخصیت آن ها، سرک‌ کشیدن در زندگی شخصیشان، #احضاریه های بی مورد انضباطی به دلایل بی منطق و خنده دار که اکثرا با #محرومیت های جدی روبرو است اشاره کرده ایم و همه و همه که تنها این عزیزان را هر روز نسبت به شرایط محیط زندگیشان نا امید تر می کند. البته این مشکلات به دانشگاه وحتی سطح کشور هم عمومیت پیدا کرده و رفتار های سلیقه ای و سختگیرانه و متعصبانه بدون هیچ گونه استدلال منطقی و صرف تفسیر های فرا قانونی و ظالمانه علیه آن ها به هیچ وجه دور از انتظار نیست. به عدم شفاف سازی های مالی در زمینه ساخت و توسعه خوابگاه ها بار ها اعتراض کرده ایم و موارد و مشکلات متعدد دیگر که از سال های پیش در میان #دانشجویان خوابگاهی موجود بوده است و احتمال قطع به یقین به قوت خودشان باقی خواهند ماند. به راستی چگونه می توان همه این مشکلات را مدیریت کرده و به گوش مسئولان رساند؟ مگر در رسیدگی بقیه امور صنفی دانشجویان، شورا وارد عمل نمی شود؟ آیا وظیفه شورای صنفی چیزی جز این است؟پس چرا به متن صریح قانون و اساسنامه شورا های صنفی عمل نمی کنیم؟ چند سال باید بگذرد؟ چند شورا باید بیاید و برود و اعتراض کند که “آقایان پس شورای صنفی خوابگاه ها چه شد؟” قول هایی که در ابتدا می دادید چرا به حقیقت نمی پیوندند؟ در جلسات پیش به ما قول داده بودند که پیگیری می کنند.همان قول های همیشگی. بحث انتخاب میان کمیته ویژه خوابگاه ها از بین اعضای شورا و تشکیل شورای صنفی هم بود که مسئولین نظرشان بیشتر روی گزینه اول

1💬

Loading...

.
مستقل ترين زن جهان هم که باشى، وقت هايى هست که دلت پر ميزند براي کسي که برسد و بخواهد که آرام رانندگي کنى و شام ات را نخورده روي ميز نگذاري و بروي.. مستقل ترين زن دنيا هم، دست خطي مي خواهد که بنويسد برايش: “زود برگرد طاقت دوري ات را ندارم.” زن ها همه چیزشان را پنهان میکنند: تنهایی را دلتنگی را گریه ها را دوست داشتن را.. زن ها هنگام شکستن صدایشان در نمی آید! درد که دارند به خود نمیپیچند؛ نهایتا تسکین درد یک زن، گریه های یواشکیست و اينان همان زنان مرد صفت هستند كه نايابند!!–
.
" هوشنگ ابتهاج"
.
نمیدونم این شعرواره واقعا از هوشنگ ابتهاج هست یا نه ولی متن زیبایی بود.
.
#زن_ترکمن#ترکمن_صحرا#عشق#محبت#محرومیت#حمایت

4💬

پست ویژه

خانم شاهوردی:@shahvrdi.8020

دوستان عزیزم سلام
در این پیج قرار بوده و هست تا در زمینه آشپزی و شیرینی و دسر و... مطلب گذاشته بشه.
اما این پست استثناست.
این تصویر پیج خانم جهادگری به نام خانم شاهوردی هست.
ایشون یک گروه در تلگرام هم دارند که چهار و خورده ای هزار نفر عضوش هستند.تاحالا سه هزار و پانصد آرزوی کوچیک و بزرگ رو با کمک گروه برای کودکان و افراد محروم و آسیب دیده فراهم کردند.گروه شفاف هست و هر پرداختیی اعلام میشه.
من خودم بشخصه بهشون اعتماد دارم.اما خودتون درصورتی که قصد حمایت دارید باید بررسی کنید.ایشون ساکن مشهد هستند.درحال حاضر قصد ساخت خونه و سرویس بهداشتی و حمام برای بچه های محروم و یتیم یکی از محرومترین نقاط کشور رو دارند که البته مدتیه شروع به ساختش آغاز شده.
با ایشون در شبکه های صداو سیما مصاحبه شده و در روزنامه قدس مشهد از فعالیت این گروه مطلب چاپ شده .اگر مایل بودید به پیج و گروه تلگرامیشون که در پیج هست سر بزنید.آدرس پیجشون در بالا ذکر کردم.
صرفا جهت آشنایی شما دوستانم با این گروه مردمی بود.
روزگارتون قشنگ🌹

@banooye_basalighe
#مهربانی#کمک#گروه_جهادی#کمکهای_مردمی #حوادث #محرومیت #کمپین_ارزوهای_قشنگ_شاهوردی #جهادگران #خدا #یتیم #کودکان_کار #بهشت_امام_رضا#ماه_عسل

9💬

Loading...

.
اقا این دلش میخواد
قهرمانی سرورشو ببینه😭
چرا محرومش کردید بچه مردمو😆😆
.
#پرسپولیس
#پرسپولیسی
#سیدحسین_حسینی
#دروازبان
#محرومیت
#محروم
#دربی
#سرور
#لیگ_قهرمانان_آسیا
#لیگ_برتر
#صدرجدول
#صدرپولیس

1💬

💡💡💡
مگه داریم تو دنیا بهتر از بیژن حیدری؟ واو به واو قانون را در زمین اجرا میکنه 👌👌👌
خدایی جای فغانی باید بیژن حیدری میرفت روسیه. 🤛🤛🤛
خدا لعنت کنه اونایی که حق ایشونو خوردن و نفرستادنش جام جهانی روسیه.👊👊👊
#بیژن_حیدری #داوری #داور #بهترین_داور_جهان #دکتر_داور #اخطار #اتلاف_وقت #سید_حسین_حسینی #محرومیت #دربی

49💬

"نفس کمترین خواهش ما از خداست"
#
اهواز
#هوای خوب
#طبیعت
#محرومیت
#
یه روز خوب1396/12/6
صبح
۵:۲۳

10💬

Loading...

#نه_به اسقاط خودروهای _اروندی #بیکاری#فقر#فساد#ظلم#بی خردی#محرومیت#مسولین خواب

1💬

.
شاید عجیبه که عادی نشده هنوز!
عادی نشده هنوز دیدن مریض ها و مریضی ها... دیدن #زخم ها و #درد ها و #محرومیت ها!
فکر میکردم بعد از گذشت بیش از یکسال حضور تو اردوهای جهادی دیدن و شنیدن بعضی چیزها عادی بشه ولی نشد.
هنوز از شنیدن اینکه یه دختر بچه دبستانی دو سال گذشته تحت درمان سرطان خون بوده, هنوز از دیدن بچه ای که بر اثر کتک پرده گوشش پاره شده, هنوز از دیدن بچه ای که به خاطر کتک پدرش قید مداد رنگی شکستش رو میزنه و با پدرش برای رفتن همراه میشه متعجب و ناراحت میشم...
فکر میکنم عادی نمیشه. هیچ وقت این همه فقر و تفاوت بین آدم های این شهر عادی نمیشه. هیچ وقت این همه درد و رنج تموم نمیشه!
کاش میشد دیگه چیزی برای عادی شدن نباشه...
دیگه ویزیتی برای #کودکان_کار نباشه... دیگه حس تلخ دیدن جسم های مریض و روان های آشفته از بین بره...
کاش میشد اونقدر #حامی باشه که دیگه برای برکندن ریشه فقر و فساد نیازی به اتحاد نداشته باشیم!
#گروه_جهادی_پزشکی_حامي
#ما_با_هم_متحد_می_شویم_تا_بر_کنیم_ریشه_فقر_و_تبعیض
#با_هر_سلیقه_ای_دلمان_برای_ایران_آباد_و_ایرانی_سالم_می_تپد
#جهاد_ادامه_دارد
#خدمت_ادامه_دارد
@med_jahadii

0💬

یا قدیم الاحسان
دانشجو؛ #مصونیت، #مشروعیت!

با خبر شدم که کمیته انظباطی حکم بدوی داده بر #محرومیت از تحصیل دبیر کل #شورای_صنفی دانشگاه.
دانشجویی که چندبار صدای دیگر دانشجویان شد و اعتراض های مختلف را به گوش مسئولین رساند. هرچند تا جایی که توانستند در نادیده انگاشتن و بایکوت او و دیگر دانشجو ها تلاش کردند.
خبر کوتاه است و واکنش کوتاه، اما سوالم این است که هرکس در دانشگاه اعتراض می کند قرار است به این سرنوشت دچار شود؟ آیا دانشجو حقی برای اعتراض به شرایط ندارد؟ گیریم که اعتراض هم نابجا باشد، گیریم که اشتباهاتی هم صورت بگیرد. آقایان اینجا دانشگاه است یا پادگان؟ چرا هنوز بوی تفکر خفه کردن صدای دانشجو از اتاق مسئولین می آید؟ چرا بعضی ها فکر می کنند می شود با یک #امضا و یک نامه دانشجو را ساکت کرد؟
مرز ما خط نگرفتن از احزاب سیاسی و خارج نشدن از حدود شرع مقدس است. هرکس مطالبه ی به حقی داشته باشد باید به آن #پاسخ داد، نه اینکه با مشت بر دهانش کوبید!

آینده بدی را برای دانشگاه متصور می شوم وقتی که این حکم بدوی تبدیل به ابلاغ نهایی شود! حضرات.. فراموش نکنید که دانشجو ولی نعمت دانشگاه است نه سربار و سربازی که هر بلایی را بتوان بر سرش آورد. انگار کلماتی مانند مشروعیت فقط برای #تیتر ها و نشست های خبری ست و در عمل دانشجو هیچ کس جز دانشجو ندارد.. امیدوارم مسئولین امر تحت اعمال فشار از جای دیگر تصمیم نگیرند و #ظلم در حق هیچ دانشجویی نشود.

پ.ن: امیدوارم حکمی بدوی را که برا پنج تا از بچه ها بریده اند.نهایی نشود و رفقام دو تا یک سال از تحصیل به جرم اعتراض محروم نشوند.

7💬

🔻دو‌ ماه پس از جلسه با ریاست دانشگاه، ما در چه جایگاهی ایستاده ایم؟
🖊️به قلم شروین شفیعی 📍از جلسه ویژه تمامی کانون ها و تشکل ها با دکتر معتمدی، ریاست دانشگاه دو ماه گذشته و اکنون باید به این موضوع توجه کرد که این جلسه چه تاثیری در پیشبرد مشکلات داشته و چه پیشرفتی در تمامی زمینه هایی که با ایشان از جایگاه #شورای_صنفی کل مطرح کردیم، حاصل شده؟

شورای صنفی #خوابگاه ها
امروز و پس از جلسات مکرر و تاکید شورای صنفی کل به مسئولین دانشگاه مبنی بر لزوم تشکیل شورای صنفی خوابگاه ها که اولین و‌مهم ترین خواسته ی ما و ادوار پیش از ما بوده، همچنان هیچگونه اقدام عملی و تاثیر گذاری در این زمینه صورت نگرفته است.گویی این رشته سر دراز دارد. گویی مشکلات پرشمار خوابگاه ها نه قصد حل شدن دارند نه کسی به فکر آن هاست. بار ها به ضرورت تشکیل این شورا به مفصل پرداخته ایم. از اتاق های بی کیفیت و شلوغ گفته ایم. از مسئولین خوابگاه بله قربان گو که معلوم نیست طبق چه متر و معیاری انتخاب می شوند و عموما دارای طیف فکری مشخص هستند، گفته ایم. به مشکلات بی شمار #خوابگاه_دختران، به توهین های پی در پی به شخصیت آن ها، سرک‌ کشیدن در زندگی شخصیشان، #احضاریه های بی مورد انضباطی به دلایل بی منطق و خنده دار که اکثرا با #محرومیت های جدی روبرو است اشاره کرده ایم و همه و همه که تنها این عزیزان را هر روز نسبت به شرایط محیط زندگیشان نا امید تر می کند. البته این مشکلات به دانشگاه وحتی سطح کشور هم عمومیت پیدا کرده و رفتار های سلیقه ای و سختگیرانه و متعصبانه بدون هیچ گونه استدلال منطقی و صرف تفسیر های فرا قانونی و ظالمانه علیه آن ها به هیچ وجه دور از انتظار نیست. به عدم شفاف سازی های مالی در زمینه ساخت و توسعه خوابگاه ها بار ها اعتراض کرده ایم و موارد و مشکلات متعدد دیگر که از سال های پیش در میان #دانشجویان خوابگاهی موجود بوده است و احتمال قطع به یقین به قوت خودشان باقی خواهند ماند. به راستی چگونه می توان همه این مشکلات را مدیریت کرده و به گوش مسئولان رساند؟ مگر در رسیدگی بقیه امور صنفی دانشجویان، شورا وارد عمل نمی شود؟ آیا وظیفه شورای صنفی چیزی جز این است؟پس چرا به متن صریح قانون و اساسنامه شورا های صنفی عمل نمی کنیم؟ چند سال باید بگذرد؟ چند شورا باید بیاید و برود و اعتراض کند که “آقایان پس شورای صنفی خوابگاه ها چه شد؟” قول هایی که در ابتدا می دادید چرا به حقیقت نمی پیوندند؟(ادامه در کامنت)👇
🚩شورای صنفی دانشگاه صنعتی امیر کبیر
https://t.me/uniiran کانال تلگرامی

2💬

.
برد شیرین و دلچسبی بود،یه بازی فوق العاده زیبا و هجومی و استقلال گونه...
اما...
اما دو نکته شیرینی و حلاوت این برد رو به کام هوادارا تلخ کرد...
اول مصدومیت پادوانی که هممون برای سلامتیش دعا میکنیم،
دوم رفتار زشت و بچگانه و توام با خامی و جوانی سیدحسین حسینی
.
امیدوارم سیدِ جوان استقلال به اون پختگی و خویشتن داری برسه که بشه از هر لحاظ روش حساب کرد.نه اینکه با ازین قبیل رفتارهای بچگانه مایه سرافکندگی تیم بزرگ استقلال و هواداران باشخصیتش بشه🙏💙💙💙💙
.
.
.
.
.
#استقلال #تاج #تاج_کبیر #تاجیای_باغیرت #استقلال_تهران #استقلال_دوستاره #سیدحسین_حسینی #فرشیدباقری #عقاب_جوان #عقاب_کوچک_استقلال #داوری #داور_لنگی #محرومیت
#esteghlal #esteghlalfc #taj

2💬

عکس یکی از بزرگان قدیم روستا که نامش همیشه به نیکی برده می شود
شادی روحش صلواتی بفرستید و فاتحه ای قرائت کنید
#بشاگرد
#بندنر
#محرومیت

7💬

💜💜
تو بگو
چگونه باور کنم باتو هموطنم؟

وقتی ایران را در تهران خلاصه کرده ای؟

ما برای عبور از رودخانه انگشتانمان را
باج میدهیم

ولی دختران شما
گل به گیسو میزنند و در باد میرقصند
در اینجا آزادی هم نسبی شده
است.

یکی برای شکم،یکی برای رقص،دیگری برای بوسیدن یار وسط مردم شهر....
من برای تقسیم عادلانه نفتم معترضم

من برای دیدن ملت لر و بیرون امدنشان از حاشیه میجنگم.

من برای تاریخ سانسور شده لر فریاد میزنم.

من برای وطنم لرستان نفس میکشم

باشد روزگاری برای لرستانم بمیرم.

لطفا مرا هموطن نخوانید

من ایرانی نیستم.

#اتحاد_لرها#لرسون_گپ
#تبعیض#بی_عدالتی#محرومیت#فقر#ظلم
#ثروتمند_اما_فقیر
#نفت#گاز#آب#خاک
#هرجا_لر_باشد_آنجا_لرستان_است

0💬

.
پایگاه #خدمات_اجتماعی دو روزه ویژه #کودکان_کار تحت پوشش زندگی خوب

مخاطبان: ۲۰۰ کودک کار البرزی

خدمات: #مددکاری، #روانشناسی، #پزشکی

زمان: پنجشنبه و جمعه دهم و یازدهم اسفند

با استقبال از هر نوع همکاری اعم از حضور یا مساعدت (ارتباط با ادمین کانال تلگرامی زندگی خوب)

زندگی خوب را به دوستان خود معرفی کنید.

@zendegiikhoob
@zendegiikhoob
@zendegiikhoob
@zendegiikhoob

#زندگی_خوب #زندگی_خوب_حق_همه_ماست #آسیب‌های_اجتماعی #مشاوره #مددکاری #پزشکی #دندانپزشکی #کودکان_کار #حاشیه_نشینی #اعتیاد #طلاق #زنان_سرپرست_خانوار #محرومیت #فقر #مناطق_محروم #مهربانی #جهادی

2💬

سلام دوستان ممنون میشم برداشتی که از این عکس دارین را بنویسین.
تصویر جاده قم به اراک هست.
#قم #اراک #ایران #فرهنگ #امامزاده #فقر #فساد #عدالت #محرومیت #تبعیض #اوقاف #موقوفه #زمستان

7💬