#مسکن_مهر

#مسکن_مهر لطفا با صدا گوش کنید

0💬

رکورد تاریخی #احمدی‌نژاد در ساخت مسکن
⏱️ هر دقیقه، یک واحد مسکونی

۴۲۰۴۸۰۰ دقیقه ریاست‌جمهوری
۴۲۴۴۰۰۰ واحد #مسکن_مهر

#ما_توانستیم

0💬

Loading...

🔴 #موشهای_آبکشیده!! مدت زیادی از #خس_خاشاک نامیدن معترضین توسط #احمدی_نژاد در سال 88 نمیگذرد که ما بخواهیم ایشان و حلقه یارانش را در زمره مردانی قرار دهیم که در پی احقاق حقوق ملت ایران ظاهر شده و بپاخاسته اند.. #احمدی_نژاد ، مرد کوتاه قامت همیشه حاشیه ساز ، مرد #یارانه ها( #گداپرور#مسکن_مهر ، مرد دولت پاکدستان!! ، مرد #دکلهای گمشده و رویهمرفته مردی که هر چند در مجامع بین المللی وجهه خوشایندی نداشت ولی میدانست چگونه با شعارها و رفتارهای #پوپولیستی و #عامه_پسند اکثریت متوسط به پایین جامعه را با خود همسو نماید..
مردی که در انتخابات اخیر با درخواستهای مکرر از رهبری نظام جهت ورود به انتخابات با #نه_بزرگ ولی فقیه مواجه شد ولی در یک تقابل آشکار یکی از یاران اول حلقه خود را #بقایی ، به کارزار انتخابات فرستاد هرچند میدانست که ردصلاحیت خواهد شد ولی بدنبال هزینه تراشی و ایجاد حاشیه در انتخابات بود که تا حدودی نیز تا روز رای گیری موفق ولی در لحظات آخر با اینکه انتخابات را تلویحا #تحریم کرده بود خودش بهمراه یارانش در انتخابات شرکت کرد.. بعد از انتخابات #بهاریون را تشکیل داد تا به همان قشر فرودست جامعه نوید بهار معنوی با ظهور امام زمان و جاری شدن #عدالتی را دهد که خود در دو دوره دولت خود هیچگاه در صدد جاری کردن آن بر نیامد.. رهبری نظام با انتصاب #احمدینژاد در مجمع تشخیص مصلحت نظام سعی در مهارش نمود اما گویا این جریان با وجود اراداتهایی که تا کنون نسبت به رهبری نظام نشان داده بودند قصد عبور از نظام را کرده بودند و این انتصاب هوشمندانه نیز برای جلوگیری از هزینه تراشی #بهاریون راهگشا نبوده است .

#احمدینژاد با قرار گرفتن در مجمع تشخیص مصلحت نظام دیگر توان و قدرت محاسبه بر روی نیروی اجتماعی ذخیره خود را نخواهد داشت و به زبان ساده تر میتوان گفت با این انتصاب ، #احمدی_نژاد دیگر آن رهبریت مردمی که بدنبال کسب آن بود را از دست داده است و حکایت #موش_آبکشیده ایی را دارد که از سوی مردم #رانده و در نهاد قدرت #درمانده است.. نامه نگاریهای اخیر #بهاریون به رهبر و مقامات ارشد نظامی بعد از دستگیری حواریون احمدی نژاد نیز احتمالاتی از قبیل اخراج احمدینژاد از مجمع و حصر خانگی آن ، بسته شدن فضای رسانه ایی با فیلتر کردن شبکه های مجازی ، افشاگریهایی از مفاسد اقتصادی مسئولین طراز اول کشور از منابع غیررسمی و امنیتی شدن فضای عمومی کشور را در پی خواهد داشت که این پروسه بستر را برای بروز و ظهور و پیگیری مطالبات سیاسی اجتماعی و اقتصادی مردم محدودتر خواهد نمود.. توصیه میشود #براندازان از دامن

8💬

مسعولان لطفا به وضعیت ساکنان #مسکن_مهر رسیدگی کنن 😂
این گزارشو میگیرم برای گزارشگر منوتو
#اسکل#کسخل#ولنتاین#عشق#خزلیتی#خز#خزوخیل#داف#پارتی#مهمونی#نوروز#جنده#جیندا

2💬

Loading...
Loading...

لانه کبوتر فلزی
باکمال تعجب متوجه شدم کبوتری که در بالکن خانه ی ما لانه کرده بود، گذاشته رفته و بعد از چند روز وقتی سری به لانه اش کشیدم ، دیدم که لونش را تمام وکمال از فلز درست کرده.
هنوز در تعجبم 😱
#industrial_design #معماری #معماری_مدرن #معماری_داخلی #معماریداخلی #طراحی #طراحی_#مسکن #مسکن_مهر #خبر_فوری

5💬

Loading...

.
.
⚄ Code 229: If a builder build a house for some one, and does not construct it properly, and the house which he built fall in and kill its owner, then that builder shall be put to death.
.
.
⚄ قانون شماره ۲۲۹، از منشور حقوق بشر پادشاه سامی بین النهرین #حمورابی_کبیر که ۱۳ قرن قبل از منشور کورش نوشته شد
.
.
⚄ [ترجمه]:
.
⚄"اگر معماری برای کسی خانه ای بسازد و آن را محکم نسازد و خانه فرو ریزد و صاحب خانه را بکشد، آن معمار را باید محکوم به مرگ کرد"
.
.
.
.
پ.ن :
.
با عرض تسلیت خدمت هموطنان زلزله زده در مناطق غرب کشور بالاخص منطقه #كرمانشاه ، از الله متعال طلب شفاي عاجل براي مجروحان و مغفرت براي كشته شدگان داریم، از طرف مدیریت صفحه ی تاریخی الکساندر
.
.
#مسکن_مهر
#زلزله
#اولین_منشور_حقوق_بشر_جهان
#تمدنهای_سامی
.
.
.

13💬

این کلیپ رو بنده ادیت نکردم و اگه میکردم قطعا وحشت رژیم از اتحاد مردم و فعالیت هاشون در فضای مجازی در دی ماه رو هم اضافه میکردم 👌 ضمن اینکه درآویش و کم آبی اصفهان رو هم باید اضافه کرد، راستی حمله #داعش به مجلس و عملیات انتحاری سر قبر خمینی کثافت و فیلم گرفتن و مخابره کردن به کل دنیا دیگه واقعا معنی امنیت رو در مملکت عاخوندی نشون داد 😄😴 خخخ.
سال نود و شش با تمام غم و شادیهاش (البته بیشتر غم بود بجای شادی و همون اندک شادی هم شادی از ته دل نبود 😴😔😓) به لطف بی کفایتی رژیم عاخوندی، اهمیت ندادن علی گدا به مردم ایران و تا خرخره سیر کردن عربهای منتخب خودش از جمله حزب اله و سوریه و دزدی ها و حق خوری هایی که تو ذات این نظام و زیر مجوعه هاش هست داره به پایان میرسه، همه اتفاقهای بد برای مردم ایران (منهای اون عده نفهمی که کورکورانه از این رژیم دشمن ایران و ایرانی دفاع میکنن) بسیار اندوهناک بود، از نظر من زلزله کرمانشاه در رتبه اول این حوادث ناگوار قرار داشت چون هم تلفات جانی و مالی زیادی به بار آورد و هم کسانیکه زنده موندن در کنار اینکه کل هست و نیستشان به کل نابود شد و خیلی از عزیزانشون رو از دست دادن هنوز پس از گذشت پنج ماه در شرایط بد آب و هوایی و شب عیدی دارن تو چادر زندگی نه! بلکه مُردگی میکنن متاسفانه 😓😴😔😟.
😍😘💕امیدوارم سال نود و هفت که مختص به عزیزترین، دوستداشتنی ترین و بهترین حیوان دنیا یعنی ســــگ هست💖💓🐶💞 سالی باشه در درجه اول خوب و بدون خونریزی و ضررهای جانی و مالی برای ایرانی ها و سالی باشه که رژیم کثیف و ضد ایرانی جمهوری اسهالی نفس های آخرشو بکشه و این وسط دونالد ترامپ نقش مهم و کارسازی رو ایفا کنه که از قرار ترامپ هم متولد سال سگ هست 👍 امیدوارم سالی باشه که یک عده بیشعور به اطاعت از رژیم و شخص علی دیکتاتور اونقدر مرگ بر این و آن نگویند تا این امر دامن این سرزمین را نگیرد!.
#سال_۱۳۹۷ #🐶 #🐕 #🐩 #dog #love
#سال_سگ #جام_جهانی #فوتبال
#دونالد_ترامپ
#سانچی #زلزله_کرمانشاه #مسکن_مهر ! #انقلاب_دی۹۶ (وحشت مُلا از اتحاد و خشم مردم، اینستاگرام و تلگرام) #سعود_به_جام_جهانی_روسیه #سقوط_هواپیما #آتنا #بنیتا #آلودگی_هوای_خوزستان #دلار_پنج_هزار_تومانی ! 😨#معدن_زغال_سنگ_یورت_استان_گلستان #دراویش_گنابادی

3💬

📸وضعیت نامناسب #مسکن_مهر 150 واحدی شهرستان روانسر در تب و تاب روزهای عید سال نو
🔻سخن ساکنین: مردم برای عید آماده می شوند و ما میان آشغال گیر کرده ایم.
#مسکن_مهر_150_واحدی
@sarabravansar

0💬

Loading...

اونا.هم.#مسکن_مهر دارن😄

0💬

#clip #tanz #کلیپ #طنز #کلیپ_کده #خنده_دار #کلیپ_طنز #مسکن_مهر
#خخخ
اینم سری جدید مسکن مهر
جدیدترینها در پیچ فالو کن...

1💬

📝 «اینم از شهرداری جمهوری اسلامی!» ابوذری یک دستفروش 🔸ماموران سد_معبر ناحیه ۵ شهرداری منطقه ۱۲ اقدام به اخاذی از دستفروشان می کنند. 🔹من دستفروش هستم و آخر سال برای گذران زندگی در حدفاصل بلوار قیام - میدان خراسان دستفروشی می کنم اما هربار با مزاحمت ماموران سد معبر شهرداری مواجه می شوم. 🔸شب گذشته دونفر از ماموران سد معبر با کاپشنهای قهوه ای سراغم آمدند و گفتند باید هرشب دنگ جای خود را به آنها بدهم و تاکید کردند که فقط به آنها و نه افراد دیگر و وقتی از آنها درخواست قبض برای مبلغ کردم تهدیدم کردند که وقتی فردا با ماشین آمدیم و کارهایت را جمع کردیم می فهمی! ❓چندسوال:

1️⃣ کارگری که همه امیدش برای مخارج عید خانواده اش، به دسفروشی شب عید دوخته شده چرا باید با برخورد تند و خشن ماموران شهرداری مواجه شود؟
2️⃣ اگر دستفروشی دستفروشان در معابر خلاف قانون است چرا در ازای پرداخت مبالغی قانونی می شود؟

3️⃣ اگر دریافت این مبالغ قانونیست و صرف خدمات شهری می شود چرا در ازای دریافت آن قبض و رسید قانونی شهرداری به دستفروشان ارائه نمی دهند؟ 🔸دستفروشان مجبورند بین پرداخت باج ۱۰-۵۰ هزار تومانی و جمع شدن بساطشان یکی را انتخاب کنند. 🔹آیا شهردار این منطقه و باقی مناطق تهران خبر از ظلم و باجگیری همیشگی مامورانشان در پوشش لباس قانون دارند؟ 💬 پ.ن: دیشب یک مشتری خانوم
وقتی رفتار یکی ازین ماموران را دید گفت:
«اینم از شهرداری جمهوری اسلامی!» #شهرداری_تهران
#دست_فروش
#فقر
#بیکاری
#مستضعفان
#مسکن_مهر
#استیضاح_روحانی
#اصلاحات_مایه_ننگ_ایران
#افساد_طلبان
#مجلس_بی_خاصیت
#مطهری
#محمود_صادقی
#زیباکلام
#مردم_گله‌_مندند
#حقوق_نجومی_مدیران_دولت
#حقوق_های_نجومی_نمایندگان_مجلس
#مفاسد_اقتصادی
#رانت_خواران
#حسین_فریدون
#مهدی_جهانگیری
#اسحاق_جهانگیری_پینیکیوی_ایران
#محمد_باقر_نوبخت_ماله‌کش_دولت
#معصومه_ابتکار_وطن_فروش
#زنگنه
#عباس_آخوندی
#قاضی_زاده_هاشمی
#صفدر_حسینی
#بانک_های_ربوی
#روحانی_مایه_شرمساری
#نجفی_تهرانی

2💬

Loading...

.
صحبت های صریح امیر جعفری خطاب به مسئولان:
.
ده روز بروید تو مناطق زلزله زده زندگی کنید ببینم وجودشو دارید/ به جای شمال مسافرت بروید زابل/با پراید و سمند اینور اونور بروید/بروید تو مسکن مهر زندگی کنید

#زلزله_کرمانشاه
#خوزستان
#مسکن_مهر
#امیرجعفری
#rohallah5959

0💬

بخند عزیزم حق داری بخندی😐

#آخوندی
#وزیر
#مسکن_مهر

0💬

📸@amir.mallak 🙏🏻🙏🏻😍
#دلخوش همین تاب و سرسره بود، #خنده بر#لبانش #عاشق تنها #خوشی اش شدم
میگفت ای کاش دیگر #زلزله اتفاق نیفتد. 😢
#زلزله #دختر #دختر_بچه #مسکن_مهر #کرمانشاه
#Girl #earthquake #home #iran#kerman #kermanshah

7💬

فراموش شدگان سال 96
#زلزله_کرمانشاه
#مسکن_مهر
#💛💛💛از_بقیه_پستها_دیدن_فرمایید🌹🌹🌹 #چی_دادیم_چی_گرفتیم
#💖💖💖ما_در_کانال_تلگرام_همراهی_کنید🌸🌸🌸 #💞💞💞لطفا_پیج_ما_رو_فالو_کنید_و_به_دوستانتان_معرفیی_کنید🌹🌹🌹 @momayiezy_

4💬

به نظرتون منطقی هست که یه نفر ۹ سال وزیر مسکن، ۴ سال معاون سیاسی وزیر کشور، بنیان گذار جهادسازندگی، عضو شورای پول و اعتبار، عضو هیات علمی دانشگاه تهران و فارغ التحصیل رشته “اقتصاد سیاسی” در یکی از کالج های دانشگاه دولتی لندن باشه و بعد از ۶۰ سال عمر با عزت و ۳۵ سال سابقه کار فقط “۴ میلیون تومان” تو حساب اش پول باشه.
آقای وزیر محترم لطفا یه بار دیگه از حسابت موجودی بگیر چون به جای کار می لنگه، یا از اقتصاد چیزی نمی دونی( چه برسه به اقتصاد سیاسی) یا صفر ها رو درست نشمردی.
آقای آخوندی اگر برای شعور نماینده های مجلس احترام قائل نیستی، حداقل برای شعور مردم احترام قائل شو.
#آخوندی #وزیر #مسکن #راه #شهرسازی #عباس_آخوندی #وزیر_مسکن_شهرسازی #استیضاح #استیضاح_آخوندی #وزیر_بی_کفایت #روحانی #کابینه_بی_کفایت #مسکن_مهر #هواپیمایی_آسمان #ای_تی_آر #راه_آهن #قطار #قطار_تبریز_مشهد #کشتی_سانچی #تصادف #تصادفات_جاده_ای #وزیر_چهارمیلیونی #وزیر_دروغگو

15💬