#مطالعه

#امید #آرزو #آموزش
بدانید که در کنجی نشستن
و احساس #ناتوانی کردن
در حقیقت #خیانت به
پروردگار بی همتا است.
به اعتقاد من هر کدام از مردم با استعداد های خاص متولد شده و برای این خلق شده‌اند تا از این قابلیت ها در حد مطلوب استفاده کنند.
👇👇👇
📲 t.me/mt_winwin
🆔 t.me/medyair
👁‍🗨 instagram.com/mtjop.ir
🏪instagram.com/1win_win
🎦 aparat.com/medya.ir #body_language #success #Tehran
#آکادمی #تندخوانی #مطالعه—صحیح # #محمود_حاجی_ابراهیمی #توانمندسازی #حافظه #تمرکز_حواس #زبان_بدن #فنون_مذاکره #متقاعد_سازی #مارکتینگ

0💬

#باغ_کتاب_من
.
سروستان باغ کتاب تهران برگزار می‌کند:

یالوم خوانی با یالوم خوانان
با حضور مترجم کتاب حسین کاظمی یزدی
چهارشبه ۴ بهمن ماه ساعت ۱۸

حضور برای عموم افراد آزاد و رایگان است.
.
#باغ_علم #باغ_کتاب_تهران #باغ_کتاب #کتاب #هنر #فلسفه #باغ_علم #باغ_علم_کودک #باغ_علم_نوجوان #مخزن_دانش #مطالعه #فرهنگ #علم #آموزش #کتابفروشی #کتاب_برتر #مراسم #کودک_و_نوجوان #معرفی_کتاب

1💬

Loading...

علاوه بر این قابلیتهای اجتماعی و عاطفی تاثیر قاطعی در این زمینه دارند. برای بچه کافی نیست که فقط چیزهایی درباره‌ی لمس «بد» بداند بلکه او نیاز به خودآگاهی دارد تا بفهمد چه زمانی در موقعیت نامناسب و ناراحت کننده قرار دارد. او باید آن قدر اعتماد به نفس داشته باشد که بتواند حتی در مقابل فرد بزرگسالی که سعی دارد از او سوء استفاده کند جسورانه بایستد و از خود محافظت کند. یک بچه همچنین نیاز به روشهایی برای جلوگیری از سوء رفتار فرد خلافکار دارد، هر نوع عملی اعم از فرار تا تهدید به لو دادن او. بچه ها باید یاد بگیرند چطور بر خواسته های خود تاکید ورزند و به جای کناره گیری، بر احقاق حقوق خود پافشاری کنند و حد و مرز خود را بشناسند و از آنها دفاع کنند.
باید به کودک یاد داد که روشهای مثبت تری را برای حل کشمکش های درونی خود بیابد، اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد. اگر اتفاقی برای او رخ داد، خودش را سرزنش نکند و احساس کند که در حمایت والدین و معلمان خود قرار دارد و می تواند به آنها رجوع کند و اگر اتفاق ناخوشایندی برایش افتاد بتواند آن را به دیگران بگوید.
ادامه از پست قبل

#هوش_عاطفی #دنیل_گلمن #روانشناسی #کتاب #مطالعه #کتابخانه #کتابداری #تربیت #تجاوز #سو_استفاده_جنسی #تربیت_جنسی

0💬

یک راز وحشتناک: داستان این‌که چگونه فلسفه در نسل‌کشی دخیل شد.» تمام سعی نویسنده کتاب توضیح و وصف همین جمله است؛ چگونه فیلسوفان در قتل‌عام نازی‌ها به فرمان هیتلر مرتبط بوده‌اند. کتاب «فیلسوفان هیتلر» کتابی شگفت‌انگیز، تامل‌برانگیز و البته ضروری است. شرات توضیح می‌دهد که بدون شک همکاری فیلسوفان آلمان با رژیم نازی تا حد زیادی فرصت‌طلبانه بود. وقتی ترس وجود دارد، فیلسوفان نیز بیش از پزشکان و معلمان که در مقیاسی وسیع با نازیسم همکاری کردند، هیچ‌گونه تمایلی به قهرمان‌بازی نداشتند. آن‌ها هم به خیل طرفداران هیتلر پیوستند. در چنین وضعیتی بود که فلسفه راه را برای نازی‌ها باز کرد. آن‌گونه که شرات نوشته، امانوئل کانت کسی بود که روزگاری نوشته بود: «مذهب یهود در واقع اصلا دین نیست.» و یهودیان را به عنوان «یک ملت متقلب» توصیف کرد. شرات توضیح می‌دهد که «بزرگ‌ترین متفکر عصر روشنگری [کانت] پایه‌گذار یک مبنای مشروعی در فرهنگ اروپا می‌شود؛ مبنایی که براساس آن یهودیان به شکل بالقوه مجرم‌اند.» همچنین شرات توضیح می‌دهد که چگونه ولتر، روشنفکر و فیلسوف بزرگ دیگر، نظریه پیش از آدمیت خود را ترویج می‌دهد؛ نظریه‌ای که اساسش این است که یهودیان از بقایای گونه‌ای از انسان هستند. با آشکار کردن منابع ایدئولوژی نازی‌ها در فلسفه آلمان، شرات به این اسطوره اشاره می‌کند که نازیسم یک انحراف غیرقابل توضیح در تاریخ اروپا بود. در پی هرج‌ومرج بعد از جنگ جهانی اول، هیتلر نباید این حمایت جمعی را که داشت، به دست می‌آورد. اما ایده‌های هیتلر، ایده‌هایی که آن زمان که در قدرت بود گسترش می‌داد، به‌طور گسترده در پایان قرن در اروپا، دست‌کم در محافل ترقی‌خواه رایج بود. یکی از ویژگی‌های مهم ایدئولوژی نازی‌ها نژادپرستی آن‌ها بوده است. این همان ویژگی‌ای است که معمولا توسط کسانی که نازیسم را گونه‌ای از خردگریزی می‌دانند مورد بی‌اعتنایی قرار گرفته است. ___________________
#كتاب #كتابخواني #كتابخوانى_باهم #مطالعه #مطالعه_کنیم #من_عاشق_كتابم #كتاب_خوب #كتاب_خوانى #كتاب_بخوانيم #كتاب_بخوانيم_و_به_هم_معرفي_كنيم #پيشنهاد_كتاب#معرفي_كتاب#هديه_اين_دهكده_آگاهي_ست

0💬

در آمریکا هر ساله حدود دو میلیون مورد سوء استفاده‌ی جنسی از کودکان گزارش می‌شود. بین بیست تا سی درصد از این تعداد را دختر و بقیه قربانیان پسر هستند.
با توجه به این خطر، بسیاری از مدارس برنامه‌هایی برای جلوگیری از سوء استفاده‌های جنسی از کودکان تنظیم کرده‌اند. در اکثر این برنامه‌ها آموزش‌های مختلفی درباره‌ی سوء استفاده‌ی جنسی به بچه‌ها آموخته می‌شود. به عنوان مثال آگاه کردن آنها در مورد تفاوت بین لمس«خوب و محترمانه» و لمس«بد و زشت»، هشیار کردن آنها درباره‌ی خطرات و تشویق کردن آنها برای گزارش کردن این اعمال خلاف به افراد بزرگسال.
تحقیقات نشان داده اند که این آموزش‌ها در کاهش جرایم موثر بوده اند، لیکن بچه هایی که تحت آموزش‌های جامع و گسترده (شامل تقویت قابلیتهای اجتماعی و عاطفی مربوطه) قرارداشته اند، بهتر توانسته‌اند از خود در برابر تهدیدات جنسی محافظت کنند. آنها بهتر از بچه های دیگر می‌توانند از فرد خطاکار بخواهند که آنها را رها کند و هوار راه بیندازند و با فرد خلافکار گلاویز شوند، یا او را تهدید به لو دادن کنند و هنگامی که رفتار ناشایستی با آنها شد، عملا آن را به والدین خود بگویند. ویژگی اخیر یعنی گزارش کردن عمل خلافکار، یکی از بهترین راه های پیشگیری کننده است.
در تحقیقی که روی تعدادی کودک آزار چهل ساله صورت گرفت، نشان داد، هر یک از آنها به طور متوسط در هر ماه (از دوران نوجوانی خود به بعد) یک قربانی داشته‌اند. گزارشی در مورد یک راننده‌ی اتوبوس و یک معلم کامپیوتر نشان داد که آنها هر ساله سیصد بچه را مورد آزار قرار داده‌اند ولی حتی یک بچه از سوء استفاده‌ی جنسی آنها گزارش نداده است تا اینکه یکی از پسرهایی که توسط معلمش مورد سوء استفاده‌ی جنسی قرار گرفته بود همان عمل را با خواهرش انجام داد و بدین ترتیب راز خلافکاران بر ملا شد.
بچه‌هایی که تحت آموزش برنامه‌های مفصل و جامع قرار داشتند سه برابر بیشتر از بچه هایی که برنامه کوتاه مدت را پشت سر گذاشته بودند، احتمال داشت سوء رفتار جنسی را گزارش دهند. مجریان این برنامه‌های آموزشی، از والدین می خواهند تا آنچه آموزش می‌دهند را در خانه هم برای بچه‌ها تکرار کنند. بچه‌هایی که والدین شان چنین کرده‌اند خیلی بهتر از دیگران در مقابل تهدید به سوء استفاده‌ی جنسی مقاومت کرده‌اند.
ادامه در پست بعد

#هوش_عاطفی #دنیل_گلمن #روانشناسی #کتاب #مطالعه #کتابخانه #کتابداری #تربیت #تجاوز #سو_استفاده_جنسی #تربیت_جنسی
@farhangpl

1💬

Loading...

.
يادى از خسرو گلسرخى در زادروزش !
.
.
رهروان خسته را احساس خواهم داد
ماه های دیگری در آسمان کهنه خواهم کاشت
نورهای تازه ای در چشم های مات خواهم ریخت
لحظه ها را در دو دستم جای خواهم داد
سهره ها را از قفس پرواز خواهم داد
چشم ها را باز خواهم کرد ... *
خواب ها را در حقیقت روح خواهم داد
دیده ها را از پس ظلمت به سوی ماه خواهم خواند
نغمه ها را در زبان چشم خواهم کاشت .
گوش ها را باز خواهم کرد ...
*
آفتاب دیگری در آسمان لحظه خواهم کاشت
لحظه ها را در دو دستم جای خواهم داد
سوی خورشیدی دگر پرواز خواهم کرد ...

شعر « آفتابى ديگر .. »
.
.
#ايران#كتاب#تهران#كتابخوانى#روزنامه
#بخون#كتابخوان#نشر#خلق #شعر#دكلمه #جامعه#ادبيات #فارسى #نوشته #اهواز #مجله #مطبوعات #خسرو_گلسرخی #شاعری #شاعرها #مطالعه #کتابدوستان #نويسنده #مردم #فرهنگ #شاعر#اهوازيا #كتابدوستان #اهوازيها

1💬

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
✍️افکار غنی
.
⭕️ محدودیت های ذهن خود را بشکنید،

نیروهای خودرا متمرکز کنید،

همچون چشمه ای نرم و سبک بجوشید،

و زندگی خود را به صورت

شاهکار بی نظیری درآورید❗️
.
💎💎💎💎باما افکارتان را غنی تر کنید💎💎💎💎
🆔 @Afkar_Ghani 👈لینک کارگاه ساخت افکار غنی👈

#اصول #موفقیت #سخن #بزرگان #پیشرفت #پرورش #فکر #طبیعت #والپیپر #عکس #زندگی #افکار #غنی #افکارغنی #حقایق #حقایق_جالب #اهداف #هدف #موفق_شدن #کامیابی #علمی #سخن_بزرگان #برنامه_ریزی #قدرت_ذهن #مطالعه #علم #برندها #انگیزه #انگیزش

0💬

_
📚 #معرفی_مقاله
#تحلیل_حذف_نویز تصاویر CT_SCAN
اثر #Tarandeep_Chhabra
ناشر #International_Journal_of_Advanced
سال #2013
_
📚 عضو کانال #بوکناب شوید
📚 @Booknaab_BioMedicalEng
👤 @BookNaab_Bot
_

تصاویر پزشکی معمولا به علت مکانیزم های فیزیکی فرآیند ثبت، نویزی هستند. در CT_Scan حوزه ای برای تعدیل کیفیت تصویر و دوز دریافتی بیمار وجود دارد. کاهش دوز تابشی (یعنی مقدار اشعه ایکس) بر کیفیت تصویر تاثیر می گذارد و مسئول #نویز تصویر CT_SCAN می باشد. بیشتر الگوریتم های حذف نویز،نویز را به صورت گاوسی سفید فرض می کنند اما بیشتر تصاویر پزشکی ممکن است شامل نویز غیر گاوسی مانند #نویز_پواسون باشند.
این مقاله شامل تجزیه و تحلیل مقایسه ای تعدادی از الگوریتمهای #حذف_نویز مانند #فیلتر_وینر، #تجزیه_موجک، #انتشار_ناهمسانگرد، انتشار ناهمسانگرد در دامنه موجک، تجزیه اتمی موج، #فیلتر_میانه و فیلتر میانگین گیر غیر خطی است. سپس، برخی از معیارهای عملکرد کمی مانند PSNR، SNR، MSE، S / MSE وMAD مقایسه شده است. این مقایسه ها به ارزیابی کیفیت تصویر و درستی روش کمک می کنند. نهایتاً پس از مقایسه های عددی صورت گرفته، به این نتیجه رسیدند که فیلتر انتشار ناهمسانگرد در دامنه موجک، کارآمدترین روش حذف نویز پواسون از تصاویر CT_Scan است.

_
🔸كليدواژه ها:
#بوکناب_مهندسی_پزشکی
#بوکناب_پردازش_تصویر
#بوکناب_CT_SCAN
#بوکناب_نویز_پواسون
#بوکناب_فیلتر_وینر
#بوکناب_فیلتر_انتشار
🔹🔹🔹🔹🔹🔹
#کتاب #کتاب_مهندسی_پزشکی #کتاب_خوب #کتابخوانی #کتابخوار #کتابدونی #مطالعه #بوکناب #بوکناب_مهندسی_پزشکی #کتاب_توصیه_شده #پیشنهاد_کتاب

0💬

Loading...

ایام امتحانات

دانشجویان در حال مطالعه شدید برای امتحان فردا 😅

ارسالی
#آقای_پرور
دانشگاه فرهنگیان اهواز☺️
#امتحانات
#مطالعه
#دانشجویی
#دانشگاه_فرهنگیان

21💬

. . .
_خاطرات از درون گرمت می‌کنند. اما در عین حال دوپاره‌ات می‌کنند.

_موراکامی دومین دارنده جایزه نوبل از ژاپن هست. ایشی گورو در مورد موراکامی می‌گوید:" او دو سبک متمایز دارد: از یک سو سبک غریب و آشوبگرایانه و از سوی دیگر شیوه مالیخولیایی بسیار کنترل شده.از دسته دوم جنوب مرز . . . بسیار ظریف و زیباست. از سوی دیگر وقایع نامه . . .به نحوی توام با ابداع است که کفرت را در می‌آورد و چنان همه چیز بر سرت آوار می شود که نمی دانی با آنها چه کنی."
پ.ن: جالب خوندن این کتاب پشت سر مو قرمز شد ، که هر دوتا کتاب موضوع اودیپ گونه داشت.
#کتاب‌خوانی #مطالعه #کافکا‌در‌کرانه

0💬

دوم) موضوع کتاب:
دن کیشوت زندگی فردی را به مخاطب نشان می‌دهد که دچار توهم است و وقت خود را با خواندن آثار ممنوعه می‌گذراند. در زمان روایت داستان نوشتن و خواندن آثاری که به شوالیه ها می‌پرداخت ممنوع بود و شخصیت اصلی داستان خود را جای یکی از همین شوالیه‌ها می‌بیند و دشمنانی فرضی در برابر خود می‌بیند که اغلب کوه‌ها و درخت‌ها هستند. «دن کیشوت» پهلوانی خیالی و بی‌دست‌وپاست که خود را شکست‌ناپذیر می‌پندارد.
او به سفرهایی طولانی می‌رود و در میانهٔ همین سفرهاست که اعمالی عجیب‌وغریب از وی سر می‌زند. وی که هدفی جز نجات مردم از ظلم و استبداد حاکمان ظالم ندارد نگاهی تخیلی به اطرافش دارد و همه چیز را در قالب ابزار جنگی می‌بیند.
#بر_باد_رفته #آوای_وحش #جک_لندن #داستان_دوشهر #داستان_دو_شهر #چارلزدیکنز #چارلز_دیکنز
#مونتگمری #کتاب #کتابسرا #رمان#کتابخانه #مطالعه #یلدا #شب_یلدا #شب_چله #warandpeace #پلاسکو
#thecallofthewild #jacklondon #آناکارنینا #madamebovary #gonewiththewind #leotolstoy #fcbarcelona
#victorhugo #مادام_بواری #بینوایان #ویکتور_هوگو #سانچی

0💬

Loading...

.
آخرین کتابی که اینجا پیشنهاد دادم مزرعه حیوانات جورج اورول بود و از اونموقع تا حالا انقدددددر درگیر بودم که به زحمت میتونستم حتی مطالب تخصصی خودم رو هم بخونم؛ اما خب یه فرصتی پیش اومد و تونستم این کتاب که خیلی وقت بود شروع کرده بودمش رو تموم کنم. مثل قدیما خودمو مجبور کردم هرجا میرم با خودم ببرمش تا تمومش کنم :) .
این کتاب، به نظرم ارزش خوندن داره و باعث میشه تا یکم به زندگی جور دیگه‌ای نگاه کنید. .
متن پشت جلد: .
هیچ چیز تا ابد برجای نمی‌ماند. پروژه‌ای که سراسر سال را روی آن کار کرده‌اید مثل برق تکمیل و فراموش می‌شود. روزی خواهید رفت، همراه با فرزندان و فرزندان فرزندانتان. حتی یک کتاب، یک اثر هنری بزرگ، یا یک نظریه‌ی مهم پقی می‌کند و در تاریکی محو می‌شود. اینکه همه چیز رو به پایان می‌رسد، چه تفاوتی در وضعیت ما ایجاد می‌کند؟ تقریبا همه در زندگی خود لحظه‌ای را تجربه می‌کنند که به نظر می‌رسد گذرابودن با بی معنابودن مترادف است. برای آنکه زندگی خوبی داشته باشیم چه چیز را باید هدف بگیریم، این سوال بزرگی است که حتی کوشش برای پاسخگویی به آن گستاخانه به نظر می‌رسد. صرف نظر از اینکه کدام شرایط فردی در وهله‌ی اول ما را به فکر کردن وادار می‌کند، بررسی وضعیت خاص ما در زندگی به تاملاتی درباره‌ی خوب و بد، ممکن و ناممکن، و اولویت بالا و پایین منجر می‌شود. این کتاب، در پرتو آنچه در این باره گفته شده، آنچه می‌توانست گفته شود، و آنچه در برابر شاهد و برهان به بهترین وجه پاسخ می‌دهد، همه‌ی این مسائل را بررسی می‌کند.
.
بخشی از مقدمه: .
“ما هر روز زندگی‌مان را بررسی نمی‌کنیم. بعضی از شادترین لحظات‌مان هنگامی اتفاق می‌افتد که به هیچ‌وجه در حال و هوای بررسی چیزی نیستیم. به فرزندتان نگاه می‌کنید، از قله‌ی یک کوه به اطراف نظر می‌دوزید، به اتومبیل نوتان نگاه می‌کنید و یا از چیزی بیش‌ترین لذت را می‌برید و با خود فکر میکنید: بیش از این هیچ چیز نمی‌خواهم. یا اصلا به چیزی فکر نمی‌کنید و فقط لذت می‌برید. تامل به دلایل متعدد آغاز می‌شود. در زادروزهای مهم به این فکر فرومی‌رویم که آیا در جهت درست حرکت می‌کنیم. مواجهه با یک بیماری جدی غالبا زمان تامل درباره‌ی این مطلب است که چه چیز واقعا اهمیت دارد و چه چیز بی‌اهمیت است. در پایان زندگی ممکن است از خود بپرسید آیا این زندگی همان چیزی بوده است که می‌خواستید؟”
.
.
#پیشنهاد_کتاب #پیشنهاد #کتاب #کتاب_خوب #کتابخوان #مطالعه

0💬

"سه قصه ی ایرج طهماسب نمونه ای است از دست برداشتن نویسنده از به رخ کشیدن متن و روایت و برگزیدن شیوه ای در ظاهر ساده برای تعریف قصه هایی مهیب و عجیب که به درد خواب کردن خواننده نمی خورد و چشم او را باز می کند. '' جملات بالا قسمتی از مقدمه ی پوریا عالمی بود بر کتاب سه قصه.
به قول خود آقای طهماسب، این داستان ها برای کسانی که فقط یک چهره از او را شناخته اند جالب تر است. درست می گفت. برای من هم جالب بود که '' آقای مجری'' در سال های شصت و پنج تا هفتاد به چه فکر می کرده و چه دغدغه ای داشته. این کتاب هیچ ربطی به کلاه قرمزی و فعالیت های تصویری ایرج طهماسب ندارد. در این کتاب برعکس نامش، با چهار داستان کوتاهِ ساده رو به رو می شویم که آن قدر ها هم ساده نیست. یکی از جملات داستان آخرش من را جذب کرد. داستانی به اسم '' سرگذشت فنچ ها'' که در ابتدا گمان می کنیم داستانی کودکانه است. اما هر چه به پایان نزدیک تر می شود شباهت بیشتری را به زندگی آدم بزرگ ها پیدا می کند. ''تسلیم می شویم و چون هم درد داریم سکوت می کنیم. '' #کتابنگاری #کتابنگاری_سوم #کتاب #کتاب_خوب #مطالعه #داستان #کلاه_قرمزی #قصه #سه_قصه #و_هزاران_هزارهشتگ_مسخره_و_بی_معنی_دیگه_برای_بیشتر_دیده_شدن

3💬

Loading...

#وقتی_عیسی_خدا_شد
نویسنده: #ريچارد_اي_روبنستاين
مترجم : #راضیه_سلیم_زاده
ناشر: #نشر_مرکز
موضوع : #فلسفی
قیمت : 28.500 تومان
⭐️ قیمت #باناشر : 21.375 تومان
(#ارسال_رایگان )
@ibanasher
__________________
در سال 324 میلادی کنستانتین امپراتور روم شد. بدین سان، مسیحیت، پس از تقریباً سیصد سال جفا کشیدن، به موفقیتی شگفت‌انگیز دست یافت. مسیحیان که دیگر نگران نابود شدن دینشان نبودند توجهشان معطوف به این مسئله شد که چگونه مشخص کنند چه باورهایی معرف مسیحی«حقیقی»اند.
_______________
برای خرید کتاب👇🏻
goo.gl/p7MxA6
__________________
#كتاب #كتابخواني #مطالعه #كتاب_بخوانيم
#كتاب_خوب #معرفي_كتاب #ايران #انتشارات #رمان #داستان #ایران #کتابدار #کتابفروشی_اینترنتی #خریدکتاب #ادبیات #مطالعه #کتابفروش #خریدکتاب
@ibanasher

0💬

عنوان : بازخوانی خشونت‌پذیری زنان ایرانی؛ تحلیل انسان‌شناختی رمان کلیدر
نویسنده : حسن فرهنگی
ناشر : #انتشارات_تيسا
تاریخ چاپ : بهار ۱۳۹۶
نوبت چاپ : اول
تعداد صفحه : ۲۵۵
قیمت : ۲۰,۹۰۰ تومان
@iteesa
__________________
بازخوانی خشونت‌پذیری زنان ایرانی؛ تحلیل انسان‌شناختی رمان کلیدر
حسن فرهنگی

برای شناخت جوامع مختلف، باید ادبیات آن جامعه را بررسی کنیم. ادبیات، بایگانی تعامل مردم آن جامعه در عرصه‌های مختلف است. با غواصی در درون کلمات می‌توانیم به نقاط ضعف و قوّت هر جامعه‌ای پی ببریم. کتاب «بازخوانی خشونت‌پذیری زنان ایرانی» تنها از یک زاویه به رمان کلیدر نظر انداخته است. دانشجویان جامعه‌شناسی و روان‌شناسی اجتماعی با مطالعة این اثر روش غور کردن در درون متون را مشاهده نموده و برای رفع مشکلات جامعه از متون کلاسیک راهکار بیرون خواهند کشید. ما در درون جامعة کلیدر و یا هر متن دیگر با هویت خود مواجه شده و مشکلات خود را تمام‌قد ملاحظه می‌کنیم. در صورت تحلیل درست کج‌رفتاری و کج‌فهمی‌های خود، برای رفع آن راهکار پیدا خواهیم کرد و این کتاب برای دانشجویان و عموم دانش‌پژوهان چنین امکانی را مهیا می‌کند.

________________
برای ديدن اطلاعات كتاب👇🏻
http://teesa.ir/Books/Book?id=8391
____________
برای دريافت نسخهٔ الكترونيكي 👇🏻
goo.gl/N4opSe
_______________
برای تهيهٔ سريع كتاب :
۱. خرید از وبگاه تیسا
۲. خرید از طریق تلفن: ۷۷۶۰۲۸۹۹، ۷۷۶۰۲۸۹۵
۳. مراجعهٔ حضوری به دفتر انتشارات: تهران، دروازهٔ شمیران، خیابان بهارستان ،کوچهٔ حاج‌علیرضایی، شمارهٔ ۹، واحد ۲
۴. فروشگاه اینترنتی #باناشر
www.banasher.com
_______________________
#انتشارات_تيسا
@iteesa
#كتاب #كتابخواني #مطالعه #كتاب_بخوانيم
#كتاب_خوب #معرفي_كتاب #ايران #انتشارات #تيسا

0💬

Loading...

📚
.
کتابی که می‌خوانی، نباید به جای تو فکر کند، بلکه باید تو را به اندیشیدن وادارد.
. “جیمز مک واش”
.
.
انتشارات فرهنگ رضوی آماده ی حمایت و همکاری از نویسندگان تازه کار و چاپ آثار شماست😊🤝🌹
💫نگاره هایتان را جاودانه کنید💫
.
.
.
 #انتشارات_فرهنگ_رضوی
#کتاب_بخوانیم
#کتاب
#نشر_فرهنگ_رضوری
#فرهنگ_رضوی
#book
#farhangrazavipub
 #مطالعه
#مطالعه_کنیم
#معرفی_کتاب
#رمان
#داستان
#شعر
#کتابخانه
#کتاب_خوب

1💬

روز پرستار مبارك باد🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹موسسه#مطالعه#خلاقيت#كودك #نوجوان#نمايندگي ايلام

0💬

#مطالعه
" مطالعه " انسان را کامل می کند،
" سخنرانی " به او حضور ذهن و سرعت انتقال می‌دهد، اما " نوشتن " انسان را دقیق می‌کند.
فرانسیس_بیکن

0💬

من در این جامعه که به فراخور زندگی امثال شما درست شده، نمی‌توانم منشأ اثر باشم، وجودم عاطل و باطل است... اما افتخار می‌کنم در این چاهک خلا هیچ کاره‌ام... توی این چاهک فقط شماها حق دارید که بخورید و کلفت شوید... اما من محکومم که از گند شماها خفه بشوم.

#صادق_هدایت
#حاجی_آقا#صادق_خان_هدایت
#هدایت#کتاب#کتابخانه #کتابخونه #کتاب_خوب #مطالعه_کنیم #مطالعه#بخوانیم#کتابدونی

0💬

🙃☺️🙃☺️🙃☺️🙃☺️🙃☺️🙃☺️
چرا به صورت پیش فرض غمگینیم و بدبخت؟!
البته با اتفاقات اخیر کسی آنچنان احساس خوشبختی نمیکنه حق هم داره.ایرانی ها دیگه دلیل آنچنانیی واسه خوشبختیشون نمونده.
ولی شما میدونین منم میدونم که مثلا کسی که به خاطر گرون شدن دلار ناراحته،نمیره ابنجا رای بده که من احساس خوشبختی نمیکنم چون دلار گرون شده.
مردم از تو غمگینن.از عمق وجودشون کلا عزادارن
به قول یه پستی،بلد نیستیم خودمونو سرگرم کنیم،حوصله امون سر میره فکر میکنیم دلتنگیم.
البته نمیگم که قدر دیسکو ها و کاباره ها و بارهایی که تو مملکت داریمو نمیدونیماااا 😂😂😂ولی خوشحال بودن یه چیزیه که باید از تو وجود آدم شروع شه.مملکت و کشور و دوست دختر و دوست پسر و دلار و فیلترینگ هیچ تاثیری روش نداره.
از درون شاد باشید🤗

#شاد #شادی #تفریح #خوشی #خوشبخت #خوشبختی #لذت #لذت_زندگی #هنر #غم #غمزده #بدبخت #دلتنگی #بی_حوصلگی #خستگی #دوست_دختر #دوست_پسر #مطالعه #آگاهی

1💬

.
روزی روزگاری کتاب...
.
اولین کتاب معرفی شده از طرف دکتر شهبازی.
.
.
بینوایان
نویسنده: ویکتور هوگو
ترجمه: حسینقلی مستعان
نشر: بدرقه جاویدان
تعداد صفحات : 1540
در دو جلد.
.
.
"ویکتو هوگو" نویسنده سرشناس فرانسوی در کتاب بینوایان به تشریح بی‌عدالتی‌های اجتماعی و فقر و فلاکت مردم فرانسه می‌پردازد، همان عوامل و محرک‌های اجتماعی که منجر به سقوط ناپلئون سوم شد. انحصار توزیع قدرت و ثروت در دست خانواده فاسد سلطنتی که از مشکلات جامعه فرانسه کاملاً بی‌اطلاع بودند، سبب ایجاد معضلات اقتصادی و اجتماعی در جامعه فقیر فرانسه شد و انقلاب فرانسه ناشی از همین تحولات زیرساخت‌های اجتماعی جامعه فرانسه بود.
.
ویکتور هوگو در خلال پردازش شخصیت‌های داستان و تحلیل روانشناختی آنها، نحوه درگیری و دخالت آنان را در این نهضت اجتماعی و توده‌ای نشان می‌دهد.
.
این رمان که انسان‎دوستی و عشق به فقرا در آن موج می‎زند، به خاطر داستان گیرا، شخصیت‎های گوناگون، صحنه‎‎های رنگارنگ و ارائة تصاویری واقعی از بی‎عدالتی و فقر شاید ـ به قول هوگو ـ تا وقتی فقر در جهان هست، هنوز میلیون‎ها خواننده داشته باشد.

4💬

#ورزش#طبیعت#مطالعه#کتاب#شطرنج#ما میتوانیم#از نو میسازیم#بازی#لبخند#شادی#زندگی
کلاس قصه گویی همراه با نقاشی ، ورزش و بازی های فکری مرسی از نیکراد ،دیانا و مهرنیای عزیزم که انقدر خوب و دوست داشتنی هستین

1💬

#ورزش#طبیعت#مطالعه#کتاب#شطرنج#ما میتوانیم#از نو میسازیم
من شطرنج یاد میدم روح و المین کاراته 😃😄💪💪💪

0💬

#دوشنبه_شعر_ایرانی🌷

#واقعیت_رویای_من_است
#بیژن_نجدی بیژن نجدی نویسنده و شاعر بود. توانایی بیژن نجدی در شعر گفتن داستان هایش را خواندنی تر کرده بود. او در داستان هایش نیز از استعاره ها و تشبیه های بی نظیری استفاده می کند؛ آرایه هایی ادبی که به جان خواننده اش نفوذ می کند و نجدی را حتی با خواندن یک داستان کوتاه همواره در خاطرش نگاه می دارد.نجدی در زمان زندگی خود تنها مجموعه داستان «یوزپلنگانی که با من دویده‌اند» را در سال ۷۳ منتشر ساخت که در سال ۷۴ جایزه قلم زرین جایزه گردون را به خود اختصاص داد. بقیه آثارش پس از درگذشتش توسط همسرش به چاپ رسید. مجموعه داستان «دوباره از همان خیابانها» در سال ۷۹ نیز برگزیده نویسندگان و منتقدان مطبوعات شد. نجدی همچنین در کارنامه ادبی خود، تندیس یادمان بنیاد شعر فراپویان به خاطر برگزیده اشعار دهه هفتاد و لوح افتخار به پاس جانسروده‌ها در پاس داشت آیین‌های ملی و میهنی را دارد. از وی اشعار گیلکی کمی نیزباقی ‌مانده ‌است.

https://goo.gl/jrvvtA
#کتابخوانی #ادبیات_معاصر _ایران #مطالعه #فروشگاه_اینترنتی_کتاب_زمان

0💬

.
صدای زوزه باد را واضح می‌شنیدم، همینطور بوران و برف. باز صدای شاخه‌ی صنوبر را شنیدم که داشت صدای آزاردهنده‌اش را تکرار می‌کرد. با خودم گفتم خب درخت است، اما طاقت نیاوردم و تصمیم گرفتم اگر بشود این صدا را ساکت کنم. پا شدم و خواستم چفت پنجره را باز کنم اما قلاب چفت لحیم شده بود به بست.... مشت زدم به شیشه و دستم را دراز کردم بیرون تا آن شاخه‌ی مزاحم را بگیرم، اما انگشت هایم به جای شاخه درخت قفل شد روی انگشت های یک دست کوچک و یخ زده.!
.
#بلندی_های_بادگیر
#امیلی_برونته
#مترجم#رضا_رضایی
#نشر_نی.
.

#کتاب#رمان#ادبیات#کتابخوانی#نویسنده#مطالعه#شاعرانه#شعر_نو#کتاب_خوب#جملات#معرفی_کتاب#جملات_زیبا#شعر_سپید#انتشارات#شعر_کوتاه#کتابفروشی#کتابدونی#کتاب_بخوانیم
#ketabdoni

14💬

تنها راه اوج گرفتن بدون پرواز
#هدف
#امید
#مطالعه
#کتاب

0💬