#منتظری

⬇️
🔴📸 حسن شمشادی و حجت الله کمیجانی از خبرنگاران باسابقه صدا و سیما به تماشای مستند #قائم_مقام نشستند

#اکران_خصوصی
#حسن_شمشادی
#منتظری

0💬

لعتت بر بد خواهات سید
اینم برای اونایی که میگفتن بعد از درگیری توی دربی رحمتی با صمیمی ترین دوستش قهر کرده
هرچند میدونم چشمای کورتون این چیزارو نمیبینه
.
.
.
.
.
بیایید کانالمون لینک در بیو
.
.
.
.
.

#استقلال#وینفردشفر#رحمتی#حسین_حسینی#مجیدحسینی#لئوناردوپادوانی#وریاغفوری#خسروحیدری#ذکی_پور#امیدابراهیمی#امیدنورافکن#فرشیدباقری#برزای#فرشیداسماعیلی#محسن_کریمی#قربانی#قائدی#جابرانصاری#بیت_سعید#سجادشهباززاده#شجاعیان#روزبه_چشمی#منتظری#جباری#جبارف#شفر

0💬

Loading...

.
#امام_خمینی (ره) زمان #عزل #منتظری به او گفت «تو را عزل می کنم، چون بعد از من #کشور را به دست #لیبرال_ها می سپاری»
.
.
.
پ.ن: لیبرالها چگونه هستند! ؟ نمونش #بنی_صدر #اولین رئیس جمهور بعد از انقلاب که در زمان #دفاع_مقدس با خیانت به کشور با #صدام و #آمریکا همکاری میکرد و با لباس زنانه فرار کرد!

0💬

حال بنظر شما او #شیخ_ساده_لوح بود یا....؟؟؟ شما بگویید .👇👇👇👇 #منتظری #آیت_الله_منتظری #فقیه_ماندگار #فقیه_عالیقدر

30💬

Loading...

⬇️
🔴📸 بهزاد نبوی و مهدی طباطبایی مدیر مسئول ماهنامه نسیم بیداری به تماشای مستند #قائم_مقام نشستند

#آیت_الله_منتظری
#بهزاد_نبوی
#مهدی_طباطبایی
#منتظری
#قائم_مقام

0💬

🔒

.
بعضی وقتا
بعضیا میان رو #طاقچه #دلت میشینن
اون‌#گوشه اونجا جا میگیرن
بسکه خوبن
میشن دوستداشتنی ترین
بعضی انگار #خلق شدن که ارومت کنن #حرفشون،#نگاهشون ،#نوازششون
گرمای دستاشون #انرژی از صد تا قرص #ارام بخشم بهتر
اصلا #منتظری که دوباره بگن سلام
وای چ ارامشی دارن بعضیا

خدایا چرا این بعضیا اینقدر کمن!؟
#خدایا چرا این خوبا این بعضیا رو زود میگیری ازمون😔
خدا یا وقتی بعضیا نیستن خودت بشو بععضیا دوستداشتنی و اروم دلمون
خدایا #هواست هست حال دلمون #خوب نیس سایه #محبت و دست نوازشگرتو از ما دریغ نکن
#والایار

0💬

اگر این بزرگمرد می ماند و خون به جگرش نمیکردند اکنون چنین بی اعتمادی نسبت به سپاه وجود نداشت. دوستان در نظر داشته باشید این نصایح مربوط به زمانیست که آقای آیت منتظری در قدرت بود . #منتظری #آیت_منتظری #فقیه_پاکباز #فقیه_عالیقدر #آیت_الله_مردم

10💬

Loading...

فقط ی مقایسه کنید با امروز که هر کسی میزنه براش #شعار بدهند و به عرش اعلایش برسانند . و رسانه هایشان هم در همان جهت حرکت میکننپ. #منتظری #آیت_الله_منتظری #فقیه_عالیقدر

5💬

Loading...

داستان حضور امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام در مجلس قضاوت عمر.
#عدل_علوی #عدالت #قوه_قضاييه #قاضی #خلخالی #آملی_لاریجانی #صلواتی #مقیسه #زرگر #جعفری_دولت_آبادی #منتظری #مستقل_و_شجاع
سخنرانی امام جمعه فقید اصفهان

2💬

به دعوت سازندگان مستند #قائم_مقام به همراه مهندس #بهزاد_نبوی به تماشاي اكران خصوصي اين فيلم تقريبا دو ساعته نشستيم. فيلم، مستندي درباره زندگي مرحوم #آيت_الله_منتظري بود. گرچه از نظر ساخت و تكنيك، فيلم قابل قبولي بود، اما از نظر محتوا و جهت گيري جامعيت نداشت. اين نكته اي بود كه هم مهندس نبوي بسيار مفصل و مستند به آن پرداخت و هم من به آن اشاره كردم. فيلم چنانكه سازندگانش به آن اشاره كردند از هفته آينده اكران خواهد شد؛ با اين همه به اعتقاد من حيف است وقتي هزينه مادي و معنوي زيادي براي توليد و ساخت مستندهاي تاريخي اينچنيني مي شود، نسبت به جهت گيري بي طرفانه آن غفلت شود. حاصل اين غفلت آن است كه نتيجه اي حداقلي از زحمت و تلاش قابل تحسين جمعي از جوانان علاقه مند و كوشا حاصل شود. #مستند_قائم_مقام #حسينعلي_منتظري #منتظری #بسيج #

5💬

نمےتوانم یا نمےخواهم

كاربرد "نمی توانم" درست نيست، كلمہ درست، "نمی خواهم" است؛ نہ اينكہ "نمی توانم" بلكہ "نمی خواهم" كہ [آن كار را] انجام دهم. "نمی خواهم" بہ معناى ارادہ نكردن است، بہ معناى "من انتخابش نمی كنم" است.

وقتى كلماتمان را تغيير مي دهيم، جملاتى كہ بہ خود ميگوييم (گفتار درونى مان) نيز معناى متفاوتى پيدا مي كند. "من نمي خواهم وزن كم كنم، سيگار نكشم، ببخشم، يا من نمي خواهم پيانو بزنم." در واقع، تمام اين موارد گزينہ هايى است كہ از نظر عملى امكان پذير و شدنى اند، ولى ما "انتخاب" مي كنيم كہ انجامشان ندهيم.

اغلب ما بہ تغيير كلمات مايل نيستيم، چون اين كار ما را با مسئوليت كارهايى كہ انجام ندادہ ايم روبرو مي كند.

با توجہ بہ آنچہ گفتہ شد، اگر شما بگوييد "نمي توانم" آن را انجام دهم، بہ خود اجازہ دادہ ايد تا از مسئوليت شانہ خالى كنيد؛ وقتى كہ ميگويى نمي توانم، بہ خودت فرصت ميدهى تا تلاش نكنى.

با اين ديدگاہ، تو پيش از آن كہ شروع كنى، تسليم شدہ اى. تو اجازہ ميدهى در تنگنايى بيافتى كہ از انتخاب خودت ناشى شدہ است. ياد بگير كہ مسئوليت انتخابهايت را بپذيری.
كتاب: بيست درس عالى براى مديريت سرنوشت خود، نوشته: دكتر على صاحبی

#افراد_موفق #انگیزشی #کنکور #کنور_۹۷ #مشاوره #موفقیت #موفقیت_تحصیلی #استاد_منتظری #منتظری #حرف_آخر #پکیج_۴_ماهه #۴_ماهه #تک_رقمی #ریاضی #زیست #شیمی #فیزیک #عربی #ادبیات #دینی #انگلیسی #کانون #قلمچی #گاج #گزینه_دو #گزینه_۲ #سنجش #آزمون_آزمایشی #باور #پزشک

8💬

Loading...

️ روحانی و لاریجانی، از حصر 76 تا رفع‌حصر 96
1-بیست سال قبل در این روزها، هنوز جای پای دولت تازه‌کار اصلاحات سفت نشده بود که 23 آبان‌ماه آیت‌الله منتظری سخنرانی معروف 13رجب را ایراد کرد و باتندی بی‌سابقه‌ای به انقلاب و رهبری تاخت.
2- حرفهای آیت‌الله مملکت را به هم ریخت؛ همه‌ی جریانهای سیاسی بر علیهش بیانیه دادند و محکومش کردند؛ از جامعه روحانیت راستی گرفته تا مجمع روحانیون مبارز چپی. در شهرها و شهرستانها هم تظاهرات‌های مختلفی به راه افتاد. در قم هم ریختند و بیت و حسینیه آیت‌الله منتظری را تسخیر کردند. راهپیمایی‌های گسترده شهرستانها در نهایت با پیام رهبری متوقف شد.
3-فضا آنقدر متشنج شد که شورای عالی امنیت‌ ملی تشکیل جلسه داد و تصمیم به حصر قائم‌مقام معزول امام گرفت. اعضای شورا علی لاریجانی، سیدمحمد خاتمی، حسن روحانی، کمال خرازی، عبدالله نوری، محمدعلی نجفی، حسن فیروزآبادی، دری نجف‌آبادی، ناطق نوری و آیت‌الله یزدی بودند.
4- چرخ روزگار چرخید و آیت‌الله منتظری در سال 81 به خاطر بیماری و به فرمان رهبری رفع حصر شد. سال 89 موسوی و کروبی به خاطر پیوندزدن اعتراضات انتخاباتی با قیامهای مصر و لیبی حصر شدند. سال 92 حسن روحانی که دبیر شورای عالی امنیت ملی‌ای بود که آیت‌الله منتظری را حصر کرده بود، با وعده‌ی رفع حصر رای آورد. برخی معتقدند او در این سالها زورش نرسیده رفع حصر را عملی کند و برخی دیگر معتقدند او می‌خواهد رفع‌حصر را همیشه به عنوان برگ برنده‌ای در دست داشته باشد تا همچنان از اصلاح‌طلبان امتیاز بگیرد.
5 - این روزها که لاریجانی و روحانی، مستقیم و غیرمستقیم سردمدار رفع حصر شده‌اند، کاش کسی از آنها بخواهد خاطرات و استدلالهای سال 76شان در شورای عالی امنیت ملی برای حصر آیت‌الله منتظری را تعریف کنند. کاش تصویر صورت‌جلسه منجر به حصر را منتشر کنند تا مردم بدانند در حالی که تنها مخالف حصر، عبدالله نوری بوده و آن را امضاء نکرده؛ لاریجانی و روحانی آن را امضاء کرده‌اند. و کاش آقای «آشنا» از شغل و نقشش در آن سالها بگوید.
6 - صدالبته که حصر، اشتباه و تقصیری نیست که حالا بخواهیم مقصریابی کنیم و کاسه‌کوزه‌اش را بر سر این افراد بشکنیم. حصر رویه‌ای قانونی و قابل دفاع است، غرض پرده‌برداری از شترسواری دولادولای کسانی است که حالا که نام و نانشان در رفع‌حصر است، نقش‌آفرینی شان در حصرهای قبلی را سانسور می‌کنند.
#رفع_حصر
#موسوی
#کروبی
#منتظری
#لاریجانی
#روحانی
#یک_بام_دو_هوا

6💬

Loading...

⭕️ #روحانی و #لاریجانی، از حصر 76 تا رفع‌حصر 96 🔹بیست سال قبل در این روزها، هنوز جای پای دولت تازه‌کار #اصلاحات سفت نشده بود که 23 آبان‌ماه آیت‌الله #منتظری سخنرانی معروف 13رجب را ایراد کرد و باتندی بی‌سابقه‌ای به انقلاب و رهبری تاخت. 🔹حرفهای #آیت‌الله مملکت را به هم ریخت؛ همه‌ی جریانهای سیاسی بر علیهش بیانیه دادند و محکومش کردند؛ از جامعه روحانیت راستی گرفته تا مجمع روحانیون مبارز چپی. در شهرها و شهرستانها هم #تظاهرات‌های مختلفی به راه افتاد. در قم هم ریختند و بیت و حسینیه آیت‌الله منتظری را تسخیر کردند. #راهپیمایی‌های گسترده شهرستانها در نهایت با پیام #رهبری متوقف شد. 🔹فضا آنقدر متشنج شد که #شورای عالی امنیت‌ ملی تشکیل #جلسه داد و تصمیم به حصر قائم‌مقام معزول امام گرفت. اعضای شورا علی لاریجانی، سیدمحمد خاتمی، حسن روحانی، کمال خرازی، عبدالله نوری، محمدعلی نجفی، حسن فیروزآبادی، دری نجف‌آبادی، ناطق نوری و آیت‌الله یزدی بودند. 🔹چرخ روزگار چرخید و آیت‌الله منتظری در سال 81 به خاطر بیماری و به فرمان رهبری رفع حصر شد. سال 89 موسوی و کروبی به خاطر پیوندزدن اعتراضات انتخاباتی با قیامهای مصر و لیبی حصر شدند. سال 92 حسن روحانی که دبیر شورای عالی امنیت ملی‌ای بود که آیت‌الله منتظری را حصر کرده بود، با وعده‌ی رفع حصر رای آورد. برخی معتقدند او در این سالها زورش نرسیده رفع حصر را عملی کند و برخی دیگر معتقدند او می‌خواهد رفع‌حصر را همیشه به عنوان برگ برنده‌ای در دست داشته باشد تا همچنان از اصلاح‌طلبان امتیاز بگیرد. 🔹این روزها که لاریجانی و روحانی، مستقیم و غیرمستقیم سردمدار رفع حصر شده‌اند، کاش کسی از آنها بخواهد خاطرات و استدلالهای سال 76شان در شورای عالی امنیت ملی برای حصر آیت‌الله منتظری را تعریف کنند. کاش تصویر صورت‌جلسه منجر به #حصر را منتشر کنند تا مردم بدانند در حالی که تنها مخالف حصر، عبدالله نوری بوده و آن را امضاء نکرده؛ لاریجانی و روحانی آن را امضاء کرده‌اند. و کاش آقای «آشنا» از شغل و نقشش در آن سالها بگوید. 🔹صدالبته که #حصر، اشتباه و تقصیری نیست که حالا بخواهیم مقصریابی کنیم و کاسه‌کوزه‌اش را بر سر این افراد بشکنیم. حصر رویه‌ای قانونی و قابل دفاع است، غرض پرده‌برداری از شترسواری دولادولای کسانی است که حالا که نام و نانشان در رفع‌حصر است، نقش‌آفرینی شان در حصرهای قبلی را سانسور می‌کنند.
yon.ir/kzTpa

1💬

#اولویت اولش که نباشی😄👉 ____همیشه #منتظری 😉

155💬

:
آیت الله شبیری زنجانی: ورود طلاب به فعالیت‌های سیاسی #محبوبیت آنان را کم می کند/ در گذشته این صنف محبوب و مورد احترام بود.
آیت_الله_العظمی_شبیری_زنجانی در دیدار با #آیت_الله_اعرافی، مدیر حوزه‌های علمیه کشور از کم رنگ شدن تقوی، دانش و محبوبیت طلبه ها ابراز تأسف کرد.

این مرجع شیعه کم شدن محبوبیت طلبه‌ها در جامعه را «نگران کننده» دانست و گفت: نوع طلبه‌ها #محبوبیت_سابق را ندارند. در گذشته این صنف #محبوب و مورد احترام بود، اکنون ممکن است شخصی به خاطر رفتارش در جایی مورد احترام باشد اما این موضوع درباره نوع طلبه ها نیست. الان اگر اختلافی بین #طلبه و #غیر_طلبه در جامعه رخ دهد، چرا خیلی ها حداقل قسمتی از مشکل را از جانب طلبه می دانند؟ چون #محبوبیت_طلبه ها کم شده است. اینها مصیبت‌هایی است که اگر چه سخت است اما باید قبول کرد.

وی «ورود #طلاب به #فعالیت‌های_سیاسی» را یکی از عوامل مهم کم شدن محبوبیت آنان دانست و افزود: بسیاری از افراد تخصص لازم را ندارند. جدای از اینکه برخی رفتارها شأن و احترام طلبه را پایین می‌آورد؛ مخصوصا اینکه طلبه پرچم به دوش بکشد و بگوید «زید» را شما انتخاب کنید و «عمرو» را انتخاب نکنید. این رفتارها شأن و احترام طلبه را پایین می‌آورد؛ یک بازاری محترم این کار را نمی کند که یک طلبه انجام می‌دهد؛ طلبه هم اگر بخواهد در این زمینه فعال باشد باید در این مسیر یک سری #ارشادات_کلی داشته باشد اما وارد شدن طلبه ها به این وادی صلاح حوزه و طلبه نیست.
پی نوشت: نمی دانم آقای شبیری را چقدر می شناسید. سال هفتاد و هفت بعد از نماز خدمت ایشون رسیدم که حالا که #منتظری جلوی #نظام ایستاده است لطفا مطلبی علیه تفکر ایشون به طلاب بگویید. چشمتان روز بد نبیند. چنان جیغ و شیونی سر من هوار کردند که: #من_در_سیاست_دخالت_نمیکنم!! ذائقه ام مدتها تلخ بود. حتی برای کسری از ثانیه هم نشده است از آن طرز تفکر عدول کنم یا به حقانیت راهی که در پیش دارم شک کنم اما همیشه در مورد برخورد ایشون ابهاماتی در ذهنم بود تا وقتی خبرهای ملاقات های چندین باره ی #نامبرده را با #نامبرده شنیدم.
من #جوجه_طلبه می توانستم ایدئولوژی پشت سیاست را ببینم و آن ساحت و مظهر نه!
بگذریم.
درد زیاد است.
اگر دین محمد راست نمی شود الا به #خون من پس ای شمشیرها مرا بگیرید.
#محبوبیت_که_هدف_نیست.
خدا ساحتشان را به محبوبیتشان واگذارد و با هم نشینانشان محشورشان دارد و مرا با کسی که گفت #سیاست_ما_عین_دیانت_ماست.
#نقد_سیاسی
#کار_هر_کس_نیست_خرمن_کوفتن
#لعنت_به_معنویتهای_کوچک
#لعنت_به_دین_سکولار
#مرگ_بر_لیبرالیسم

37💬

دانشگاه فقط چرت بین کلاسا تو مسجدش😴😫😍😎😂🤣😂
#الکترونیک #منتظری #بچه_های_باحال #آفت (البته سر کلاساشم خوابیما ولی کلا)

1💬

⬇️
🔴🔴🎥 تیزر جدید مستند #قائم_مقام 🔸روایتی بدون سانسور از زندگی آیت الله منتظری

جزئیات اکرانها و رونمایی مستند بزودی در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام اعلام خواهد شد

#آیت_الله_منتظری
#منتظری

3💬

.
عاشقتم این روزا

نیست شبیه ما دوتا

از چشامون پیداست

یکی شده قلب ما... .
.
.
--------------------
خوب و مثبت(✔️ و➕)
با صدای حسین منتظری
@hosseinmontazeri.1
#khobvamosbat#hosseinmontazeri#خوب_و_مثبت#حسین#منتظری#

7💬

هرچقدر خوب باشی و کمتر حرف بزنی و بیشتر عمل کنی اونایی که توانایی عمل کردن ندارن سعی میکنن بیشتر به تخریب تو روی بیارن
مورد داشتیم بعضیا ۳ پست گذاشتن ۴ تاش درمورد رقیبا بوده😃
آخه اینا رقیب هم نیستن .
.
.
سلطان خودتی با مرام اجازه بدی چیزی ازشون نمیزاریم
‌.
.
.
خیلی خواستم در مورد کوچیک ها حرف نزنم ولی دیدم فایده نداره
.
.
.
.
.
.
.
.
بیایید کانالمون لینک در بیو
.
.
.
.
.

#استقلال#وینفردشفر#رحمتی#حسین_حسینی#مجیدحسینی#لئوناردوپادوانی#وریاغفوری#خسروحیدری#ذکی_پور#امیدابراهیمی#امیدنورافکن#فرشیدباقری#برزای#فرشیداسماعیلی#محسن_کریمی#قربانی#قائدی#جابرانصاری#بیت_سعید#سجادشهباززاده#شجاعیان#روزبه_چشمی#منتظری#جباری#جبارف#شفر

3💬