#مهدی_فخیم

.
بچرخ تا بچرخیم...!
دوست و همکار قدیمی ما خانوم نغمهٔ ثمینی که از اواخر دهه‌ شصت و هفتاد یکی از جوان‌‌ترین منتقدان مجلهٔ فیلم بود، اخیرا طی پیامی از من پرسیده‌اند: «تصادفا فيلم حرف‌های منِ خيلی خيلی بچه سال را داريد؟؟؟ خيلي كنجكاوِ ديدن دختر بچه‌ای هستم كه مجله فيلم خانه‌اش شد...»
منظورشان زمانی است که مجلهٔ فیلم، مراسم اهدای جوایز منتقدان و نویسندگان سینمایی مطبوعات را برای انتخاب بهترین‌های سال برگزار می‌کرد و خانوم ثمینی یکی از منتقدینی بود که برای تحلیلِ یکی از فیلم‌های برگزیده پشت تریبون می‌رفت. آن زمان او واقعا خیلی جوان بود. نغمه خانوم حالا عضو هیئت علمی پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران و نویسندهٔ برجسته‌ای است که چندین کتاب با ارزش در زمینهٔ سینما و تاتر تالیف کرده، ده‌ها نمایش از آثارش روی صحنه رفته و فیلم‌هایی براساس فیلمنامه‌هایش ساخته شده است. او برنده سیمرغ بلورینِ بهترین فیلم‌نامه برای فیلم «خون‌بازی» از جشنواره فیلم فجر است و تازه‌ترین کارش سریال جذاب‌ و پرمخاطبِ شهرزاد است.
فیلمی را که خانوم ثمینی در این مراسم دارد نقد می‌کند «همسر» ساختهٔ مهدی فخیم‌زاده است که همیشه در مصاحبه‌هایش اعتقاد دارد مجلهٔ فیلم به آثارش بی‌توجه بوده است!
#عباس_یاری#سینما#فیلم#ماهنامه#مجله#ماهنامه_فیلم #مجله_فیلم #نغمه_ثمینی #منتقد#نویسنده #خون‌بازی #همسر#مهدی_فخیم‌زاده#جشنواره_فیلم_فجر
#cinema#film#filmmagazine#abbasyari
#naghmehsamini#fakhimzadeh

20💬

سرزمین قلب یخی
.
انسانها بر روی کره ی زمین
زندگانی نمی کنند
بلکه فقط زنده مانی میکنند
؛ زندگانی
در سرزمینی هایی اتفاق می افتد
که آدمها از صمیم قلب یکدیگر را
دوست میدارند ؛
و اخلاص گونه
به یکدیگر بها می دهند .....😳😳
#سرزمین#قلب#دوست_داشتن#انسان#انسان_امروزی#روزگار_امروز#روزگار#کره_ ی_زمین#زندگانی#زنده_مانی#اتفاق#صمیم#اخلاص#بها#ارزش#محبت#انسانیت#فیلم#سکانس#مسافران_مهتاب#حسین_گیل#مهدی_فخیم زاده#نامهربانی#احوالات_دنیا#دنیا#صداقت#قلب_یخی#شهر#آدمها#خودخواهی

9💬

#جشنواره_فجر
#نقد ۹

ردپای #سینمای_فلسفی در جشنواره سی‌وششم
.

شاید تعجب‌آور باشد #پست‌مدرن فیلم ساختنِ #احمدرضا_معتمدی در فضای نفی فراروایت‌ها! اما در هر حال این «#فیلسوف_سینما » پس از سال‌ها آمده تا روایت عصر فعلی را از دل #فراروایت‌ ها بیرون بکشد و جهان‌بینی عموم را در عصر اطلاعات و رسانه‌ها را اصلاح کند. این «#سوءتفاهم » پست‌مدرن را می‌توان در دو لایه‌ی اصلی مورد بررسی قرار داد:
.
یکم: #فراواقعیت و شبیه‌سازی، از #بودریار تا معتمدی
نظریه بودریار در این فیلم به‌خوبی مصور و متحرک شده و به نقل‌قول از بودریار یا طرفدارانش نیازی ندارد. می‌توان از «سوءتفاهم» برای انتقال این نظریه به روش «#ساینتینمنت (Science + Entertainment)» در سطح آکادمیک استفاده کرد. زمانی که «#بازنمایی از واقعیت» توسط تکنولوژی‌های جدید آنقدر «بازتولید» می‌شود که دیگر بین واقعیت و بازنمایی، ارتباطی وجود ندارد و اینجاست که ما با «فراواقعیت» روبرو می‌شویم.
.
روایت اصلی در سوءتفاهم را «#مهدی_فخیم‌زاده » به‌عنوان نماد #قانون و #حکومت کشف می‌کند یا به عبارت دیگر: با کنار زدن فراروایت‌های گیج‌کننده، به روایت اصلی می‌رسد. هرچند #موسیقی سوءتفاهم به‌اندازه‌ی آثار قبلی کارگردان چندان خودنمایی نمی‌کند اما کاملا براساس ایده‌ی اصلی ساخته شده است. در این موسیقی، نتِ آخر ملودی، اکو و تکرار می‌شود که اکوی آن نت درواقع بازنمایی از نت اصلی است.
.
اجزای مختلف سبک زندگی امروز، روزبه‌روز از واقعیت فاصله گرفته و از معنا تهی می‌شود. اینگونه افراد به‌جای آنکه مبتنی بر واقعیت‌ها فکر کنند یا تصمیمی بگیرند، مبتنی بر بازنمایی‌ها از واقعیت‌ها و بازنماییِ بازنمایی‌ها عمل می‌کنند. از معنا تهی‌شدن به‌شکل دیگری هم در سرمایه‌گرایی اتفاق می‌افتد؛ #وقتی_همه‌چیز_کالا_می‌شود . شخصیت #اکبر_عبدی که سرمایه‌گرایی را در فیلم نمایندگی می‌کند، همه‌چیز را با پول خریده و عشق «رئیس» را سلاخی می‌کند.
.
دوم: نفی محضرهای کاذب
معتمدی در آثارش توجه ویژه‌ای به مباحث حوزه‌ی #کلام ، #فلسفه‌_اسلامی و #عرفان دارد. در سوءتفاهم «حضور»، «#ادب_حضور » و «درک محضر» موضوعیت دارد. اینکه «#عالم_محضر_خدا_است ، در محضر خدا معصیت نکنیم» و «حس در حضور داشتن در پیشگاه خدا». همچون فیلم «#نمایش_ترومن » که عالمِ ترومن را در محضر مردم جهان نشان می‌دهد و سینمای کلامی هند که در فیلم «پی.کی.» فرد به دنبال درک محضر خدای اصلی است.
ادامه در کامنت....

11💬

Loading...

‎گوش کن ببین چی می‌گم دختر!
‎همون انگلیسی‌ها یه ضرب‌المثل دارن که می‌گه:
‎« به مردی که سیگار نمی‌کشه و عرق نمی‌خوره، اعتماد نکن». ‎البته سیگار و عرق چیز خوبی نیست. ‎اینو انگلیسی ها هم میفهمن. ‎اما منظور اینه که مردی که یه پنچری‌های کوچیک نداره،
‎شاید یه پنچری بزرگ داشته باشه. ‎یعنی به این آسونیها بهش اعتماد نکن!!
‎تو همون موقع که شوهرت گیاه خوار شد باید بهش شک می‌کردی. ‎نه اینکه وایسی آشپزی کنی و خودت هم گیاه خوار بشی. ‎اینجور آدم ها که می خوان زیادی خوب باشن خیلی خطرناکن. ‎🎭 #ديالوگ🎙️#مهدی_فخیم‌_زاده

0💬

.
صبور باش!
چیزهای خوب زمان می‌برند،
امپراطوری‌ها یک روزه ساخته نمی‌شوند...
#استیو_جابز

آنونس پشت صحنه
فیلم سینمائی : #به‌وقت_خماری
کارگردان : #محمدحسین_لطیفی. @mohammadhosein_latifi
نویسنده : #احمد_رفیع‌زاده
مجری طرح : #علیرضا_نجف‌زاده
تهیه کننده : #جمال_گلی
مدیر فیلمبرداری : #فرشاد_گل‌سفیدی. @farshadgolsefidii

#امیرحسین_ارقبائی

بازیگران :
#مهدی_فخیم‌زاده #ابولفضل_پورعرب #هنگامه_قاضیانی #هومن_برق‌نورد #پوریا_پورسرخ #سیما_تیرانداز #شهره_لرستانی #بهروز_بقایی #هادی_کاظمی #رعنا_آزادی‌ور #علی_سلیمانی #هنگامه_حمید‌زاده #مجید_یاسر

#زمستان ۱۳۹۶

20💬

🎥
ادامه فیلمبرداری «به وقت خماری» در تهران
.
فیلمبرداری فیلم سینمایی «به وقت خماری» به کارگردانی محمدحسین لطیفی در حالی در تهران ادامه دارد که تاکنون تمامی بازیگران این فیلم مقابل دوربین رفته اند.
.
مراحل فنی ساخته جدید لطیفی ظرف چند روز آینده آغاز می‌شود تا این فیلم برای اکران عمومی در سال آینده آماده نمایش باشد.
.
اسامی بازیگران کامل این فیلم سینمایی به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: رعنا آزادی‌ور، هومن برق‌نورد، بهروز بقایی، پوریا پورسرخ، ابوالفضل پورعرب، سیما تیرانداز، هنگامه حمیدزاده، علی سلیمانی، مهدی فخیم‌زاده، هنگامه قاضیانی، هادی کاظمی، شهره لرستانی، مجید یاسر، شیرین یزدان‌بخش و همراه با هنرمند خردسال آرمین جداخانی.
.
@mohammadhosein_latifi
@jamal_goli
@alirezanajafzadeh1
@raanaazadi
@hengamehghaziani
@h_barghnavard
@pouriapoursorkh
@sima_tirandaz
@hengamehamidzadeh
@ali50soleymani
@hadikazemi_
@shohreh_lorestani
@majidyasser
@farshadgolsefidii
#فیلم #سینمایی #به_وقت_خماری #کارگردان #محمدحسین_لطیفی #تهیه_کننده #جمال_گلی #بازیگران #رعناآزادی_ور #هومن_برق_نورد #بهروزبقایی #پوریاپورسرخ #ابوالفضل_پورعرب #سیماتیرانداز #هنگامه_حمیدزاده #علی_سلیمانی #مهدی_فخیم‌زاده #هنگامه_قاضیانی #هادی_کاظمی #شهره_لرستانی #مجیدیاسر #شیرین_یزدان‌بخش #اکران #عمومی #آماده #نمایش

0💬

Loading...

به وقت خماری
با انتخاب کامل #بازیگران و عوامل پشت دوربین #فیلم_سینمایی «به وقت خماری» جدیدترین فیلم #محمدحسین€لطیفی فیلمبرداری این فیلم به تازگی در #تهران و در لوکیشنی حوالی مرکز #پایتخت آغاز شده است.
براساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، تولید این فیلم سینمایی تا اوایل اسفندماه به طول می‌انجامد.
«به وقت خماری» فیلمی پربازیگر است و اکثر چهره‌های آن از میان بازیگران مطرح و سرشناس سینما انتخاب شده‌‌اند.
اسامی بازیگران این فیلم سینمایی به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: #رعنا_آزادی‌ور #هومن_برق‌نورد #بهروز_بقایی #پوریا پورسرخ #ابوالفضل_پورعرب #سیما_تیرانداز #آرمین_جداخانی #هنگامه_حمیدزاده #علی_سلیمانی #مهدی_فخیم‌زاده #هنگامه_قاضیانی #هادی_کاظمی #شهره_لرستانی #مجید_یاسر و #شیرین_یزدان‌بخش.
«به وقت خماری» به نویسندگی #احمد_رفیع‌زاده یک کمدی - اجتماعی است.
لطیفی در کارنامه خود ساخت فیلم‌های سینمایی «اسب سفید پادشاه»، «پاریس تا پاریس»، «توفیق اجباری»، «روز سوم»، «خوابگاه دختران»، «دختر ایرونی»، «عینک دودی» و «سرعت» را دارد.

0💬

گوش کن ببین چی می‌گم دختر!
همون انگلیسی‌ها یه ضرب‌المثل دارن که می‌گه: "به مردی که سیگار نمی‌کشه و عرق نمی‌خوره، اعتماد نکن". البته سیگار و عرق چیز خوبی نیست. اینو انگلیسی ها هم میفهمن. اما منظور اینه که مردی که یه پنچری‌های کوچیک نداره، شاید یه پنچری بزرگ داشته باشه.
یعنی به این آسونیها بهش اعتماد نکن!!
تو همون موقع که شوهرت گیاه خوار شد باید بهش شک می‌کردی. نه اینکه وایسی آشپزی کنی و خودت هم گیاه خوار بشی.
اینجور آدم ها که می خوان زیادی خوب باشن خیلی خطرناکن. 🎬 #آذر_شهدخت_پرويز_و‌_دیگران
🕴️ #مهدی_فخیم‌زاده

3💬

پورعرب، قاضیانی و لرستانی در «به وقت خماری» .
سه بازیگر جدید به فیلم سینمایی «به وقت خماری» پیوستند. Share on: WhatsApp .
https://honaraneh.com/hengameh-ghaziani/ .
#ابوالفضل_پورعرب, #به_وقت_خماری, #شهره_لرستانی, #محمدحسین_لطیفی, #مهدی_فخیم‌زاده, #هنگامه_قاضیانی, #هومن_برق‌نورد, هنرانه .
#خبرها, #صفحهاصلی .
هنرانه

0💬

Loading...

#ديالوگ🎥

گوش کن ببین چی می‌گم دختر!
همون انگلیسی‌ها یه ضرب‌المثل دارن که می‌گه:
« به مردی که سیگار نمی‌کشه و عرق نمی‌خوره، اعتماد نکن». البته سیگار و عرق چیز خوبی نیست.
اینو انگلیسی ها هم میفهمن.
اما منظور اینه که مردی که یه پنچری‌های کوچیک نداره،
شاید یه پنچری بزرگ داشته باشه.
یعنی به این آسونیها بهش اعتماد نکن!!
تو همون موقع که شوهرت گیاه خوار شد باید بهش شک می‌کردی.
نه اینکه وایسی آشپزی کنی و خودت هم گیاه خوار بشی.
اینجور آدم ها که می خوان زیادی خوب باشن خیلی خطرناکن.

#مهدی_فخیم‌_زاده
📷: @pouyan_yadegar ✨

15💬

.
.
اینا همون کسایی بودن که مردم رو به رای دادن به روحانی تشویق میکردن!
کم کم شاهد این هستیم که #سلبیریتی ها دارن از حمایت #روحانی به غلط کردن می‌یفتن!
.
مردمی که پیرو این جماعت #پوچگرا بودین آب و صابون بیاریم روتون رو بشورین؟ .
#امیر_جعفری
#اصلاحات
#رضا_صادقی
#مهدی_فخیم‌زاده
#طیبه_رحمتی
#نوید_محمدزاده #روحانی
#جهانگیری
#تخم_لق
#قادمون_۱۱۰ .
🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷
@ghademoon110
🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷

23💬

پایگاه اجتماعی حسن #روحانی تنها صد روز پس از تشکیل کابینه، دچار ریزش فراوان شده است؛ #مهدی_فخیم‌زاده از تبلیغ برای روحانی ابراز پشیمانی کرد؛ ولی چند ثانیه بعد پست اینستاگرامش را حذف کرد!

280💬

Loading...

🔴 پایگاه اجتماعی #حسن_روحانی صد روز پس از تشکیل کابینه، دچار ریزش فراوان شده است؛ «#مهدی_فخیم‌زاده» از تبلیغ برای روحانی ابراز پشیمانی کرد؛ ولی چند ثانیه بعد پست اینستاگرامش را حذف کرد!
#روحانی_برو

18💬

آخر هفته با تلویزیون / از رسم هر ساله پخش شاهکار مصطفی عقاد تا سوءقصد به نیکسون

سی و یک نما – به گزارشروابط عمومی صدا و سیما در پایان این هفته که مصادف با ایام سوگواری حضرت پیامبر (ص) و شهادت امام حسن (ع) و امام رضا (ع) است تلویزیون با بیش از پنجاه فیلم سینمایی ایرانی و خارجی را روی آنتن می برد که به شرح زیر هستند:

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی «محمد رسول الله» به کارگردانی #مصطفی_عقاد، پنج‌شنبه 25 آبان‌ماه ساعت 15 :22 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی #آنتونی_کوئین و ایرنه پاپاس زندگی پیامبر اکرم (ص) را به تصویر کشیده است.

فیلم تلویزیونی «تنهاترین سردار» به کارگردانی #مهدی_فخیم‌زاده، جمعه 26 آبان‌ماه ساعت 9 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

این فیلم به روایت زندگی امام حسن مجتبی(ع)، قضیه صلح ایشان با معاویه و......
.
سی و یک نما را از سایت رسمی دنبال نمایید ( لینک در بیو ) .
#سینما#فیلم#تئاتر#معرفی_فیلم#سریال#معرفی_فیلم_سریال#معرفی_تئاتر#نقد#نقد_فیلم#نقد_سریال#نقد_فیلم_سریال#گزارش_تصویری#سی_و_یک_نما#پایگاه_خبری_تحلیلی_سی_و_یک_نما

0💬

.
🔸 عذرخواهی #مهدی_فخیم‌زاده در برنامه 'من‌وشما' بخاطر اتفاقات شب گذشته در تلویزیون: .
.
🔹 ۱۰ دقیقه من را مثل سیخ نشانده بودند و مجری داشت با میهمان تلفنی‌اش بحث می‌کرد.
.
#مهدي_فخيم_زاده
.
#فخيم_زاده
.
#عذرخواهي
.
#باشگاه_خبرنگاران_جوان

10💬

Loading...

🎥 توضیح مهدی فخیم‌زاده درباره قهرش از برنامه زنده تلویزیونی و عذرخواهی از مردم
#توضیح#مهدی_فخیم‌_زاده#برنامه
#تلویزیون#عذرخواهی
#مردم#لاله_اسکندری

0💬

#صفحه_اول 📰

14 سال پیش در چنین روزی

هفته‌نامه #نیم_رخ / شماره اول
دوشنبه 12 آبان ماه 1382 * 200 تومان
۰. . .

#تیتر_یک : #کالبدشکافی شخصیت زنی که دنیا را با عینک سفید می‌بیند
ناگفته‌های #شیرین_عبادی در گفت‌وگو با «نیم‌رخ»
۰.
✒️ تیترهای صفحه‌ی اول:

۰ #اعدام به‌خاطر دفاع یا #سنگسار به‌خاطر زنا؟
۰ #نسل_چهارم رییس‌جمهور قهرمان نمی‌خواهد
.
#سرمقاله : گره کار کجاست؟ / سردبیر
.
۰ نیم‌رخ / هفته‌نامه‌ی / صاحب‌امتیاز: عباس تهرانی / مدیرمسئول: مهدی فخیم‌زاده / سردبیر: سعید دهقان
مدیر اجرایی: حبیب اسماعیلی/ مدیر هنری: هادی حیدری/ صفحه‌آرا: علی شریعت‌پسند/ عکس: فرزین گلپاد .
#ازمرکزاسنادوجرایدباشودرکمدزیرشیروانی
#مطبوعات #ایران #رسانه #هفته_نامه #مهدی_فخیم‌_زاده #اجتماعی #هنری #سینما #اصلاحات #مرکزاسنادوجرایدخودم #گزارش #نوبل #صلح #مصاحبه #ایران #دهه_هشتاد #خبر #آبان
@mohammad_zarghamii @hadi_heidari @laghaeemarjan @alireza.keyvaninejad

2💬

#tv_cinema
#happy_marriage .
.سرکار خانم سهیلا رضوی و آقای فرخ نعمتی در سالگرد چهل و چهارمین سال ازدواجشان این عکس را به اشتراک گذاشتند.

خانم رضوی با ایفای نقش مادر شهرزاد در فصل سوم نیز حضور دارند . با صدای گرم و دلنشین آقای نعمتی در سریال ولایت عشق با کارگردانی مهدی فخیم زاده صدا پیشه امام رضآ (ع) نیز به قطع یقین آشنا هستید .

با ارزوی خوشبختی و سعادتمندی این زو ج هنرمند💙💙💙
.
.
.#سریال_شهرزاد_فصل_سوم
#حسن_فتحی
#سهیلا_رضوی
#سید_محمد_امامی

#شهرزاد
#فرخ_نعمتی
#ولایت_عشق
#مهدی_فخیم زاده
#تبریک

#

4💬

Loading...

.
گوش کن ببین چی می‌گم دختر! همون انگلیسی‌ها یه ضرب‌المثل دارن که می‌گه:« به مردی که سیگار نمی‌کشه و عرق نمی‌خوره، اعتماد نکن». البته سیگار و عرق چیز خوبی نیست. اینو انگلیسی ها هم میفهمن. اما منظور اینه که مردی که یه پنچری‌های کوچیک نداره، شاید یه پنچری بزرگ داشته باشه. یعنی به این آسونیها بهش اعتماد نکن. تو همون موقع که شوهرت گیاه خوار شد باید بهش شک می‌کردی. نه اینکه وایسی آشپزی کنی و خودت هم گیاه خوار بشی. اینجور آدم ها که می خوان زیادی خوب باشن خیلی خطرناکن.
.
#مهدی_فخیم‌_زاده | آذر شهدخت پرويز و‌ دیگران
@baabune 🌱

0💬

...
گوش کن ببین چی می‌گم دختر!
همون انگلیسی‌ها یه ضرب‌المثل دارن که می‌گه:
« به مردی که سیگار نمی‌کشه و عرق نمی‌خوره، اعتماد نکن».
البته سیگار و عرق چیز خوبی نیست.
اینو انگلیسی ها هم میفهمن.
اما منظور اینه که
مردی که
یه پنچری‌های کوچیک نداره،
شاید یه پنچری بزرگ داشته باشه.
یعنی به این آسونیها بهش اعتماد نکن.
تو همون موقع که شوهرت گیاه خوار شد
باید بهش شک می‌کردی.
نه اینکه وایسی آشپزی کنی
و خودت هم گیاه خوار بشی.
اینجور آدم ها که می خوان زیادی خوب باشن خطرناکن !
#آذر_شهدخت_پرویز_و_دیگران
#مهدی_فخیم زاده

11💬

با تشکر از عکاس خوش ذوق
جناب محمد قاسم زاده عزیز
#گلنازخالصی#تاتردوآلپا#مهدی_فخیم زاده#سینما#تلویزیون#فرهنگسرای_ابن_سینا

8💬

#تکیه_بر_باد

سال تولید: ۱۳۹۱

ژانر: #مجموعه_ایرانی
محتوای بسته: ۷ عدد DVD
بازیگران:#مهدی_فخیم‌زاده ؛ #شهرام_عبدلی ؛ #فرامرز_قریبیان ؛ #افسانه_پاکرو
کارگردان: #محمود_معظمی

جزئیات :

پخش شده از شبکه ۵ سیما این مجموعه درباره دختری به نام عاطفه (افسانه پاکرو) که با قبول شدن در دانشگاه، در رشته ى حقوق از شیراز به تهران می‌آید و به دنبال تحقق شدن رویاهای خود از جمله پولدار شدن است و با مردی (مهدی فخیم زاده) که هم سن پدرش است در هواپیما، آشنا می‌شود و تصمیم می‌گیرد با او ازدواج کند .. #iran #iraninternetshop #سریال #تلویزیون #سریال_تلویزیونی #فروشگاه_اینترنتی_ایران #مشهد #ایران

1💬

#حس_سوم

سال تولید: ۱۳۸۴

ژانر: مجموعه ایرانی
محتوای بسته: ۴ عدد DVD
بازیگران: #مهدی_فخیم‌زاده ؛ #نسرین_مقانلو ؛ #لیلا_برخورداری ؛ #حبیب_دهقان‌نسب ؛ #سیروس_ابراهیم‌زاده ؛ #کامران_تفتی
کارگردان: مهدی فخیم‌زاده

جزئیات : پخش شده از #شبکه_۲_سیما زنی پس از یک سانحه قدرت بویایی عجیبی پیدا می کند و حس بویایی او به گونه ای تقویت می شود که قادر به رهگیری مواد مخدر است و …

#iran #iraninternetshop #فروشگاه_اینترنتی_ایران #سریال #سریال_تلویزیونی #تلویزیون #تهران #مشهد #ایران #بجنورد #شیراز #اهواز #آبادان #بوشهر #کیش #انتخاب #انتخابات #انتخابات96

3💬

حضور هنرمندانی چون #مهدی_فخیم‌زاده #ابوالحسن_داودی #پولاد_کیمیایی و بسیاری از هنرمندان در همایش هواردان روحانی در مشهد
#با_هنرمندان_برای_ایران

0💬

🎬 فیلم قدیمی به دادم برس رفیق - 1357 🎞️ خلاصه داستان : 📝 امیر، جوانی عیاش و فاسد است و حرفه اش فریب دختران و سوق دادن آنها به فحشا با یاری برادرش جاسم است. مهدی (که خواهرش شیرین نتوانسته ننگ رسوایی را تحمل کند و دست به خودکشی زده است) و عبدالله (جوانی عیاش روستایی که در جستجوی خواهرش گلی است) با یکدیگر همراه می شوند در حالیکه به شدت با یکدیگر مخالف هستند. امیر و جاسم این اختلاف را به نفع خود دامن می زنند. اما سرانجام برای از بین بردن عامل فساد، آن دو با یکدیگر متحد شده، امیر و جاسم را به سزای اعمال پلیدشان رسانیده و گلی را نجات می دهند. 🎬 کارگردان: #مهدی_فخیم‌زاده 🎬 #سال_1357 🎬 بازیگران: 🔹 #مهدی_فخیم‌زاده 🔹 #علي_ميري 🔹 #شورانگيز_طباطبايي 🔹 #حسين_گيل 🔹 #عاطفه_كريمي 🔹 #آرش_متين 🔹 #محمدتقي_كهنمويي 🔹 #علي_كنگرلو 🔹 #احمد_حسيني 🔹 #رضا_نصيري
و... 🎬 #فیلم_قدیمی #به_دادم_برس_رفیق #shahfilm 🔹 #شاه_فیلم 📡 @shahfilm 👈 لمس کن 📥 هم اکنون رایگان دانلود کنید: 👇👇👇👇👇👇👇👇 https://t.me/shahfilm/77
http://shahfilm.ir

0💬

.
تو فیلم #مسافران_مهتاب، ی صحنه ای هست که #نمکی #مهدی_فخیم زاده و سلیمان#حسین_گیل به شهر اومدن و سوار تاکسی هستن، از اونجایی که از چهره ی نمکی مشخصه ی کم شیرین عقله، یکی از مسافرا اشاره میکنه بهش و از سلیمان میپرسه خطرناک که نیست؟! سلیمان میگه نه!اون مسافر هم محکم میزنه پس گردن نمکی و هر هر میخنده! سلیمان جوش میاره، دست اون مسافر رو میگیره و میگه مرتیکه! اگه میگفتم خطرناکه، بازم جرأت میکردی بزنی؟!
.
.
.
امروز وسط کارهای روزمره ناخودآگاه یاد این صحنه از این فیلم افتادم!حالا حکایت خیلی از ماهاست!اگه بدونیم یکی قدرتشو نداره یا تو وضعیتی نیست که بهمون آسیب برسونه یا اذیتمون کنه،از آزار دادنش ابایی نداریم؛ولی اگه بدونیم قدرت تلافی داره،یا ممکنه اذیتمون کنه،دست از پا خطا نمیکنیم!
.
.
.
همین☺️
تو اینترنت گشتم که پی دی اف فیلمنامه رو پیدا کنم و عین متن رو بذارم که متأسفانه نیافتمش!
#gisoo

16💬