#پابرهنگان

.
▪️حضـرت امـام صـادق علیه السلام فرمودند:

اين امر (فرج صاحب الزمان) صورت نخواهد گرفت، تا آنکه هيچ صنفی از مردم باقى نماند مگر اين كه بر مردم حكومت كرده باشد، تا آنکه كسى نگويد: اگر ما حاكم مى شديم به عدالت رفتار مى‌كرديم!
سپس حضرت {قائم} [عليه السّلام] به حقّ و {عدالت} قيام می‌کند.
.
📚بحارالأنوار: جلد 52، صفحه 244
غیبت نعمانی: باب 14، حديث 53
.

مرا ببخش که دنبال نان شب بودم
و روزهای فراقت به طول انجامید
.
#اللهم_عجل_لولیک_الفرج

#خودت_میدونی
#پابرهنگان #فقر #زاغه_نشینان #پابرهنگان_انقلاب #مستضعفین #محرومان #شهید_دادگان #کوخ_نشینان #کاخ_نشینان #مردم #ملت #امام #محرومیت #اشرافیت #ضعیف #اسلام_آمریکایی #ساده_زیستی #اشرافی_گری #نهضت_خمینی
#شهیدانه_لرستان

0💬

#فقر
برای پیشرفت باید #عدالت در جامعه برقرار شود
انقلاب #پابرهنگان انقلاب #مستضعفان

0💬

وارد #کانکس کوچکش که شدیم، همان روی ویلچر با تمام آن‌چه که داشت مهمان‌نوازی کرد... .
قبل از #زلزله هم اوضاع خوبی نداشته، با کارگری و نظافت خانه مردم، گذران عمر می‌کرده و نگه‌داری خواهر معلولش هم بازی بوده که دیگر از پس آن برنمی‌آمد... .

در زلزله از ناحیه ستون‌فقرات، کمر و پا دچار آسیب جدی شده‌بود و در تمام این نقاط پلاتین گذاشته‌بودند، #خیرین_کرجی زحمت کشیده‌بودند و مراحلی از درمان را پی‌گیری کرده‌بودند... دائماً ذکرخیر آن‌ها را می‌کرد و خدا را شاکر بود، حتی یک بار زبان به گلایه و ناشکری باز نکرد... .

نگاهی به کانکس کوچکش کردم، نگاهی به ویلچر و بدن رنجوری که حالا زمین‌گیر هم شده‌بود، برایم سؤال شد که برای استفاده از #سرویس_بهداشتی چه می‌کند، وقتی با خجالت و نجابت و حیا به گوشه کانکس اشاره کرد، تمام دنیا دور سرم می‌چرخید، از خجالت و شرم می‌خواستم که نباشم و نبینم که... .
ناچار شده بود توالت فرنگی مسافرتی پلاستیکی‌ای را بگذارد گوشه کانکس و لگنی هم زیرش و... .

حداقل حق او در دنیا این بود در کانکسی باشد که سرویس‌بهداشتی هم داشته‌باشد...
هرکدام‌مان به هر میزان که می‌توانیم همتی کنیم شاید این حداقل حق او از زندگی ادا شود... .

خداوند لعنت کند مسؤولی را که رگ غیرتش نمی‌جنبد... .

پی‌نوشت:
کانکس این بنده‌خدا در نزدیک‌ترین موقعیت نسبت به #فرمانداری_سرپل_ذهاب بود... #زلزله_کرمانشاه
#سرپل_ذهاب
#امام_رضایی_ها
#هر_هیأت_یک_روستا
#مستضعفین
#محرومین
#پابرهنگان
#ولی_نعمتان_انقلاب

5💬

Loading...

🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻
✅تنها هنری مورد قبول قرآن است که صیقل دهنده اسلام ناب محمدی(ص)، اسلام ائمه الهدی(ع)، اسلام #فقرای_دردمند ،اسلام #پابرهنگان ،اسلام تازیانه خوردگان تاریخ تلخ و شرم آور محرومیت ها باشد. ✅هنری زیبا و پاک است که کوبنده #سرمایه_داری_مدرن و کومونیسم خون آشام و نابود کننده اسلام #رفاه و تجمل ،اسلام التقاط، اسلام #سازش و فرومایگی، اسلام مرفهین بی درد و در یک کلام اسلام #آمریکایی باشد.
📝بیانات امام خمینی(ره)
.
.
.
🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻
✅شک نباید کرد که انقلاب به هنر نیازمند است و #هنر_انقلاب از آنجا که باید حامل مفاهیمی نو وقهراً  نا آشنا باشد ، واز آنجا  که باید با همه معارضه ها وخصومتها یی که هیچ انقلابی  از آن مصون  نیست ، در گیر شود و ازآنجا که باید معارف نوین را در ذهن ها راسخ وماندگار سازد ، ناگزیر باید هنری #ممتاز و #فاخر و #پیشرو باشد .
📝بیانات مقام معظم رهبری (معظم له)
.
.
.
🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻
✅با انقلاب اسلامی، انسانی دیگر پای به عالم ظهور نهاده است که این انسان، طرحی نو در خواهد انداخت و عالمی دیگر بنا خواهد کرد و از مقتضیات این عالم جدید، یکی هم آن است که ادبیات و هنر دیگری پای به عرصه تحقق خواهد نهاد. از نظر ما، هنر انقلاب ماهیتا متمایز از آن مفهومی است که در دنیای غرب و غرب زدگان به نام هنرخوانده می شود.... هنر انقلاب، قالب و ماده هنر غربی را می گیرد و اما بدان روح و صورتی تازه خواهد بخشید و در نهایت، از لحاظ ماده و قالب کار نیز از هنر غربی تمایز خواهد یافت و در مراحل بعدی سعی خواهند کرد که در ماده هنر و قالب های آن نیز، تغییراتی متناسب با روح و عهد خاص خویش ایجاد کنند.
📝شهید مرتضی آوینی
#هنر #هنر_انقلابی #هنر_متعهد #امام_خمینی #امام_خامنه‌ای #شهید_مرتضی_آوینی #حامد_زمانی #ایستاده #نحن_صامدون #ایستاده_ایم #زنگ_هنر

1💬

Loading...

برای تنها ابراهیم سینما در #جشنواره_فیلم_فجر انقلاب اسلامی
بسم الله الرحمن الرحیم
خون پاک صدها #هنرمند فرزانه، در جبهه‌های عشق و شهادت و شرف و عزت،ْ سرمایه‌ی زوال ناپذیر آن گونه هنری است که باید، به تناسب عظمت و زیباییِ #انقلاب_اسلامی، همیشه مشام جان زیبا پسندِ طالبانِ جمالِ حق را معطّر کند.
تنها، هنری مورد قبول قرآن است که صیقل دهنده #اسلام_ناب_محمدی صلی الله علیه و آله و سلم، اسلام ائمه هدی علیهم السلام، اسلام ِفقرای دردمند، اسلام #پابرهنگان، اسلام تازیانه خوردگانِ تاریخِ تلخ و شرم‌آور محرومیت‌ها باشد.
هنری زیبا و پاک است که کوبنده #سرمایه‌داری مدرن و #کمونیسم خون آشام و نابود کننده #اسلام_رفاه و #تجمل، #اسلام_التقاط، #اسلام_سازش و فرومایگی، اسلام #مرفهین_بی‌درد و در یک کلمه #اسلام_امریکایی باشد.
هنر در #مدرسه‌_عشق نشان‌دهنده نقاط کور و مبهم معضلات اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، نظامی است.
هنر در #عرفان_اسلامی ترسیمِ روشنِ عدالت و شرافت و انصاف، و تجسیم تلخکامی گرسنگانِ مغضوبِ قدرت و پول است.
#هنر در جایگاه واقعی خود تصویر زالوصفتانی است که از مکیدن خون فرهنگ اصیل اسلامی، فرهنگِ عدالت و صفا، لذت می‌برند.
#تنها به هنری باید پرداخت که راه ستیز با جهانخواران شرق و غرب، و در رأس آنان #آمریکا و شوروی، را بیاموزد.
#هنرمندان_ما تنها زمانی می‌توانند بی‌دغدغه کوله بار مسئولیت و امانتشان را زمین بگذارند که مطمئن باشند مردمشان بدون اتکا به غیر، تنها و تنها در چهارچوب مکتب شان، به حیات جاویدان رسیده‌اند و هنرمندان ما در جبهه‌های دفاع مقدسمان این گونه بودند، تا به ملأ اعلا شتافتند. و برای خدا و عزت و سعادت مردم شان جنگیدند؛ و در راه پیروزی #اسلام_عزیز تمام مدعیان #هنر_بی‌درد را رسوا نمودند. خدایشان در جوار رحمت خویش محشورشان گرداند.
۳۰ / ۶ / ۶۷
روح الله الموسوی الخمینی
#سینما #ابراهیم_سینمای_ایران #ابراهیم_حاتمی_کیا #حاتمی_کیا #به_وقت_شام #سیمرغ_بلورین #فیلم_فجر #سرباز_نظام #ما_همه_وابسته_ایم

6💬

.
امام جمعه، #فرماندار و #شهردار و سایر مدیران شهر بابل در استان #مازندران
در یکی از رستوران های مجلل آن شهر، الله اکبر سر دادند!!!
.
.
روزگاری مسجدی با ستونهایی از چوب نخل و سقفی از شاخ و برگ، مکانی بود که در آن عده‌ای با لباسهای وصله زده و نعلین های ناچیز درباره ی مسائلی به مشورت می نشستند که نتایج آن #دنیا را #تکان می داد.
.
بعد از ۱۴۰۰ سال مردی که گوشه عبایش وصله داشت برای زنده کردن آن دوران طلایی به پا خواست و عقیده داشت که هر زمانی مسئولین ما روحیه کاخ نشینی را پیدا کردند باید #فاتحه این نظام را خواند.
.
البته کسی حلال خدا را حرام نکرده اما زندگی مسئولان در اسلام آدابی دارد که روایات و مستندات حکومتداری پیشوایان ما به وضوح به آن میپردازد، به مانند نامه امام علی ( ع ) به والی بصره :
.
ای پسر حنیف! به من گزارش داده اند که مردی از سرمایه داران بصره تو را به مهمانی خود دعوت کرده.من گمان نمی کردم میهمانی کسانی را بپذیری که بر سر سفره آنها #فقط ثروتمندان حاضر می شوند! اندیشه کن در #کجایی و بر سر #کدام سفره حاضر می شوی...
ادامه⬇️
.
#میثم_مهدی_پور
#سیاست_نوین
#بابل #مازندران #فریاد_اشرافیت #٢٢بهمن

49💬

وقتی خدا باهاته،خدا همراهته،خدا نگهدارته..
.
.
پانوشت: گناه هم هم همینست،نمیبینیم،خدا به ما رحم کند..
.
.
#یمن #جنگ #خدا #حفاظت #گناه #پابرهنگان #مدافعان_حرم #مقاومت #جهاد #شهادت .
.
.
@a.navazi @seyedjavad24 @naeeim_zanjani @fatemiamir1434

13💬

Loading...

✅ #فریاد_حماسی ✅ ⭕️ شب گذشته انتشار فیلمی از #رستوران_صفویه در فضای مجازی قلب جوانان مومن و انقلابی #شهرستان_بابل را به درد آورد که در ادامه به توضیح آن خواهم پرداخت :

روزگاری مسجدی با ستونهایی از چوب نخل و سقفی از شاخ و برگ، مکانی بود که در آن عده‌ای با لباسهای وصله زده و نعلین های ناچیز درباره ی مسائلی به مشورت می نشستند که نتایج آن #دنیا را #تکان می داد.
بعد از ۱۴۰۰ سال مردی که گوشه عبایش وصله داشت برای زنده کردن آن دوران طلایی به پا خواست و عقیده داشت که هر زمانی مسئولین ما روحیه کاخ نشینی را پیدا کردند باید #فاتحه این نظام را خواند.
البته کسی حلال خدا را حرام نکرده اما زندگی مسئولان در اسلام آدابی دارد که روایات و مستندات حکومتداری پیشوایان ما به وضوح به آن میپردازد، به مانند نامه امام علی ( ع ) به والی بصره :
ای پسر حنیف! به من گزارش داده اند که مردی از سرمایه داران بصره تو را به مهمانی خود دعوت کرده.من گمان نمی کردم میهمانی کسانی را بپذیری که بر سر سفره آنها #فقط ثروتمندان حاضر می شوند! اندیشه کن در #کجایی و بر سر #کدام سفره حاضر می شوی!

1️⃣ بدون شک اگر این فیلم در کانال های چند ده هزارنفری انتشار داده نمیشد، اقدام ما، #تذکر_خصوصی در ابتدا بوده ولی پس از انتشار عمومی و دیده شدن آن توسط مردم عزیز بابل، اعتراض عمومی نسبت به این دست اتفاقات را بر خود #لازم دیدیم.

2️⃣ یقینا مسیر زندگی و خطی مَشی رفتاری امام جمعه محترم و #انقلابی بابل، قابل افتراق از دیگر مسئولین حاضر در آن جمع بوده که حتی حوصله بیان تکبیر هم نداشته اند. هرچند #انتظار این جوانان دلسوز بیش از اینها بوده است.

3️⃣ آقایانی از شب گذشته به شیوه های مجازی، حقیقی و به صورت مستقیم، غیر مستقیم توصیه های تهدیدگونه کرده اند که به آنها توصیه میشود تنها یکبار به شیوه زندگی امثال #شهید_دیالمه رجوع کنند تا حساب کار تا انتها به دستشان بیاید و بدانند که این نه ابتدا بلکه ادامه راه همین شهداست که پایان آن حکومت #پابرهنگان بر تمام جهان خواهد بود. 💯 در انتها تمام بزرگواران را به بازخوانی جلد ۲۱ #صحیفه_امام و بازخوانی سخنان مقام معظم رهبری در باب #طریق_زندگی مسئولان توصیه میکنم.
باشد بترسند مسئولان ما از آه و نفرین #کودکان_کار و #کارتن_خواب_ها و #کارگران_روز_مزد ، که به حساب خود برسند، قبل از آنکه این مردم و خدایشان به حسابشان رسیده باشند...
و العاقبة للمتقین
#میثم_مهدی_پور 🔊 https://t.me/joinchat/AAAAADyatrCrJjCb31_UtQ

1💬

۲۲بهمن مبارک
#جازموریان_تنها_نیست
نمیگذاریم انقلابمان را منحرف کنند...
. . 🔹سرچشمۀ همۀ مصیبت هایی که ملت‌ها می‌‏کشند این است که متصدیان امورشان از قشر مرفه و از اشراف و اعیان است. 🔸ملت توجه داشته باشند #رئیس_جمهور و وکلاى مجلس از طبقه‏ اى باشند؛ که محرومیت و مظلومیت #مستضعفان و محرومان جامعه را لمس نموده و در فکر رفاه آنان باشند، نه از سرمایه‏ داران و زمین خواران و صدرنشینان مرفه و غرق در لذات و شهوات که تلخى #محرومیت و رنج گرسنگان و #پابرهنگان را نمى‏ توانند بفهمند.
.
.
🔸آن روزی که #دولت ما توجه به کاخ پیدا کرد، آن روز است که باید ما فاتحۀ دولت و ملت را بخوانیم. آن روزی که رئیس جمهور ما خدای نخواسته، از آن خوی کوخ ‏نشینی بیرون برود و به کاخ‏ نشینی توجه بکند، آن روز است که انحطاط برای خود و برای کسانی که با او تماس دارند پیدا می‌‏شود. آن روزی که مجلسیان خوی #کاخ‏ نشینی پیدا کنند خدای نخواسته، و از این خوی ارزندۀ کوخ‏ نشینی بیرون بروند، آن روز است که ما برای این #کشور باید فاتحه بخوانیم.
.
🔹ملت #عدالت می‌‏خواهد، اتاق بزرگ نمی‌‏خواهد. ملت وزارتخانه می‌‏خواهد، وزارتخانۀ اسلامی، نه آن وزارتخانۀ کاخ دادگستری، کاخ نخست‏ وزیری، کاخ وزارتِ مالی...
(#امام_خمینی ره) #معجزه_تاریخ.

0💬

.
نمیدانم در پس نگاهت کدامین پرسش نهفته است که میلرزاندم
پرسش از #انقلاب_مستضعفین ؟
پرسش از سهم #پابرهنگان در #سفره_انقلاب ؟
پرسش از دم از #ولی زدن و از پشت خنجر زدن؟
پرسش از دعوای #اصول_طلب و #اصلاح_گرا و همپالگی برخی هاشان در پشت سر؟
پرسش از #آقازاده های متوقع و پوچ اندیش؟
پرسش از ...
پرسش از... شاید هم حرفت این است:
من که پسر دادم برای #خدا دادم، اگر‌گلایه هم داشته باشم که دارم هدف را گم نمیکنم
#بصیرت

#فردا #همه_می‌آییم اگرچه #گله_داریم
#ایران#اسلام #دختران_خیابان_انقلاب #مادر_شهید #مادر

4💬

Loading...

♨️اینجا #کاخ_سعد_آباد است، چهل سال پیش
قاب را تعویض کردند، اما #کاخ سر جایش ماند. لازمش داشتند برای خودشان.
انقلاب برای برخی، در همین تعویض معنی می شود و بس!

#امام
#ساده_زیست
#انقلاب
#پابرهنگان
#کوخ_نشین
#کاخ_نشین
#لیبرال
Telegram.me/khamenism
@kadivar.salman

5💬

من فقط بدونم کی دمپایی آبی های منو چشم کرده؟!🤔☝️👣👣👀
آدم مجبور بشه پابرهنه بره توی دوش استخر که پر از مو و خلط و تف و کثافتهای بقیه هست🤢 و اونموقعه است که کم کم ایمان میاره به خرافات و تنها چیزی که مفید واقع میشه از این فاجعه، اینه که دیگه از خط قرمز تعریف تمیزی که تو ذهنت داری رد میشی و چون " بالاتر از سیاهی رنگی نیست" دیگه ترست میریزه و وقتی میبینی توی اون شرایط دوام آوردی دیگه دفعات بعد پابرهنه رفتن جاهای عمومی راحت تر میشه😁😁
من هی میگم سختیها آدم رو محکمتر میکنه وقتی ازش عبور کردی، بعد شما هی بگو نه😁
توی استرالیا خیلیها اعتقاد به پابرهنه راه رفتن توی طبیعت دارند و حتی شهرهای بزرگ مثل سیدنی، خیلیها رو میبینی که پابرهنه عصر دارند از سر کار برمیگردند خونه و کلا دیدشون به طبیعت متفاوت هست. من هم توی حیاط و محوطه خونه خودمون پابرهنه میرفتم و میگم خاک تمیزه دیگه، اون هم با اون همه بارون ولی بیرون رو دلم نمی نشست ولی از امروز که از این خط قرمزم، البته به اجبار، رد شدم دیگه میخوام همه جا پابرهنه برم😁😁 اگه دیدید منو بیرون پابرهنه به روم نیارید، چون این سیستم جدیدمه😂😂😂
#دوش_استخر
#مو_تف_کثافت
#پابرهنه
#پابرهنگان
#راحت_باش
#به_وسواس_بگو_نه
خونه_ی_خودتونه
#هشتگ_دری_وری

14💬

Loading...

آقای لاریجانی این مردم مظلوم و پابرهنه فقط به درد راهپیمایی برای شما می خورند ؟!
آقای لاریجانی این پابرهنگان نیاز به دعوت شماها نداردن شما خودتان را وسط انقلاب نندازید شما مشغول بزک کردن این دولت فشل و ذلیل باش پابرهنگان خودشان این انقلاب را به ثمر رساندن علیرغم همه انتقادها،اعتراضات و کودرت ها از مدیران اجرایی کشور اما هچنان برای انقلاب روح الله سر می دهند
#پابرهنگان
#انقلاب_پابرهنگان

7💬

این قصر با شکوه مرقد امام مستضعفین است!!!
این روزها اگر راهتان به حرم مطهر امام خمینی(ره) افتاده باشد حتما خواهید دید که دیگر از آن مرقد امام مستضعفین و پابرهنگان خبری نیست بلکه با قصری باشکوه روبه رو می‌شوید که نمی‌تواند نماد امام مبارز و مخالف کاخ‌نشین‌ها باشد.
#امام_خمینی
#کاخنشینان
#پابرهنگان

4💬

Loading...


ديشب یک ظرف چهار لیتری با خودم بردم پمپ بنزین و مبلغ چهار هزار تومان دادم چهار #لیتر #بنزین گرفتم،
خيلی از این #وضعیت شاکی و #ناراحت شدم.
ولى وقتى یادم اومد که #زمان #شاه و سال پنجاه و هفت برای خرید چهار هزار تومان بنزین باید بیست تا #بشکه دویست لیتری رو با خودم میبردم به #پمپ_بنزین ،
يه #نفس راحت كشيدم و گفتم #خدا رو شكر که دیو بیرون رفت و فرشته اومد و #انقلاب ما انفجار نور شد و گرنه بیستا بشکه رو چطوری باید میبردم اونجا!؟
در همین لحظات ملکوتی بود فهمیدم انقلاب ما برکاتی داشته که هیچ انقلابی دیگه ای در جهان نداشته!

واقعا اون زمان #مردم #ایران خیلی سختى ميكشيدن ولی طفل معصوم ها به روشون نمی آوردن از بس که سر به زیر بودن و شاه خدا بیامرز هم فرتوفرت بهشون #ظلم میکرد.
اگه الان #مشکل و #گرانی و #بیکاری و #فساد و #اعتیاد و #فقر و #رکود و #تورم و #بی_عدالتی و #جرخوردگی #طبقاتی و ازاین مسخره بازیا هست به انقلاب #پابرهنگان هیچ ربطی نداره بلکه همه اینها تقصیر دشمنان ما و ایادی خیر ندیده ی #استکبار #جهانی از جمله #آمریکا ی گور به گور شده و اسرائیل جنایتکاره پدر نامرد، هست و خواهد بود.
چرا ماها قدر این انقلاب رو نمی دونیم آخه!؟ والا بلا از این انقلاب ها جای دیگه گیرتون نمیادا!!!
حالا همه با هم #بگ_بگ_آمیکا

4💬

#حکایت
حکایت این است که
با #پای_برهنه باید
این #زمستون رو سر کرد
باشد خدا.باشد #لک_الحمد
#پابرهنگان

4💬

.
_________________________
بسم الله....
بدون هیچ مقدمه ای میرم سراغ اصل مطلب
انقلاب کردیم ؛ انقلابمان هم بدست کوخ نشین ها و پا برهنه ها و به قول امام عزیزمان امام خمینی انقلاب جنوب شهری ها بود در اول انقلاب هم تمام مسئولیت ها و سمت ها به دست کوخ نشین ها بود رهبر آن ها هم امام خمینی کوخ نشین بود همه درد مسئولین هم در آن زمان کمک به مردم و نیاز های مردم بود ولی گذر زمان فضا را تغییر داد دولتی بر سر کار آمد با هدایت آن مرحوم نظام سرمایه داری را روی کار آورد که ما حصلش زندگی کاخ نشینی به همراه تجمل گرایی و از این جا بود که فاصله بین مردم و دولت ایجاد شد حالا هم می بینیم برخی مسئولین ما همینطور به روند تجمل گرایی و کاخ نشینیشان ادامه می دهند و عملا جمهوری اسلامیمان را خدشه دار می کنند فرهنگ حتی در بین مردم هم رسوخ کرده یعنی مردم عادی ما هم به فکر تجمل هستند حتی آن هایی هم که جیبشان زیاد پرپول نیست می خواهند خود را کاخ نشین نشان دهند............
چه می شود کرد از تفکر برخی از این مسئولان چطور می توان سرشان فریاد زد و حرف امام را به گوششان رساند که : «یک موی سر این کوخ نشینان و شهید دادگان به همه کاخ ها و کاخ نشینان جهان شرف و برتری دارد»
مسئولین کوخ نشین نیستند حداقل ابراز به کوخ نشینی کنند که درد مردم را با دیدنشان بیشتر نکنند .
#کوخ_نشینی #سادگی #ساده_زیستی #انقلابی #اشرافیگری_مسئولان #تجملگرایی #مسضعفین #پابرهنگان #جنوب_شهری_ها
#انقلاب_اسلامی #جمهوری_اسلامی #دهه_فجر #امام_خمینی #امام_خامنه_ای
#رفیق_شهید
#همسر_جان❤️
#سید_حسین_منیف_اشمر
#monif_ashmar

25💬

.
امام خمینی: همین محرومان و پابرهنگان انقلاب را حفظ کرده اند ؛ باقی فقط تماشاچی هستند.

امام خمینی : فقرا و متدینین بى‏بضاعت گردانندگان و برپادارندگان واقعى انقلابها هستند. همین زاغه نشینان و همین محرومان بودند که این انقلاب را به ثمر رساندند. اینها بودند که از همه چیز خودشان در راه اسلام عزیز در رژیم سابق گذشتند و الآن همه هم مشغول به فداکارى هستند

این انقلاب مال آنهاست و بقیه فقط تماشاچی هستند.

من همواره به خلوص و صفای بسیجیان غبطه خورده و از خدا می خواهم تا با بسیجیانم مشحور گرداند.

#امام_خمینی #پابرهنگان #مستضعفین #انقلاب_اسلامی #جمهوری_اسلامی #محرومان #تماشاچی #اخلاص #بسیجی #فداکاری #زاغه_نشینان #فقرا #بی_بضاعت #فقیر #متدین #دیندار #اسلام #محافظ #روح_الله_خمینی #خمینی #صحیفه_نور #امام_زمان #ظهور #ولایت_فقیه #ایران #تهران #جانفشانی

3💬

.
کسانی از داخل امثال همین قوطی کبریتها
برای حفظ نظام اسلامی جان عزیزشان را بی ادعا تقدیم اسلام عزیز نمودند
.
برای اعتلای انقلاب اسلامی ایران عزیز چشم امام خمینی ره به همین پابرهنگان وکوخ نشینان بودکه باقلبی بدردآمده از نفاق ودورنگی شیادان و وسواسان خناس با همین مستضعفین درد دل میکرد
ازشمابامردمی سخن میگفت که حرمت پدر خانواده اشان را شکستید
پدری را که باتمام اندوخته اش وباکمک تفکری به یک سرپناه که شماقوطی کبریتش خواندید رسیده بود ؛
.
چقدرمتکبرانه اورادرمیان خانواده اش تحقیرکردید !!!؟؟
.
امام ما ؛
شما وازدگان انقلابی شعار را که به اتمام منش وتفکرو روال انقلابی بودن رسیده اید ؛
وشعارهای انقلاب اسلامی را بی محتوا میدانید ؛؛؛
درهمان اول انقلاب خط بطلان برتفکرمسموم شماکشید وعدم حضورتان درانقلاب رافریادکرد واینگونه از سوزدل او درک میکنیم:
.
شمامرفهین بی درد و پول دوستان ؛ کدخداپرست وحقوقدانها که هیچکدام نبودیداگربودیدکناربودید
.
اما ؛
ماسعادتمندیم
ما باشرف وغیرتیم
ما در خانه هایی زندگی میکنیم
.
که شما برای رسیدن به قدرت مجیزگوی ماهستید
ماراتحقیرنکنید
واز یادتان نرود برای نوکری به ما ؛ چقدر قول و وعده دادید
حالا که به قدرت رسیدید ماراقوطی کبریت نشین میدانید ؟؟؟!!!
.
خداراشکر؛
ما با زن و بچه امان اگر درقوطی زندگی میکنیم
اما نان غیرت و شرف و پاک می‌خوریم.
روی کبریتهانوشته بی خطر !!!
فقط گول نوشته رانخورید و در ذهنتان تهدید امام خمینی ره مدام مرور کنید ........
.
وقتی که بجای پاسخ‌های مستدل و شفافسازی، به فرافکنی و عوام‌فریبی می‌پردازید!
.#قوطی_کبریت #مسکن #مسکن_مهر #دروغگو #تدبیر #امید #روحانی #تحقیر #مستضعفین #کوخ_نشینان
#پابرهنگان #سپاه_پاسداران #سپاه_پاسداران_انقلاب_اسلامی_ایران
#فتنه_جدیدی_درراه_است #انقلابی #شیمیایی #پیرورهبرم #مجلس ....

3💬

.
همین #جهل باعث شد منافقین بعد #پیامبر #امیرالمومنین را کنار بزنند و و دختر مطهرش را به شهادت برسانند و #کربلا رقم بخورد و آیه به این مطلب اینگونه دلالت دارد👇👇
(إِنَّ شَرَّ الدَّوَابِّ عِنْدَ اللَّهِ الصُّمُّ الْبُكْمُ الَّذِينَ لَا يَعْقِلُونَ)
[سورة اﻷنفال 22]
:#بدترین_جنبندگان از نظر خدا,جماعت حرف نشنویی هستند که به #حقیقت اعتراف نمیکنند,جماعتی که #عقل شان را به کار نمی اندازند.
و همین نا آگاهی هست که #منجی مان در بین ما نیست.همون امام زمان ما و مصلح جهانی #اهل_تسنن و مسحیت و #پابرهنگان و...
#بایدخون_گریست #حق#قران #شیعه#ظهور#امام_زمان#روحانی#حسن#حسن_روحانی#روشنگری #بصیرت #بصیرت_جهانی_ظهورمنجی_جهانی#عمروعاص#علی#شمشیر#رهبری#خامنه_ای#حق_طلبی#اللهم_عجل_لولیک_الفرج#القدس_لنا

2💬