#کفتار

این #خانوم سی و یک ساله
دارای یک #فرزند
#کجاست
زنی که بوی گیسویش
تمامی کفتارها را خفه کرد
تا به دندان بردنش
که به انفرادی ببلعنش
وای بر این مردم خفته
که از غیرتشان فقط در فیلم ها گفته میشود
این زن در شهر خود چگونه گم شد؟!
بیدار نمیشوید؟!
صدای اشک های فرزندش را نمیشنوید؟!
باز هم که در خواب بسر میبرید
خنده بر شماها
پر از هق هق گلوها خواهد بود
من نه به تو خواهرم گویم
به تو ای شیر زن آریایی
نام زن استوار را خواهم داد
#علیرضابیات
یک زن مقامش هیچگاه از یک مرد پایین تر نیست,حق آزادی برای اوست
#شعر_نو #شعر_تلخ #اعتراض #حال_نامعلوم #زن_ایرانی #مردم #حجاب #سکوت #شاعر #شاعرانه #حرف_تلخ #درد #کفتار #غیرت #ایرانی #زن_آریایی #انجمن_شعر #کانون_شعرایران #بیدارشو #آزادی #زن #شعرهای_من #شاعران_تنها_نیستن

36💬


گاهی وقت‌ها #شیر ها روزهای زیادی را #گرسنه می‌مانند چون نه مثل #کفتار لاشخورند، نه مثل #روباه دزدند، آنها شیرند، لاغر می‌شوند اما اصالتشان را از دست نمی‌دهند.

1💬

Loading...

کلمه "حیطان" به چه معناست؟
حیطان به موجوداتی گفته می شود نیمه حیوان و نیمه شیطان که بر اساس غرایض حیوانی و افکار و اندیشه های شیطانی در جوامع بشری زندگی می کنند و تشخیص آنها از سایر انسان ها بسیار سخت و دشوار است.
این موجودات بدلیل اینکه ترسی از آسیب زدن به سایر انسانها ندارند بسیار خطرناکند.
خصوصیات حیطان ها ؛
_ حیطانها بر اساس غرایض حیواناتی مانند زالو ، انگل ، لاشخور ، کفتار ، عنکبوت و روباه رفتار می کنند .
_ حیطان ها در افکار و اندیشه همیشه در حال برنامه ریزی برای دور زدن انسانها در جهت رسیدن به منافع خود هستند .
_ حیطان ها هم در نوع مذکر و هم در نوع مونث وجود دارند ولی هیچگاه باهم ازدواج نمی کنند
_ حیطانها چون بر اساس غرایض حیوانی رفتار می کنند قائل به خانواده نبوده و بیشترین آسیب را اتفاقا به نزدیک ترین افراد خود می زنند.
_ بزرگترین نقطه ضعف حیطانها پول و منافعشان می باشد و برای حفظ و رسیدن به آنها از هر وسیله ای استفاده می کنند و هر کس سر راه آنها قرار بگیرد از او عبور می کنند.
_ حیطانها بدلیل اینکه ظاهری موجه از خود میسازند سخت قابل تشخیص هستند.
_ حیطان ها دچار نوعی خود شیفتگی بوده و همیشه طلبکارانه رفتار می کنند و در هیچ موضوعی خود را مقصر نمی دانند.
_ حیطان ها بسیار دو رو بوده و ظاهر و باطنشان کاملا با هم متفاوت می باشد.
_ حیطان ها در هنگام نیاز به شما و هنگاهی که شما به آنها نیاز دارید کاملا متفاوت رفتار می کنند .
_ حیطانها بدون ترس از آسیب زدن به دیگران به راحتی در مورد آنها صحبت می کنند و فاقد هر گونه مفاهیم انسانی می باشند و هیچ درکی از وجدان و شرافت ندارند.
_ شما تا زمانی برای حیطان ها جذابیت دارید که منافع آنها را تامین میکنید و زمانی که دیگر سودی برایشان نداشته باشید به راحتی از شما عبور می کنند و سراغ انسان بعدی می روند.
_ حیطان ها همیشه به نوعی رفتار می کنند که حس ترحم دیگران رو نسبت به خودشان جلب می کنند و این یکی از شگردهای آنها برای فریب دادن سایر انسانهاست
_ حیطان ها مانند انگل زندگی می کنند و هیچگونه استقلالی در زندگیشان ندارند و همیشه به یک و یا چند انسان میچسبند تا منافعشان را تامین کنند.
در انتها انسانها باید بسیار مراقب حیطان های اطراف خود باشند تا دچار آسیب های جبران ناپذیر نشوند.
پیشنهاد میشود برای شناخت بیشتر این موجودات کلمه حیطان به فرهنگ لغات پارسی اضافه شود.
#کتاب_حیطان#حیطان#حیوان#شیطان#انگل#زالو#کفتار#لاشخور#روباه#عنکبوت#وجدان#شرافت#انسان#فرهنگ_ لغات#لغت_ نامه
#anivil

0💬

#کشته_شدن رحمانه #کفتار ..توسط دو #شیر #نر ...😢🐻🐻🐻🐻🐆🐆🐆🐯🐯🐯🐯🐻🐻🐻🐆🐆

0💬

واقعا که لیاقت لقب #سلطان_جنگل روداره
تاحالادقت کردید ک هیچ شیری بدون مردن کامل طعمه نمیخورنش؟؟؟
اما#کفتار نه,,, اینه صفت #سلطان درسته جون یه حیوونو میگیره اما بامردونگی...
#Anladim#ki#aslani#neden#ormanin#krali#deniyor

2💬

Loading...

.
یه پستم درمورد ناموس کفتار داشتم آماده میکردم اونم بدک نیست، بذارمش بنظرتون؟
#کفتار#خنده#شیطانی#saeed_geo #حیات_وحش #حیوانات

176💬

بهش میگفتن علی ابن ابی طالب
شبا با صورت پوشیده میرفت و به یتیمای کوفه اونچه داشت و نداشت کمک میکرد تا مبادا یتیمی شب شکم گشنه سر به زمین بذاره که فردای قیامت علی شرمنده یتیمان نشه.
علی کجایی ببینی که شیعیانت چه هاااا که نکردند!
تف به روح #پدرتون که تخم همچین #بی_شرفایی رو کاشت. خیلی سعی کردم #سکوت کنم اما واقعا شما #دیوث ها مرزهای بی شرفی رو کیلومترها جابجا کردین. د آخه لامذهب #بی_دین مگه چهار تا #بچه ی #آبنبات_فروش چه گناهی داشتن که باید اینجور پا روی #غروشون بذارین؟ با خود #کفتار مرامت نگفتی شاید این #طفلای #معصوم نان آور خونه و #ناموسشون باشن؟ #شرم نکردی؟ از روی معصومشون خجالت نکشیدی؟ چرا همچین کاری با این بیچاره ها کردی؟
احتمالا فردا یکی پیداش میشه و تکذیب میکنه و میگه آقا این حواشی دروغه و اینا #سارق بودنو چهارتا انگ دیگه به بچه های مردم میچسبونن!
داداچ عجیب داری برعکس میزنی!
الهی الهی الهی الهی الهی خبر مرگتو برا #خانوادت ببرن تا بچه هات به همین روز گرفتار بشن تا بفهمی که #دنیا #دار #مکافاته
دیوث...
بابت ادبیات استفاده شده از شعور مخاطبین عمیقا پوزش میخوام اما واقعا نتونستم جور دیگه ای بیان کنم.
#شهردار #شهرداری #شورای_شهر #بروجرد #ایران #غیرت #شرافت #انسانیت #همبستگی #حقوق_شهروندی #سخاوت #عدل_علی

2💬

Loading...

یه عده میان میگن #داعش میاد به اسرا داروهای آرامبخش شدید میده تا جلو دوربین عادی و آرام باشن .
من اطلاعی ندارم که بخوام تایید یا تکذیب کنم فقط این فیلم #اسرای_ایرانی که از تلویزیون یک کشور دیگر پخش شده رو ببینید که چطور یک ایرانی یک شیرمرد در دست #کفتار ها اسیر شده و با وجود درد زیاد ناشی از زخم جنگ بدنش میلرزه ولی جلوی دوربین صداش درنمیاد.
.
اینجاست که میگن شماها یادتون نمیاد که ما جوانانی داشتیم که با دست خالی برای دفاع از خاک و ناموس #ایران رفتند و برنگشتند.الان هم چیزی فرق نکرده !
.

برسیم به تاریخ گذشته ی کشورمون :ظاهرا دشمنان ما که قرنها در کتب تاریخی خودشان از #شجاعت و #دلاور ی های سربازان #ایرانی نوشتند عاقلتر از این نادان های به ظاهر دوست هستند.
.
امثال #شهید #محسن_حججی آنقدر در ایران زمین زیاد هستند که #تاریخ هم در برابرشون سر تعظیم فرود میاره .
.
شمایی که دردت اینه که بگی مدافع بشاراسد بودن یا برای پول رفتن یک بار نشده بیای حتی برای یک #مرزبان یا یک #پلیس که برای #امنیت کشور شهید شده ،پست بزاری . .
مشکل امثال تو حکومت اسلامی یا شاهنشاهی یا هرچیز دیگه نیست ! مشکل تو و امثال تو کشور و مردم ایران هست و بس ! کمر به نابودی کشورت بستی دنبال بهانه نباش !
اگر امثال شهید محسن حججی با لباس #نیروی_انتظامی یا لباس #ارتشی یا حتی لباس #آتشنشانی هم شهید میشد باز هم تو دلیلی برای تخریب آنهم در #فضای_مجازی پیدا می کردی چون :
شاید متولد ایران باشی ولی #ایرانی نیستی.

0💬

جنگ #کفتار ها میان تروریستهای تکفیری با #داعش در جنوب اردوگاه یرموک

وزارت امور خارجه روسيه در پی آغاز عمليات ارتش #ترکيه در شهر عفرين (شمال غرب) سوريه، از اين عمليات ابراز #نگرانی کرد و همه طرف ها را به خويشتنداری فراخواند.

ما که نفهمیدیم الان ترکیه داره با هماهنگی میزنه یا داره واسه خودش اونجا پایگاهی میزنه
واقعا نمیدونه آدم چرا منطقه هی اینجوری میشه
به زودی هم که گردان های امریکایی می‌رسد
اخه من موندم سوئد چرا نیرو فرستاده
خر تو خره
یا
شیر تو شیره
نمیدانم

6💬

فیلم انیمیشن کلیله ودمنه
واقعا دیدنیه
بچه ها ببینن،بزرگترا هم ببینن
وحتما مسئولین باید ببینن
# سینما #فیلم #انیمیشن #کلیله_و_دمنه #شیر #شغال #روباه #گرگ #کفتار #کلاغ #جغد #گاو #کرکس #عکس #جنگل #جامعه #حیوان #انسان #قانون #بچه #بزرگ #مسئول

0💬

Loading...

#اخبار_دمشق
📷 جنگ #کفتار ها میان تروریستهای تکفیری با #داعش در جنوب اردوگاه یرموک
(جنوب دمشق سوریه)
دوربین داعش
#تحولات_منطقه

2💬

صید کفتار راه راه برای مصرف گوشت در عربستان.. اعراب عربستان معتقدند که گوشت کفتار برای خیلی از امراض خوبه..
.
#حیوان_خانگی #حیوانات #حیوانات_وحشی
#کفتار #عربستان

63💬

تقدیم ب همه تاجی های عزیز 💙💙💙💙 محسن لرستانی
عالی 👏👏👏👏 #لنگی
#کفتار
#تاجی
#شیر
💙👑تاج👑💙

15💬

Loading...

برخی می گویند داشتن ناموس #کفتار مشکلات روابط اجتماعی را حل می کند،آرامش می آورد،باعث بهبود روابط زناشویی و حل اختلافات خانوادگی می‌شود!.
ناموس کفتار، #آلت_زنانه کفتار است که بعد از کُشتن این حیوان از تنش جدا و خشک می کنند و با یک سری ورد و جادو می فروشند.
من به انرژی های مثبت و منفی باور دارم. اینکه بعضی آدمها سمی هستند،حس بد می دهند و می توانند روحت را سیاه کنند،اینکه انسان هایی هستند که دیدن شان،نشستن کنارشان و حتی یاد آوردنشان هم حالت را خوب می کند.اما اعتقاد دارم که بزرگ ترین دوست و دشمن آدم،خودش و اخلاقش است..
وقتی سرشار از کینه و نفرت هستیم، این کینه مثل آهن ربا، کینه های دنیا را به سمت ما می کشاند.وقتی به همه سوءظن داریم، احساس می کنیم همه دنبال صدمه زدن به ما هستند،سوءنیت ها ما را پیدا می کنند و به سراغمان می آیند..
◀️ بعید می دانم که ناموس کفتار و ناخن شیر و موی گربه و عرق پیرزن80ساله و ادرار بچه دو ساله قادر باشند به آدم آرامش بدهند یا یک زندگی را به هم بریزند.اگر ناموس کفتار قادر بود بخت باز کند، کمک می کرد که خود کفتار شکار نشود!.
◀️این حجم از توسل به خرافه در کشورمان تکان دهنده است.چند سال پیش می خواندم که بین سال های85تا90بیشترین کتاب هایی که از کتابخانه ها قرض گرفته شده حول موضوعات #جادو، #رمالی، #اسطرلاب، #فالگیری، #طالع_بینی بوده..
قطعاً در کنار ترویج این گونه مسائل از طریق برخی چهره های شاخص کشور، ناامیدی، یاس گسترده، به در بسته خوردن و البته تنبلی اجتماعی هم تاثیرگذار است. اینکه به جای تن دادن به سختی کار، دنبال میان بُر هستیم.دنبال اینکه ناموس کفتار گره مان را باز کند!.
◀️ برای بهبود روابط اجتماعی و حل مشکلاتمان به جای اینکه در اینترنت دنبال خرید فلان اندام یک حیوان باشیم یا در پستوها از #رمالان و #دعانویس های چرک آلود که خود غرق هزار درد و فلاکت هستند راه بخواهیم،به وجود خودمان برگردیم..
ببینیم درون مان پر از نفرت و سوءظن و توهین و تلخی هست یا نه؟به واژه هایمان نگاه کنیم ببینیم وقتی حرف می زنیم زبان مان مثل دُم عقرب نیش می زند یا نه؟ما بزرگترین دوست و مهمترین دشمن خودمان هستیم..
اگر دنبال #آرامش در زندگی هستیم کفتار و گرگ و مار و عقرب وجودمان را شکار کنیم.
گاو و گوسفند بی شعوریمان را قربانی کنیم وگرنه مالیدن خون این حیوانات به سپر ماشین باعث نمی شود رانندگی یاد بگیریم،همانطور که آویزان کردن هیچ دعایی به گردن و دست و در و دیوار باعث نمی شود انسان های اطراف مان را همیشه کنار خودمان نگه داریم. #شمر هم حافظ قرآن بود!

5💬

.
.
برخی از رمالان می گویند داشتن ناموس #کفتار مشکلات روابط اجتماعی را حل می کند،آرامش می آورد،باعث بهبود روابط زناشویی و حل اختلافات خانوادگی می‌شود!
.
⛔️ ناموس کفتار، #آلت_زنانه کفتار است که بعد از کُشتن این حیوان از تنش جدا و خشک می کنند و با یک سری ورد و جادو می فروشند. 🙏 من به انرژی های مثبت و منفی باور دارم. اینکه بعضی آدمها سمی هستند،حس بد می دهند و می توانند روحت را سیاه کنند،اینکه انسان هایی هستند که دیدن شان،نشستن کنارشان و حتی یاد آوردنشان هم حالت را خوب می کند.اما اعتقاد دارم که بزرگ ترین دوست و دشمن آدم،خودش و اخلاقش است.
.
وقتی سرشار از کینه و نفرت هستیم، این کینه مثل آهن ربا، کینه های دنیا را به سمت ما می کشاند.وقتی به همه سوءظن داریم، احساس می کنیم همه دنبال صدمه زدن به ما هستند،سوءنیت ها ما را پیدا می کنند و به سراغمان می آیند.
.
◀️ بعید می دانم که ناموس کفتار و ناخن شیر و موی گربه و عرق پیرزن80ساله و ادرار بچه دو ساله قادر باشند به آدم آرامش بدهند یا یک زندگی را به هم بریزند.اگر ناموس کفتار قادر بود بخت باز کند، کمک می کرد که خود کفتار شکار نشود!
.
◀️این حجم از توسل به خرافه در کشورمان تکان دهنده است.چند سال پیش می خواندم که بین سال های85تا90بیشترین کتاب هایی که از کتابخانه ها قرض گرفته شده حول موضوعات #جادو، #رمالی، #اسطرلاب، #فالگیری، #طالع_بینی بوده.
.
قطعاً در کنار ترویج این گونه مسائل از طریق برخی چهره های شاخص کشور، ناامیدی، یاس گسترده، به در بسته خوردن و البته تنبلی اجتماعی هم تاثیرگذار است. اینکه به جای تن دادن به سختی کار، دنبال میان بُر هستیم.دنبال اینکه ناموس کفتار گره مان را باز کند!
.
◀️ برای بهبود روابط اجتماعی و حل مشکلاتمان به جای اینکه در اینترنت دنبال خرید فلان اندام یک حیوان باشیم یا در پستوها از #رمالان و #دعانویس های چرک آلود که خود غرق هزار درد و فلاکت هستند راه بخواهیم،به وجود خودمان برگردیم.
.
ببینیم درون مان پر از نفرت و سوءظن و توهین و تلخی هست یا نه؟به واژه هایمان نگاه کنیم ببینیم وقتی حرف می زنیم زبان مان مثل دُم عقرب نیش می زند یا نه؟ما بزرگترین دوست و مهمترین دشمن خودمان هستیم.
.
اگر دنبال #آرامش در زندگی هستیم کفتار و گرگ و مار و عقرب وجودمان را شکار کنیم.
گاو و گوسفند بی شعوریمان را قربانی کنیم وگرنه مالیدن خون این حیوانات به سپر ماشین باعث نمی شود رانندگی یاد بگیریم،همانطور که آویزان کردن هیچ دعایی به گردن و دست و در و دیوار باعث نمی شود انسان های اطراف مان را همیشه کنار خودمان نگه داریم. #شمر هم حافظ قرآن بود

9💬

Loading...

.
برخی از رمالان می گویند داشتن ناموس #کفتار مشکلات روابط اجتماعی را حل می کند،آرامش می آورد،باعث بهبود روابط زناشویی و حل اختلافات خانوادگی می‌شود!
.
⛔️ ناموس کفتار، #آلت_زنانه کفتار است که بعد از کُشتن این حیوان از تنش جدا و خشک می کنند و با یک سری ورد و جادو می فروشند.
.
🙏 من به انرژی های مثبت و منفی باور دارم. اینکه بعضی آدمها سمی هستند،حس بد می دهند و می توانند روحت را سیاه کنند،اینکه انسان هایی هستند که دیدن شان،نشستن کنارشان و حتی یاد آوردنشان هم حالت را خوب می کند.اما اعتقاد دارم که بزرگ ترین دوست و دشمن آدم،خودش و اخلاقش است.
.
وقتی سرشار از کینه و نفرت هستیم، این کینه مثل آهن ربا، کینه های دنیا را به سمت ما می کشاند.وقتی به همه سوءظن داریم، احساس می کنیم همه دنبال صدمه زدن به ما هستند،سوءنیت ها ما را پیدا می کنند و به سراغمان می آیند.
.
◀️ بعید می دانم که ناموس کفتار و ناخن شیر و موی گربه و عرق پیرزن80ساله و ادرار بچه دو ساله قادر باشند به آدم آرامش بدهند یا یک زندگی را به هم بریزند.اگر ناموس کفتار قادر بود بخت باز کند، کمک می کرد که خود کفتار شکار نشود!
.
◀️این حجم از توسل به خرافه در کشورمان تکان دهنده است.چند سال پیش می خواندم که بین سال های85تا90بیشترین کتاب هایی که از کتابخانه ها قرض گرفته شده حول موضوعات #جادو، #رمالی، #اسطرلاب، #فالگیری، #طالع_بینی بوده.
.
قطعاً در کنار ترویج این گونه مسائل از طریق برخی چهره های شاخص کشور، ناامیدی، یاس گسترده، به در بسته خوردن و البته تنبلی اجتماعی هم تاثیرگذار است. اینکه به جای تن دادن به سختی کار، دنبال میان بُر هستیم.دنبال اینکه ناموس کفتار گره مان را باز کند!
.
◀️ برای بهبود روابط اجتماعی و حل مشکلاتمان به جای اینکه در اینترنت دنبال خرید فلان اندام یک حیوان باشیم یا در پستوها از #رمالان و #دعانویس های چرک آلود که خود غرق هزار درد و فلاکت هستند راه بخواهیم،به وجود خودمان برگردیم.
.
ببینیم درون مان پر از نفرت و سوءظن و توهین و تلخی هست یا نه؟به واژه هایمان نگاه کنیم ببینیم وقتی حرف می زنیم زبان مان مثل دُم عقرب نیش می زند یا نه؟ما بزرگترین دوست و مهمترین دشمن خودمان هستیم.
.
اگر دنبال #آرامش در زندگی هستیم کفتار و گرگ و مار و عقرب وجودمان را شکار کنیم.
گاو و گوسفند بی شعوریمان را قربانی کنیم وگرنه مالیدن خون این حیوانات به سپر ماشین باعث نمی شود رانندگی یاد بگیریم،همانطور که آویزان کردن هیچ دعایی به گردن و دست و در و دیوار باعث نمی شود انسان های اطراف مان را همیشه کنار خودمان نگه داریم. #شمر هم حافظ قرآن بود!

428💬

#دروغ پلاس
#کفتار بشاشه تو کص خواهر و مادر اونی که باور میکنه!

#مرگ_بر_خامنه_ای_دیکتاتور

4💬

کانال تلگرام 👉  t.me/chaghoo
کد k34
قیمت : 112.000 تومان
ارتباط تلگرام 09388890814
چاقو تمام استیل 440 مارک reeve chris ساخته شده از استیل 440c و دسته پلی کربن g10 قفل ضامن افقی بسیار مقاوم بسیار تیز 20 سانت
#چاقو #کارد #شهریار #پتو #چادر #زلزله #خرید #فروشگاه # تسلیت #حساب #شماره #پیمانکار #کریمی #افشار #هزینه #گریه #هدیه #خرما #خوراکی #هموطن #سرما #ریزش #کفتار #گاو #شیر #کرمانشاه #غارت #موبایل #نوت8 #آیفون #بازی

2💬

کانال تلگرام 👉  t.me/chaghoo
کد k34
قیمت : 112.000 تومان
ارتباط تلگرام 09388890814
چاقو تمام استیل 440 مارک reeve chris ساخته شده از استیل 440c و دسته پلی کربن g10 قفل ضامن افقی بسیار مقاوم بسیار تیز 20 سانت
#چاقو #کارد #شهریار #پتو #چادر #زلزله #خرید #فروشگاه # تسلیت #حساب #شماره #پیمانکار #کریمی #افشار #هزینه #گریه #هدیه #خرما #خوراکی #هموطن #سرما #ریزش #کفتار #گاو #شیر #کرمانشاه #غارت #موبایل #نوت8 #آیفون #بازی

0💬

@willpower_select
ادم باید اونقدر قوه تشخیص داشته باشه بتونه انسان خوب و بد رو از هم تشخیص بده
#نظام_اخوندی
#کفتار
#دورویی
#خیانت

1💬

....................................................................
وقتی #گرگ ها تو رو قبول دارند
ثابت کردن خودت به #کفتار ها
کار #اشتبایی است

1💬

تا توانی به جهان با همه کس یار مشو
خویش را خوار مکن #لوتی بازار مشو
تکیه بر خلق مزن طعمه#کفتار مشو
با بشر در همه جا محرم اسرار مشو
ما که رفتیم و ندیدیم#وفا از همه کس
نیست #یکرنگ در اینجا تو گرفتار مشو
@afshin_saberiyan
@emad_naderi.blj
@ali_._ysf
@cr7yz7
@mahdibahrameyan
@sajad_gnj
@ma.hdi7263

26💬

یک دسته کفتار خالدار آفریقایی در حال خوردن زرافه!
.
پ.ن. خنده کفتار برای سالها معمایی رمزآلود بوده‌است و آثار کلاسیک فراوانی از این خنده‌های ترسناک به عنوان سمبل جادو و شیطان استفاده کرده‌اند. قهقهه و خنده کفتارها، نوعی ارتباط صوتی میان آنها است و پیام‌های مهمی از این طریق میان کفتارها رد و بدل می‌شود.
به عنوان مثال در فیلم #شوالیه_تاریکی ( #dark_knight 2008) شباهت جالبی بین خندیدن شخصیت #جوکر با خنده کفتار دیده میشود که بر شرورتر شدن شخصیت جوکر تأثیر مثبتی گذاشته است.
.
.
.
.
.
.
#حیات_وحش #دوستدار_حیات_وحش #کفتار #کفتار_خالدار #زرافه #شکار_زرافه #خنده_کفتار #حیات_وحش_آفریقا
#wildlife #wildlife_lover #hyena #giraffe #eating_giraffe #hyena_lugh #africa_wildlife

11💬

ای مسافر گوش کن حال مرا...آن همه عشقی که روزی از تو بود...حال پس گیرش که گشته انتظار...انتظارم را بیا از من بگیر...انتظارت آتش جان من است...قسمتی از شعر...هیچ مقامی بالاتر از خودگذشتگی نیست...
عشق واقعی جاودان است و با مردن پایان نمی گیرد.#آمریکا#اسرائیل#خائن#کفتار#آزادی بیان#آزادی اندیشه#photo#Art#artwork#artist#artshow#kashan#visualart#kashanartist#myart#landscape#dream#miniator#poem#شعر#محسن حججی#

0💬

یه ضرب المثل قدیمی میگه:
دزد که از دزد بزنه میشه شاه دزد
حکایت گله شیرهای ماست که اینبار جا پای کفتار ها گذاشتن و لاشه رو از چنگال اونها در اوردن.
▫️
📎 پست بعدي مارو از دست نديد
▫️
#حيات_وحش #حيوانات #شیر #کفتار

10💬