#کوی_دانشگاه

شب حمله به #کوی_دانشگاه سال ۸۸یکی از دوستانم(منصور) از طبقه سه ساختمان رسولیان یزدی پرت شد پایین (خودش میگه هلم دادن)
دست راستش خورد شد و در بیمارستان امام بستری شد
اون روزها من همراه چند دانشجوی مصدوم بودم یکیش منصور عزیز بود

0💬

کتابخانه‌ی کوی دانشگاه تهران و دانشجویانی که علی‌رغم مشغله زیاد و جیب خالی، در حد توان خود به فکر زلزله‌زدگانند.

#کوی_دانشگاه

0💬

جمهوری اسلامی خیلی تلاش کرد با راه اندازی کانال های تلویزیونی رقص و آواز و سکسی و پخش گسترده مواد مخدر ارزان قیمت جوانان ایرانی را از تفکرات انقلابی و سیاسی دور کند و مردم ایران چهل سال جنایات بی وقفه جمهوری اسلامی را فراموش کنند و جمهوری اسلامی را بعنوان یک واقعیت بپذیرند ولی شکی نیست که جنایت بدون مکافات امکانپذیر نیست و در طول تاریخ خیلی حاکمان سعی کردند جنایاتشان را لاپوشانی کنند ولی هیچگاه موفق نشدند و تمام تلاش ماهاتما گاندی و مسیح برای دوری کردن از جنگ و توسل به زور عبرت گیری از همین درس مهم تاریخی بود که توسل به زور همیشه نتیجه معکوس میدهد و بالاخره حاکمان جنایتکار توسط نزدیکان و وابستگان کشته شدگان سرنگون میشوند

#منو_تو #شبکه_من_و_تو #بی_بی_سی #صدای_آمریکا #گاندی #مهاتما_گاندی #انفجار_قطار_نیشابور #پلاسکو #رجایی #باهنر #بهشتی #قتلهای_زنجیره_ای #سعید_امامی #خاوران #میکونوس #بازداشتگاه_کهریزک #اعدامهای_دهه_شصت #اعدامهای_۶۷ #برجام #کوی_دانشگاه #گور_خواب #کولبرها #فریدون_فرخزاد #مسکن_مهر #زلزله_کرمانشاه #بشار_اسد #کودکان_سوریه #یمن #اسرائیل

612💬

Loading...

#وارث(ویدیو۳)
@realshadmehr
با اینکه بغضمون کهنست،با اینکه سفرمون پُر نیست
با اینکه خستگی های ما،قابل تصور نیست
با اینکه تو شبامون،نشونی از چراغی نیست
تا میتونی تحمل کن،که خورشید اتفاقی نیست
من و تو زنده موندیم و به سختی زندگی کردیم
گذشته،حال،آینده من و تو وارث دردیم
#powerdirector
#edited_me
#آهنگ #شادمهر_عقیلی#موزیک #ویدیو#موزیک_ویدیو #امام_خمینی #۱۷شهریور #اعتراض #جنگ_تحمیلی #هشت_سال_دفاع_مقدس #جنگ #شکنجه #ایران #ازادی #انقلاب_اسلامی #زلزله_کرمانشاه #زلزله_بم #کوی_دانشگاه #مجلس #ترور #مسکن_مهر #دولت #اصولگرا #اصلاح_طلب #پلاسکو #مسئولان_نظام #فقر

5💬

مقالات و کتاب های انگلیسی درخواستی خود را ابتدا در گوگل یا سایت آمازون جستجو و سپس عنوان آن را برای ما ارسال کنید تا در صورت وجود نسخه ایبوک ،برایتان از طریق تلگرام ارسال شود. 📚 آرشیو ما شامل بیش از ۲ میلیون کتاب و مقاله می باشد.نسخه کوتاه نمونه کتاب ها، در کانال تلگرام ما می باشد.

@cafeketab.official #کتاب #کتاب_خوب #علم #دانشجو #دانش #دانشگاه #دانشگاه_آزاد #کتاب_علمی #کتاب_تخصصی #دانلود_کتاب #کتاب_دانشگاهی #رزومه #اپلای #ترجمه #ترجمه_کتاب #کتاب_انگلیسی#دانشگاه_تهران #دانشگاه_شیراز #دانشگاه_اصفهان#کتاب_لاتین#دانشگاه_تبریز #دانشگاه_مشهد #کوی_دانشگاه #دانشگاه_امیرکبیر#دانشگاه_صنعتی_شریف#دانشگاه_هنر

9💬

.
سلام ، یادش به خیر
روزی سعید امامی یک نامه #محرمانه به #وزارت_اطلاعات داده بود یک روزنامه ای به نام *سلام* آن را انتشار داد و با کلی مقاله ی آب و تاب داده از اون در خصوص محدود کردن فعالیت های روزنامه ها و مجلات فرهنگی یا به قول آن زمان طرح اصلاح قانون مطبوعات قلم فرسایی کرد. بعدش وزارت اطلاعات به طور رسمی شکایت کرد و #سلام #بسته شد. ( بماند که سر قتل های زنجیره ای هم همین روزنامه کلی فعالیت و مقاله عجیب نوشته بود ) جالب اینجاست که در حمایت از کار نادرست اون زمان روزنامه داستان #کوی_دانشگاه ۱۸ تیر رخ داد ! ‌اما در ادامه هدفشان گم شد و به چیزهای دیگه گرایش پیدا کرد.
اما امروز در سخنی که همه آن را می دانیم و به صرف جو سازی های مختلف و در نهایت شکایت شورای امنیت ملی ! #کیهان #چاپ_نشد. اما جالب که ما ( بچه ولایی ها یا بچه مذهبی ها ) حتی قلم بدست نگرفتیم و در حمایت از این روزنامه سخن نگفتیم. پیش خود می گوییم صلاح نیست سخنی بگوییم و بگذاریم بگذرد.
نمی خواهد راهپیمایی و دعوا و سینه چاک کنید ولی محض یک تلنگر، اعتراضی فرهنگی بد نیست !
.
محض اطلاعتان در سرمقاله ی آرمان آقای نقیب زاده نوشتند باید به مذاکره ی موشکی بپردازیم و عربستان هم حتما حمایت می کند !!! آخر چه شده است ما را ؟ توپخانه ی رسانه ای کجاست که به جنگ قلم ها بیاید ؟! امروز هم توپخانه تعطیل است ...
.
به هوش باشید ، قورباغه دارد آرام می پزد

2💬

Loading...

ورق بزنید.#مصاحبه
ــــــــــ

چه ترسی داره بوسه بر لب خونین آزادی ؟

چرا وحشت کنم از عشق چرا برگردم از شادی !

از این خاموشه تا خورشید چه ترسی داره پل بستن

از این سرچشمه تا دریا خوشا شکفتن و رستن

نترسون عاشقا رو از این کولاک تاراج

به خاک افتادن از عشق پرو بال به معراج

نه تیر و دشنه نه دارو زندان ستاره هارو از شب نترسون

#داریوش_شاه_مرد_حقیقت_گو_ابر_مرد_عدالـت_جو @Deghbali

#داریوش_بخون_تــو_تنها_نیستــی✌️ #ایرج_جنتی_عطایی

ـــــــــــــــ
‌‌#کوی_دانشگاه
#روحانیون
#انقلاب
#اعدام
#اعتصاب
#زندانیان_بیمار#محمد_نظری#آرش_صادقی#زینب_جلالیان#مجید_اسدی#علی_معزی#علیرضا_گلیپور_#محمود_صالحی#عفیف_نعیمی

#صدای_مظلومان‌‌‌_باشیم
ـــــــــــــ

#علیرضا_امیر_قاسمی_مجری_طپش

ـــــــــــــــ

#خوشا_در_چنـگ_شـب_مردن_ولی_از_مرگ_شـب_گـفتن👊

#saveillprisoners

79💬

در زمینه ی فعالیت های #اصلاح_طلبان در طول حضور آن ها در عرصه ی سیاسی #ایران باید گفت: " در زمان آقای #خاتمی و پس از انتخاب ایشان به عنوان رئیس جمهور ایران با رای و حمایت #مردم، تغییرات دموکراتیک زیادی صورت گرفت و آزادی های نسبی به جامعه بازگردانده شد.
.
در زمینه ی اقتصادی نیز با ایجاد روابط نسبتا مطلوب بین المللی اقتصاد ایران تا حدودی در مسیر صحیح پیشرفت قرار گرفت.
.
البته در مورد مسئله ی #کوی_دانشگاه، آقای خاتمی با جانبداری از رژیم و منافع رژیم به جای مردم در حق مردم خیانت کردند و اجازه ی جولان و بسط قدرت #ولی_فقیه در #ایران را هر چه بیشتر فراهم کردند!
.
اما در کل عملکرد آقای خاتمی در امور اجتماع، اقتصادی و فرهنگی نقشی مثبت و رو به جلو را ایفا کرد.
.
اما حال از آن اصلاح طلبان نسبتا شجاع نظیر آقای خاتمی اثری باقی نمانده و اصلاح طلبان فعلی بی اثر، بی رمق و خنثی در #مجلس و در انتخابات ریاست جمهوری حضور دارند.
.
آن ها از مردم رای گرفتند تا حق و حقوق مردم را در مجلس بگیرند، اما در عوض همه چیز را فدای منافع خود و حفظ خود به هر قیمتی کرده اند!
..در واقع ما مردم پس از کودتای سال ۸۸ توسط رژیم #جمهوری_اسلامی از اصلاح طلبان تاثیر مثبتی ندیدیم. حتی قوانین مصوب در #مجلس_شورای_اسلامی عمدتا به نفع منافع رژیم و نمایندگان رژیم تصویب شده است.
برای مثال " جدول ۱۷ " که در آن اجازه ی ریخت و پاش ۲۳۰ میلیارد تومان از بودجه ی بیت المال توسط نمایندگان مجلس به عنوان فعالیت های فرهنگی است، و البته بسیاری دیگر از قوانین.
.
داستان #ژن_خوب نیز نمونه ای دیگر از آقازاده پروری و فساد رایج در میان اصلاح طلبان در مناصب دولتی است.
.
حال سوال این است:
چرا مردم باید از اصلاح طلبان فعلی که خنثی، بی اثر، فاسد و در حال حذف از معادلات قدرت هستند دفاع کنند؟؟

0💬

.
ستار بهشتی: نمی توانم دربرابر این همه مصیبت سکوت کنم.

زادروز #ستار_بهشتی
مروری بر آخرین مطلب وبلاگ او

#ستاربهشتی #کارگر و #وبلاگ_نویس ایرانی را کمتر فعال ایرانی است که نشناسد. او را در زمان حیاتش کسی نمی‌شناخت؛ مرگ او در بازداشتگاه و بر اثر #شکنجه و ضرب و شتم باعث شد تا نامش در جهان مطرح شود.

ستار بهشتی متولد ۱۳۵۶ بود. او در تاریخ ۹ آبان‌ماه ۱۳۹۱ توسط پلیس فتا بازداشت شد و اتهامش اقدام علیه امنیت ملی از طریق فعالیت در شبکه اجتماعی و فیس بوک عنوان گردید. بهشتی پس از بازداشت به مکان نامعلومی منتقل و در مدت بازجویی به شدت شکنجه شد.

پس از انتشار خبر مرگ بهشتی، ۴۱ نفر از زندانیان سیاسی در نامه‌ای که در سایت کلمه منتشر شد، اعلام کردند که ستار بهشتی روزهای ۱۰ و ۱۱ آبان ۱۳۹۱ در بند ۳۵۰ اوین به سر برده و آثار شکنجه در تمام قسمت‌های مختلف بدنش مشهود بوده ‌است. در این نامه آمده است: «بهشتی را از سقف آویزان کرده‌اند و دست‌هایش را به صورت قپانی دست‌بند زده‌اند و با لگد به جانش افتاده‌اند». در تاریخ ۸ آبان، پیش از بازداشت در مطلبی در آخرین پست وبلاگ خود نوشته است: .... دیروز بنده را تحدید می کنند به مادرت بگو به زودی رخت سیاه باید بپوشد، دهان گشادت را نمی بندی می گویم کاری انجام نمی دهم که لازم به بستن دهانم باشد می گویند وراجی زیاد می کنی، می گویم چیزی که می بینم ومیشنوم می نویسم، می گویند هرکاری بخواهیم می کنیم هر رفتاری را انجام میدهیم شما باید خفه شوید و اطلاع رسانی نکنید وگرنه خفه خواهید شد بدون نام ونشان! بدون اینکه کسی بداند چه برسر شما آمده! می گویند مردم فلسطین وبحرین در عذاب هستند و کسی نیست یادی از آنها کند شما وطن فروش هستید! بنده وامثال من وطن فروش نیستیم عاشق ملت خود هستیم شما هستید که بیگانه پرست و وطن فروش هستید. روز وشب تلفنهای تحدید آمیز قطع نمی شود گویی قرار است با هر سُخنی دهانمان را ببندیم بنده به عنوان یک ایرانی می گویم من نمی توانم دربرابر این همه مصیبت سکوت کنم. بنده می گویم آقایان شما زیاد وراجی انجام می دهید و با این اراجیف کشور را به نابودی کشاندید. من سکوت نمی کنم حتی اگر قرار به رسیدن لحظه مرگ من باشد در هرکجای دنیا که باشم وتحدید از طرف هرکسی باشد برای بنده اهمیت ندارد.آقایان دهانتان را ببندید ظلم نکنید تا افشاگری نکنیم.... بیشتر بخوانید:
goo.gl/wu7jhT

مطالب مرتبط دیگر:
ستار بهشتی اگر گمنام نبود، زنده بود؟
http://bit.ly/1E78mca
گوهر عشقی؛ مادری در جستجوی حقیقت
http://bit.ly/1wKDTMV

17💬

Loading...

.
یکی دو ساعتِ آرومِ ظهرِ پاییزی وسط ی عالمه شلوغی این روزا
#کوی_دانشگاه
#دمپایی_لاکچری
😀

18💬

Loading...

.
چرا وطن فروش ها همیشه سر از آمریکا در می آورند؟

نمیدام چرا هر کسی که بیشتر به کشور خیانت کرده ، سر از دیار هفت تیر کش ها ، امریکا در میاورد ، به راستی چه رابطه ای بین شدت خیانت ها و امریکا وجود دارد؟

احمد باطبی؛ از غائله کوی دانشگاه تا همجنس‌بازی+تصاویر
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920201000591 . .
.
رکسانا صابری در مجمع تشخیص مصلحت چه کار می کرد؟
http://www.jahannews.com/analysis/133887

#احمد_باطبی #وطنفروشی #رسانا_صابری #کوی_دانشگاه #وطن_فروش #خیانت #امریکا #انگلیس #اسرائیل #جنبش_سبز #اصلاحطلبان #اطلاح_طلب #داعش_داخلی #ایران #تهران #اغتشاش #فتنه #فتنه_گران #فتنه #مجمع_تشخیص_مصلحت_نظام #جرج_بوش #رئیس_جمهور #کلینتون #حسن_روحانی #میر_حسین_موسوی #دولت_روحانی #جواد_ظریف #اهل_جهنم #خاتمی

5💬

_
از کلاس دوم ابتدایی شروع می‌کنی به خاطره‌نویسی. یعنی وقتی تنها هشت سال داری. یعنی هم‌زمان با تصمیم کبرا، تصمیم می‌گیری خاطره بنویسی. یعنی هنوز درست نوشتن را بلد نیستی. ولی می‌نویسی. می‌نویسی و می‌نویسی. از آذر ۷۸ می‌نویسی.
_
حالا اما بعد از ۱۸ سال، وقتی آن خاطرات خودنوشت را مرور می‌کنی، یک احساس شوق آغشته به حسرت تمام وجودت را در بر می‌گیرد. با تمام مصائب ۲۷ سالگی‌ات درون کالبد کودکی هشت ساله جا می‌گیری. خیال می‌کنی مادرت یک لقمه‌ی نان و پنیر و خرما درون کوله‌پشتی‌ات گذاشته و تو را راهی می‌کند. تو می‌روی. می‌روی به مدرسه. می‌روی تا یاد بگیری «اصلاً» را «اثلاً» نمی‌نویسند. هرچند کودکان هشت ساله‌ی امروزی اصلاً نمی‌نویسند. حال «اصلاً» را هر طور که می‌خواهی بنویسی.
دفتر خاطراتت را ورق می‌زنی، خط زشت بچه‌گانه‌ات چه زیبا جلوه می‌کند. برچسب بیسکوئیت گرجی را هنوز به یاد داری. روی تک تک صفحات دفترت یکی از آن‌ها را چسبانده‌ای. ورق می‌زنی و ورق می‌زنی، می‌خوانی و می‌خندی. می‌خندی و افسوس می‌خوری. افسوس می‌خوری که چرا بیشتر ننوشته‌ای. چرا در مورد آقای طاهری بیشتر ننوشته‌ای. چرا در مورد هم‌کلاسی‌هایت بیشتر ننوشته‌ای. چرا بیشتر ننوشته‌ای لعنتی.
_
در همان سالی که تو شروع به نوشتن کردی، وقایع کوی دانشگاه رخ می‌دهد. تهران شلوغ می‌شود. اما تو غرق دنیای خودت هستی. تو چه می‌فهمی سیاست چیست؟ تو چه می‌فهمی دروغ چیست؟ اعتصاب و اعتراض چیست؟ تو فقط به گربه‌ی کوچک خاکستری رنگ داخل حیاط می‌اندیشی. کاری به گربه‌ی بزرگ خاکستری رنگ آسیا نداری. تو دنیای خودت را داری.
_
و من امروز که این خاطرات را می‌خوانم، حسود‌ترین آدم عالم به تو می‌شوم. خوش به حالت. خوش به حالت محسن هشت ساله‌ی آن روزها.
_
_
#خاطره #خاطره_نویسی #یاد #کلاس #خاطرات #دفتر_خاطرات #کودک #تهران #کوی_دانشگاه #دروغ #گربه #افسوس #خنده #زیبا #گل

26💬

.
گفتا من آن ترنجم ؛که اندر جهان نگنجم
گفتم به از ترنجی لیکن ب دست نآیی
گفتا تو از کجایی........#طلیعه
#کوی_دانشگاه
#خوابگاه_پسران
@s_javad_hashemian
.
منتظر جوایز بسیار شیک ما باشید.عضو کانال تلگرام باشید و از جوایز ما بهرمند شوید.لینک در بیو.👆
#ساعت های بسیار زیبا با یک سال #گارانتی.
حامی جوایز پیج که دانشجویان را حمایت میکند.👇👇👇
@kalaverse_watches
@kalaverse_watches
@kalaverse_watches
.
دوستان عزیز #عکس_ها_ی مختلف و #زیبا از #دانشکدتون یا #محیط #خوابگاه یا از دورهمی های دوستانتون توی #دانشگاه رو بفرستید که با اسم خودتون توی #پیج قرار بدیم و همه ی هم دانشگاهیاتون ببینند.دوستاتون هم توی متن عکس #منشن کنید.
لطفا عکس ها از #کیفیت لازم برخوردار باشند و متن دلخواه و #متناسب خودتون رو هم بفرستید.
ماهانه به دو نفر از اعضای پیج که عکس از دانشگاه فرستادن دو هدیه تقدیم می گردد.
#اطلاع رسانی ها و #تبلیغات مربوطه پذیرفته میشود.
#دانشگاه_تهرانی_ها
#دانشگاه_تهران
#university_of_tehran

32💬

Loading...

مقالات و کتاب های انگلیسی درخواستی خود را ابتدا در گوگل یا سایت آمازون جستجو و سپس عنوان آن را برای ما ارسال کنید تا در صورت وجود نسخه ایبوک ،برایتان از طریق تلگرام ارسال شود. 📚 آرشیو ما شامل بیش از ۲ میلیون کتاب و مقاله می باشد.نسخه کوتاه نمونه کتاب ها، در کانال تلگرام ما می باشد.

@cafeketab.official #کتاب #کتاب_خوب #علم #دانشجو #دانش #دانشگاه #دانشگاه_آزاد #کتاب_علمی #کتاب_تخصصی #دانلود_کتاب #کتاب_دانشگاهی #رزومه #اپلای #ترجمه #ترجمه_کتاب #کتاب_انگلیسی#دانشگاه_تهران #دانشگاه_شیراز #دانشگاه_اصفهان#کتاب_لاتین#دانشگاه_تبریز #دانشگاه_مشهد #کوی_دانشگاه #دانشگاه_امیرکبیر#دانشگاه_صنعتی_شریف#دانشگاه_هنر

8💬

مقالات و کتاب های انگلیسی درخواستی خود را ابتدا در گوگل یا سایت آمازون جستجو و سپس عنوان آن را برای ما ارسال کنید تا در صورت وجود نسخه ایبوک ،برایتان از طریق تلگرام ارسال شود. 📚 آرشیو ما شامل بیش از ۲ میلیون کتاب و مقاله می باشد.نسخه کوتاه نمونه کتاب ها، در کانال تلگرام ما می باشد.

@cafeketab.official #کتاب #کتاب_خوب #علم #دانشجو #دانش #دانشگاه #دانشگاه_آزاد #کتاب_علمی #کتاب_تخصصی #دانلود_کتاب #کتاب_دانشگاهی #رزومه #اپلای #ترجمه #ترجمه_کتاب #کتاب_انگلیسی#دانشگاه_تهران #دانشگاه_شیراز #دانشگاه_اصفهان#کتاب_لاتین#دانشگاه_تبریز #دانشگاه_مشهد #کوی_دانشگاه #دانشگاه_امیرکبیر#دانشگاه_صنعتی_شریف#دانشگاه_هنر

1💬

مقالات و کتاب های انگلیسی درخواستی خود را ابتدا در گوگل یا سایت آمازون جستجو و سپس عنوان آن را برای ما ارسال کنید تا در صورت وجود نسخه ایبوک ،برایتان از طریق تلگرام ارسال شود. 📚 آرشیو ما شامل بیش از ۲ میلیون کتاب و مقاله می باشد.نسخه کوتاه نمونه کتاب ها، در کانال تلگرام ما می باشد.

@cafeketab.official #کتاب #کتاب_خوب #علم #دانشجو #دانش #دانشگاه #دانشگاه_آزاد #کتاب_علمی #کتاب_تخصصی #دانلود_کتاب #کتاب_دانشگاهی #رزومه #اپلای #ترجمه #ترجمه_کتاب #کتاب_انگلیسی#دانشگاه_تهران #دانشگاه_شیراز #دانشگاه_اصفهان#کتاب_لاتین#دانشگاه_تبریز #دانشگاه_مشهد #کوی_دانشگاه #دانشگاه_امیرکبیر#دانشگاه_صنعتی_شریف#دانشگاه_هنر

4💬

Loading...

مقالات و کتاب های انگلیسی درخواستی خود را ابتدا در گوگل یا سایت آمازون جستجو و سپس عنوان آن را برای ما ارسال کنید تا در صورت وجود نسخه ایبوک ،برایتان از طریق تلگرام ارسال شود. 📚 آرشیو ما شامل بیش از ۲ میلیون کتاب و مقاله می باشد.نسخه کوتاه نمونه کتاب ها، در کانال تلگرام ما می باشد.

@cafeketab.official #کتاب #کتاب_خوب #علم #دانشجو #دانش #دانشگاه #دانشگاه_آزاد #کتاب_علمی #کتاب_تخصصی #دانلود_کتاب #کتاب_دانشگاهی #رزومه #اپلای #ترجمه #ترجمه_کتاب #کتاب_انگلیسی#دانشگاه_تهران #دانشگاه_شیراز #دانشگاه_اصفهان#کتاب_لاتین#دانشگاه_تبریز #دانشگاه_مشهد #کوی_دانشگاه #دانشگاه_امیرکبیر#دانشگاه_صنعتی_شریف#دانشگاه_هنر

1💬

مقالات و کتاب های انگلیسی درخواستی خود را ابتدا در گوگل یا سایت آمازون جستجو و سپس عنوان آن را برای ما ارسال کنید تا در صورت وجود نسخه ایبوک ،برایتان از طریق تلگرام ارسال شود. 📚 آرشیو ما شامل بیش از ۲ میلیون کتاب و مقاله می باشد.نسخه کوتاه نمونه کتاب ها، در کانال تلگرام ما می باشد.

@cafeketab.official #کتاب #کتاب_خوب #علم #دانشجو #دانش #دانشگاه #دانشگاه_آزاد #کتاب_علمی #کتاب_تخصصی #دانلود_کتاب #کتاب_دانشگاهی #رزومه #اپلای #ترجمه #ترجمه_کتاب #کتاب_انگلیسی#دانشگاه_تهران #دانشگاه_شیراز #دانشگاه_اصفهان#کتاب_لاتین#دانشگاه_تبریز #دانشگاه_مشهد #کوی_دانشگاه #دانشگاه_امیرکبیر#دانشگاه_صنعتی_شریف#دانشگاه_هنر

1💬

.
🔴این یک هشدار جدی است🔴
🛇امتحانات از آنچه فکر میکنید به شما نزدیک تر است🚫
⏺️روزانه یک ساعت به این سمت بریم (بخوانید کتابخانه)که اخر ترم عالم و آدم رو فحش ندیم⏺️
#کتابخانه_کوی_پسران
#کوی_دانشگاه
.
منتظر جوایز بسیار شیک ما باشید.عضو کانال تلگرام باشید و از جوایز ما بهرمند شوید.لینک در بیو.👆
#ساعت های بسیار زیبا با یک سال #گارانتی.
حامی جوایز پیج که دانشجویان را حمایت میکند.👇👇👇
@kalaverse_watches
@kalaverse_watches
@kalaverse_watches
.
دوستان عزیز #عکس_ها_ی مختلف و #زیبا از #دانشکدتون یا #محیط #خوابگاه یا از دورهمی های دوستانتون توی #دانشگاه رو بفرستید که با اسم خودتون توی #پیج قرار بدیم و همه ی هم دانشگاهیاتون ببینند.دوستاتون هم توی متن عکس #منشن کنید.
لطفا عکس ها از #کیفیت لازم برخوردار باشند و متن دلخواه و #متناسب خودتون رو هم بفرستید.
ماهانه به دو نفر از اعضای پیج که عکس از دانشگاه فرستادن دو هدیه تقدیم می گردد.
#اطلاع رسانی ها و #تبلیغات مربوطه پذیرفته میشود.
#دانشگاه_تهرانی_ها
#دانشگاه_تهران
#university_of_tehran

40💬

افشین امیدی، دانشجوی مدیریت رسانه #دانشگاه_تهران، که وقتی این سگ رو در #کوی_دانشگاه پیدا کرد، 3 روز ازش داخل کوی پرستاری کرد و خرج کرد واسش تا درمانش کنه

فداکاری نیوز
کویستان

0💬

افشین امیدی، دانشجوی مدیریت رسانه #دانشگاه_تهران، که وقتی این سگ رو در #کوی_دانشگاه پیدا کرد، 3 روز ازش داخل کوی پرستاری کرد و خرج کرد واسش تا درمانش کنه

26💬

کیا هنوز سپاهی ان
هنوز کبودی و زخمهای #کوی_دانشگاه پاک نشده بود که تو #عاشورای۸۸ دوباره کبودی ها و زخم ها و خون ها شروع شد و این داستان سر دراز داره

#من_سپاهی_نیستم
#werejectirgc
#سپاهی_نیستم

9💬

#دانشجو #سال_۸۸
سوال اصلی اینجاست که دانشجویان چرا باید به خاک و خون کشانده می‌شدند که حال بخواهید با آب معدنی و ساندویچ کالباس به دنبال پیگیری خواسته‌هایشان نروند؟

قاضی حیدری فرد همچنین اشاره کرده است: من وظیفه خودم را انجام داده وخطایی از من سر نزده.نه‌تنها اعلام توبه نمی‌کنم،بلکه توبه مرتضوی را هم غلط و فاقد آثار شرعی میدانم!
#کوی_دانشگاه #دانشگاه #توبه #کتک #سرکوب #بازداشت #تهران #ایران #جمعیت_مبارزه_با_تبعیض .
✌️ 🇦.🇸.🇦.🇩 جمعیت مبارزه با تبعیض ✌️

5💬

مقالات و کتاب های انگلیسی درخواستی خود را ابتدا در گوگل یا سایت آمازون جستجو و سپس عنوان آن را برای ما ارسال کنید تا در صورت وجود نسخه ایبوک ،برایتان از طریق تلگرام ارسال شود. 📚 آرشیو ما شامل بیش از ۲ میلیون کتاب و مقاله می باشد.نسخه کوتاه نمونه کتاب ها، در کانال تلگرام ما می باشد.

@cafeketab.official #کتاب #کتاب_خوب #علم #دانشجو #دانش #دانشگاه #دانشگاه_آزاد #کتاب_علمی #کتاب_تخصصی #دانلود_کتاب #کتاب_دانشگاهی #رزومه #اپلای #ترجمه #ترجمه_کتاب #کتاب_انگلیسی#دانشگاه_تهران #دانشگاه_شیراز #دانشگاه_اصفهان#کتاب_لاتین#دانشگاه_تبریز #دانشگاه_مشهد #کوی_دانشگاه #دانشگاه_امیرکبیر#دانشگاه_صنعتی_شریف#دانشگاه_هنر

13💬

باید به آنان که این روزها طوفان تلگرامی #حمایت از #خاتمی را راه می اندازند و شعار اصلاح‌طلبی می دهند و آنها که تبریک تولدش را در بوق و کرنا می کنند، نکاتی را گوشزد کرد:
مگر می شود نام #سید_محمد_خاتمی بیاید و آدم یاد #هجده_تیر و واقعه ی #کوی_دانشگاه نیفتد؟! مگر می شود نام #محمد_مختاری و #محمدجعفر_پوینده را فراموش کرد؟! یعنی حافظه‌ی ملت ایران اینقدر ضعیف است؟!
مگر می شود شامگاه #یک_آذر سال هفتاد و هفت، #داریوش_فروهر و همسرش، #پروانه_اسکندری را که در ادامه‌ی #قتل‌های_زنجیره‌ای به قتل رسیدند فراموش کرد؟!
#سعید_زینالی را می‌شناسید؟! هجده سال است که مادرش انتظارش را می کشد. هجده سال!! حتی جنازه‌اش را هم پس ندادند!
همه ی این‌ها در سایه‌ی اصلاح‌طلبی و کسی که شعار #گفتگوی_تمدن‌ها را سر می داد، اتفاق افتاد!
فکر می کنید چند فقره قتل و #اعدام، در همین دولتِ اصلاح‌طلبِ آقای روحانی رخ داده است؟!
وظیفه‌ی اصلاح‌طلب‌ها این بود که ساطور را کنار بگذارند و با پنبه سر ببُرند! و با یک لبخند ملیح مرگ را برای مردم قابل تحمل کنند. که موفق هم شدند!
گویا مردم تنها چهره‌ی لبخند به لبِ #اصلاحات را می بینند و نهایت خواسته‌شان از اصلاحاتِ رنگ و لعاب‌دارِ نظامِ مقدس، ورود بانوان به ورزشگاه و کمی عقب‌تر بردنِ روسری‌ست.
گویا مردم از کشت و کشتارها و اعدام های پنج صبح بی خبرند!

0💬

باید به آنان که این روزها طوفان تلگرامی#حمایت از #خاتمی را راه می اندازند و شعار اصلاح‌طلبی می دهند و آنها که امروز، بیست و یک مهر، تبریک تولدش را در بوق و کرنا می کنند، نکاتی را گوشزد کرد:
مگر می شود نام #سید_محمد_خاتمی بیاید و آدم یاد #هجده_تیرو واقعه ی #کوی_دانشگاه نیفتد؟! مگر می شود نام#محمد_مختاری و #محمدجعفر_پوینده را فراموش کرد؟! یعنی حافظه‌ی ملت ایران اینقدر ضعیف است؟!
مگر می شود شامگاه #یک_آذر سال هفتاد و هفت،#داریوش_فروهر و همسرش، #پروانه_اسکندری را که در ادامه‌ی#قتل‌های_زنجیره‌ای به قتل رسیدند فراموش کرد؟!
#سعید_زینالی را می‌شناسید؟! هجده سال است که مادرش انتظارش را می کشد. هجده سال!! حتی جنازه‌اش را هم پس ندادند!
همه ی این‌ها در سایه‌ی اصلاح‌طلبی و کسی که شعار#گفتگوی_تمدن‌ها را سر می داد، اتفاق افتاد!
فکر می کنید چند فقره قتل و #اعدام، در همین دولتِ اصلاح‌طلبِ آقای روحانی رخ داده است؟!
وظیفه‌ی اصلاح‌طلب‌ها این بود که ساطور را کنار بگذارند و با پنبه سر ببُرند! و با یک لبخند ملیح مرگ را برای مردم قابل تحمل کنند. که موفق هم شدند!
گویا مردم تنها چهره‌ی لبخند به لبِ #اصلاحات را می بینند و نهایت خواسته‌شان از اصلاحاتِ رنگ و لعاب‌دارِ نظامِ مقدس، ورود بانوان به ورزشگاه و کمی عقب‌تر بردنِ روسری‌ست.
گویا مردم از کشت و کشتارها و اعدام های پنج صبح بی خبرند!
گویا مردم... _گودو
#ابزورد
@absurdofficialpage
#فراموش_نمی_کنیم

9💬

باید به آنان که این روزها طوفان تلگرامی #حمایت از #خاتمی را راه می اندازند و شعار اصلاح‌طلبی می دهند و آنها که امروز، بیست و یک مهر، تبریک تولدش را در بوق و کرنا می کنند، نکاتی را گوشزد کرد:
مگر می شود نام #سید_محمد_خاتمی بیاید و آدم یاد #هجده_تیر و واقعه ی #کوی_دانشگاه نیفتد؟! مگر می شود نام #محمد_مختاری و #محمدجعفر_پوینده را فراموش کرد؟! یعنی حافظه‌ی ملت ایران اینقدر ضعیف است؟!
مگر می شود شامگاه #یک_آذر سال هفتاد و هفت، #داریوش_فروهر و همسرش، #پروانه_اسکندری را که در ادامه‌ی #قتل‌های_زنجیره‌ای به قتل رسیدند فراموش کرد؟!
#سعید_زینالی را می‌شناسید؟! هجده سال است که مادرش انتظارش را می کشد. هجده سال!! حتی جنازه‌اش را هم پس ندادند!
همه ی این‌ها در سایه‌ی اصلاح‌طلبی و کسی که شعار #گفتگوی_تمدن‌ها را سر می داد، اتفاق افتاد!
فکر می کنید چند فقره قتل و #اعدام، در همین دولتِ اصلاح‌طلبِ آقای روحانی رخ داده است؟!
وظیفه‌ی اصلاح‌طلب‌ها این بود که ساطور را کنار بگذارند و با پنبه سر ببُرند! و با یک لبخند ملیح مرگ را برای مردم قابل تحمل کنند. که موفق هم شدند!
گویا مردم تنها چهره‌ی لبخند به لبِ #اصلاحات را می بینند و نهایت خواسته‌شان از اصلاحاتِ رنگ و لعاب‌دارِ نظامِ مقدس، ورود بانوان به ورزشگاه و کمی عقب‌تر بردنِ روسری‌ست.
گویا مردم از کشت و کشتارها و اعدام های پنج صبح بی خبرند!
گویا مردم... _گودو
#ابزورد
@absurdpage
#salkhon

10💬