#Kalp

Loading...
Loading...
Loading...

✔️ İnsan denilen şey, bir bilinç seviyesidir. ✔️ İnsan bilinci bu madde alemindeki en büyük bilinç seviyesidir, bundan dolayı halife olarak belirlenmiştir.
✔️ İnsan billncine ulaşmak için gerekli olan donanım halihazırda sahip olduğumuz bu en büyük araçta yani bu bedende mevcuttur.
✔️ Bize verilen bu aracı ve donanımları hakkıyla kullanarak insan bilincine ulaşabilir ve İNSAN olabiliriz.

1💬

Loading...

Hakk’ın kapısı rahmet ve keremlerle dopdoludur. Varlık da O’na âşıktır, yokluk da..
..Hz.Mevlana..
☝️
Fâni varlıklarda görülen güzellik, ilâhi güzelliğin iğreti olarak aksetmesinden ibârettir. Akseden o nûr, günün birinde aslına geri dönecektir. Bu yüzden ey sâlik, iğreti güzelliklere bakma da, sen onun aslını, yani o güzelliği vereni ara! O'na ulaş..
💙
Rabbinin İsmi'ni zikret ve
herşeyden kesilerek O’na ulaş. "MUZZEMMİL-8" ❤️...#kalp #allah #ulaş #her #zaman #çok #zikir #sabah #namaz #şükür #dua #iman #inşallah #hayırlıcumalar #ayet #mevlana #tasavvuf

0💬

Loading...

1. Kapak hastalıkları;

a. En büyük nedeni zamanında teşhis konmayan ve iyi tedavi edilmeyen ateşli hastalıklardır.
b. Yaşlanma ile uyumlu olarak gelişen aterosklerotik kapak hastalıkları da vardır.

2. Kalp adalesi hastalıkları (Miyoptakiler); a. Bunların çoğu aileseldir ancak, iyi tedavi edilmeyen koroner arter hastalıkları, Hipertansiyon, Obezite, alkol kullanım vb bu konuda sorumludur.

b. Bazı gebeliklerden sonra da Myopati gelişebilir.

3. Kalp yetersizliği;

a. Koroner arter hastalıkları, Hipertansiyon, Obezite ve Diabet..vb.bu konuda baş sorumlulardır. Zamanında ve iyi tedavi edilmeli ve tedavide süreklilik sağlanmalıdır.

b. Burada önemli olan, kalp yetersizliği gelişen kişinin, yeni bir yaşam biçimi belirleyerek (Kilosuna-Diyetine-İlaçlarına riayet ederek, kötü alışkanlıklarını terk edip, ağır efordan uzak durmak şartıyla) rölantide bir hayat sürdürmesidir.

www.hakanozkulasor.com #hakanozkul #hakanozkulasor #koah #bitkisel #tedavi #fitoterapi #doğal #sağlık #sağlıklı #hakan #özkul #tedavi #kalp #damar #koah

0💬

Loading...

Bir kalp pili kaç dolar eder. https://youtu.be/HSeck8w9hPE #kalp#kalppili#tarih#sağlık#sağlıkbilgisi#çarpıntı#ritim

0💬

Sizin Veya Sevdiklerinizin Resmini Telefon Kılıfına , Kupa Bardağa Veya Puzzle Baskı Yapıyoruz
👉1 Adet SADECE 19,90 TL
👉 ÜSTELİK 2 ADET ALANA 1 ADET BEDAVA !
☎️ WHATSAPP SIPARIS: 0538 767 97 97
@ozel_kilif
@ozel_kilif
#kardeş#kizlar#ultraslan#1903#beşiktaşk#fenerium#azizyıldırım#carsi
#herseyim#sevgilim#kalp#antalya#kayseri#yalova#bar#fethiye
#krem#gurbetci#vize#azeri#bu#evlilik#nikah
#dugunfotografcisi

2💬

Kimileriyle muhabbete doyamazsın,
kimilerine ise beddua edecek kadar dolup taşarsın ama Haklı olduğu halde susana vadedilen Cennet'ül alâyı hatırlarsın hadisten ve susarsın.. Karşındaki kâr'a geçtiğini düşünsede nâr'a geçer aslında... Arkadaşlarını Etiketle...Lütfen Takip Ediniz... 👉 @gokhan.xz 👈 #tbt #aşk #ask #mutluluk #love #takip #gt #gta #instagram #instagood #sevgi #geritakip #kazan #gokhanxz #kalp #hayat #şiirsokakta #şiir #siir #söz #edebiyat #allah #photography #photo

11💬