#aşk

Loading...

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in takımda görmeyi düşünmediği Aras Özbiliz'e Yeni Malatyaspor, Eskişehirspor ve Karabük'ün talip olduğu öğrenildi.

3 kulübün resmi teklife hazırlandığı belirlendi.

Haber Kaynağı: Takvim
#BEŞİKTAŞ #KARTAL #SİYAHBEYAZ #ÇARŞI #BEŞİKTAŞK #BLACKEAGLE #AŞK #GURURLAN

0💬

Loading...

Beşiktaş’ın başarılı savunmacısı Dusko Tosic, Sırp basınında çıkan haberleri yalanladı. Siyah-beyazlı futbolcu ülkesindeki Zurnal gazetesine, Süper Lig’deki puan kayıplarının rotasyondan kaynaklandığı yönünde hiçbir açıklama yapmadığını söyledi.

Tosic, “Benim bu şekilde konuşarak teknik direktörümüz Şenol Güneş’i eleştirmem doğru değil. Güneş geldiği günden beri bana güvenip forma veren ve takımdaki herkesin gelişimine katkı sağlayan bir teknik adam. Son iki senedir Şenol Güneş ile birlikte şampiyonluklar yaşadık. Ben Sırp basınına bu yönde bir demeç vermedim. Takım olarak tek amacımız hem Avrupa’da başarılı olmak hem de üçünü kez şampiyonluğa ulaşmak” ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: Fanatik
#BEŞİKTAŞ #KARTAL #SİYAHBEYAZ #ÇARŞI #BEŞİKTAŞK #BLACKEAGLE #AŞK #GURURLAN

0💬

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Beşiktaş, Kızılyıldız'da forma giyen 24 yaşındaki Forvet Richmond Boakye için devrede.Beşiktaş oyuncu için satın alma opsiyonlu kiralama şeklinde 9 milyon euro önerdi. (GhanaSoccer)

Oyuncu bu sezon 26 maçta 22 gol attı.
#BEŞİKTAŞ #KARTAL #SİYAHBEYAZ #ÇARŞI #BEŞİKTAŞK #BLACKEAGLE #AŞK #GURURLAN

1💬

Vay delikanlı testim vay sen yine beni yanlışa sürükleyecektin 😅😅😅Şaka maka hem bu kadar uzun sürdü ⏰⏰⏰⏰hem de 80 soruda 7 yanlış 4 boş düzelmesini istiyorum ciddi anlamda önerilere de açığım ama bi yandan da düzeleceğine dair umutlarım bunun neyini beğenmiyorsun diyen içsesiniz varsa #ÖSYM nasıl soracağı belli olmaz 🙅🏽‍♀️benim çözdüğüm kaynak basit başlangıç kaynağı ondan dertliyim çok konuştum şimdi matematiğe geçiyorum haydi Allah’a emanetsiniz 👋🏻👋🏻👋🏻
.
.
.
.
.
.
.
#dgs #dgs2018 #2018tayfa #2018tayfabaşaracak #2018tayfadersçalışıyor #2018yks #grikoç #gridenbeyaza #dgs#dgs2018 #dgsyolu #hak #dava #vatan #millet #sevgi #aşk #türkçü #müslüman #islam #yks #tyt #yks2018 #2018tayfa #2018tayfadersçalışıyor #2018tayfaderscalisiyor#gritayfa#gritayfadanolmakbunugerektirir

0💬

Cesarete bak😂😂
Yorumlarınız için teşekkür ederim 💛💙💖 .................................................................
@komedi._.kanali 👈 💖💙💛💚
@komedi._.kanali 👈 👉[20K]👈
@komedi._.kanali 👈 👉[20K]👈
@komedi._.kanali 👈 💚💛💙💖
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
Huzurla kalınız... 💖💚💛💙💜
*****************************************
Arkadaşınızı Etiketlemeyi Unutmayınız🤚
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️
#komedi
#mizah
#caps
#video
#videolar
#güzel
#komik
#huzurlu
#mutlu
#mutluluk
#eğlence
#aşk
#sevgi
#istanbul
#izmir
#adana
#ankara
#taksim
#instagram
#antalya
#beğen
#gt
#yorum
#sayko

0💬