#albanian

Das große Glück in der Liebe besteht darin, Ruhe in einem anderen Herzen zu finde❤️
#potd#qotd#me#albanian

0💬

Loading...

Në mediat angleze raportohet se @paulpogba nuk do të jetë pjesë e formacionit të @manchesterunited për ndeshjen ndaj @sevillafc duke ndezur edhe njëherë thashethemet për një largim të mundshëm të francezit në verë. #telesport #pogba #albania#shqiperi #shqip #albanian #shqiptar #shqipe

0💬

@enca #encatics #love #new #song #kosovo #albanian #evrything #mine #foreve #my #word #queen #e #ẽ̆̃̅ #a #a̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̓ͧͬͪ͂̓ͧ̄̈̓̔ͮ̇̿̚ #d͂͑̉͆ͧͮͩ̓ͧ̒͒̉̎̂̊͆͑͐̊̓̊̅ͭ͗̐̄ #d #u #a #hit

0💬

Couple G O A L S 🔥
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
💃🏻🕺🏻 @julija.ajnur ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
🎶 they wrote the songs below their post 😘
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
#julijaajnur #russia#albanian#ks#kosova#shqiperia#dancing#couple#goals#couplegoals#qift#çift#love#girl#boy 😍

0💬

Loading...

@enca #encatics #love #new #song #kosovo #albanian #evrything #mine #foreve #my #word #queen #e #ẽ̆̃̅ #a #a̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̓ͧͬͪ͂̓ͧ̄̈̓̔ͮ̇̿̚ #d͂͑̉͆ͧͮͩ̓ͧ̒͒̉̎̂̊͆͑͐̊̓̊̅ͭ͗̐̄ #d #u #a #hit

0💬

Loading...

#torte me #luleshtrydhe dhe #krem qumeshti 🎂🎂🎂#tortadecorada #decorativecake Perberesit x bazen: 4 veze 150gr sheqer 110gr miell 30gr kakao 1/2 maja per embelsira. Perzijeni te gjthe, ndajeni ne 3 disqe. Ne furre x 10 min cdo disk. Perdorni kremin qe deshironi. Ju befte mire!!!

2💬

Loading...

@enca #encatics #love #new #song #kosovo #albanian #evrything #mine #foreve #my #word #queen #e #ẽ̆̃̅ #a #a̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̓ͧͬͪ͂̓ͧ̄̈̓̔ͮ̇̿̚ #d͂͑̉͆ͧͮͩ̓ͧ̒͒̉̎̂̊͆͑͐̊̓̊̅ͭ͗̐̄ #d #u #a #hit

0💬

Loading...
Loading...

Dirty-Talk aus seinem Mund ist Poesie 🌌 #albanian #sun

0💬

Kill them with success and bury them with a smile☺️ #albanian #turkish #girl #düsseldorf #langenfeld

2💬