#artystycznie

About last weekend... So grateful to have collaborated with @schoos_design and @makewild for this unique art event. The gallery is still up at #schoosnightgallery in #weho. #thecubaunknown

2💬

Loading...

Jak zrobić takie zdjęcie?
Najpierw okrążasz krzak szukając ładnej kiści tych czerwonych kulek. 👌 Jak już znajdziesz swój główny obiekt kucasz lekko, dajesz krok w prawo i w lewo, żeby kiść jarzębinek (czy co to jest?) wypadła na ładnym, nieprzeszkadzającym tle.
.
Kiedy już masz dość ładną kompozycję, możesz ją ozywić przez dodanie takich efektownych rozmazanych plam koloru. Te plamy koloru - to inne jarzębinki, które trzymam bardzo blisko obiektywu. Są tak bardzo poza głębią ostrości, że zmieniają się w takie fajne czerwone chmurki.
.
Przesuń palcem w prawo i zobacz, jak przytrzymuję ręką inną gałązkę na pierwszym planie.
.
Takie sztuki z nieostrością są możliwe, kiedy pracujesz z bardzo otwartą przysłoną - czyli wybierasz jak najmniejszą liczbę przysłony. (Tutaj przysłona to 1,8, a na tym kolejnym zdjęciu, gdzie lepiej widać dłoń to już 6,7).
.
Jeśli nie wiesz, co to jest przysłona, ale masz aparat, gdzie jest możliwość ustawień manualnych, to nic się nie martw. Właśnie szykuję kurs na temat technicznych postaw fotografii, gdzie będę łopatologicznie i krok po kroku tłumaczyć, co to jest, do czego służy i gdzie to ustawić.
.
Czujesz, że taki kurs Ci się przyda? ⚡️❤️ Zostaw mi zabawną emotkę pod zdjęciem. 😎🤖🦄 Wstępnie badam zainteresowanie tematem!
.
.
.
.
.
#kobiecafotoszkoła #kobiecafotoszkola #bedzie #kursfoto #nauka #kobieca #fotografia #kreatywna #kobieta #blogerka #polskablogerka #fotografka #blogowanie #polskiblog #jesień #artystycznie #jesień2017 #pięknie #czerwien #zapraszam #polecam

42💬

Loading...

Leonardo wersja świąteczna #christmas #artystycznie #przegladinstagrama

0💬

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Rock girl 🤘🏻🤘🏻

1💬

Pink rządzi wśród dziewczynek.

5💬

Co? Masło!😍
W końcu w @bodypak.pl pojawiło się moje ulubione, długo oczekiwane masło Protein White Choc o smaku białej czekolady od @bodyattackpolska i od razu odświeżyłem zapasy😍

W połączeniu z czekoladową nowością Choconutto od @sportdefinition powstał kosmiczny smak🍩Nutella się chowa!😂 -

Z kodem CZAREK-PRESENTS rabat na zakupy w www.bodypak.pl 💥

3💬