#fırat

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Bastığımız yerde nasıl iz bırakmıyosak asalettede o kadar uzmanız.
🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷
#asalet#jöh#pöh#ökk#fırat#hakkari#şemdinli

0💬

Loading...

#Zeytin #Dalı harekatı'nın ilk gününde havalanan #72 uçak, #Fırat #Kalkanı'nda #Şehit #olan #72 #Mehmetçik'e #ithaf #edilmiştir.
BASTIRSAK ÖFKEMİZİ ŞARJÖRLER ALMAZ !

0💬

Amaninnn ne keyif.Tuna#Elif#Fırat

10💬

Günaydın vümleten 🔅. Uyurken yada uyandığında gözünü iliştirdiğin tavanda ne görmek istiyorsun???
Benim şu aralar en çok gördüğüm Ucu bucağı olmayan hayaller... 👼🏻👼🏻💑 pek yakında çekirdek aile olmaktan çıkıyoruz Allah'ın izniyle .
Aklının içinde kurduğun şeyler her neyse düşündükçe ona yaklaşıyormuşsun ben anladım şükür hayallerimiz gerçek oluyor çok az kaldı. Ne mutlu ki #since2013 buyana #kocaşk la aynı tavana bakıp aynı şeyi istedik hep 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 birincisi oldu çok şükür #SADİ ' M #ilkgözağrım şimdi sıra #fasülye m de şişşştttt sana #sonbeşik demek için erken bence annecim eee #hayaller demedik mi en başta 🌟🌞💫 #öncesağlık tabi Bugün bizim için güzel olsun #baba #dadi #anne (bu #SADİ ' M in aile sıralaması henüz bir kardeş girmedi araya bakalım neler bekliyor bizi🤔🤗) olarak bugün ailemizle #fasülye m izin rengini paylaşıcaz kimseye renk vermedik biz hazırız #fırat'sfamily #benimekip #benimtayfa hayırlısıyla sağlıkla gel #evlat #not:1.Resim #SADİ ' M 2.Resim #fasülye m ne kadar benziyolar dimi Şu #mayıs gelsin artık 🙏🏻

2💬