#fotogezginleri

📌📌📌DostLarınızı etiketLeyin hadi bakaLım... ~°Dua eden,
DuaLarınıza amin diyen, DuaLarında adınızı geçiren, Hatrınızı sayan,
KaLbinizi yatıştıran,
KaLbi kaLbinize karşı oLan dostLarınız oLsun hayatızda...
ArkadaşLık geçiyor DostLuk baki insanda...
✨#doğa ✨#likes
✨#travel ✨#travels ✨#severekcekiyoruz ✨#instagram ✨#instaworld ✨#mountain ✨#green ✨#serenity ✨#instacool ✨#world ✨#naturelovers ✨#naturel ✨#siirsokakta ✨#saat ✨#benimkadrajimdan ✨#adana
✨ #ig_turkey ✨#ig_today ✨#ig_fotografdiyari ✨#kadraj ✨#kadrajimdan ✨#fotogezginleri
✨#shutstime

27💬

Hafta içi gitseydim daha aşık olurdum buraya ama çok sevdim gene de. Etrafta iki gelin hanım ve fotoğraf ekibi, gürültü, kalabalık, her yerde beni deli eden çöpler... Ama mutlaka görülmeli. Çok keyiflendim.
Kafe var açsan; deniz feneri var üzerine adını yazmak istersen (Bazı gerizekalılar yazmış), doğal foto stüdyosu koca/eş bulursan...😁 Gittiğinde beni hatırla ve içinden tesekkür et.

#gezginhamsi #arabamlaKaradenizde5000km #ordu #wolkswagen #vosvos #turkiyedenkadrajlar #turkinstagram #objektifimden #turkobjectif #gezibaglari #ig_kadrajistan #biyerkesfet #hurriyetseyahat #gezimanya #sozcuseyahat #milliyetrota #cokgezenlerklubu #instatravel #nereyekacsak #turklergeziyor #heryeregidelim #hayatakarken #yolacikyolacik #geziyorum #aniyakala #yolaciktv #fotogezginleri #anadolugram #foto_makinesi #gezginkadınlar

0💬

"Zamanın iki yüzü var, dedi kendi kendine Hayyam,
iki boyutu; uzunluğunu güneşin seyri belirliyor, kalınlığını ise tutkular."
___________________________________
#yaprak
#sonbahar
#gununkaresi
#ig_worldclub
#istanbuldayasam
#bulutlar
#aziz_istanbul
#my_dream_turkey
#gulumseaska
#anlatistanbul
#turkinstagram
#fotogulumse
#sabahattinali
#gökyüzu
#sehristanbul034
#igglobalwomenclub
#kadraj_arkasi
#ig_turkeyy
#igglobalclubhdr
#istanbul_hdr
#ig_fotografduragi
#istanbulmoments
#ig_photostars
#fotografdukkanim
#severekcekiyoruz
#igpowerclub
#allshotsturkey
#anadolugram
#sendenbirkare
#güneş

2💬

Yüksek yüksek tepelere ev kursunlar ki manzara seyredelim 😏😏 Vee çekelim 😂😂 👊

19💬

Hani meşhur bir kare vardır zihinlerde bacak bacak üstüne atarsın ayağına on numara marka terliklerini giyersin arkada deniz masmavidir...pozu cekersin altına yapıştırırsın deniz kum güneş diye işte o işler öyle olmuyo yani bende olmuyo be kardeşim:))
Bu sene o kareyi siliyoruz zihinlerden kınalı eller ve göl(bu arada salda çok güzel olmuş gidin görün ölmeden derim) şemasını yapıştırıyoruz üstüne hele bir de yeğenleriniz sayesinde etrafta balık bulup avucunuza yerleştirdiğinizde turuncu ve mavinin uyumu da çok güzel oluyo bence bu sefer bacak değil de insan ruhunun en zengin ifadesi eller var orada eller saran sarmalayan çalışan koruyan eller...
Sizin bacaklarınız, deryaları aşabilir belki evet ama bu kınalı eller deryalara dalar bize deryaları aşan degil deryalara dalan gerek azizim :))
.
.
.
#instagram #mutluyumçünkü#ig_turkey#fotografvakti#ig_fotografdiyari#altinvizor#bir_dakika#fotografasktir#instagram_turkey#birkadraj#anidurdur#gununfotosu#albumdenyansiyanlar#turkportal#photo_turkey#benimkadrajim#anadolugram#objektifimden#kadrajimdan#objektifimdenyansiyanlar#hayatinrenkleri#anadoluveinsan#tagforlikes#turkinstagram#vscoturkey#vscogallery#fotogezginleri#photooftheday#beniminsanlarim

4💬

Güzel köy, sahilindeki manzara muhtesem.Ama sahil çöp yığını. "Hoşgeldin" diyenlerle diyaloğum trajikomikti. -Niye pis bu kadar burası?
-Aa...Bakın gemi yanaşıyor.
-Amaa...Bu kadar olmaz.
-Şu arkadaki ördekleri gördünüz mü?
-İyi tamam ama burası niye...?
-Bıdı bıdı.... İki denizfeneri de bozuk; yanmıyor.

Böyle...Bir saat dolandım, çekim yaptım, birkaç kişiyle muhabbet ettim. O pisliğe öyle alışmışlar ki görmüyorlar artık.

Ama çoook güzel ve huzurlu bu yere iyi ki ikinci kez gitmişim. Heee...Köyün köpekleri ve ördekleri bunlardan akilli.

2💬

Ordu gördüğüm en pis illerden. Tüm Karadeniz aynı ama burada çevre ve sokak hayvanları konusunda ciddi sıkıntılar var. Halktan kime denk geldiysem, derdini anlattı.

Tutmayacağım artık kendimi. Herkes duysun ve görsün. Orduuulularr memleketinize sahip çıkın.

1💬