#instagrammers

⭐️Twoje życie wyglada dokładnie tak jak tego pragniesz (czasem masz pragnienia poszerzające Ciebie wówczas doświadczasz radości) a..
⭐️czasem pragnienia sa ograniczające wówczas w danym temacie w swoim życiu doświadczasz ograniczeń (brak spełnienia i radości w nim) .
⭐️jezeli przestaniesz stawiać opór przed spełnieniem danego pragnienia by doświadczyć w nim radości wówczas tą radość mieć będziesz .
⭐️jezeli w jakimś temacie nie doświadczasz radości i spełnienia napisz do mnie e mail w tej sprawie na zefiralchemia@gmail.com .
⭐️pomogę Ci przetransformować wszystko co Ciebie ogranicza przed doświadczeniem radości w wybranym przez Ciebie temacie .
⭐️każdemu kto przeczyta te zdania, kto polubi to zdjęcie , skomentuje je, przesyłam kule złotego światła na radość i szczęście .
👐A Dlaczego Warto mnie słuchać lub mieć ze mną do czynienia ????
Ja wiem że jest dużo osób które wróżą, pomagają, robią różnego rodzaju szkolenia, warsztaty, napiszę kilka słów dlaczego być może warto zgłaszać się do mnie. Wiecie dlaczego ??? .
👐👐Bo na prawdę wierzę że jak będziesz się rozwijać staniesz się lepszą wersją siebie. Połączysz pasję, radość, poznanie siebie dzięki temu staniesz się lepszym "JA"
Dlatego jak obdarzysz mnie swoim zaufaniem otrzymasz zrozumienie i poczucie spełnienia, oraz poczucie radości i szczęścia. A zgłaszając się do mnie dasz mi szanse uczestniczenia w podroży Twojego życia. I być może na sesjach ze mną będziesz odnajdywał kawałki siebie.
A to wszystko po to by nabrać pewności, inspiracji, by zmierzyć się ze swymi bolączkami i słabościami, i udowodnić że miarą każdego z nas jest to co pozostawiamy po sobie. Mam nadzieję że się spotkamy i razem będziemy Ciebie budować. O moje włosy dba: @kevinmurphy_polska @kevin.murphy.australia

1💬

Grupo Aquila/ Concerto de Natal/ Chegou o Natal🎼

2💬

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

.... @sani_soprecious and @emani_jade!! Congratulations and please DM us your mailing address. Thanks again to all who participated and Merry Christmas everyone!!🎄

1💬

Cerrando la semana con una Kölsch bien fría directo de San Martín de los Andes, Patagonia, Argentina.
🍺: Lacar Brauerei - Kölsch

1💬