#lgg6

Loading...

➡️ Wir möchten Schmerz vermeiden, Glück erreichen
Halten Heil mit beiden Händen fest, weil wir meinen, es könnt' für immer bleiben
& schieben mit beiden Händen alles fort, was unsre kleine Welt bedroht -
Sehen rot. Vermeiden funktioniert nicht gut.
Wir gehen immer wieder für das Für & Wider hin & her
Glauben, dass das Gleichgewicht erst möglich wär',
wenn wir erst einmal mehr wissen, mehr schaffen, mehr tun
Alle Anschnallen - unser Hamsterrad hat wieder Schwung!
💜 Curse - Achterbahn / Riesenrad 🎢🎡
@cursezeit #thinkaboutit #love #song #shotonlgg6 #lgg6 #curse #lyrics #staypositive #strength #handball #power #staystrong #loveyourself #good #youareenough 💜

0💬

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

"La vita è come un'eco :se non ti piace quello che ti rimanda,devi cambiare il messaggio che invii"🍃❤️💭🌈
#itsfriday #think #inred #finallyweekend #beatuy #amazing_click #lgg6 #photooftheday #pic #picture #instahub #instago #imsinger #follow4follow #likeback

0💬

#LGG6 #LG
ال‌جی می‌خواهد نیاز مشتریانی پاسخ داده باشد که در پی نمایشگرهای بزرگ‌تر و بهتر در تلفن‌های هوشمند هستند.

مهم‌ترین ویژگی‌ بارز و قابل توجه در این نمایشگر جدید موبایل نسبت تصویر ۱۸:۹ است که بیشترین فضای تلفن هوشمند را به خود اختصاص می‌دهد و در مقایسه با نسبت تصویر ۴:۳ تا ۳:۲، ۵:۳ یا ۱۶:۹ و ۱۷:۹ نسبتاً جدید تحول مهمی به شمار می‌رود.

شرکت LG Display به دلیل افزایش تقاضای مشتریان برای تلفن‌های هوشمندی که نمایشگر بزرگتری دارند این نمایشگر بزرگ با نسبت تصویر ۱۸:۹ را ارائه کرد تا تجربه مشاهده غوطه‌ورکننده‌ برای آنهایی ایجاد کند که دوست دارند در تلفن هوشمندشان فیلم یا کلیپ‌های ویدئویی تماشا کنند. نسبت تصویر ۱۸:۹ برای انجام چندکار با هم با استفاده از عملکرد نمایشگر دوتایی بهینه شده است.

فناوری QHD به وضوح ۲۵۶۰×۱۴۴۰ پیکسل اشاره دارد و تعداد پیکسل‌های آن ۴ برابر بیشتر از نمایشگر HD با ۱۲۸۰×۷۲۰ پیکسل بوده و ۵۳۸ پیکسل در هر اینچ از یک پنل ۵٫۵ اینچ گنجانده است. پنل ۵٫۷ اینچ جدید + QHD شرکت LG Display وضوح ۲۸۸۰×۱۴۴۰ پیکسل با تراکم پیکسل ۳۶۴ پیکسل در اینچ دارد که بیشتر از نمایشگرهای متداول QHD LCD است.

این محصول جدید نه تنها پاسخ لمسی عالی دارد و از فناوری انحصاری in-TOUCH ال‌جی بهره می‌برد بلکه باعث باریک‌تر و سبک‌تر شدن تلفن هوشمند می‌شود زیرا دیگر شیشه پوشش لمس وجود ندارد. این ماژول (بدون شیشه پوشش) بسیار باریک بوده و ضخامت آن از یک‌ میلی‌متر هم کمتر است. علاوه بر این، حاشیه در مقایسه با پنل‌های QHD LCD تا ۰٫۲ میلی‌متر (۲۰ درصد) از بالا و ۰٫۵۴ میلی‌‌متر (۱۰ درصد) از چپ و راست کاهش پیدا کرده است.

شرکت LG Display خوانایی پنل در فضای بیرون را بهتر کرده و سرعت انتقال را تا ۱۰ درصد افزایش داده است. با وجود همه اینها، مصرف انرژی تا ۳۰ درصد کاهش یافته است. خوانایی در فضای بیرون و مصرف کم انرژی معیار اصلی مشتریان برای انتخاب تلفن‌های هوشمند به شمار می‌رود.

@LGWORLD1

0💬

#LGG6 #LG
تجربه موبایلی جدید UX 6.0 و نمایشگر وسیع FullVision ال‌جی G6  را به محصولی قدرتمند مبدل می‌کند.

این پرچمدار جدید ال‌جی نمایشگر ۵٫۷ اینچ QHD+ FullVision با ۱۴۴۰×۲۸۸۰ پیکسل و نسبت تصویر ۱۸:۹ خواهد داشت؛ نمایشگری که تقریباً تمام روی تلفن هوشند را پر می‌کند.

GUI یا رابط کاربری گرافیک در ال‌جی G6 بسیار هوشمندانه طراحی شده است. با این رابط کاربری، مشتریان می‌توانند دو پنجره مربع‌شکل کامل را کنار هم باز کنند و قادر باشند تجربه موبایلی بهتری داشته باشند، چند کار را با هم انجام دهند و از بهره‌وری بیشتری برخوردار شوند.

پنجره تماس در کنار تقویم یا در بالای گالری عکس هم‌زمان با نرم‌افزار پیام‌ها باز می‌شود. چند عکس مربعی می‌توانند در کنار هم قرار بگیرند و به‌ صورت تصویر کولاژ روی صفحه قفل قرار داده شوند.

در حال وبگردی در یک صفحه می‌توان در کنار صفحه یادداشتی نوشت. داخل نرم‌افزار تقویم گوشی را به‌ صورت افقی بگیرید تا تقویم در سمت چپ و اطلاعات هرروز در سمت راست نمایانگر شوند. این ترکیب‌ها پایان ناپذیرند.

ای مشاهده سلفی، وِفی (سلفی‌های بیش از دو نفر)، تصاویر زاویه گسترده و حتی آنهایی که با حالت جدید مربعی دوربین Square Camera Mode ثبت شده‌اند، تصاویر ال‌جی G6 در یک پنجره به حالت فیلم ظاهر می‌شوند و کاربران لازم نیست گالری خود را ورق بزنند تا آن‌ها را مشاهده کنند. ال‌جی G6، با قابلیت دوربین مربعی Square Camera، نمایشگر را که نسبت تصویر ۱۸:۹ دارد به دو قسمت مساوی تقسیم می‌کند.  ال‌جی G6 تصاویر مربعی با نسبت ۱:۱ (یک به یک) ثبت می‌کند که برای اینستاگرام، اسنپ چت و دیگر برنامه‌های کاربری رسانه‌های اجتماعی عالی هستند. کاربران می‌توان نسبت‌های دیگری مانند ۴:۳، ۱۶:۹ یا ۱۸:۹ را نیز انتخاب کنند. کاربران می‌توانند تصاویر را با نسبت تصویر ۱:۱ در یک پنجره ثبت کنند و در همان حال در پنجره دیگر مشغول چک کردن، ویرایش و آپلود کردن عکس‌هایشان درست بعد از ثبت تصویر باشند. همچنین، با ترکیب ۲ تا ۱۰۰ تصویر دخیره‌شده در گالری می‌توان فایل‌های گیف (GIF) ساخت.

وقتی ال‌جی G6 دارید، دیگر لازم نیست از افراد سوژه خود بخواهید تا جایشان را تغییر دهند، به هم نزدیک‌تر شوند یا جای دیگری را برای ایستادن پیدا کنند تا همه چیز داخل کادر باشد. کافیست بین تنظیمات زوایه دید استاندارد و واید یکی را انتخاب کنید. ال‌جی G6 با دوربین‌های ۱۳ مگاپیکسل در پشت که لنزی با زاویه ۱۲۵ درجه واید یا گسترده دارد، نماهای پانورامایی ثبت می‌کند که دوربین‌های معمولی تلفن‌های هوشمند قادر به ثبت آن نیستند.

1💬