#manzara

HUCURÂT-13: Ey insanlar! Şüphe yok ki, biz sizi bir erkek ve bir dişiden yarattık ve birbirinizi tanımanız için sizi boylara ve kabilelere ayırdık. Allah katında en değerli olanınız, O’na karşı gelmekten en çok sakınanınızdır. Şüphesiz Allah hakkıyla bilendir, hakkıyla haberdar olandır.
#ayet #martı #objektifimden #kadrajimdan #aziz.istanbul #instalike #instagood #photography #fotomakinasi #birkadraj #seagull
#severekçekiyoruz #manzara #landscape #perfectturk #canon #fotomakinasi #kadrajarkası #aniyakalafk #ig_photo_gram #instalike #instagood #objektifimden #kadrajimdan #kadrajimizdan #birkadraj #turkobjektif #turkishfollowers #aziz_istanbul #ig_anatolia #anadolugram #ig_dogu #fotodakiik #gününfotosu #1kitap1fotograf

0💬

Loading...
Loading...

Lofoten, Norveç.
************************************ Photo by 📸 ************************************* #lofoten #norveç #manzara

0💬

Loading...

Beni tanıyan beni bilen boş durmayıp #gereksiz bişey dahi olsa sürekli bişeyler ile meşgul olduğumu bilir. Kiminiz #marifet der, kiminiz #işsizlik. Kiminizin hoşuna gider, kiminiz laf eder.. Ben buyum, ben uğraşmayı severim. Hele ki kulaklığı takıp #dünya dan bağlantıyı kesince ve öyle ufak şeyler ile saatlerce vakit geçirince öyle rahatlıyorum ki bilemezsiniz.
Ciddiyim bak , uğraştırıcı işler çok rahatlatıyor beni. Bana deyin ki eline #kağıt #kalem al ve şu #manzara yı en ayrıntılı şekilde çiz. İstediğin kadar vaktin var deyin. Oturur onu orda yaparım. 1 saat 2 saat 3 4 5 fark etmez. #Beyin rahatlıyor .
Evet sadece #boya #çizim işinde sabit durmuyorum. Farklı farklı icaatlar çıkarıyorum farklı işler . Yenilikler guzeldir. İşi yeni keşfetmek, bu iş için zaman ayırıp hep sürekli daha iyi olmaya çalışmak..
Bence siz de denemelisiniz 🤗

0💬

Loading...
Loading...
Loading...

Güneş yerini karanlığa bırakırdı umutlar ve hayallerle birlikte... #manzara #nikon #günbatımı

0💬