#profesyonel

@fanutritiontr
・・・
TÜNAYDIN !
Mutlu Pazarlar EOS Ailesi :) Sayfamızdan ürünlerimizi incelemeyi ve ürünlerimiz hakkında bizden bilgi almayı unutmayın .

İletişim İçin : www.eosnutrition.com
Daha da Fazlası : www.instagram.com/fanutritiontr

#tunaydin #pazar #nutrition #supplements #deneyim #profesyonel #fitness #fit #bodybuilding #body #time #motivation #fitnessgirl #like4like #like #comment4comment #türkiye #istanbul

2💬

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

when you clicked suddenly & it was a perfect click 📷

1💬

Geniş ferah ve profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz #ottomansbarber #profesyonel #ekipişi rezervasyon ☎️📞 ‭0 (537) 283 84 29‬

0💬

Ve NV stoklarda💙

NV hakkında;

NV 3 parçadan oluşur: Primer-Foundation-Bronzer

Primer; içinde 200+ büyüme faktörü bulunan, cildinizi kök hücre teknolojisiyle gençleştiren ve koruyan benzersiz bir üründür. Fondöteni kullanmadan önce cildinizle fondöten arasında tabaka oluşturup, cildinizin zarar görmesini engeller.

Foundation; 9 farklı renk seçeneğiyle cildinize uygulayarak cildinizin çok daha güzel görünmesini sağlar, sprey şeklinde uygulanır. Sprey olmasının nedeni geçişlerin daha güzel olmasıdır. (Normal bir fondöten kullanıldığında örneğin yüzünüzle boğazınız arasında istenmeyen keskin geçişler olabilir, sprey olması bu geçişin keskin degil çok daha yumuşak bir şekilde olmasını sağlar)

Bronzer; fondötenin akmasını ve bulaşmasını engelleyen bir üründür. Örneğin makyajınızı yaptıktan sonra giyinirken kıyafetlerinize bulaşmamasını sağlar. Aynı zamanda terlemeniz gibi durumlarda akmasına engel olur.

Unutulmaması gerekir ki;

1. NV profesyonel make-up ürünüdür. Herkesin kullandığı standart makyaj ürünlerinden çok daha farklıdır. Alışması her makyaj ürününde olduğu gibi zaman alabilir ama sonuçları kesinlikle harikadır.

2. Ürünü kullanırken makyaj önlüğü kullanmanızı öneririz aksi halde ürün sprey şeklinde kullanıldığı için kıyafetlerinize gelebilir.

3. Doğru kullanımda tek bir sıkım yeterlidir. Ürünü uyguladıktan sonra sünger yardımıyla varsa fazla gelen yerleri eşit oranda dağıtabilirsiniz.

Son olarak;

NV size; cildinize zarar vermeyen, akmayan ve keskin geçişleri olmayan harika bir yeni nesil fondöten güzelliği katar.
#kökhücre #fondaten #teknolojitasarım #teknoloji #jeunesse #gençleşme #kırışıklık #mucize #miracle #güzellik #makeup #makiyaj #profesyonelmakyaj #profesyonel #harika #güzel #gözenek #izleri #lekegiderici#look#networkmarketingtips#healthylifestyle#business#pursueyourdreams

0💬