#ryby

Loading...

a tak to je téměř se vším. Chceš, aby tě napadl nějaký krásný rým, ale místo toho tě přepadne někde v postranní uličce a nikde nikdo ani tužka ani papír.
#básně #ryby a jiné hashtagy.

0💬

Loading...
Loading...

Cześć :-) to mój pierwszy post więc trochę sie rozpiszę. Mam na imie Konrad i jestem zapaleńcem jeśli chodzi o wędkarstwo. Miałem kiedyś bloga i kanał Youtube, byłem juz na etapie gdzie dostawalem produkty do testów jednak była to nagonka, musiałem sie zatrzymać. Musiałem na nowo zrozumieć czym jest wędkarstwo. Dzis jesli chodzi o życie"zawodowe" jestem w innym miejscu ale za to czerpię pełną satysfakcje z łowienia i z każdej rybki. Zakładam fotobloga tutaj oraz pracuje nad blogiem opisowym tylko dlatego, że chce pokazywac wam swoją wiedzę i dzielić sie radością z naszego hobby. To tyle tak tytułem wstępu, licze na odzew i pozdrawiam całą wędkarską brać :-) zapraszam do dyskusji bo niestety na aurę z fotki przyjdzie nam troche poczekać ;-)
#wędkarstwo #ryby #ryba #wedki #sygnalizator #podpórki #natura #jezioro #natura #natural #staw #lake #karp #carp

0💬

Loading...
Loading...

Dziś kurs sushi 👸🏻👩🏻🍳🥢🍤🍣🍚🍙🍱

2💬

Mockrát děkujeme za krásné fotografie, které nám zaslala naše věrná zákaznice! Vše pochází z našich produktů!
CIPA Store – Potraviny z celého světa!#cipastore #store #foto #recepty #zakaznice #zakaznik #ryby #delish #delicious #yum #yummy #top #best #food #foodie #fresh #everyday #czech #praha #horejsinabrezi #naplavka #fish #seafood #pasta #sushi #japan #sashimi #nigiri #maki

1💬

Loading...