#snih

My mame hory!!! Jdeme jeste sankovat,at si to,doufam,letos naposledy uzijeme. No dobre,tak letos jeste na vanoce.❄️☃️❄️☃️. Krasnou nedeli!!!
#deti #snih#snow #zima #winter

1💬

Neexistuje špatně počasí, jenom špatně oblečení 😁😂
.
.
#kids #snow #wheather #march #snih #zima #mrzne #detemjetojedno #kdejejaro #zmrzlyrodic #chcejaro

0💬

Loading...

Minulej týden jsem běhala venku v kraťasích.. jasně, bylo to krapet divný, ale bylo teplo a já se těšila na jaro, tak jsem ho vlastně zahájila ve velkém.
Od pátku ovšem pokukuju z okna a čekám kdy se z té zasněžené pohádky probudím. V Praze je sníh.. a to tu nebylo (skoro) celou zimu. Připadám si jak Alenka v Říši divů. A i přes to, že se nemůžu dočkat prvního rozkveteného květu na stromě (a první alergické reakce, která každé jaro bezmilostně přichází), stejně tak si užívám pohled na sníh, který jsem si tuto zimu rozhodně neužila dostatečně. Vzhůru do zasněžené neděle! ❄️#brezenzakamnavlezem .
.
. Mimochodem na blogu je článek o cestování, všimli jste si? Další díl stopovací cesty! 🚘 (link in bio)
.
#march #girl #readyforspring #enjoy #enjoythewinter #offwego #colours #snih #usmev #radost #radostzezivota #capturethemoment #fringe #changeofhairstyle #justforaday #allsmiles #happysunday #nedele #off #volno #pojdven #persuitofhappines #blogger #blog #post #read #linkinbio #fulloflove

2💬

Loading...

PRODLOUŽENÉ VÍKENDY V KVĚTNU
27.4. - 1.5. PÁTEK - ÚTERÝ 4.5. - 8.5. www.chalupanahorach.eu
#chalupanahorach #chalupa #hory #ubytovani #krkonose #pecpodsnezkou #lyzovani #snowboard #bezky #ski #skiing #crosscountry #snih #snow #active #holidays #snezka

1💬

Loading...

🇨🇿 Potkali jste mě tento víkend na silnici? 🚨
🇸🇰 Stretli ste ma tento víkend na ceste? 🚨

#MAN #MANtgs #TGS #vikend #snih #odklizime #instaczech #pluh

0💬

Loading...

Na Barrandově je ještě hodně sněhu,tak si ho jdu užít. Sice na něj nadaváte hodně,ale v podstatě si musime uvědomit,že je vzácný a tak si ho také užívejte a krásnou neděli.
.
.
.
#zima#snih#prochazka#nedele #zima#vikend#pohoda#radost#pojdseprojit#parada

5💬

Loading...

S příchodem sněhu jakoby omládl o pět let #Jacky #Jack #pes #strakac #snih #zase #zima #radost

0💬

Vzpomínka zůstane vždy jen tak dlouho,jak si ji udržíš a jak dlouho si ji budeš připomínat. #mujcitat#stopy#otisky#snih#ptacistopy#zapardnijejaroazasesnezi

0💬

Loading...

Online světy mají rádi hezké lidi a nereálné představy. To, že jdu po silnici ověnčená taškami a mám namalovanou jen tu pusu, ale zbytek ne, protože mě nebaví se odličovat, to už nikdo nevidí. Kabát potřebuje odfuflíkovat, protože je plnej žmolků, a i přes tři dlouhý rukávy je mi zima. Ale je mi hezky a cítím se jako Sněhurka. Dokud pro mě budou moje reálný pocity důležitější, než ty online lajky, je to v pořádku a vesmír v rovnováze.
🌬️👸🏼❄️🌼🌨️♥️☃️ #zima #snih #princezna #snehurka #vikend #nedele #tisicfiltru #makeup #lipstick #ootd
#winter #snow #weekend #girl

0💬