#tańczyć

#Tańczyć każdy może, #ale tylko #doskonale
#dancewithme

0💬

Czy tylko ja chodzę po opuszczonych biorówcach ?
#wracam #ze #szkoły #umiecie #tańczyć #suffledance #piszcie #badgirl #polishgirl #lubicie #rysować?

2💬

Tancereczka 😍 najchętniej to już by chciała prowadzić 🚘
#uwielbia #tańczyć #love #baby #żłobek #jesień #praca #działka #instababy #polishbaby

1💬

Jak kochać, to mocno
Jak płakać, to że szczęścia.
Jak śpiewać, to głośno .
Jak patrzeć, to widzieć.
Jak biec , to szybko.
Jak tańczyć , to ostro.
Jak spać , to krótko .
#polisdirajamalaysia
#polishgirl
#polskadziewczyna
#płakać
#kochać
#patrzeć
#tańczyć
#biec
#śpiewać
#spać

0💬

czekamy na jedzenie! #żeby #tańczyć #trzeba #się #najeść #pizza #eating #partytime 🍕🍕🍕

1💬

Jeśli czujesz, że potrzebujesz doładować się pozytywnie, posłuchaj głosu swojego serca 💖💖💖 POWIEDZ ALBO ZAŚPIEWAJ TO, co na pewno podniesie Cię na duchu !
Dzięki tej piosence, wymyślonej w kilka chwil, ból głowy i stres opadły ze mnie całkowicie! 😍😍😍 Nie pozwól, żeby negatywne emocje Cię przygniotly! Tańcz, śpiewaj, uwolnij z siebie to wszystko! 💋💃 MASZ W SOBIE OLBRZYMIĄ SIŁĘ, aby sprawić, by Twój dzień był takim, jak sobie wymarzysz ! 💓💓💓 #piosenka #song #dobrze #pozytywnie #śpiewać #positiv #depresja #tańczyć #podświadomość #głos #wyluzuj #luz

0💬

Kolejne bohaterki programu są charyzmatycznymi #bliźniaczkami, które kochają #tańczyć na #scenie. Iza i Daria występują jako suport dla znanych zespołów muzyki #discopolowej. Czasem też zarabiają pozując do zdjęć lub występując w #teledyskach. Siostry od pewnego czasu swoje marzenia zawodowe nie realizują tylko w Polsce, ale także zagranicą. Na co dzień mieszkają w Londynie. Dziewczyny są nierozłączne i nawet nie myślą o tym, aby w przyszłości ich drogi się rozeszły. Jeśli chodzi o kwestie modowe, na co dzień ubierają się bardzo podobnie, na scenie natomiast wyglądają identycznie. Zdarza się, że siostry same projektują swoje kostiumy.

W programie będą musiały całkowicie oddać się w ręce profesjonalistów. Izą zajmie się Kasia Michowska, która na przygotowanie stylizacji finałowej w stylu hippie będzie miała aż 4500 zł, druga stylistka, Dominika Roman, dla Darii wybierze zestaw do 450 zł. Wcześniej jednak stylistki trochę pobawią się modą. Bohaterki uwielbiają skąpe ubrania i wysokie szpilki. W programie zmierzą się ze stylizacjami daleko odbiegającymi od tych, skrywają w swojej szafie. Kasia i Dominika zaproponują eleganckie i klasyczne zestawy.

Finałowe kreacje oceni ekspert ze świata show biznesu. Kto tym razem odniesie sukces?
Przekonajcie się już o 22:25!

1💬

#dance#bo#czemu#być#normalnym#skoro#można#tańczyć#na#oknie ...."Tylko wariaci są coś warci" ~kapelusznik~

0💬

#zatańczzemną na placach i skwerach Starego Miasta, w zaułkach i ciemnych uliczkach Pragi, w bramie na Woli, w parku na Żoliborzu - na ulicach Warszawy #dancewithme #tango should be danced on the streets #intergenerational #dancing Tango powinno się #tańczyć #naulicy #międzypokoleniowa #milonga #fun #streetdance #Warszawa jak #Buenosaires Fot. R. Zawadzki #fundacja #kulturo #tangueros #Polska #Argentyna #dance4everyone

6💬