#unutulmaz

Beni her ölüm etkiler Tanımasam bile üzülürüm yitirilmiş ümütlere, hiç gerçekleşmeyecek ideallere,yaşanmamış sevgilere üzülürüm.
Bu yüzden yaşamı ertelemekten.
Tayfun Talipoğlu ile günü anarak devam etmek.Güzel anılar bırakanlar..
#tayfuntalipoğlu#cemkaraca
#sevgiyleanıyorum#nurlardauyuyun
#unutulmaz

1💬

Loading...

Ve #hayata armağan, #can, #canan fazlasıyla #özel bir ADAM @tayfuntalipoglu Nasıl #güzel bir insandın sen... #Kötüler tüm güçleriyle, yüksek sesleriyle varolurken ve #hayatı zulümlerle katlederken; #şiir gibi #muhteşem sesin bir yildır sustu... #Hayat böyle anlarda gerçekten çözümsüz bir düğüm... #Nur gibiydin zaten... #Nurlardauyu.... Bazı gidişler #incitir çok fazla; tarzıyla, hayata bakışıyla #saygılı #sevgili kimliğiyle O hep #kalbimizde #yaşayacak...

10💬

Karanlık dünyasında; işlediği toprak, aşk ve doğa sevgisi ile, biz körlerin dünyasını aydınlatmış, ruhumuzun bam tellerine dokunmuş, hepimizi saza çevirmiştir.

Ünlü Halk Ozanı Aşık Veysel Şatıroğlu'nu 45 . Ölüm yıldönümünde rahmetle anıyorum..🙏
#Aşıkveysel #halkozanı #unutulmaz #sazsöz #Anadolu #sivas #karatoprak #uzunincebiryoldayım #dostlarbenihatırlasın #şiirler #deyişler

1💬

Loading...

#Repost @yesilcam.70s.80s (@get_repost)
・・・
Unutmadık seni Barış Abi...
Saygı Ve Özlemle 💙
#barismanco
#yesilcam70s80s
#müzik #eski #efsane #unutulmaz #nostalji

0💬

Loading...
Loading...

#adalikiz 🎞️
#muratsoydan #mujdear #mehtapar #ahmetturgutlu #neclasoylu #nerminozses #orhanalkan #ziyailgaz #cevdetarikan #elvanilgaz #gonulhanci #gunduzakar #zekisezer #sadettinerbil #fusunkokucu #unalgurel #fatostez #sunapekuysal #gulenkipcak #yilmaztumturk #oksalpekmezoglu #yesilcam #unutulmaz #dram #duygusal #macera #filmler #sinema #tiyatro (Eda ile Ali’nin arasındaki aşk hikâyesini anlatır.Eda,arkadaşlarıyla birlikte tekne gezintisi yaparken tekne bozulur.Bir süre denizin ortasında mahsur kalırlar.Bu sırada yakınlardan geçen biri onları kurtarır.Fakat bu adam hiç kimseyle konuşmaz,sorulara cevap vermez.Eda ve arkadaşları,kendilerini kurtaran kişinin Yabani diye anılan biri olduğunu öğrenir.Bu esrarengiz adamın gizemini çözmek isteyen Eda,arkadaşlarıyla iddiaya girer ve onu kendisine âşık etmeye çalışır.Kısa süre sonra Yabani,Eda'ya âşık olur. İkili nişanlanacakları sırada,Eda ve arkadaşları Yabani’yi tekneden atar ve gülerek evlerine döner.İstanbul’daki lüks hayatına geri dönen Eda,yaptığı şeyin huzursuzluğunu hissetmeye başlar.Bir gün gazetede Yabani’nin resmini görür...)

1💬

Loading...

. Her şeye rağmen benim aklımda en iyi, bana son sarıldığında üzerime sinen o kokun kaldı.
O gün titreyen o sesimi, boğazımdaki düğümü, yüreğimdeki acıyı, söylemek isteyip söyleyemediğim her kelimeyi...
O gün beni terk ettiğini,
Beni mahvettiğini unutabilirim inan bana.
Ama üzerime sinen o kokunu ölsem unutamam.
Çünkü hiç gitmeyecekmiş gibi güven kokuyordun o gün.
Bu bana bıraktığın son hayal kırıklığı oldu.
Sen unutursun o günü, ben asla unutmam...
.
.
.

#şiirsokakta #sanat #edebiyat #mizah #duygu #anılar #unutulmaz #izlemeye
#gunaydin
#siirsokakta
#oğuzatay
#şems
#edebiyatbirlesiyor
#sabahattinali
#ahmetarif
#cahitzarifoğlu
#cemalsüreya
#edebiyat
#nazimhikmet
#turgutuyar

0💬

Loading...

HEEEEYY !!!!Siz hala @muzigimsahane sayfasını ziyaret etmediniz mi ? @gitaristodun ve onun gibi yüzlerce amatör sanatçı ile birlikte buradayız haydi sen de gel ister amatör sanatçı olarak ister dinleyici olarak. Hep birlikte eğleniyoruz HAYDİ GEL!!
.
.
Sende sponsorlu reklamlarımızda yer almak ister misin , o zaman @muzigimsahane 👈🏻 Bize Ulaş .
.
Sizde müziğinizi sayfamızı takip ederek @muzigimsahane ve #muzigimsahane etiketleri ile paylaşım yapın , sizleri paylaşalım.
.
Sayfamızı takip ederek bize destek olabilirsiniz.🔈🔈.
.
#amatormusic #instamusic #amatormuzik #amatormuzikpaylasim #osesgram #osesbem #muzik_medya #teamfollowback #followback #twelveskip #instafollow #instagood #follow4follow #gt #amatormuzikler #kesfedilmeyenses #mirkelam #unutulmaz #2018 #music #netdmüzik #bubenimöyküm #müzikheryerde #müzikkutusu #akustikhane #instamuzikler #instacover #1dakikaliksarki #muziksehri

1💬