#viti

Hoy cumple años el ser con más luz de mi mundo 🌞
Apasiona verte ser, crecer y reconocer.
Celebro cada minuto de tu existir; fluido, libre, alegre.
Agradezco al amor por dejarnos llegar, agradezco todas y cada una de las palabras sanadoras que nos regalamos a diario, agradezco los abrazos y los vinos, agradezco tu risa, tus carcajadas, agradezco ¡te agradezco entera!
Feliz y amorosa vida para vos pollita, te amo te amo te amo 💕
#cumpliendofeliz #viti

0💬

Loading...

👁️ 💄 👄 👛
#Phrase: La idea puede ser peor ❓Pero suelen tambien ser mejor
Discoteca: #Camelot #Viti, #Noe y #Victor
Dia que se hizo la foto: 📅 #Dia5 de Diciembre (Año 2016) - #Dia15 de Diciembre
Holaaa ¡ MIS MERINERS ! a partir de este dia estoy de " VACACIONES NAVIDEÑAS " eso significan, que van a ver dos videos por mi canal de #Youtube 🔽 y #MUSICALY no os lo perdais. Un beso enormee 💋

0💬

Loading...

🔴🎄#VITI I RI NE #STRUGE 🎉 ✴️
📆 PRESTIGE HOTEL 4🌟
.
👉 31 #DHJETOR ➖ 1 #JANAR ➡️💰45 €/PERSON❗️
👉 31 #DHJETOR ➖ 2#JANAR ➡️💰79€/PERSON❗️
.
💰 NE PAGESE PERFSHIHEN:
✔️ Akomodimi ne hotel.
✔️ Mengjeset dhe darkat e diteve te qendrimit.
✔️ Mbremje festive me Dj.
.
✡️#OPSIONALE: SHTESA PER TRANSPORTIN ME AUTOBUS VAJTJE ARDHJE 20€/PERSON.
.
⬛️ ◼️ ◾️▪️ ➖ KONTAKT ➖ ▪️◾️ ◼️ ⬛️
➡️ Per rezervime jeni te lutur te na kontaktoni:
☎️ Cel: 069 380 3052 / ☎️ Tel: +355 42 200 165
📩 Email: travel-time1@hotmail.com
🌍 Adresa: Tirane, ne hyrje te Ish Bllokut, mbrapa kafe Roma ose mbrapa farmacise Greke❗️

0💬

🎄🎇🎄#VITI I RI NE 🌍 #PRAGE🇨🇿
#VJENE 🍬 #BUDAPEST
.
👉 UDHETIM NE #GRUP🔥
📆 30 #DHJETOR ➖ 4 #JANAR ➡️💰499€
.
💰 NE PAGESE PERFSHIHEN:
✔️ Udhëtimi vajtje - ardhje me avion.
✔️ Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
✔️ Akomodim në hotele me 3🌟.
✔️ Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
✔️ Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
✔️ Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 55 x 40 x 23cm. ( Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra ).
.
❌ NE PAGESE NUK PERFSHIHEN:
✔️ Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program.
✔️ Hyrjet në Muzeume dhe Monumente.
.
⬛️ ◼️ ◾️▪️ ➖ KONTAKT ➖ ▪️◾️ ◼️ ⬛️
➡️Per rezervime jeni te lutur te na kontaktoni:
☎️Cel: 069 380 3052 / ☎️Tel: +355 42 200 165
📩Email: travel-time1@hotmail.com
🌍Adresa: Tirane, ne hyrje te Ish Bllokut, mbrapa kafe Roma ose mbrapa farmacise Greke !

0💬

Loading...

🎄🎇 #KRISHTLINDJE 🍬 #VITI I #RI 🏔️🏂#SKI NE 👉#POPOVA #SAPKA ❤️
.
🏩 HOTEL SKARDUS 4 🌟
📆 23 ➖ 25 #DHJETOR ➡️💰109€
📆 01 ➖ 03 #JANAR ➡️💰119€
📆 02 ➖ 04 #JANAR ➡️💰109€
.
👉 #PROGRAMI:
🛑DITA E PARE:
Nisja nga Tirana me autobuz në drejtim të Maqedonisë. Gjatë rrugës pushime per kafe dhe drekë. Mbërritja në Popova Sapka. Akomodimi dhe darka në hotel.
.
🛑DITA E DYTE:
Mengjesi ne hotel. Kohe e lire per ski dhe per perdorimin e faciliteteve te hotelit. Darka ne hotel me mbremje festive.
.
🛑DITA E TRETE:
Mengjesi ne hotel. Qendrojme ne hotel deri ne oren 14:00. Nisja drejt Tiranes.
.
💰NE PAGESE PERFSHIHEN:
✔️ Transporti me minibus komod
✔️ Akomodim në hotel 4* për 2 netë qëndrimi.
✔️ Mëngjesi dhe darka
✔️ Pishina, Spa, Internet, Parking falas per klientet e hotelit.
.
❌ NE PAGESE NUK PERFSHIHEN:
🚫 Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program.
🚫 Pajisjet e nevojshme per te bere ski.
🚫 Siguracioni jetes ne udhetim.
.
⬛️ ◼️ ◾️▪️ ➖ KONTAKT ➖ ▪️◾️ ◼️ ⬛️
➡️Per rezervime jeni te lutur te na kontaktoni:
☎️Cel: 069 380 3052 / ☎️Tel: +355 42 200 165
📩Email: travel-time1@hotmail.com
🌍Adresa: Tirane, ne hyrje te Ish Bllokut, mbrapa kafe Roma ose mbrapa farmacise Greke !

0💬

🎄🎇🎄#VITI I #RI NE BUDAPEST🇭🇺
🔊🔊 - 40€ #ZBRITJE PER REZERVIME DERI NE 20 #DHJETOR 📣📣
.
👉 ISHTE ➡️ 💰379€ 👉BEHET ➡️💰339 €/PERSON❗️
✡️ 📆 30 #DHJETOR ➖ 02 #JANAR❗️
.
💰 NE PAGESE PERFSHIHEN:
✔️ Fluturimi vajtje -ardhje me avion.
✔️ Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
✔️ Akomodim në hotel.
✔️ Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
✔️ Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
✔️ Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 55 x 40 x 23 cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).
.
❌ NE PAGESE NUK PERFSHIHEN:
🚫 Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program.
🚫 Hyrjet në Muzeume dhe Monumente.
.
⬛️ ◼️ ◾️▪️ ➖ KONTAKT ➖ ▪️◾️ ◼️ ⬛️
➡️Per rezervime jeni te lutur te na kontaktoni:
☎️Cel: 069 380 3052 / ☎️Tel: +355 42 200 165
📩Email: travel-time1@hotmail.com
🌍Adresa: Tirane, ne hyrje te Ish Bllokut, mbrapa kafe Roma ose mbrapa farmacise Greke !

0💬

Loading...
Loading...

Tour tingz today 🌴 #delelila18 #fiji #viti

0💬

Loading...

#Dardhe - Voskopoje - Korce - Drilon 16-17 Dhjetor 55€⌛️
⏰⏰🛎️🏔️Rezervoni ne 0698897808
Nisjet e radhes ne /16/23/ Dhjetor
☃️#Krishtlindjet 25-26 Dhjetor 55€
#VITI I RI 31-1 69€ 🎇🎇❄️⛷️
1-2 Janar 59€
#SKI & Aventure 🤗❄️🏂⛷️❄️❄️
Ne nje udhetim 2 ditor do te shihni vendet e mrekullueshme te Korces dhe Pogradecit, do te shijoni ushqimin karakteristik te ketyre zonave dhe do kaloni 2 dite plot lumturi 😍
Rezervoni ne 069 88 97 808 📝Programi

Dita 1
Nisja nga Tirana ora 07:00 Am i mengjsit tek Piaca.
Ndalese gjate rruges per pushim, kafe, foto.
Mberritja rreth ores 12:00 ne Voskopoje te Hotel Manoku
Akomodimi neper dhoma me pas shijojme dreken me produkte vendase dhe lakrorin me 2 pete. Post dreke vizite, njohja me historine e fshatit, ecje neper rruget e gurta, Njohja e zones dhe vizite ne vendet me pikante si Manastiri i Shen Prodhomit dhe kishave, ecje ne kodrat dhe natyren fantastike qe ofrohet. Darka rreth ores 20:00 me pas muzike lojra sipas deshires ne shoqerine e guidave tona.

Dita 2

Dita fillon ndryshe ne ajrin e paster dhe peizashin e mrekullueshem. Mengjesi rreth ores 08:30 me pas nisemi drejt Dardhes ,njohja me historine e fshatit, ecje neper rruget e gurta. Mbas Dardhe i vjen momenti qytetit te serenatave, shetitje ne pedonalen e famshme, mesonjtorja e pare shqipe, katedralja dhe me pas nisemi drejt e ne qytetin e Lasgushit Poradecit, Drilon, foto me Teto Ollgen. Dreka opsionale sipas deshires ne nje nga restorantet e zones Drilon.
Aty mbyllet dhe udhetimi mbas 2 ditesh te paharruara, plot buzeqeshje dhe harmoni.
Mberritja ne Tirane rreth ores 21:00
Programi
1:Nisja nga Tirana Ora 07:00 te mengjesit
2:Vendi i takimit, (nisja) tek Piaca mbrapa Muzeut Kombetar
3:Marshimi1- ore
4:Pjesmarrja 15-20 Persona
5:Cmimi 55€ /personi
6:Te perfshira Transporti(gjate gjithe udhetimit ne vendet e siperpermendura ) Fjetja 1 nate,ushqimi(1mengjes, 1 dreke, 1 darke, ,Guida(shoqeruesi i grupit)
7:Cfare duhet te keni me vete per nje guide sa me praktike ne MY ALBANIA sygjerojme :Veshje Sportive ,Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, Krem dielli, Syze Dielli, Elektrik Koke ose Dore, , fruta te thata, cokollata, dh

0💬

#Dardhe - Voskopoje - Korce - Drilon 16-17 Dhjetor 55€⌛️
⏰⏰🛎️🏔️Rezervoni ne 0698897808
Nisjet e radhes ne /16/23/ Dhjetor
☃️#Krishtlindjet 25-26 Dhjetor 55€
#VITI I RI 31-1 69€ 🎇🎇❄️⛷️
1-2 Janar 59€
#SKI & Aventure 🤗❄️🏂⛷️❄️❄️
Ne nje udhetim 2 ditor do te shihni vendet e mrekullueshme te Korces dhe Pogradecit, do te shijoni ushqimin karakteristik te ketyre zonave dhe do kaloni 2 dite plot lumturi 😍
Rezervoni ne 069 88 97 808 📝Programi

Dita 1
Nisja nga Tirana ora 07:00 Am i mengjsit tek Piaca.
Ndalese gjate rruges per pushim, kafe, foto.
Mberritja rreth ores 12:00 ne Voskopoje te Hotel Manoku
Akomodimi neper dhoma me pas shijojme dreken me produkte vendase dhe lakrorin me 2 pete. Post dreke vizite, njohja me historine e fshatit, ecje neper rruget e gurta, Njohja e zones dhe vizite ne vendet me pikante si Manastiri i Shen Prodhomit dhe kishave, ecje ne kodrat dhe natyren fantastike qe ofrohet. Darka rreth ores 20:00 me pas muzike lojra sipas deshires ne shoqerine e guidave tona.

Dita 2

Dita fillon ndryshe ne ajrin e paster dhe peizashin e mrekullueshem. Mengjesi rreth ores 08:30 me pas nisemi drejt Dardhes ,njohja me historine e fshatit, ecje neper rruget e gurta. Mbas Dardhe i vjen momenti qytetit te serenatave, shetitje ne pedonalen e famshme, mesonjtorja e pare shqipe, katedralja dhe me pas nisemi drejt e ne qytetin e Lasgushit Poradecit, Drilon, foto me Teto Ollgen. Dreka opsionale sipas deshires ne nje nga restorantet e zones Drilon.
Aty mbyllet dhe udhetimi mbas 2 ditesh te paharruara, plot buzeqeshje dhe harmoni.
Mberritja ne Tirane rreth ores 21:00
Programi
1:Nisja nga Tirana Ora 07:00 te mengjesit
2:Vendi i takimit, (nisja) tek Piaca mbrapa Muzeut Kombetar
3:Marshimi1- ore
4:Pjesmarrja 15-20 Persona
5:Cmimi 55€ /personi
6:Te perfshira Transporti(gjate gjithe udhetimit ne vendet e siperpermendura ) Fjetja 1 nate,ushqimi(1mengjes, 1 dreke, 1 darke, ,Guida(shoqeruesi i grupit)
7:Cfare duhet te keni me vete per nje guide sa me praktike ne MY ALBANIA sygjerojme :Veshje Sportive ,Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, Krem dielli, Syze Dielli, Elektrik Koke ose Dore, , fruta te thata, cokollata, dh

0💬