#yıpranmışsaçlarason

1-Keratin Therapy Onarıcı Şampuan 400 ml :

Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Şampuan, saçı derinlemesine temizlerken, saç yüzeyinden nüfuz ederek saçı kusursuzca besler.

2-Keratin Therapy Onarıcı Saç Maskesi 200 ml :

Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Maskesi, saçı derinlemesine nemlendirirken, saç yüzeyini onarır, pürüzsüzleştirir ve parlak bir görünüme kavuşturur.

3-Keratin Therapy Onarıcı Ekspres Sprey 115 ml :

Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Spreyi anında kolay tarama ve saç yüzeyinde fark edilir düzeyde parlaklık sağlar.

Hafif nemli saça parmaklarınızla masaj yaparak uygulayın.

Durulanmaz.

4-Keratin Therapy Onarıcı Serum 30ml :

Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Serumu ısıl işlemlere maruz kalmış ve hasar görmüş saç tellerini ince bir yağ dokusuyla sarıp, koruma sağlar.

Kolay emilimi ile uzun süreli parlaklık etkisi yaratır.
.
.
.
.
@farmasi_ayse.ayse 0 543 487 51 46
.
.
.
.
#farmasi #drctuna #keratin #keratinbakım
#keratinşampuan #keratinserum #keratinmask #keratinsprey #bloggers #bloger #like #blogger #ciltbakımı #ankarafarmasi #ankaradayasam #gençlik #farmasi #şampuan #yıpranmışsaçlarason #yıpranmışsaçlar

1💬

Loading...
Loading...

İçeriğindeki bitkisel proteinler sayesinde saçınızı güçlü bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.İçeriğinde sülfat ve paraben yoktur.Renk koruyucu formülü sayesinde saç renginizin görünümünün korunmasına yardımcı olur. Saç dökülmesini engellendiği gibi saç köklerini güçlendiriyor, daha sık gür saç görünümü sağlıyor.
Muazzez Çelik
05359806852
#herbalife
#gebzeherbalife
#arapçeşmeherbalife
#başarıbeslenmemerkezi
#saçbakımı #yıpranmışsaçlarason #saçgüçlendirme #saçdökülmesineson #herbalife #muazzezcelik55.

1💬

Loading...
Loading...

Yoğun Bitkisel Keratin Kompleksi İle Saçlarınız Tekrar Hayata Dönüyor 👍✔️
.
.
#farmasi #keratinbakım #yıpranmışsaçlarason #sağlık #kişiselbakım #instafarmasi

0💬

Loading...
Loading...

14 çeşit organik yağ ile saçlarınızı sağlıkla uzatabilir, kırıkları, yıpranmaları ve kepek sorununuzu çözebilirsiniz. Ve size daha önce önerdiğim şampuanla beraber kullandığınız da saçlarınızın nasıl böyle hızla uzandığına inanamayacaksınız💋❤️
Kargo dahil 130₺ kapıda nakit ödeme vardır✌🏻
Sipariş ve bilgi için 05358719461 wpden yazabilirsiniz
#saçserumu #saçuzatma #saçbakımı #boyalısaçlar #yıpranmışsaçlarason #ombre

4💬

Klora ve saç boyasına çok maruz kaldığınız zamanlarda saçlarınız yıpranmaya başlar. Bu yıpranmayı kırılmalar ve akabinde saçın yanması takip eder. Saçınızın yanması; kırıkların saç diplerinden uçlarına kadar her alanda olması, saçınıza dokunduğunuzda keçe tüyü düşüncesi vermesidir. Bilhassa boyalı, ısıtıcıya çok maruz kalan sürekli fön çekilen saçlar da bunun yaşanması daha çok görülmektedir.

Saça sürekli dışarıdan müdahale olması ısıtılması ve bir anda tekrar soğutulması saçın bir süre sonra yorulmasına sebep olur. Saçın yorulması yanmasından bir önce ki evredir. Bu süreçte saç artık vermek istediğiniz şekli almayacaktır, kuruma süresinde direkt olarak kabaracaktır ve dışarıya hoş bir görüntü sunmayacaktır. Saçın yanması bir anda olduğundan daha önceden onarma gibi bir şansınız maalesef ki olmayacaktır. Kuaförde veya evde yapacağınız yanlış bir işlem bir ton koyu boya veya fazla ısınmış saç bir anda yanabilir. Saçın kurtarılmasına yönelik olacak işlemler bu aşamadan sonra başlar.

Jojoba yağı maskesi

Malzemeler

4 yemek kaşığı jojoba yağı 2 çay kaşığı biberiye yağı 1 çay kaşığı ıtır çiçeği yağı Hazırlanışı Bütün malzemeyi kaşık yardımı ile iyice karıştırın. Hazırladığınız karışımı nemli haldeki saçlarınıza masaj yaparak uygulayın.

15 dakika saçınızda bekletin ve şampuan ile durulayın. 💁🏻‍♀️#yıpranmışsaçlar #yıpranmışsaçlarason #güzellikönerim #saçönerileri

0💬

Yazın Yıpranmış, Kışın Nemsiz Kalmış Saçlara Keratin Bakımlarımızı Duydunuzmu?
Boyadan Zarar Gören Saçlarınıza Işıltısını Geri Kazandırın Buna Değersiniz✨
.
.
.
.Görsel Referans @tugbaozleem' teşekkür ederiz 😊
.
.
.
.
#hairstyle #hair #haircut #kızılsaç #röfle #roflelisac #peruk #yıpranmışsaçlarason #ücretsizüyelik

0💬

👉ARTEGO EASY KERATİN BOTOX👈
‼️Saçın öncesi için lütfen kaydırın‼️
⭐️İşlem görmüş yıpranmış esneyen ve kopan saçlarınız varda üzülmeyin👍🏻 Anemon kuaför çözüm için sizinle. Salonumuzu ziyaret etmeniz yeterli 🙏🏻🤗
#anemonkuaförısparta#keratinbotox#hairkeratin#artegoeasycare#artegokeratin#haircare#yıpranmışsaçlarason#kopansaclar#longhairdontcare#hairproducts#insıght#elgon#infiniticolor#ısparta#burdur#sdüöğrencileri#burdurmakü#

0💬