Anonymous

تحصیل کردهء بیکار، برانداز آتش به اختیار ما براندازیم، با جور نمی سازیم نه لایک می خوام نه فالوئر، مردم باغیرت و دانا می خوام ورود حرومزاده تازی ممنوع

1,001 posts 1,173 followers 150 following

.
اینها فقط به فکر منافع خودشان بودند و هستند.
#براندازم #براندازم✌️ #انقلاب_بیداری #ایران_را_پس_میگیریم

0💬

.
تنها یکی از حساب‌های بانکی #ناصر_مکارم_شیرازی «سلطانِ حرام استِ کشور» و «مافیایِ شکر»ششصد میلیارد تومان موجودی دارد.
فضای مجازی به این دلیل باید فیلتر شود که مفاسد آقایان را فاش می‌کند.
.
تایید شماره حساب #ناصر_مکارم_شیرازی «#مافیای_شکر_ایران» و «سلطانِ حرام استِ کشور» در سیستم شبا؛ این شماره حساب متعلق به مکارم شیرازی است.

1💬

Loading...

2💬

.
روسپى چهل پدر به همين نجاست ميگويند👆👆👆
#براندازم #براندازم✌️ #انقلاب_بیداری #ایران_را_پس_میگیریم

1💬

Loading...

.
کشاورزان شرق اصفهان امروز ۲۵ اسفند ۹۶ به تریبون نماز جمعه پشت کردند و شعار دادند : «پشت به دشمن، رو به میهن»✌️✌️✌️✌️
#براندازم #براندازم✌️ #انقلاب_بیداری #ایران_را_پس_میگیریم

0💬

لبخند اکبر رنجبرزاده بعد از انتشار فیلمش در فضای مجازی و دیدن واکنش هموطنان از اینکه تاکنون اسم موزه لوور به گوشش نخورده بوده
لطفا آنقدر منتشر کنید که این عکس بدستش برسد

لووُر، لووِر، لوُوُر، لوبر، لور...😂 تلاش برای تلفظ معروف ترین موزه جهان «موزه لوور» در مجلس😐

وقتی بی سواد ها بر مسند کارند!
ایشون اکبر رنجبرزاده عضو هیت رئیسه هم هستند

همه مسئولین و نماینده را تگ و به اشتراک بگذارید دنیا بداند اینها مدارکشان را درجبهه گرفتن سواد نوشتن هم ندارند خاک برسر مردمی که این نمایندگانش است.
#براندازم #براندازم✌️ #انقلاب_بیداری #ایران_را_پس_میگیریم

0💬

.
❤️بیست‌و چهار اسفند زادروز #رضاشاه_کبیر ❤️
#رضاشاه_بزرگ #رضاشاه_پهلوی #رضاشاه
گرامی باد.
یاد و نامش جاویدان.

1💬

Loading...

.
#افشاگرکلاهبرداری‌مکارم شیرازی‌به‌حبس‌وتبعیدمحکوم‌شد 🔺برپایی دادگاه فرهاد سلمانپور ظهیر به دلیل افشای کلاه برداری آیت الله مکارم شیرازی ✔️روز دوشنبه ۲۱ اسفند دادگاه فعال مدنی فرهاد سلمانپور ظهیر، افشاء کننده کلاهبرداری ١۵٠ میلیون دلاری آیت الله #مکارم‌شیرازی در زمان دولت احمدی‌نژاد به بهانه کمک هزینه تحصیل و زندگی طلاب خارج از ایران و اسناد مربوط به ترانزیت مواد مخدر یکی از قضات عالی رتبه دادگستری، به ریاست قاضی صلواتی در شعبه ١۵ دادگاه انقلاب برگزار گردید که احتمال دارد به دلیل عدم حضور این فعال مدنی در دادگاه، رای او به صورت غیابی صادر شود. ✔️فرهاد سلمانپور، در تاریخ ٢٧ شهریور ماه سال جاری در حالی که در تبریز زندگی می کرد، توسط اداره اطلاعات تبریز بازداشت شده و به بند ٢٠٩ اوین منتقل می‌شود، وی پس از مدتی بازجویی‌های شدید و پیاپی، توسط حفاظت اطلاعات کل قوه‌قضائیه که مدعی می شود او اسنادی رسمی و محرمانه از قوه قضائیه را افشاء کرده، باید او را به بند ٢۴١ حفاظت اطلاعات کل قوه قضائیه منتقل کنند که آنجا هم تحت بازجویی و شکنجه های شدید جسمی و روانی قرار می‌گیرد. ✔️فرهاد سلمانپور ظهیر در طول مدت بازجویی در بند ٢۴١ حفاظت اطلاعات به قدری مورد ضرب و شتم و شکنجه قرار می‌گیرد که دچار عارضه‌هایی جدی از ناحیه های گردن و بیرون زده‌گی دیسک‌کمر در ناحیه L5 شده و دچار به آسم مبتلا می گردد. ✔️علت بازداشت فرهاد سلمانپور ظهیر یک مورد افشاگری کلاهبرداری در کانال تلوزیونی صدای امریکا (صفحه آخر-پرویز فلاحتی) در رابطه با کلاهبرداری ۱۵۰ میلیون دلاری مکارم شیرازی از ریاست جمهوری در زمان احمدی‌نژاد به بهانه کمک هزینه تحصیل و زندگی طلاب خارج از ایران که در مصارف تجاری هزینه شده بود. ✔️مورد دیگر افشاگری درباره دست داشتن یکی از قضات عالی رتبه دادگستری در ترانزیت موادمخدر صنعتی شیشه به کشور مالزی به همراه اسناد و مدارک معتبر بوده است.
#فرهادسلمانپور ظهیر، هم‌ اکنون با اتهاماتی همچون اقدام علیه امنیت داخلی و خارجی جمهوری اسلامی، تبلیغ علیه نظام، تشویش اذهان عمومی و توهین به مقدسات روبرو شده است.

0💬

Loading...

.
به ازای هر جوان ایرانی صد آخوند رو دراز خواهیم کرد. شک نکنید.
.
یا رب بستان داد فقیران ز امیران
خوابند وکیلان و خرابند وزیران
بردند به سرقت همه سیم و زر ایران !
لحظه ای تلخ و صحنه دردناک فقر :
خودکشی جوان اردبیلی ،
وقتی اداره یک مملکت به یک مشت بیسواد و دزد و فاسد سپرده شود ، فقر و بیکاری و افسردگی گریبانگیر جوانان خواهد شد که شده است.
قلبم به درد آمد!
#اردبیل #خودکشی #امام_جمعه #استاندار
#براندازم #براندازم✌️
#انقلاب_بیداری #ایران_را_پس_میگیریم

0💬

Loading...

.
تو دیکتاتور من آرش
آتش جواب آتش
#جشنهای_ملی_پدافند_هویت_ملی
#چهارشنبه_سوری

0💬

Loading...

.
روحش شاد و یادش در بلندای آسمان ایران درخشان باد.
#نادر_جهانبانی
#ژنرال_چشم_آبی

1💬

.
#رقص و پایکوبی شهروندان را در میدان #تجریش ببینید. نوروز نزدیک است و بوی بهار به مشام می‌رسد.
#موسیقی و رقص، تضمین‌کننده شادی و سلامت روح و روان جامعه است. هر قدر جامعه از چشیدن طعم شیرین این دو محروم باشد، بیش‌تر رو به حزن می‌رود.
#براندازم #براندازم✌️ #انقلاب_بیداری #ایران_را_پس_میگیریم

0💬

.
#طنز: ‏#احمد_جنتی دلیل استعفای خود از نماز جمعه را فعالیت‌های علمی اعلام کرد.

#براندازم #براندازم✌️ #انقلاب_بیداری #ایران_را_پس_میگیریم

4💬

#سخنان_یک_دانشجو خطاب به قدیری ابیانه: چهار سال است هم چپ و هم راست مملکت را به گند کشیده‌اید. هی می‌گویید این دزد است آن است، همه‌تان دزد هستید
(فیلم را ورق بزنید)
#براندازم #براندازم✌️ #انقلاب_بیداری #ایران_را_پس_میگیریم

0💬

.
🔻جمهوری خانوادگی اسلامی 🔺ژن خوب ۶ فرزند احمد علم الهدی؛ امام جمعه مشهد.
#براندازم #براندازم✌️ #انقلاب_بیداری #ایران_را_پس_میگیریم

1💬

.
#ژن_خوب جا مانده.

1💬

.
.
بچه‌ها نای، خواهرا وای!
.
(علیرضا رضائی - مجله حلزون)
.
در مراسم ننگین روز زن که با حضور شهردار ننگین تهران در برج میلاد برگزار شد، متأسفانه هشت دختر بچه‌ی هشت ساله اقدام به عمل شنیع دس دسی و نانای کردند که این عمل وقیحانه باعث خسارات جبران ناپذیری به ناموس مسلمانان شد.
.
به همین مناسبت تعداد بسیار کثیری بالغ بر بیست خواهر با تجمع مقابل شهرداری تهران خشم و نفرت و انزجار خود را از دو سه تا چیزی که تا حالا نشان نداده بودند نشان دادند. این بیست خواهر که شامل هفت مادر، هشت خرده خواهر و پنج خواهر بعد از این بودند، همچنین پلاکاردهایی با خود حمل و نقل کردند که متأسفانه بدلیل نامفهوم بودن سطح ادبیات فارسی روی آن کسی متوجه خواسته آنان نشد.
.
این افراد درحالیکه پلیس لزومی نمی‌دید به آنها حمله و سپس آنها را به “محل مناسبی” منتقل کند، با شعارهای اعتراضی خود خواستار شنیده شدن صدای اعتراض خود شدند. آنها درحالیکه برای شنیده شدن هرچه بیشتر حدوداً جیغ می‌کشیدند موفق شدند صدای اعتراض خود را جوری بشنوانند که همسایه‌ها تمام پنجره‌ها را ببندند.
.
به همین مناسبت دادستان کل کشور به دادستان کل تهران دستور داد جنایت نانای این بچه‌ها “به قید تسریع” رسیدگی بشود. قید تسریع به قیدی گفته می‌شود که اگر پرونده مربوط به اسیدپاشی یا قرائت و ترتیل و کلاً ترتیب قرآن مجید نباشد بلافاصله به پرونده وارد می‌شود.
.
در حال حاضر از آنجا که جمهوری اسلامی باید همه چیزش با تمام آدم‌های دیگر فرق داشته باشد، روز زن به‌جای هشت مارس در روز ولادت فاطمه زهرا برگزار می‌شود که این خود بزرگترین ضربه‌ای بوده که توسط واحد خواهران به جائی زده شده.
.
@alirezarezaei2 .
#فقط_چشم_راست_علم_الهدی_شادش_کن💃💃💃🌿
.

1💬

.
پاسخ نسل جوان و زنان ایران به #رهبر_حقیر جمهوری اسلامی و حقارتش که ته ندارد.
.
#ما_حقیر_نیستیم
#دختران_خیابان_انقلاب
#انقلاب_زنانه
#روز_جهانی_زن
#رهبر_حقیر

0💬

.
کارگران گروه ملی فولاد اهواز در بیستمین روز اعتراضات خود بار دیگر جلوی استانداری تجمع کردند و سپس در خیابان‌های اهواز راهپیمایی نمودند.

این کارگران ماه‌هاست حقوق نگرفته‌اند. مدیریت جدید هم گفته است که در آینده‌ی نزدیک خبری از پرداخت حقوق‌ها نخواهد بود.

ورشکستگی کارخانه‌ها نتیجه سوءمدیریت و غارت منابع کشور است.

سفره‌ی کارگران در روزهای نزدیک به نوروز همچنان خالیست.
کدام مسئول حکومتی است که حقوق خود را دیر بگیرد؟ مسئولینی که حضور یا عدم حضورشان در محل کار فرق چندانی ندارد، چون باری از دوش جامعه برنمی‌دارند!

آن‌وقت افراد حقیری به جای رسیدگی به مشکلات کارگران، دستور رسیدگی فوری به رقص چند کودک خردسال را می‌دهند!

ویدئوها از یکشنبه ۲۰ اسفند ۹۶
#براندازم #براندازم✌️ #انقلاب_بیداری #ایران_را_پس_میگیریم

1💬