ⓘⓡⓐ ⓑⓞⓨⓚⓞ

◾◽◾◽◾◽◾◽◾◽◾ l i v e i n➡U k r a i n e ◾◽◾◽◾◽◾◽◾◽◾ s t u d y a t ➡s c h o o l ◾◽◾◽◾◽◾◽◾◽◾ b i r t h d a y ➡1 5 m a y ◾◽◾◽◾◽◾◽◾◽◾

7 posts 170 followers 99 following

Сумую за літом🌌...за прогулянками з друзями👧👨, за тим, як ми робили кучу фотографій📷, тому що на це був час, за веселощами🎡🎢🎠, особливо за Діаною😔...я проводила з нею майже кожен день літа💜, адже вона мала їхати вчитися у друге місто📚, я ніколи не забуду те, як ми гуляли🌞, сміялись😂, фоткались📷 і багато іншого...ми дружимо уже майже чотири роки💜 і за цей час вона стала для мене дуже дорогою людиною і ось вона поїхала вчитися і я зрозуміла, як мені її не вистачає😭, бачу її лише раз у два, три тижні...Сьогодні ми трохи погуляли, але цей час дуже швидко пройшов😭,спочатку було весело, ми сміялись, фоткались, говорили,але потім знову прийшов час  прощались...Ніколи не забуду нашу зустріч після того, як ми не бачились місяць, сльози радості😭,обнімашки😊, сміх😀...дуже чекаю на нашу наступну зустріч❤️.

0💬

Якщо чесно, напевно,ця фотографія одна із самих нормальних фоток з Аліною♡, у нас немає такого, щоб стати і красиво сфоткатись😍, навпаки, ми будем дурачитись😋на камеру...От коли ми їхали в Бушу, вийшло тільки пару фотографій, одна із них та, що в попередньому посту, а інші,нууу просто дивишся і смієшся,особливо ті, що в автобусі,я навіть не буду говорити про фотки на уроках.Нам подобається робити смішні фоточки, щоб потім разом подивитися і посміятися, в мене є кучу відео, які знімали(не я) на мій телефон,на перерві в класі і навіть на уроці, ну дуже весело передивлятись їх😂...Хоть на цій фотографії не видно наших облич,я не знаю чому,але вона мені всеодно дужеее подобається☆.

2💬

П'ятниця 13 пройшла просто чудово♡.Я ніколи не забуду той день проведий в Буші....Як там красиво😻...ми дивилися на різні археологічні знахідки, заходили у різні печери і пройшли напевно 3 кілометри по селу, щоб дібратися до найкрасивішого місця Буші,,Гаймадацький яр"...Наробили там кучу фотографій.Під час тої самої дороги пішечком було весело,ми говорили, сміялись, фотографувались...Запам'яталось ще й те, як ми замість будинків, де нам проводили екскурсії, зайшли на подвір'я часного будинку😂, напевно власники були дуже раді...Якщо чесно наприклад я не думала, що нам буде цікаво ходити по екскурсіям, і дивитись на це все, але мені здається наш клас і той клас, що їхав з нами був вражений.Це був чудовий день проведений з однокласниками♡.

0💬

Night🌌 is not just a dark time of the day when life stops🚫. Very often the opposite is true, at night the real life begins. At night people take off their masks👑 and allow themselves to be what they are💜. Night is the time of sincerity, love and reflection...

2💬

Давай зробимо цю осінь незабутньою💜🌌.

0💬

Делай со своей жизнью всё, что угодно. Напиши книгу✅, сделай тату✅, покрась волосы в сумасшедший цвет✅, признайся в любви уже наконец♥️. Ведь когда-нибудь от тебя останется лишь тире между двумя датами, и никто не знает, когда же наступит это когда-нибудь.
⏳

0💬