ⓘⓡⓐ ⓑⓞⓨⓚⓞ

◾◽◾◽◾◽◾◽◾◽◾ l i v e i n➡U k r a i n e ◾◽◾◽◾◽◾◽◾◽◾ s t u d y a t ➡s c h o o l ◾◽◾◽◾◽◾◽◾◽◾ b i r t h d a y ➡1 5 m a y ◾◽◾◽◾◽◾◽◾◽◾

https://abkhaz-rabota.ru/test/81819

13 posts 204 followers 140 following

❤️01.01.2018р.❤️

6💬

Loading...

Не знаю чому,але ці фотки мені нууу дуже подобаються♡, хоть і качество не дуже. Напевно це тому, що коли нас фоткали,це було дуже весело, навіть музика грала😂, в цей момент вчителі були на нараді...На цій фотографії дуже весела і добра людина♡ просто чудо, ми дружимо лише десь біля року,але вона стала ну дужее дорога для мене,з нею можна повеселитися, поговорити, посміятися, коли в школі холодно( а там дуже холодно) можна постояти на коридорі вобнімку і погрітися♡. А на перервах з нею не соскучишся😂.Друга фотографія-це щось😂.Я дуже рада, що познайомилася з нею♡. @iasia9597😚.

6💬

Loading...

Якщо чесно, напевно,ця фотографія одна із самих нормальних фоток з Аліною♡, у нас немає такого, щоб стати і красиво сфоткатись😍, навпаки, ми будем дурачитись😋на камеру...От коли ми їхали в Бушу, вийшло тільки пару фотографій, одна із них та, що в попередньому посту, а інші,нууу просто дивишся і смієшся,особливо ті, що в автобусі,я навіть не буду говорити про фотки на уроках.Нам подобається робити смішні фоточки, щоб потім разом подивитися і посміятися, в мене є кучу відео, які знімали(не я) на мій телефон,на перерві в класі і навіть на уроці, ну дуже весело передивлятись їх😂...Хоть на цій фотографії не видно наших облич, але вона мені всеодно дужеее подобається☆.

2💬

П'ятниця 13 пройшла просто чудово♡.Я ніколи не забуду той день проведий в Буші....Як там красиво😻...ми дивилися на різні археологічні знахідки, заходили у різні печери і пройшли напевно 3 кілометри по селу, щоб дібратися до найкрасивішого місця Буші,,Гаймадацький яр"...Наробили там кучу фотографій.Під час тої самої дороги пішечком було весело,ми говорили, сміялись, фотографувались...Запам'яталось ще й те, як ми замість будинків, де нам проводили екскурсії, зайшли на подвір'я часного будинку😂, напевно власники були дуже раді...Якщо чесно наприклад я не думала, що нам буде цікаво ходити по екскурсіям, і дивитись на це все, але мені здається наш клас і той клас, що їхав з нами був вражений.Це був чудовий день проведений з однокласниками♡.

0💬

Loading...

Давай зробимо цю осінь незабутньою💜🌌.

0💬

Делай со своей жизнью всё, что угодно. Напиши книгу✅, сделай тату✅, покрась волосы в сумасшедший цвет✅, признайся в любви уже наконец♥️. Ведь когда-нибудь от тебя останется лишь тире между двумя датами, и никто не знает, когда же наступит это когда-нибудь.
⏳

0💬

Loading...