perspoli$24

1,595 posts 2,378 followers 4,418 following

🤔 زن کیست....⁉️ 😌اولین کسی که با دیکتاتوری عظیم فرعون دلیرانه به پا خواست...😏یک مرد نبود بلکه یک زن بود....(بانو آسیه) 😌اولین کسی که مکه و کعبه را آباد کرد مرد نبود بلکه یک زن بود....(بانو هاجر) 😌 اکنون میلیونها حاجی باید حرکات آن زن را انجام دهند وگرنه حج آنها قبول نمی شود .... 😌اولین کسی که از مبارکترین آب روی زمین زمزم نوشید مرد نبود بلکه یک زن بود...(هاجر خاتون) 😌اولین کسی که به محمد المصطفیﷺ ایمان آورد مرد نبود بلکه یک زن بود... (بانو خدیجه) 😌اولین کسی که خونش برای اسلام ریخته شد و شهید شد یک مرد نبود بلکه یک زن بود....(بانو سمیه) 😌اولین کسی که مالش را در راه اسلام داد یک مرد نبود بلکه زن بود....(بانو خدیجه) 😌اولین کسی در قرآن که خداوند از بالای هفت آسمان به حرفش گوش داد یک زن بود نه مرد...(سوره مجادله آیه 1) 😌اولین کسی که سعی صفا و مروه را انجام داد یک مرد نبود بلکه زن بود....(بانو هاجر) ☺️ اولین زنی که با همه مخالفتها وارد معبد اورشلیم شد مریم بود ☺️ تنها کسی که به حمایت از شوهر و امامش میخ در به تنش فرو رفت و دم نزد و شفیع گنهکاران شیعه در روز قیامت است زهرا بود 😊واما کسی که کاخ یزید را به لرزه دراورد مرد نبود زینب بود زینب 🌸🍃🌸 می نویسیم تا همه بدانند.... *#زن_افتخار_است...* اگر قدر خودش را بداند😉☝️

3💬

️ فیلم سینمایی «بقایی» 🔺رول بازی کردن ناشیانه بقایی و بازیگران فیلم او به قصد فریب مردم برای چیست؟ ♦️دادگستری استان تهران: پرونده بقایی صددرصد مالی است

رییس کل دادگستری استان تهران:
🔹تمام پرونده بقایی مالی است و خیلی‌ها سعی می‌کنند وانمود کنند تحت تعقیب گرفتن آنها تحت تاثیر موضوعات سیاسی است.
🔹این پرونده ابتدا تا انتها صد‌درصد موضوعات مالی است و اصلا بعد سیاسی ندارد.
🔹تصرف غیرقانونی، اختلاس، حیف و میل بیت المال و اینگونه مسائل در پرونده ایشان مطرح است و هیچ اتهام سیاسی وجود ندارد.
🔸پرونده قائم‌مقام سابق آستان قدس رضوی نیز در دادسرا در مرحله تحقیقات مقدماتی است و متهمین متعدد دارد.
_______________

مردم مانع مجازات مفسدین ‼️ بقایی با زنبیل قرمزش رفته بود دادگاه یه فیملی منتشر شد که مردم دور بقایی هستن ویه شخصی از پشت سعی میکنه نوشته های بقایی رو بگیره و بقایی داره مقاومت میکنه،در همین لحظه یه نفر میگه ماموره نزارید.
قصد وانمود به حق بودن هست
ولی از دوربینی دیگر همون فرد زیر لب سوال میکنه 《بزنم؟》 ومردم بی خبر هم روی این موج های کاذب سوار میشوند وبه سود جریان فاسد حرکت میکنند
یک روز مفسیدن با توئیتر وهوچی گری باعث جمع شدن مردم درب خانه محمود صادقی میشوند
روز دیگر تا جاسوسی دستگیر میشود اتهام جاسوسی به دختر رئیس قوه قضاییه میزنند
روزی تابرادرهایشان(فریدون،جهانگیری)دستگیر میشوند میگویند تسویه حساب سیاسی است
ما مردم هستیم که با سوار شدن بر موج های دروغ فریب کاری مفسدین باعث میشیم احساس حق بودن وطلب کاری کنند و بعضا خود را ذخیره نظام بنامند .
جناب #بقایی، بدانید نمک انقلاب را خوردید و نمکدان شکستید !

0💬

صحبتهای مرد سال فوتبال جهان پس از دریافت جایزه 🔹اول از همه از هم تیمی هایم در رئال مادرید و تیم ملی پرتغال تشکر می کنم. یک سال عالی داشتیم. این جوایز حاصل سخت کوشی، استعداد و فداکاری است. هدفم کسب عناوین فردی و تیمی است. 🔹خانواده من در اینجا حضور دارد، این جایزه متعلق به شما است، به برادرانم، به دوستانم، به فرزند و همسرم و ۲ فرزند دیگرم که یک ماه پیش به دنیا آمدند. 🔹از همه متشکرم که به من رای دادند و از لئو و نیمار به خاطر حضورشان ممنونم. هواداران رئال مادرید و رئیس باشگاه امسال خیلی به من کمک کردند. برای اولین بار مراسم در انگلستان بود و من برنده شدم و این یک لحظه بی نظیر است.
#cr7❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

0💬

برخی ها ازسفره انقلاب ماهی ۵۷ میلیون تومان برداشتند!

برخی ماهی ۲۰۰میلیون!
برخی ۳هزار میلیارد!
و برخی ۱۶هزار میلیارد ناقابل!

این مادرشهید هم سهم خودش رو ازسفره انقلاب برداشته!

0💬

اینم یه #سپاهی که همه رو تنهایی #خورده تا ما درآسایش و #امنیت کامل باشیم

برای آنهایی که خالصانه مبارزه کردن دعاکنیم.

#سفره_انقلاب
#اختلاس
#حقوقهای_نجومی
#حسین_فریدون
#زنگنه

0💬

قضاوت نکنیم
مردی با کودکانش داخل اتوبوس بودند. بچه ها سر و صدا می کردند و مرد هم در فکر فرو رفته بود. مردم با هم پچ پچ می کردند و می گفتند عجب پدر بی ملاحظه ایست. بالاخره یک نفر به مرد گفت: چرا بچه هایت را آرام نمی کنی؟ مرد گفت: الان از بیمارستان می آییم و مادر بچه هایم فوت کرده. در فکرم که چطور این خبر را به بچه ها بدهم. در این لحظه بود که مردم بجای غر و لند، مشغول سرگرم کردن بچه ها شدند و مرد باز در غصه هایش غرق شد. هیچگاه بدون درک شرایط دیگران، در مورد آنها قضاوت نکنیم.

__________________

قضاوت کردن درباره دیگران کار بسیار سخت و در اکثر موارد کار ناشایستی است و معمولا افراد حق ندارند درباره یکدیگر قضاوت کنند. چرا که زندگی و شرایط افراد با یکدیگر بسیار متفاوت است و فقط مقام خداوندی است که از تمام جنبه های زندگی و شرایط بندگان آگاه است و طبیعتا حق قضاوت درباره آن ها را دارد. آنچه در قرآن درباره قضاوت نکوهش شده، قضاوت زودهنگام و براساس حدس و گمان است: «یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا اجْتَنِبُوا کَثیراً مِنَ الظَّنِّ إِنَّ بَعْضَ الظَّنِّ إِثْمٌ وَ لا تَجَسَّسُوا وَ لا یَغْتَبْ بَعْضُکُمْ بَعْضاً أَ یُحِبُّ أَحَدُکُمْ أَنْ یَأْکُلَ لَحْمَ أَخیهِ مَیْتاً فَکَرِهْتُمُوهُ وَ اتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ تَوَّابٌ رَحیم». اى کسانى که ایمان آورده‌‏اید! از بسیارى از گمان‌ها بپرهیزید، چرا که بعضى از گمان‌ها گناه است و هرگز (در کار دیگران) تجسّس نکنید و هیچ‌یک از شما دیگرى را غیبت نکند، آیا کسى از شما دوست دارد که گوشت برادر مرده خود را بخورد؟! (به یقین) همه شما از این امر کراهت دارید تقواى الهى پیشه کنید که خداوند توبه‌‏پذیر و مهربان است!

بنابراین ما از درون انسان ها و نیت آنها آگاه نیستیم. تنها خداوند حکیم است که می داند در دل هر انسانی چه می گذرد و هم اوست که بر اساس آنچه می داند قضاوت می کند و جزای عمل انسان را می دهد. پس بدانیم و آگاه باشیم که قضاوت در مورد خوب و بد دیگران و نیت اعمالشان در حوزه صلاحیت ما نیست لذا ما انسان ها به جای خداوند متعال حق نداریم در مورد خوبی و یا بدی کسی نظر داده و "نباید قضاوت کنیم!"

2💬

به راحتی دیگران را قضاوت نکنیم

شاید گناه ما بزرگتر باشد

__________

#قاضی_خداست

شخصى در كاباره ميميرد
و شخصى ديگر در مسجد

شاید اولی برای نصیحت داخل رفته بود
و دومی برای دزدیدن کفشها

پس انسانها را.قضاوت نکنیم🙏🙏🙏

0💬

علاقه محسن افشانی به خط قرمزها تصاویر جنجالی که lenny_berlin#در استوری اش از شاهکار جدید#محسن_افشانی منتشر کرد 🔸مرور خاطرات کودکی افشانی در کنار سیاوش شمس(سیاوش صحنه) در دبی!

@mohsenafshani

0💬

#مسی_ايرانی، خيابان هاى #بارسلونا رابه هم ريخت

#رضا_پرستش جوان ایرانی که به دلیل شباهتش با لیونل مسی معروف شده، حالا درخیابان‌های بارسلونا رویت شده است واکنش مردم را ببینید

0💬

شهیدی که دخترش او را به صورت زنده، مشاهده کرد.

0💬

🌸🐝
زنبور روی گل می نشیند

و مگس اینهمه گل را رها کرده و روی زشتی می نشیند.
مثل زنبور باشید و خوبی های مردم را ببینید،
بعضی ها مثل مگس می مانند و فقط دنبال عیب و بدی مردم می گردند.
پیامبر (صلی الله علیه و آله) فرمودند: ... قسم به خدایی که جز او خدایی نیست،
خداوند مومن را پس از توبه و استغفار عذاب نمی کند مگر به دو چیز:
سوظن به خدا، و غیبت مردم... غیبت واقعا گرفتاری می آورد.
خـــ❤️ــداوند توفیق خوش گمانی به خودش
و غیبت نکردن را به ما بدهد که گرفتار عذاب الهی نشویم.

1💬

کارشناس بی بی سی:
آقای خامنه ای ۲۵ سال از تمام روشنفکران ایران جلوتر است.

رهبر ایران جلوی پارادایم خلع سلاح ایران که توسط هاشمی رفسنجانی در حال انجام بود را گرفت.

2💬

💢وابستگی بیچارگی می‌آورد / تا طرف مقابل برجام را پاره نکند آن را پاره نمیکنیم 🔹🔸رهبر انقلاب،در دیدار نخبگان جوان: ♦️عده‌ای از صدسال پیش می‌گفتند اگر می‌خواهید پیشرفت کنید باید بروید ذیل #غرب و امروز هم تفاله‌های آن‌ها همین را ترویج می‌کنند. پنجاه سال در دوره‌ی پهلوی ذیل غرب بودیم؛ چه پیشرفتی کردیم؟ ♦️وابستگی سیاسی به برکت انقلاب از بین رفت اما رفع وابستگی‌های دیگر سخت است. وابستگی بیچارگی می‌آورد. یکی از عناصر اصلی نجات از #وابستگی همین پیشرفت علمی است. ♦️صنعت کشور دچار آفت مونتاژکاری است و این باعث عدم تحقق ارتباط صنعت و دانشگاه می‌شود. باید در یک بازه‌ی زمانی ۱۰ ساله، رویکرد صنعتی کشور از مونتاژ به #نوآوری تغییر پیدا کند. ♦️ما توانستیم سلطه‌ی آمریکا را قطع کنیم و علاوه بر این، با وجود خصومت‌ورزی آمریکا قدرتمند شویم و #پیشرفت کنیم. ♦️همه‌ی این پیشرفت‌ها در دوران #تحریم اتفاق افتاده. ♦️نمی‌خواهم وقت را صرف پاسخگویی به اباطیل و یاوه‌گویی رئیس‌جمهور بی‌چاک و دهن آمریکا کنم. این ضایع کردن وقت است که انسان بخواهد پاسخ او را بدهد. ♦️آمریکا کارگزار صهیونیسم بین‌الملل است؛ آمریکا به‌وجود آورنده‌ی #داعش و جریان تکفیری است؛ شما توقع دارید آمریکا از آن نیرویی که جلوی داعش ایستاده عصبانی نباشد؟ ♦️عصبانی‌اند چون امروز جمهوری اسلامی توانسته نقشه‌هایشان را در لبنان و #سوریه و عراق و... به هم بزند. ♦️همه یقین داشته باشند که این بار هم آمریکا تودهنی خواهد خورد و از ملت ایران شکست خواهد خورد. ♦️رئیس‌جمهور آمریکا بلاهت نشان می‌دهد اما این موجب نشود از مکر آمریکا غافل شویم. ♦️دولت‌های اروپایی بر مسئله‌ی #برجام تأکید کردند و سخنان رئیس جمهوری آمریکا را محکوم کردند. ما از این مقدار استقبال می‌کنیم اما این کافی نیست که فقط بگویند او برجام را پاره نکند. ♦️برجام به نفع آنهاست. تا طرف مقابل برجام را پاره نکند ما آن را پاره نمی‌کنیم اما اگر او برجام را پاره کرد ما آن را ریزریز می‌کنیم. ♦️اولاً اروپا باید در مقابل اقدامات عملی آن‌ها بایستد؛ ثانیاً از ورود به #مسائل_دفاعی ما باید پرهیز کند؛ اینکه بیایند همان حرف را بزنند که چرا ایران در منطقه حضور دارد، خب چشمتان کور که حضور دارد؛ یا بگویند ایران چرا #موشک دارد؛ خب شما چرا موشک دارید؟ چرا #سلاح_اتمی دارید؟ ♦️این را از اروپایی‌ها قبول نمی‌کنیم که با حرف زور آمریکا هم‌آواز شوند.

0💬

#بانو ملکه باش 👸 خوشگلی یه خانوم به: 💕شعور 💕شخصیت 💕حیا و پاکدامنی 💕وطرز حرف زدنشه 🙋بقیش با یه دستمال مرطوب پاک میشه.

2💬

📌جزئیات قتل هولناک اهورا کوچولو 🔹نامزد مادر مطلقه یک کودک دوساله بعد از تجاوز به این پسر بچه او را در رشت به قتل رساند. این حادثه تلخ دو روز گذشته یعنی ۲۲مهرماه در لاکانی رشت درحالی لو رفت که همسایه ها صدای فریاد و جیغ کودک معصوم را شنیده و به خانه کودک مراجعه کردند و حتی سعی کردند تا در خانه را باز کنند که موفق به این کار نشدند. 🔹در ادامه همسایه ها با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتند و پس از رسیدن پلیس و شکستن در با بدن خون آلود و عریان اهورای دوساله که روی زمین افتاده و ناپدری شیطان صفت روی مبل نشسته بود مواجه می شوند. مردم بلافاصله اهورا آزار دیده را به بیمارستان پورسینا رشت منتقل کردند. 🔹مردی که درخانه بوده ابتدا گفت که من پدر او هستم و اهورا در حمام افتاده است و من شوکه شده ام، اما این گفته ها توسط همسایه ها نزد پلیس تکذیب شد و در ادامه مشخص شد او دوست پسر مادر اهورا است. 🔹اعترافات مرد شیطان صفت: زمانی که اهورا را مورد تجاوز قرار دادم از درد و خونریزی زیاد گریه کرد و مدام فریاد می زد و من هرچه تلاش کردم او را ساکت کنم نتوانستم، که در آخر سر کودک ۲ ساله را چند مرتبه به دیوار کوبیدم. 🔹مادر اهورا پس جدا شدن همسرش، با این مرد شیطان صفت ارتباط برقرار کرده است و هم اکنون مادر اهورا به عنوان شریک جرم دربازداشت آگاهی رشت به سر می برد. پیکر کودک دوساله رشتی دیروز ظهر به خاک سپرده شد.

3💬

#ظریف: #نتانیاهو بیجا کرده است 🔹ظریف در پاسخ به اظهارات نتانیاهو که گفته بود "وزیر خارجه ایران صفحه توییتر خود را حذف کند" گفت: بیجا کرده است 📌پیام ظریف که پسران، دختران... ایران را اعضای سپاه پاسداران انقلاب خوانده،خشم نتانیاهو را برانگیخت و به ظریف در توئیتر پیام داد: اکانتت را حذف کن

0💬

بنظر شما اگر پول فروش نفت را ماهیانه به مردم ایران بدهند حدوداً چقدر میشود؟ نظرسنجی و پاسخ جالب مردم تهران / برای نتیجه‌گیری درست لطفاً فیلم را تا آخر ببینید

0💬

#آقای_دوربینی از خاطرات دوربینی خود می‌گوید

#حسین_نمازی معروف به آقای دوربینی:
همسرم به خاطر همین دوربین‌بازی‌ها ازم جدا شده است

0💬

نمای زیبای جاده #توسکستان #گرگان به #شاهکوه و #شاهروداز آسمان
بهار و پاییز و زمستان در یک مسیردریکروز پاییزی ازمهرماه96

0💬

عکاس از دختر فقیری عکس میگرفت که به سختی غذا گیرش میاد
دختر وقتی دید عکاس نگاهش میکنه بخشی از غذاش رو به عکاس تعارف کرد

انسان ها هرقدر فقیر تر باشند دست و دلشان باز تر است

1💬

#قارنلی طناز استان گلستان گرگان از کردکوی یاهمون کرد محله خودشون در اخبار بیست وسی وتهدید ترامپ بانیسان ابی.حرف نداری قارنل به قول خودت فدایی داری,ترامپ هیچی نیه

@gharnali_orginal

0💬

آفتابه برنزی 2600 ساله ی لرستان
محل نگهداری: انستیتو هنر مینیاپلیس

#ترامپ میمون! تمام تاریخ کشورتون قد یه آفتابه ماهم نیست.

0💬

#قرائتي: از برخوردم با آقاي دوربيني پشيمانم
سيد عزت‌الله ضرغامي در كانال تلگرامي خود نوشت: 🔸 ویدئوی برخورد آقای قرائتی با آقای حسین نمازی معروف به آقای دوربینی در فضای مجازی انعکاس گسترده‌ای داشته است. 🔸 امروز با آقای قرائتی تماس گرفتم و در این مورد با ایشان صحبت کردم.
کاملا معلوم بود که خود ایشان از این مسئله بسیار ناراحت هستند. 🔸 دلیل عصبانیت شان را در آن برنامه برای من توضیح دادند ولی تصریح کردند که از رفتار خود پشیمان هستند. 🔸 گفتند که ما فقط چهارده معصوم داریم و همه ممکن است خطا و اشتباه کنند. آقای قرائتی از خدا و جناب آقای نمازی و هر کس دیگری که به هر دلیلی از ایشان ناراحتی به دل دارد عذرخواهی کردند.
احتمالا با آقای دوربینی ملاقات می کنند و خبرش را هم منتشر می کنند. 🔸 از جناب آقای قرائتی هم جز این صراحت و صداقت توقع دیگری نیست. 🔸 در واقع آنچه که مایه تعجب بینندگان فیلم شده این بود که از آقای قرائتی با آن سابقه ارزشمند و شخصیت دوست داشتنی چنین توقعی نداشتند. 🔸 به دوستان عزیزی هم که دلسوزی کردن و نوشتند که دوران ۴۰ ساله آقای قرائتی به پایان رسیده و خوب است از صفحه تلویزیون کنار رود صادقانه عرض می کنم آقای قرائتی تمام شدنی نیست.

@qaraatii

@zarghami.ez

1💬

معجزه نکردید یا بهتر بگم
نگذاشتن که معجزه کنید اما... فراموش کنید و از حالا به در هم کوبیدن ششتقلال شش در چهارتایی فکر کنید👊👊👊👊 ✔️پرسپولیس مظلوم 🔸بیشترین بازی خارج از خانه 🔸محرومیت از تماشاگر وبازیکن 🔸داوری های یک طرفه
#عدالتم_آرزوست

1💬

انشاالله امشب باغیرت وتلاش بچه ها میبریم وخداوند هم دعای این کوچولوی عزیز پرسپولیسی روانشالله براورده کنه اخه خداجان دلت میاد دعای به این نازی میکنه روبراورده نکنی دلش بشکنه.ببازیم هم هیچی ازنام ایران وپرسپولیس مقابل کثیفهای ال سعود کم نمیشه
____________

#علی_پروین در اینستاگرامش نوشت : " ما امروز و دیروز پرسپولیس را پیدا نکردیم که بی خیال اون و ناامید بشیم تا ما پرسپولیسی‌ها هستیم، پرسپولیس هم هست.
اگه کسی فکر کرده با یکی، دو تا باخت و چند تا حکم توی دل ما و پشت این باشگاه خالی می شه که یا پرسپولیس رو نشناخته یا ما رو. پس باشه که هم ما رو بهتر بشناسه و هم به قول گفتنی؛ صبح دولتش بدمه. ما تا آخرش با پرسپولیس هستیم. اول بشه، آخر بشه، همین آشه و همین کاسه.
اگر بعضی هم فکر می کنن که با مساله درست کردن و توطئه برای این تیم ولش می‌کنیم باید بگم ما ول کن پرسپولیس نیستیم. پرسپولیس هم ول کن فوتبال و این مردم نیست. پرسپولیس تو دل ماست، هر کاری بکنن که نمی تونن اون رو از دل مردم بیرون کنن.
از مدیریت باشگاه تا آقا برانکو و بچه ها هم تا اینجا شاهکار کردن و غیرت به خرج دادن که بالا اومدن، ایشاا... از اینجا به بعدش رو هم به امید خدا و با حمایت مردم جلو می رن. ما تو آسیا با تیم هایی بازی می کنیم که پول و امکانات ما با اونا قابل مقایسه نیست ولی بچه های تیم هم بدونن که ما از اونا فقط می خواهیم این فوتبالشون و اون غیرتشون رو تو بازی بعد با الهلال نشون بدن. ما ازونا معجزه نمی خواهیم هر چی کرم اون و مصلحت ما باشه می ده، بچه ها فقط باید تلاش خودشون رو بکن. یک کاری بکنن که هم خودشون لذت ببرن و هم هوادارا . اگر اینطور باشد، نتیجه هر چی که باشه، جاشون تو دل ما محفوظه. باشگاه رو هم می دونم که هر کاری لازم بوده تا حالا انجام داده و مردم به این حرف و حدیثا توجه نکنن. الان فقط و فقط باید هوای پرسپولیس رو داشته باشیم. به امید برد مقابل استقلال خوزستان و با روحیه خوب به استقبال بازی الهلال برویم "

1💬

روايت #شهاب_مرادي از حمايت هاي #رهبري از موسيقي: 🔸اگر آقا (مقام معظم رهبري)، نبودند موسيقي پاپ به تلويزيون راه پيدا نمي كرد. ايشان از خواننده ها و شاعران حمايت هاي متعدد كردند و اسناد و مداركش به حدي است كه مي توان كتاب كرد. مي توانيد از آقاي علي معلم اين ها را بپرسيد

0💬

#مرتضی_حسینی: برادرم‌ امروز کثیف‌ترین‌ است/ او شرایط خوبی ندارد؛ پولش را خورده‌اند و بی‌کس و تنها شده 🔹مرتضی حسینی، مجری تلویزیون و برادر محمدحسینی، مجری مهاجرت‌کرده برنامه‌های جُنگ تلویزیون که این روزها در شبکه صدای آمریکا مشغول است و باهدف ایجاد اغتشاشات کمپین راه‌انداخته، گفت:
🔹قطعاً بسیاری از رفتارهای برادر من غلط است. این که مسائل و مشکلات کشورش را بین غریبه‌ها مطرح کند کار کاملاً نادرستی است. مسجد و بانک اموال عمومی‌اند و از پول بیت‌المال ساخته شده‌اند. ضربه زدن به بیت‌المال نشانه بزرگی و فهم و کمالات نیست.
🔹برادر من امروز کثیف‌ترین آدم است ولی شاید فردا متحول شد. فکر نکنید برادرم شرایط خوبی دارد. پولش را خورده‌اند، بی‌کس و تنها شده و صدها مساله دیگر.
🔹بارها به برادرم گفته‌ام اگر باکسی مشکل داری، همه را وارد این دعوا نکن. تو با این رفتار داری به همه توهین می‌کنی. وقتی به شهدای مدافع حرم توهین می‌کنی به کل ملت توهین کرده‌ای.

0💬

نگران ترامپ نیستیم.بوش پدر افغانستان،جورج بوش عراق راتحویل ما داد ،
اوباما سوریه را
و ظاهرا ترامپ هم اسرائیل را💪
انشاءالله 🙏
persian : مرگ بر اسراییل
arabic: الموت لاسرائیل
english: Death to Israel
hebrew: מוות לישראל
afrikaans: Dood aan Israel
albanian: Vdekje Izraelit
armenian: Մահ Իսրայելին
azerbaijani: İsrailə ölüm
basque: Israelen Death
belarusian: Смерць Ізраілю
bengali: ইজরায়েলের মৃত্যু
bulgarian: Смърт на Израел
catalan: Mort a Israel
chinese (simplified): 以色列去死
chinese (traditional): 以色列去死
croation: Smrt Izraelu
czech: Smrt Izraeli
danish: Død over Israel
dutch: Dood aan Israël
estonian: Surm Iisraelile
filipino: Kamatayan sa Israel
finnish: Kuolema Israelille
french: Mort à Israël
galician: Morte a Israel
georgian: სიკვდილი ისრაელის
german: Tod für Israel
greek: Θάνατος στο Ισραήλ
gujarati: ઇઝરાયેલ મૃત્યુ
haitian creole: Lanmò ak pèp Izrayèl la
hindi: इसराइल की मौत
hungarian: Halál Izrael
lcelandic: Death til Ísrael
indonesian: Kematian bagi Israel
irish: Bás ar Iosrael
italian: Morte a Israele
japanese: イスラエルの死
kannada: ಇಸ್ರೇಲ್ ಡೆತ್
korean: 이스라엘에게 죽음을
latin: Mors Israhel
latvian: Nāve uz Izraēlu
lithuanian: Mirtis į Izraelį
macedonian: Смрт за Израел
malay: Kematian kepada Israel
maltese: Mewt għall-Iżrael
norwegian: Death to Israel
polish: Śmierć Izraelowi
portuguese: Morte a Israel
romanian: Moarte Israel
russian: Смерть Израилю
serbian: Смрт Израелу
slovak: Smrť Izraelu
slovenian: Smrt v Izrael
spanish: Muerte a Israel
swahili: Kifo kwa Israeli
swedish: Död åt Israel
tamil: இஸ்ரேலுக்கு இறப்பு
telugu: ఇజ్రాయెల్ కు మరణం
thai: ตายไปยังอิสราเอล\
turkish: İsrail’e Ölüm
ukrainian: Смерть Ізраїлю
urdu: اسرائیل کی موت
vietnamese: Cái chết đến Israel
welsh: Marwolaeth i Israel
yiddish: טויט צו ישראל

2💬

#شهید_مرتضی_مطهری:

شرافت زن اقتضاء می‏کند که هنگامی که از خانه بیرون می‏رود متین و سنگین و باوقار باشد، در طرز رفتار و لباس پوشیدنش هیچگونه عمدی که باعث‏ تحریک و تهییج شود به کار نبرد، عملا مرد را به سوی خود دعوت نکند، زباندار لباس نپوشد، زباندار راه نرود، زباندار و معنی‏ دار به سخن خود آهنگ ندهد.

1💬