Maria Savostyanik

🇺🇦Ukraine🇺🇦 🔸Student🔸 🔹21 years🔹 〰〰️️️Welcome to my little world〰️〰️

https://www.facebook.com/mashka.savostyanik

38 posts 276 followers 179 following

#DontJudgeChallenge
Я б теж хотіла підтримати цей челендж, мета якого, продемонструвати, що зовнішність не повинна мати ніякого впливу на життя та ставлення до людини.
Авторство першого такого роду відео присудили б'юті-блогеру Ем Форд (Em Ford) з Великобританії. Дівчина, яка страждає від важкої форми акне, продемонструвала своє обличчя з макіяжем і без, супроводивши демонстрацію негативними коментарями, залишеними до її фотографій в соцмережах. Вона нагадала тим, хто також страждає від образ, що вони красиві, і ніхто не повинен змушувати їх думати інакше.
За тиждень відео зібрало понад 9 мільйонів переглядів на YouTube. Після чого Ем Форд почали наслідувати інші.
Ми не вибираємо якими бути зовні, і судити людину тільки по зовнішності не справедливо по відношенню до самої людини!
Цей челендж мені передала @hika_hika_nyan
А я, в свою чергу, передаю його для:
@nato4kamega
@olenkasavostianik
@anny___annyy

8💬

Не знаю чому, але в нас з @volodumur_petryk є таке собі уявлення, що ми місцеві ревізори)
Якщо у нашому невеличкому містечку з'являється новий заклад, то ми просто зобов'язані туди сходити і прокоментувати сам заклад та їхню кухню.
Останнє куди ми сходили - це було кафе #BEZE ( що знаходиться на місці старого MORS'а). І про нього я хочу трішки розповісти.
Дизайн закладу мені дуже сподобався! Що мене ще приємно вразило, що у жіночій вбиральні поставили крем для рук(це було дуже люб'язно зі сторони власників кафе, особливо в такі морози). А от кухня, на жаль, не сильно вразила. Мені бракувало смаку: картопля мало солена, піца також, а в салаті мені бракувало заправки (може бути справа в мені, і це просто я скрізь по кілограму солі додаю, але це моя суб'єктивна думка). Не скажу, що було геть не смачно, але й особливого я нічого не скуштувала. Знаєте, по-домашньому якось. Як ніби кожен день це їм. Можливо це комусь навпаки сподобається, але я хотіла чогось більшого, чогось особливого... М'ятний чай мені дуже сподобався, бо він складався із віток свіжої м'яти, а не в пакетику із купою не зрозумілих трав і запахом м'яти. Також тут непоганий вибір гарячих напоїв.
І того підсумуємо: якщо для вас атмосфера закладу на першому місці - то це кафе чудовий варіант із затишним інтер'єром та непоганим вибором гарячих напоїв 🙂
#cafe #cafeteria #instacafe #drink #bar #bars #thirst #thirsty #thirstythursday #cocktails #cocktail #coffee #coffeetime #coffeeshop #coffeebreak #coffeeart #coffeeoftheday #coffeeholic #coffeedate #caffeine7

4💬

Loading...

З коханим @volodumur_petryk

1💬

Ще трішки святкового настрою вам в лєнту🎄🎁

3💬

Loading...

Вперше спробували зробити домашні суші)) Як на мене вийшло непогано 😍😍😍#sushi

2💬

Нам з @olenkasavostianik не буває скучно😂😅

8💬

Loading...

Солодкі 21💝🎁

14💬

Loading...
Loading...

Ми з @olenkasavostianik навіть з пар спокійно йти не можемо 😂😂😂

0💬

Loading...

Це був прекрасний вечір із коханим хлопцем, та неймовірними суші 😍
Навіть не знаю кому більше дякувати @volodumur_petryk чи суші-бару #Фудзіяма ☺️

3💬

Нарешті тепло☀️

6💬